Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izbori za gradonacelnika

Go down 
+22
anto
Papacoder
meta_k
biber
grafein
lejla
ii
Admin
calimero
Zdenko Čoban
Casio
mr_yul
monty
ostap bender
Građanin Krejn
BrainCleaner
Herminka
trnokop
Vivaxo
kranj
danijel
Eldorado
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepon tra 27, 2009 2:17 am

Lista podrške 500 potpisa?
Da nije malo puno za listu kandidata za gradske vijećnike?
Ili si ti Monty pomislio na kandidaturu prvoga sa liste za gradonačelnika???
Calimero ja pomislila da te to skleroza vec polako hvata ..od silnog iskustva i principa...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepon tra 27, 2009 12:27 pm

Casio je napisao/la:
lejla je napisao/la:

BTW danas sam čula da se formira i lista DC-a sa redom mladim ljudima, što velite o tome..
može li malo detaljnije
?
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepon tra 27, 2009 1:02 pm

lejla je napisao/la:
Lista podrške 500 potpisa?
Da nije malo puno za listu kandidata za gradske vijećnike?
Ili si ti Monty pomislio na kandidaturu prvoga sa liste za gradonačelnika???
Calimero ja pomislila da te to skleroza vec polako hvata ..od silnog iskustva i principa...

Već mislim da bi mi malo skleroze dobro došlo pa da neke stvari zaboravim ili makar jedna tipka sa delete a što se principa tiće......Čovjek je ko breza na vjetru - raste i povija se kako vjetar piri ali kada ga vjetar slomi na jednu stranu - dizanja nema. Tamo gdje je pao neka leži. alien
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepon tra 27, 2009 7:06 pm

Sto se tice liste DC-a nemam daljnjih informacija, samo da se lista slaze i prikupljaju potpisi..
Nositelj liste je jedan od mladjih daruvarcana..i to je sve za sada sto znam...
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 12:02 am

Da nije DC lista Dalit Corpa?
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 1:30 pm

Građanin Krejn je napisao/la:
Da nije DC lista Dalit Corpa?
i meni je to jedino logično...
u ponoć su istekli rokovi za prijave...
dakle 4 ekipe
HDZ, HSLS i Bilek
HSS
SDP i umirovljenici
DAlit ekipa

ovo mi je kao očeš u kavez s lavom, tigrom, krokodilom, ili udavom...
pa si sami izaberite koja životinja kome pripada
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 5:28 pm

I sama sam se iznenadila da liste DC-a nema na popisu, i zato mi je žao..
Izgleda da je odaziv nositelju liste bio malen pa nije skupljeno dovoljno potpisa ili slično..
A za Građanina Krejna imam samo jedno pitanje, čemu tolike pošalice sa Dalit-om, DC je lista Demokratskog centra a koliko sam čula predtstavljena je u okolnim mjestima (općinama) ali je nema u daruvaru..
Biće da mladi ljudi nemaju previše sluha za politiku i bojim se da sve opet ne prepuste našim "svetim roditeljima" pa da opet oni odlučuju o našoj sudbini..
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 9:16 pm

Casio je napisao/la:

ovo mi je kao očeš u kavez s lavom, tigrom, krokodilom, ili udavom...

Nakon objave imena kandidata za gradonačelnika: Cegledi, Jakšić, Marić, Rohlik i Wagner, imamo pravi izbor. Već je sve rečeno.
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 12:05 am

lejla je napisao/la:
I sama sam se iznenadila da liste DC-a nema na popisu, i zato mi je žao..
Izgleda da je odaziv nositelju liste bio malen pa nije skupljeno dovoljno potpisa ili slično..
A za Građanina Krejna imam samo jedno pitanje, čemu tolike pošalice sa Dalit-om, DC je lista Demokratskog centra a koliko sam čula predtstavljena je u okolnim mjestima (općinama) ali je nema u daruvaru..
Biće da mladi ljudi nemaju previše sluha za politiku i bojim se da sve opet ne prepuste našim "svetim roditeljima" pa da opet oni odlučuju o našoj sudbini..

Ne razumijem gdje u mojem postu vidiš pošalice?
Samo sam pokušao logično razmišljati jer nigdje - baš nigdje i nikada!!! - nisam čuo ništa o namjeri i mogućnosti da DC sastavi listu za grad Daruvar. Uostalom, ta stranka u gradu uopće ne djeluje.
A čuo sam da Dalit sastavlja listu.
Ništa više (ni manje) od toga.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 12:54 am

Zamoliću osobu koja mi je vijest dojavila neka rezimira što se desio da liste nema..
Lista DALIT-a se u početku zvala DA19 Pokret za Daruvar ali je sada to ostala samo nezavisna lista i kao takova je prijavljena sa važećim potpisima ...i više nego potrebnih 150.....višestruko čujem..
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 8:44 am

Za lisu treba 500 potpisa i lista Dalita nema puno više.
Za listu Paje Jakšića skupljali su potpise još u 10 sati navečer a listu je trebalo predati u 12.00. No uspjeli su i to je nezavisna lista koju vodi famozna udruga akademski obrazovanih.
Zatim je tu lista SDS-a koju vodi dr Jeftinija Ranko ali nemaju kandidata za gradonačelnika.
Inaće si u pravu, Lejla, da ovo sa Dalitom nije za šaliti a i ja sam shvatio da Krejn insinuira. Nažalost to ipak nije šala. alien
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 12:17 pm

Jesmo li mi stvarno toliko griješni da smo zaslužili takve kandidate i kandidatske liste, ili nas to nedaće slučajno udaraju?
Sad ti izaberi. Što god izabrao, ide ti po leđima (jetru i druge organe si već izgubio u prošlim mandatima).
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 5:09 pm

evo konačno predanih lista i kandidata za šerife:

ŠERIFI:
1) Zvonko Cegledi, HSS
2) Pajo Jakšić, nezavisna gradska lista
3) Bruno Marić, HDZ HSLS HNS
4) Dalibor Rohlik, SDP HSU
5) Marko Wagner, nezavisna gradska lista

LISTE ZA GRADSKO VIJEĆE:
1) HDZ HSLS
2) HNS
3) HSS
4) nezavisna gradska lista (Pajina)
5) nezavisna gradska lista (Wagnerova)
6) SDSS
7) SDP HSU
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 5:44 pm

kranj je napisao/la:
Jesmo li mi stvarno toliko griješni da smo zaslužili takve kandidate i kandidatske liste, ili nas to nedaće slučajno udaraju?
Sad ti izaberi. Što god izabrao, ide ti po leđima (jetru i druge organe si već izgubio u prošlim mandatima).


Znas da kazu da pametni i casni ljudi nisu u politici ... Nema tu slucajnosti,sve je vec unaprijed dogovoreno tko ce koga i gdje ako pobijedi na izborima... Ni jedan ne mirisi od njih,vrijeme ce pokazati tko smrdi!
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 6:46 pm

Kandidati za Gradsko vijeće
HDZ HSLS



Zdenko Čoban
www.zdenko_coban.bloger.hr
zdenko.coban@bj.htnet.hr

[img]Izbori za gradonacelnika - Page 4 Letakkrivuljebijela.th[/img]
[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 9:49 pm

Zdenko Čoban je napisao/la:
Kandidati za Gradsko vijeće
HDZ HSLS
Da nemate Brunu, Kovačka, Pillizarija; Ljerku i Vukovića ( ok on još igra ali ne tako visoko), imali bi moj glas
ako vam to išta znači
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimesri tra 29, 2009 11:49 pm

Casio je napisao/la:
Zdenko Čoban je napisao/la:
Kandidati za Gradsko vijeće
HDZ HSLS
Da nemate Brunu, Kovačka, Pillizarija; Ljerku i Vukovića ( ok on još igra ali ne tako visoko), imali bi moj glas
ako vam to išta znači

I ja sam pogledao "maturante". Uz Pillizarijevo ime i prezime treba stajati - umirovljenik, a ne titula iz srednje škole.

Crying or Very sad ili Smijeh ?
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimečet tra 30, 2009 7:11 pm

Nažalost nema te političke opcije koja može sastaviti listu kandidata da 8000
glasaća u Daruvaru u cijelosti budu zadovoljni.
Uvijek neko nekoga ne voli, uvijek neko nekom smeta.
U životu možemo izabrati samo ono što nam je ponuđeno.
To što nam nije ponuđeno više, krivnja je svih nas. Zašto se niste kandidirali i Vi ako mislite da ste bolji od nas koji smo imali petlju da se javno stavimo pred Vas.
Pozivam Vas da izađete na izbore, to je vaše pravo i obaveza.
Odabir je ipak Vaš, nastojite u tom odabiru izabrati najbolje.

Zdenko Čoban
zdenko.coban@bj.htnet.hr
www.zdenko_coban.bloger.hr
[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimečet tra 30, 2009 9:04 pm

Zdenko Čoban je napisao/la:
Nažalost nema te političke opcije koja može sastaviti listu kandidata da 8000
glasaća u Daruvaru u cijelosti budu zadovoljni.
aposlutno se slažem
Zdenko Čoban je napisao/la:
Uvijek neko nekoga ne voli, uvijek neko nekom smeta.
isto se slažem, ali ne vidim vezu gdje se to pričalo o nevoljenju ili voljenju ili sviđanju ili nesviđanju...
pričam o komepetencijama, poštenju, itd...
malo ste odlutali od bita
Zdenko Čoban je napisao/la:
U životu možemo izabrati samo ono što nam je ponuđeno.
slažem se. ili ne izabrati ništa, isto možemo
Zdenko Čoban je napisao/la:
To što nam nije ponuđeno više, krivnja je svih nas.
i to se slažem s Vama
samo bih nadopunio, da krivnja ponajviše leži na onima koji sudjeluju, vide, znaju a ništa ne čine da to spriječe...
vi ste svojim primjerom to učinili u HSS-u...
vjerujem da ćete isto tako postupati i u HDZ-u ako uočite, u što nažalost uopće ne sumnjam da ćete imati priliku
Zdenko Čoban je napisao/la:
Zašto se niste kandidirali i Vi ako mislite da ste bolji od nas koji smo imali petlju da se javno stavimo pred Vas.
da bi riječ rekao. U pravu ste. Iako bi mi osobno draže bilo da ste vi osobno sastavili svoju nezavisnu listu...
ne vidim logiku ulaska na listu HDZ-a i HSLS-a i Bileka i.....svega i svačega
Zdenko Čoban je napisao/la:
Pozivam Vas da izađete na izbore, to je vaše pravo i obaveza.
Odabir je ipak Vaš, nastojite u tom odabiru izabrati najbolje.

Zdenko Čoban
zdenko.coban@bj.htnet.hr
www.zdenko_coban.bloger.hr
nažalost gosp. Čoban već konstatirano , glasujemo za najmanje loše Hat
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepet svi 01, 2009 12:55 am

Zdenko Čoban je napisao/la:
Nažalost nema te političke opcije koja može sastaviti listu kandidata da 8000
glasaća u Daruvaru u cijelosti budu zadovoljni.
Uvijek neko nekoga ne voli, uvijek neko nekom smeta.
U životu možemo izabrati samo ono što nam je ponuđeno.
To što nam nije ponuđeno više, krivnja je svih nas. Zašto se niste kandidirali i Vi ako mislite da ste bolji od nas koji smo imali petlju da se javno stavimo pred Vas.
Pozivam Vas da izađete na izbore, to je vaše pravo i obaveza.
Odabir je ipak Vaš, nastojite u tom odabiru izabrati najbolje.

Zdenko Čoban
zdenko.coban@bj.htnet.hr
www.zdenko_coban.bloger.hr

U Daruvaru nema 8000 birača, nego više od 12.000 - prema službenom rezultatu Ureda za upravu. Naravno da ih ima puno manje, vjerojatno baš negdje oko osam tisuća - kako navodi g. Čoban, ali zapravo hoću reći da je oomuj tko želi biti gradonačelnik dovoljno da zadovolji 1200 glasača. S toliko je, naime, aktualni gubernator dobio prošle izbore.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepet svi 01, 2009 8:44 am

Građanin Krejn je napisao/la:
Zdenko Čoban je napisao/la:
Nažalost nema te političke opcije koja može sastaviti listu kandidata da 8000
glasaća u Daruvaru u cijelosti budu zadovoljni.
Uvijek neko nekoga ne voli, uvijek neko nekom smeta.
U životu možemo izabrati samo ono što nam je ponuđeno.
To što nam nije ponuđeno više, krivnja je svih nas. Zašto se niste kandidirali i Vi ako mislite da ste bolji od nas koji smo imali petlju da se javno stavimo pred Vas.
Pozivam Vas da izađete na izbore, to je vaše pravo i obaveza.
Odabir je ipak Vaš, nastojite u tom odabiru izabrati najbolje.

Zdenko Čoban
zdenko.coban@bj.htnet.hr
www.zdenko_coban.bloger.hr

U Daruvaru nema 8000 birača, nego više od 12.000 - prema službenom rezultatu Ureda za upravu. Naravno da ih ima puno manje, vjerojatno baš negdje oko osam tisuća - kako navodi g. Čoban, ali zapravo hoću reći da je oomuj tko želi biti gradonačelnik dovoljno da zadovolji 1200 glasača. S toliko je, naime, aktualni gubernator dobio prošle izbore.

Misliš li da će u drugom (ili nedaj Bože u prvom) krugu izaći samo cca. 2400 glasača? Ili oko 30% od stvarnog broja glasača. Toga se najviše bojim...
Question
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepet svi 01, 2009 10:15 am

Zdenko Čoban je napisao/la:
Zašto se niste kandidirali i Vi ako mislite da ste bolji od nas koji smo imali petlju da se javno stavimo pred Vas.

Nisam očekivao ovako jednostavnu demagošku izjavu. Sigurno je da ima x boljih i sposobnijih ljudi u ovom gradu od onih koji nas gledaju s plakata. Jasno je da se svi nisu mogli kandidirati čak niti ako su članovi jedne, dvije ili po potrebi više stranaka. Stranačka križaljka je najvažniji kriterij. Ako niste član neke stranke ili novokomponirane udruge, imate jedino teorijsku šansu da postanete gradonačelnik ili član gradskog vijeća. Dakle, petlje za izlazak na scenu ima svatko i ne smatram to nečim što treba isticati. Rezultati će pokazati koje od loših rješenja će građani izabrati, a izabrani imaju veliku odgovornost opravdati to što je netko vjerovao da oni mogu promijeniti bilo što u ovom gradu.
[Vrh] Go down
biber




Broj postova : 21
Registration date : 05.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepet svi 01, 2009 11:25 am

Treba težiti idealima, a najtužnije je to da mi u Daruvaru nismo čak dosegli ni prosijek hrvatske bijede. Ako su drugi u banani mi smo u k....
Znači treba glasati da nam dođe bolje sutra, bar našoj dijeci.
Naravno da svi laprdaju i obećavaju..a da će kad pobijede radit u svoju korist i kruga najbližih oko sebe.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepet svi 01, 2009 11:31 am

Zdenko Čoban je napisao/la:

Pozivam Vas da izađete na izbore, to je vaše pravo i obaveza.
Što Vi nudite ?
mislim da je to važnije znati, umjesto osmjeha trojca s plakata
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitimepet svi 01, 2009 6:39 pm

[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
Sponsored content





Izbori za gradonacelnika - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izbori za gradonacelnika
[Vrh] 
Stranica 4 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika
» Predsjednički izbori
» Lokalni izbori 2013.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: