Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izbori za gradonacelnika

Go down 
+22
anto
Papacoder
meta_k
biber
grafein
lejla
ii
Admin
calimero
Zdenko Čoban
Casio
mr_yul
monty
ostap bender
Građanin Krejn
BrainCleaner
Herminka
trnokop
Vivaxo
kranj
danijel
Eldorado
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 8:37 am

Jos ujutro je pisalo "privremeni nesluzbeni rezultati"!Ali posto ide 2. krug,a netko je tu vec napisao ranije (ne da mi se traziti tko) nadolazecu igru,a ako mu Rohlik i ovaj put pusti,doslovce ga treba ...


... Censored


PS:
Malo me iznenađuje broj izaslih glasaca,krajnje sumnjivo za nas grad!?

Think
[Vrh] Go down
micamaca

micamaca


Broj postova : 16
Lokacija : tu ngdje
Registration date : 02.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 9:01 am

Užas!!!!! To je moj jedini komentar na rezultate. Zar u ovom gradu žive ovce da slijepo slijede onakvog ...(ne znam šta bih napisala jer navesti bilo koju životinju je uvrijeda za nju samu)
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 9:49 am

skoro pa da sam 100 % siguran da ćemo uskoro na djelu vidjeti kako Marić podupire Cegija u 2. krugu...

dolazi naputak iz državnog vrha...

a što se tiče GV-a...pa tu je situacija onakva kakva je i bila...

3 iste ekipe koje su krojile 8 godina sudbinu, opet s istim omerima snaga...

drugim riječima već 100 puta opjevano od mene...

u Daruvaru ništa novo
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 10:07 am

Hm,ako je istina za moguce politicke igrice kako Casio kaze,onda doslovce i HDZ treba poslati u 3pm i u glavama prebaciti sklopku (iako nije moj izbor) i glasati za SDP,jer sve sto mi svojevoljnim izborom biramo,ispadne krajnost!Nadam se da je HDZ pametniji i da ce se prikloniti SDP u nasem slucaju!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 10:41 am

Vivaxo je napisao/la:
Hm,ako je istina za moguce politicke igrice kako Casio kaze,onda doslovce i HDZ treba poslati u 3pm i u glavama prebaciti sklopku (iako nije moj izbor) i glasati za SDP,jer sve sto mi svojevoljnim izborom biramo,ispadne krajnost!Nadam se da je HDZ pametniji i da ce se prikloniti SDP u nasem slucaju!
pa nisu političke igrice...
koalicija HDZ - HSS na državnoj žpanijskoj i svim inim općinskim središtima po cijeloj državi...
možete misliti što će tamo neki Marić i ekipa poduprijeti SDP za gradonačelnika...
uostalom u GV-u opet će troglavi orao surađivati, ponajprije u kadroviranju, tako da ćemo imati istu koaliciju SDP, HSS, HDZ

a da Bruno il sam Sanader osobno ( prije će smak svijeta biti) dođe u DA i kaže da ljudi dau u 2. krugu svoj glas za SDp, pa moete misliti ko će ljude nagovoriti na to...opet će glasovati za CEgija...

drugim riječima CEgledi u 2. krugu ima sigurno svoje glasače velikiiii dio HDZ-a
Rohlik ima svoje i umirovljenike i SDSSi maliiii dio HDZ-a, te HNS..

Cegi pobjeđuje...

s ovlastima koje će sada imati kao gradonačelnik, počnimo kopati atomske bunkere
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:54 am

Hebiga, začepit nos i glasati za Rohlika Sur
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 1:47 pm

Iako je Maric glavni u gradskom HDZ,a ni Sanaderova rijec ne moze daruvarske clanove natjerati da svoj glas daju HSS na lokalnoj,iako je to dogovoreno na drzavnoj razini!Veci broj clanova lokalnog HDZ ne podnosi sadasnjeg gradonacelnika i nece glasati za njega u 2. krugu sta god im predsjednik rekao!Nekoliko clanova naseg HDZ je samo reklo da Cegledi mora pasti,ovako ili onako!

PROGNOZA:
Jaksicevi glasaci bi mogli svi dati glas Rohliku:247
Wagnerovi isto tako,ako se ne poveca jos broj dalitovaca:139
SDP ce ostati uz Rohlika:1784
HDZ za Rohlika (40% moja procjena):573
TOTAL: 2743

HSS glasaci:1764
HDZ:859
TOTAL:2623

Malo gusto?
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:16 pm

Mislim da će pobjedu u drugom krugu odnijeti onaj koji koji izvuče veći broj glasova birača koji nisu izašli na izbore u prvom krugu, dakle njih 6.524.
Tu je snaga.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:21 pm

Vivaxo je napisao/la:
Iako je Maric glavni u gradskom HDZ,a ni Sanaderova rijec ne moze daruvarske clanove natjerati da svoj glas daju HSS na lokalnoj,iako je to dogovoreno na drzavnoj razini!Veci broj clanova lokalnog HDZ ne podnosi sadasnjeg gradonacelnika i nece glasati za njega u 2. krugu sta god im predsjednik rekao!Nekoliko clanova naseg HDZ je samo reklo da Cegledi mora pasti,ovako ili onako!

Marić će MORATI javno podržati Cegledija, u smislu naputka biračima...
o tom potom koliko će to biti iskreno...
što se tiče "većeg broja članova", članovi su velika manjina u odnosu na simpatizere...
i simpatizeri HDZ-a će odlučivati...

a ono o ljudima koji nisu izašli...pa u 2. krugu će ih izaći još i manje...
dakle nema tamo nikakve snage...
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 3:57 pm

Smijao sam se kolegi na poslu,kaze ako ostane stari gradonacelnik,ne zeli vise cuti ni za HDZ ni za SPD,ili ce se uclaniti u HSS ili se iseliti iz grada!Svasta se da cuti...
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 9:53 pm

jel se samo meni bljuje od ovih rezultata ili nas ima više? pa katastrofa!
i sada nek se naredne 4 godine žale kak nam je katastrofa! a žalit će se najviše oni koji na izbore uopće izašli NISU! i šta sad??? ajde sad budi pametan!
Censored
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:52 pm

I mene je strah HDZ-a.
Ljudski se nadam da će Bruno biti čovjek od riječi jer "čovjek se drži za riječ, a stoka za rogove" i da će podržati Rohlika u 2. krugu izbora. Bojim se HDZ-ove hijerarhije i ako sad podrže Cegledija, opet će se u 4 godine izgubiti (iako ih je Marić u godinu dana znatno podigao). Vjerujem da mu nije lako.
Ako želimo promijeniti gradonačelnika, sad je prilika.
P.S. Vjerujem da Cegledija jako boli to što ga je pobijedio onaj mali iz kancelarije pored. Kladim se da do sada još nije dobio takav udarac na svoju taštinu. I zato svi za Rohlika u 2. krugu.
Very Happy
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 1:54 am

Svakako čini se da je bilol dosta autokracije. (ako ne kupi glasove.) Egg Harmonic Druuunk Click
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 7:49 pm

[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 7:53 pm

Herminka je napisao/la:

Kome je HDZ obećao podršku?
šta misliš kome?
Milanoviću sigurno...
pa Ceglediju...
sve realno za sada, nijedan potez neočekivan.
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 7:56 pm

Embarassed Ma, nije da ne kužim, ali naprosto ne vjerujem da se u samo par dana može tako "promijeniti ploča".

I - kakva nam korist od neposrednog biranja gradonačelnika? Ha?
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 8:01 pm

Herminka je napisao/la:
Embarassed Ma, nije da ne kužim, ali naprosto ne vjerujem da se u samo par dana može tako "promijeniti ploča".

I - kakva nam korist od neposrednog biranja gradonačelnika? Ha?
pa nije ovdje problem neposredno biranje...
svatko ko je Bruni dao glas je dao glas njemu za gradonačelnika...da sam ja taj, mogao bi Bruno reći meni što želi, ja ću opet neposredno dati svoj glas kome hoću...

može Bruno po naputku reći što želi ali može svih njegovih 1430 glasača dati glas Rohliku npr...
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 8:22 pm

[quote="Casio"]
Citat :
mogao bi Bruno reći meni što želi, ja ću opet neposredno dati svoj glas kome hoću...

može Bruno po naputku reći što želi ali može svih njegovih 1430 glasača dati glas Rohliku npr...

To je to!

Čemu onda uplitanja i naputci i direktive "odozgo"?!
Neposredno bi po meni trebalo značiti da birači odabiru kandidata (koji može i ne mora biti član neke stranke). Ovo prodavanje birača i podrške "po diktatu" su mi neprihvatljive!

Ali s druge strane - možda se zahvaljujući upravo ovakvim potezima, uskoro isfiltrira politička scena i kod nas. Birači (većina) ipak nisu maloumnici i lako će shvatiti tko je prodavao maglu, podvaljivao muda pod bubrege, prodavao mačka u vreći...
(slobodno nastavite niz narodnih poslovica, uzrečica, izreka koje ovamo pašu.) afro
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 8:36 pm

Upravo sam vidio na sranici radio Daruvara i čuo nažalost našeg pametnog ministra. Da ne povjeruješ. Pročitao sam komentar i potpuno se slažem. JADNI SLOVENCI.
Ipak se nadam da biraći u neposrednim izborima ne puše te spike. Osim naravno vojnika partije.
Pa glasači imate izbor. Birati između demokracije za koju su neki i glavu dali ili za diktaturu koju provodi ministar Jandroković. Em ti neposrednih izbora. No
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimesri svi 20, 2009 12:26 am

E moj Maricu,izdao te tvoj Jandrokovic!Zalosno!

elephant
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimesri svi 20, 2009 7:41 pm

Men s ćini da je sve već viđeno!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimečet svi 21, 2009 11:49 am

PODGORA - Momir Sumić (SDP), aktualni načelnik Podgore, nakon odrađena tri mandata odustao je od drugog kruga izbora premda je dobio najveći broj 477 ili 32,23 posto glasova u općini. Da se povlači iz utrke s protukandidatom, nezavisnim Antom Miličićem koji je s takozvanom listom ugostitelja sastavljenom na brzinu prije samih izbora osvojio 421 ili 28,45 posto glasova, Sumić je službeno potpisao u srijedu ujutro u općinskom sudu pred izbornim povjerenstvom općine Podgora.

Situacija u Podgori je toliko apsurdna da je HDZ-ov kandidat Stipe Vela s trećim po redu rezultatom od 281 ili 18,99 posto glasova, koji bi trebao sada ići u drugi krug s Miličićem, pozvao svoje glasače još u nedjelju nakon zbrojenih glasačkih listića da podrže nezavisnog Miličića!



lol!

nisamo jedini, ima i jačih apsurda Smijeh
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepet svi 22, 2009 12:18 pm

Svi su skoncentrirani na drugi krug izbora ( izabrati boljega od dva loša kandidata ). Potpuno nam se jednaka budućnost predskazuje, što god izabrali.
Čudi me da nitko ne spominje izbor za Gradsko vijeće. Zar je ono samo fikus?
Ako jeste, ne treba ga niti konstituirati. Ili će se rasprave voditi samo o komarcima,a sve odluke donositi iza kulisa? Bar će, kako to neki panj reče, nesposobni forumaši imati oko čega voditi rasprave i laprdati. Jadno za sve.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepet svi 22, 2009 3:52 pm

glavna fora je da gradonačelnik za projekte do 1 mil kuna ne mora nikoga ništa pitati...
tj ne mora tražiti odobrenje gradskog vijeća...

iako za Daruvar to ionako ništa ne znači, kad troglavi orao (HDZ-HSS-SDP) ionako sve jednoglasno odluči.. flower
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitimepet svi 22, 2009 7:58 pm

Nedostaje nam u gradu "Nezavisna Stranka Forumasa"!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izbori za gradonacelnika - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izbori za gradonacelnika
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika
» Predsjednički izbori
» Lokalni izbori 2013.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: