Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lokalni izbori 2013.

Go down 
+3
anto
Vivaxo
Admin
7 posters

Vaš je kandidat:
Vladan Ivković - Laburisti
Lokalni izbori 2013. Vote_lcap15%Lokalni izbori 2013. Vote_rcap
 15% [ 6 ]
Marcel Medak - HDZ
Lokalni izbori 2013. Vote_lcap78%Lokalni izbori 2013. Vote_rcap
 78% [ 31 ]
Dalibor Rohlik - SDP
Lokalni izbori 2013. Vote_lcap7%Lokalni izbori 2013. Vote_rcap
 7% [ 3 ]
Ukupno glasova : 40
 
Poll closed

Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Male Broj postova : 14
Registration date : 18.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimepet tra 26, 2013 10:53 pm

Glas bez komentara je kao mrtvo puhanje,obrazložite zašto baš on! Ima li nade za nas!?
[Vrh] Go down
https://daruvarski.forumcroatian.com
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimesub tra 27, 2013 12:17 am

Ima li nade? Teško i ne u bližoj budućnosti! Ovo su izbori kada male ljude ne zanimaju stranke,nego osobe i to je to!Moj glas može dobiti stranka koja nije koalirala u skupini SDPa (koliko ih tamo uopće ima) i ta njihova koalicija jasno govori koliko su nesposobni da sami naprave nešto!I jasno je da šuruju i trguju,i majko mila njih i njihovih tajnih dogovora!

Jedini izbor je ili Laburisti ili HDZ,ali kao što sam gore već napisao - biram čovjeka,a ne stranku! Iako nisam ni za jednu stranku,a na ovim izborima nema globala - samo lokal - moj glas će ipak dobiti g. Medak koji ima rezultate!

I još jedno!Kad pogledam tu koaliciju,njih oveći broj se bori da dođe na vlast u našem gradu koji ima praznu blagajnu,a s druge strane, g. Medak svojevoljno ostalja Daruvarske toplice i siguran život da bi nešto promijenio,ja ne bih to napravio na njegovom mjestu i očito je da želi promjenu koju će i sam osjetiti!

Popcorn

PS:
SDP i HSS opet?Ni luuuud!
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: re   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimesub tra 27, 2013 6:03 pm

Admin je napisao/la:
Glas bez komentara je kao mrtvo puhanje,obrazložite zašto baš on! Ima li nade za nas!?
nazalost, nema nade za nas...!!
previse je smeca i prljavstine okolo, i preduboko smo u blatu... Lokalni izbori 2013. 91660
..i da, pa nevjerojatno mi je kako unatoc svim sranjima u gradu, a i ovim izborima, nitko nema nista za forum...!?ili se cijeli grad pretvorio u "hotel depresija" ili je forume pregazilo vrijeme? bounce bounce Evil or Very Mad

p.s
ipak ,poruka "mladim" snagama plavih,crvenih ,zelenih i onim mutnim,,,pa gdje ste sada!?? Sleep
[Vrh] Go down
nezaposlena




Broj postova : 1
Registration date : 08.05.2013

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimesri svi 08, 2013 11:13 pm

Slazem se sa vivaxom...moj glas sigurno ide Marcelu,smatram da je jedini koji može nešto napraviti...mlad je,sposoban,obrazovan,sve svoje funkcije dosad je uspješno obavljao..Marcel u biti ide s konja na magarca,iz Daruvarskih toplica u praznu gradsku blagajnu zatrpanu kreditima... nikakav sdp/hss/sdss... zar nam opet treba Cegledi i Rohlik?Ne hvala,vidjeli smo njihove rezultate ovih 12 godina. ..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimened svi 12, 2013 5:30 pm

Moje misljenje u vezi Marcela Medaka:
kao 1., dosao je u Daruvarske Toplice na mjesto ravnatelja zato jer mu je tako bilo namjesteno (cak su unutar firme promjenili statut da doticni moze zasjest na celo),
kao 2., dosao je na punu blagajnu i nije se morao borit sa financijama niti cupati firmu iz problema i dugova, lako mu je bilo ulozit u neki tamo fitness centar kojim se sad hvali i skuplja predizborne poene.
kao 3., on je samo Mariceva marioneta koju taj isti Maric gura jer zna da on osobno nema nikakvu reputaciju za gradonacelnika. nakon sto Medaka pogura u poglavarstvo Maric kani zasjesti na njegovo mjesto u Daruvarske toplice, a onda zbogom ljeciliste!
kao 4., kakav je to Medak kandidat za gradonacelnika kad nema niti plana niti programa s kojim bi se predstavio na ovim izborima?! sve sto zna pisati po svojoj fan stranici su floskule i demagogije, a to moze svatko sa iole pameti zakljuciti.
5. mozda jest mlad i zgodan, ali to ne znaci da je sposoban. nije napravio nista u Toplicama jer je dosao na gotovo, nema on nikakve menadzerske sposobnosti i nemojte se dat zavaravat. ono pismo namjere za Todoricev spa centar od 100 milijuna eura je bilo samo zavaravanje jadnih daruvarcana koji su se preko toga veselili nekom radnom mjestu kako bi preko toga pokupio neke bodove. kao sto vidite, od toga nece biti nista! Todoric nije krocio u Daruvar nakon toga svega.
6. zar itko od Daruvarcana zeli da mu grad vodi ZLOCINACKA ORGANIZACIJA NA OPTUZENICKOJ KLUPI, tzv. HDZ?! ne hvala, ja ne bih. dosta su nas takvi pljackali i gurali u propast.
7. Medaku bi bilo bolje da je ostao tamo gdje je rodjen. nije trebao prelaziti toliku kilometrazu da bi nama ovdje prodavao svoje floskule, lazna obecanja i demagogije.
Daruvar je sit toga!!! Exclamation
[Vrh] Go down
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimepon svi 13, 2013 10:04 pm

dokolenko je napisao/la:

Daruvar je sit toga!!! Exclamation

S većino se slažem.
A za koga glasovati, dokolenko? No Poništiti listić? Bojkotirati izbore? confused confused confused confused
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimeuto svi 14, 2013 12:04 am

Visimirka! Dosadna si sa svojim c/p ! Ajd se ažuriraj malo! Deftam ... destam! Onda bi se ljudi kao iznenadili da saznaju gdje ti mama radi?

affraid

Ovi lokalni izbori mi idu na onu stvar i briga me tko će ih dobiti ili neće!Ali pojedinci su dosadni svojom kao stranačkom ne pripadnošću i samo peru po jednoj stranci!Ili si toliko zatucana da su ti promakli pravi tračevi i u SDPu, i u HSSu , i u HNSu ... ajd dođi malo u Daruvar,popij kavu ... pa nam serkaj po svima i da nam bude zanimljivo čitati tvoje objave!

cheers
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: re;   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimeuto svi 14, 2013 10:03 pm

Pegy je napisao/la:
dokolenko je napisao/la:

Daruvar je sit toga!!! Exclamation

S većino se slažem.
A za koga glasovati, dokolenko? No Poništiti listić? Bojkotirati izbore? confused confused confused confused
nadam se da se admin nebu srdil...pokusajmo usporediti nase okolne opcine...

"Koliko kod nas ima administracije i birokracije, dobra da nam Hrvatska ne pukne kod Karlovca, tamo gdje je najuža.

Podatak da Velika Britanija ima 429 općina, zemlja koja ima 13 puta više stanovnika od nas, ne čudi jer radi se o velikoj zemlji no da i mi sa 4,3 mil. stanovnika imamo isto toliko općina, e to bi nas trebalo čuditi. Kud imamo toliko općina, tud imamo i 127 gradova… jer kod nas status općine dobije područje koje jedva da ima 4 (slovima: ČETIRI) stanovnika a za status grada je dovoljno njih 2 (slovima: DVA).

Ništa to ne čudi, jer treba se danas sutra uvaliti negdje na državnu sisu i vegetirati a lokalni izbori koji dolaze su idealna prilika za to… jer ima radnih mjesta poput:

- Načelnik općine
- Zamjenik načelnika općine
- Zamjenik načelnika općine za nacionalne manjine
- Tajnica načelnika općine
- Nosač kave za načelnika i tajnicu
- Prvo naliv pero načelnika općine
- Šofer načelnika općine
- Suvozač šofera načelnika općine
- Ćato (načelnik ga svaki dan šalje u kladionicu da mu se uplati listić)
- Gromobran načelnika općine (osoba koja na leđima nosi komad gromobrana i hoda po krovu općine za grmljavinskih dana)
- Njemački ovčar načelnika općine (djelatnik koji odjeven u njemačkog ovčara sjedi kraj načelnika općine i čuva ga)
- Rođo od načelnika općine (ništa ne radi al u općini obavezno mora biti zaposlen)

O krušnu ti mrvu jebem, nema na Golom otoku tolko kamena kolko bi vi meni klesali... i to sa gumenim čekićem!!!"

https://www.facebook.com/krule.bloger/posts/593998160618448
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimepon svi 20, 2013 9:27 am

anto je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Glas bez komentara je kao mrtvo puhanje,obrazložite zašto baš on! Ima li nade za nas!?
nazalost, nema nade za nas...!!
previse je smeca i prljavstine okolo, i preduboko smo u blatu... Lokalni izbori 2013. 91660
..i da, pa nevjerojatno mi je kako unatoc svim sranjima u gradu, a i ovim izborima, nitko nema nista za forum...!?ili se cijeli grad pretvorio u "hotel depresija" ili je forume pregazilo vrijeme? bounce bounce Evil or Very Mad

p.s
ipak ,poruka "mladim" snagama plavih,crvenih ,zelenih i onim mutnim,,,pa gdje ste sada!?? Sleep


http://www.izbori.hr/2013Lokalni/rezult/rezultati.html
Privremeni rezultati su tu! Tko zna što nas čeka...i zaista je interesantno što na ovakvu situaciju u gradu nema reakcija...gotovo nikakvih... vidim da je i daruvar.net blokiran premda je potpuno beznačajan već godinama.
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimepon svi 20, 2013 7:11 pm

grafein je napisao/la:
anto je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Glas bez komentara je kao mrtvo puhanje,obrazložite zašto baš on! Ima li nade za nas!?
nazalost, nema nade za nas...!!
previse je smeca i prljavstine okolo, i preduboko smo u blatu... Lokalni izbori 2013. 91660
..i da, pa nevjerojatno mi je kako unatoc svim sranjima u gradu, a i ovim izborima, nitko nema nista za forum...!?ili se cijeli grad pretvorio u "hotel depresija" ili je forume pregazilo vrijeme? bounce bounce Evil or Very Mad

p.s
ipak ,poruka "mladim" snagama plavih,crvenih ,zelenih i onim mutnim,,,pa gdje ste sada!?? Sleep


http://www.izbori.hr/2013Lokalni/rezult/rezultati.html
Privremeni rezultati su tu! Tko zna što nas čeka...i zaista je interesantno što na ovakvu situaciju u gradu nema reakcija...gotovo nikakvih... vidim da je i daruvar.net blokiran premda je potpuno beznačajan već godinama.
a ocito nitko u gradu ne vidi smisao komentiranja, kako izbora tako i ostalih dogadjanja u gradu...zalosno lol!
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimepon svi 20, 2013 8:11 pm

nezaposlena je napisao/la:
Slazem se sa vivaxom...moj glas sigurno ide Marcelu,smatram da je jedini koji može nešto napraviti...mlad je,sposoban,obrazovan,sve svoje funkcije dosad je uspješno obavljao..Marcel u biti ide s konja na magarca,iz Daruvarskih toplica u praznu gradsku blagajnu zatrpanu kreditima... nikakav sdp/hss/sdss... zar nam opet treba Cegledi i Rohlik?Ne hvala,vidjeli smo njihove rezultate ovih 12 godina. ..






A kao HDZ tih zadnjih 12 godina nije imao nikakvog upliva u lokalnu politiku????????? Svi oni imaju debelo putra na glavi!
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimepon svi 20, 2013 8:21 pm

Frka je napisao/la:
Visimirka! Dosadna si sa svojim c/p ! Ajd se ažuriraj malo! Deftam ... destam! Onda bi se ljudi kao iznenadili da saznaju gdje ti mama radi?

affraid

Ovi lokalni izbori mi idu na onu stvar i briga me tko će ih dobiti ili neće!Ali pojedinci su dosadni svojom kao stranačkom ne pripadnošću i samo peru po jednoj stranci!Ili si toliko zatucana da su ti promakli pravi tračevi i u SDPu, i u HSSu , i u HNSu ... ajd dođi malo u Daruvar,popij kavu ... pa nam serkaj po svima i da nam bude zanimljivo čitati tvoje objave!

cheers


Koga briga za tračeve? Ovdje treba govoriti o činjenicama i potezima lokalnih političara i stranaka kojima pripadaju!
[Vrh] Go down
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitimeuto lip 04, 2013 9:34 pm

O.K. Prošli su izbori i to oba kruga. Što sada?
Imamo novog starog gradonačelnika i koliko dogradonačelnika??? Shocked Shocked Shocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





Lokalni izbori 2013. Empty
PostajNaslov: Re: Lokalni izbori 2013.   Lokalni izbori 2013. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lokalni izbori 2013.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izbori za gradonacelnika
» Predsjednički izbori
» 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: