Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Predsjednički izbori

Go down 
+5
Frka
kranj
Eldorado
Vivaxo
Casio
9 posters
Go to page : 1, 2  Next

Vaš izbor za predsjednika RH?
1) Josipović
Predsjednički izbori Vote_lcap52%Predsjednički izbori Vote_rcap
 52% [ 26 ]
2) Kajin
Predsjednički izbori Vote_lcap0%Predsjednički izbori Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3) Hebrang
Predsjednički izbori Vote_lcap2%Predsjednički izbori Vote_rcap
 2% [ 1 ]
4) Vidošević
Predsjednički izbori Vote_lcap22%Predsjednički izbori Vote_rcap
 22% [ 11 ]
5) Ožbolt
Predsjednički izbori Vote_lcap0%Predsjednički izbori Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6) Pusić
Predsjednički izbori Vote_lcap4%Predsjednički izbori Vote_rcap
 4% [ 2 ]
7) Bandić
Predsjednički izbori Vote_lcap18%Predsjednički izbori Vote_rcap
 18% [ 9 ]
8) netko drugi
Predsjednički izbori Vote_lcap2%Predsjednički izbori Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Ukupno glasova : 50
 

Autor/icaPoruka
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesri stu 04, 2009 2:57 pm

S obzirom na približavanje istih, molio bih da iznesete viđenje s dosad predstavljenim kandidatima ili ventalno onima o kojima se šuška da bi mogli biti.

I kome bi Vaš glas išao ako bi izašli na glasovanje?

Ja sam se dvojio i dvojio i definitivno je moj izbor Vidošević.

U biti Hebranga, Kajina, Ožbolticu sam odmah eliminirao.
Josipovića malo poslije.

Ostao mi Vidošević.

Obrazovan inteligentan nesvadljiv razuman. Ima neku glupu ideju s lokalnom samopuravom i tu vidim trenutno jedini minus...
u ostalom "šije" ostale za pola koplja i više
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimečet stu 05, 2009 9:33 am

Nisam jos glasao u anketi,jer uopce nisam razmisljao o predsjednickim kandidatima i nije mi to toliko bitno.No na prvu bih iskljucio Bandica,Kajina,Ozbolt i Hebranga.Dakle,ako budem glasao biti ce to ili Josipovic ili Vidosevic!A kad bolje razmislim,zasto ne bismo napokon imali zenu za predsjednika?Ocito zene trebaju vladati Hrvatskom zbog reda i mira,no...
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimečet stu 05, 2009 9:09 pm

Zena?Evo stigla je i Alka Vuica u kampanju!

Very Happy
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimepet stu 06, 2009 4:52 pm

a kad malo bolje razmislimo, ovlasti predsjednika us takve da je u stvari figura.

iako je dobro imati ravnotežu između vladajućih i predsjednika...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesub stu 07, 2009 11:59 am

Casio je napisao/la:
a kad malo bolje razmislimo, ovlasti predsjednika us takve da je u stvari figura.

iako je dobro imati ravnotežu između vladajućih i predsjednika...

Ako ispravno razmišljam, onda je predsjednik države također vladajući, pa ne razumijem potrebu držanja ravnoteže ( osim samog sa sobom u određenim okolnostima ). Da predsjednik države, predsjenik parlamenta i premijer trebaju voditi jedinstvenu vanjsku i unutarnju politiku, mislim da bi tako trebalo biti. Zamislite dolazak stranog državnika koji s prvim razgovara o temi A, s drugim o temi kontra A, a s trećim o rekontri temama s prva dva. Sigurno ne bi smatrao da se nalazi u ozbiljnoj državi i da razgovara s ozbiljnim i odgovornim predstavnicima naroda.
Da je predsjednik samo fikus, ne bi tada o jednom govorili kao vlastodršcu, a drugi ne bi samo tako ničim izazvan rješavao razne milijunske poslove, dobivao vilu i ostale privilegije po završetku mandata. Ustav i praksa pokazuju da su zadaća i ovlasti na dovoljnoj razini da bi mogao služiti narodu.
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimened stu 08, 2009 5:06 pm

Meni ovi predsjednički izbori izgledaju kao farsa.Bitno je skupiti 10000 potpisa i dobiti 250000kn za kampanju i zaraditi još nešto usput.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesri stu 11, 2009 8:26 pm

Što više gledam i slušam razno, razne kandidate, sve me više zabavlja. Sada sam dao za TV pretplatu 78 kuna. Toliko približno košta i ulaznica za cirkus. I netko tvrdi da skupo plaćamo gledanje lošeg programa. Nije točno.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimečet stu 12, 2009 6:08 pm

Skuplja li netko glasove za Krcu? Nije ništa lošiji kandidat od nekih koje sam vidio i čuo.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimečet stu 12, 2009 6:52 pm

kranj je napisao/la:
Skuplja li netko glasove za Krcu? Nije ništa lošiji kandidat od nekih koje sam vidio i čuo.
krco je u zasluženoj bajbokani hehe
a i neki od voih bi mu mogli društvo praviti, da je pravde...

i dalje Vidošević što vrijeme dalje odmiče ostaje moj kandidat br.1
Jospiović iza njega
pa dugo nitko
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimepet stu 13, 2009 10:32 pm

Frka je napisao/la:
Meni ovi predsjednički izbori izgledaju kao farsa.Bitno je skupiti 10000 potpisa i dobiti 250000kn za kampanju i zaraditi još nešto usput.

Mislim da ne dobije svatko novac od države za kandidaturu. Potrebno je skupiti određen postotak glasova nakon prvog kruga, a ne samo skupiti 10000 potpisa podrške...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesub stu 21, 2009 12:40 pm

Kada slušam ova obećanja potencijalnih predsjednika, poželim da su sutra izbor jer će nam odmah biti sve med i mlijeko. Pada li još itko na ove priče o obračunu s korupcijom, obračunu s mafijom, naglom procvatu gospodarstva, naglom poboljšanju životnog standarda itd.?! Jedino znam da ovu zabavu narod plaća najmanje 50 milijuna kuna ( realno sigurno i više ). Otkazuju se sve investicije, štedi se na sve strane, životni standard je na niskim granama, traži se razumijevanje za objektivne teškoće u gospodarstvu itd. Stvarno nismo bolje zaslužili (zašto?).
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesub stu 21, 2009 2:25 pm

nakon jučer odgledanog situacija kod mene je slijedeća, ocjene od 1-10

Jurčević, gledao sam ga i prije u nekim znanstvenim raspravama...pozitivna ličnost, no previše usko gleda na stvari i previše krut u nekim stvarima...nema širinu za predsjednika...jučer nisam ništa novo od njega saznao.prije emisije ocjena 5 nakon emisije ocijena 5

Pusićka, sve po starom, ista meta isto rastojanje, profesorki pristup svim problemima, puno priče malo rada...jučer ništa novo od nje, ista meta isto rastojanje. prije ocjena 4 nakon ocjena 4

Tuđman- definitvno drukčija osoba od svog oca, mirniji staloženiji, upućeniji kaži i nezloban, ...jučer mali mali plus na mojoj ljestvici...i dalje porblematičan u svimostalim pitanjima osim obavještajnog sustava gdje je jak...prije ocjena 1, nakon ocjena 2

Vukšić- hehe ovog lika znam, nepitajte kako...a šta reći...prije ocjena 1 sada ocjena 1

Bandić - malo me razočarao., krenuo je sjajno mudro šutio i sročio 2 rečenice koje su mi se svidjele, a onda u kasnijoj raspravi otišao tamo gdje sam zapravo se potajno nadao da neće iči...prema populizmu...jednostavno lik pričaono štoljudi vole čuti,,naravno što većina ljudi vole čuti...prije ocjena 7 nakon ocjena 7

Josipović - moj fav iz sjene me totalno razočarao...e moj profesore...pričate priče za malu djecu, deklarativno sve što pričate stoji osim nekih nijansi,ali ste definitivno utopist...i jučer ste raskrinkani.. prije ocjena 7 nakon ocjena 6

Kajin - hehe, ista meta isto rastojanje...on bi sve zatvarao, hapsio, polako Damire...i ja bi, ali ajmo redom prvo od vrha krenut mijenjat, pa inspektorat,pa kazne pa sud pa onda ako treba i goli otok oformiti...mora redoslijed postojat...prije ocjena 5 nakon ocjena 5

Primorac - definitvno pečat nečega što me odvlačilo je kohabicija u sanaderovoj ekipi...iako je i tamo imao problema ipak je ostajao...iako se sukobljavao nije napuštao mjesto ... no jučer me oduševio... vrlo pošten mi se činio, vrlo odrešit, vrlo hrabar, inteligentan i pametan...odličan nastup
prije ocjena 6 sada ocjena 7

Vesna Škare Ožbolt - hmmm nit smrdi nit miriše...pozitivna ličnost po meni, smjenjena kad je zagrebala u nešto što nije smjela...ali dalje nije nastavila više je hipotetski kroz DC pjevala iako zna mislim puno toga...jučer puno priče al bez konkretnog kako?
pije ocjena 5 sada ocjena 5

NAdan Vidošević - opet me impresionirao. iako sam mislio da bolje nemože pokazao je veličinu. Ima znanje, pozna problematiku i ono najvažnije , ČOVJEK je REALIST. Točno zna gdje kada i kako. Ono s obavještajnim sustavom mi je sjano, obajveštajni sustav trenutno u svijetu u cilju ekonomskih špijuna i zašitet ekonomskih interesa zemlje... kakav sjajan i odrešit čist i suprostavlčjen u 2 navrata Biliću voditelju, sjajno
prije ocjena 8 nakon ocjena 8


i dalje Vidošević prvi kandidat, rezerva ako neprođe u drugi krug ili Bandić ili Primorac
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesub stu 21, 2009 8:23 pm

Casio je napisao/la:
nakon jučer odgledanog situacija kod mene je slijedeća, ocjene od 1-10

Jurčević, gledao sam ga i prije u nekim znanstvenim raspravama...pozitivna ličnost, no previše usko gleda na stvari i previše krut u nekim stvarima...nema širinu za predsjednika...jučer nisam ništa novo od njega saznao.prije emisije ocjena 5 nakon emisije ocijena 5

Pusićka, sve po starom, ista meta isto rastojanje, profesorki pristup svim problemima, puno priče malo rada...jučer ništa novo od nje, ista meta isto rastojanje. prije ocjena 4 nakon ocjena 4

Tuđman- definitvno drukčija osoba od svog oca, mirniji staloženiji, upućeniji kaži i nezloban, ...jučer mali mali plus na mojoj ljestvici...i dalje porblematičan u svimostalim pitanjima osim obavještajnog sustava gdje je jak...prije ocjena 1, nakon ocjena 2

Vukšić- hehe ovog lika znam, nepitajte kako...a šta reći...prije ocjena 1 sada ocjena 1

Bandić - malo me razočarao., krenuo je sjajno mudro šutio i sročio 2 rečenice koje su mi se svidjele, a onda u kasnijoj raspravi otišao tamo gdje sam zapravo se potajno nadao da neće iči...prema populizmu...jednostavno lik pričaono štoljudi vole čuti,,naravno što većina ljudi vole čuti...prije ocjena 7 nakon ocjena 7

Josipović - moj fav iz sjene me totalno razočarao...e moj profesore...pričate priče za malu djecu, deklarativno sve što pričate stoji osim nekih nijansi,ali ste definitivno utopist...i jučer ste raskrinkani.. prije ocjena 7 nakon ocjena 6

Kajin - hehe, ista meta isto rastojanje...on bi sve zatvarao, hapsio, polako Damire...i ja bi, ali ajmo redom prvo od vrha krenut mijenjat, pa inspektorat,pa kazne pa sud pa onda ako treba i goli otok oformiti...mora redoslijed postojat...prije ocjena 5 nakon ocjena 5

Primorac - definitvno pečat nečega što me odvlačilo je kohabicija u sanaderovoj ekipi...iako je i tamo imao problema ipak je ostajao...iako se sukobljavao nije napuštao mjesto ... no jučer me oduševio... vrlo pošten mi se činio, vrlo odrešit, vrlo hrabar, inteligentan i pametan...odličan nastup
prije ocjena 6 sada ocjena 7

Vesna Škare Ožbolt - hmmm nit smrdi nit miriše...pozitivna ličnost po meni, smjenjena kad je zagrebala u nešto što nije smjela...ali dalje nije nastavila više je hipotetski kroz DC pjevala iako zna mislim puno toga...jučer puno priče al bez konkretnog kako?
pije ocjena 5 sada ocjena 5

NAdan Vidošević - opet me impresionirao. iako sam mislio da bolje nemože pokazao je veličinu. Ima znanje, pozna problematiku i ono najvažnije , ČOVJEK je REALIST. Točno zna gdje kada i kako. Ono s obavještajnim sustavom mi je sjano, obajveštajni sustav trenutno u svijetu u cilju ekonomskih špijuna i zašitet ekonomskih interesa zemlje... kakav sjajan i odrešit čist i suprostavlčjen u 2 navrata Biliću voditelju, sjajno
prije ocjena 8 nakon ocjena 8


i dalje Vidošević prvi kandidat, rezerva ako neprođe u drugi krug ili Bandić ili Primorac

Koji "Jurčević"? Trener Dinama?
Casio, nije mi jasno... Kako ti koji si pun kritika za svakoga, podržavaš Vidoševića? Zar ne čitaš novine? Pa taj ima putra na glavi...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimened stu 22, 2009 1:57 am

meta_k je napisao/la:


Koji "Jurčević"? Trener Dinama?
Casio, nije mi jasno... Kako ti koji si pun kritika za svakoga, podržavaš Vidoševića? Zar ne čitaš novine? Pa taj ima putra na glavi...

ajd kad naučiš neke stavri u životu onda se javi...

ovo je odgovor za Jurčevića, poslije možemo dalje o Vidoševiću...
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimened stu 22, 2009 9:18 am

Casio je napisao/la:
meta_k je napisao/la:


Koji "Jurčević"? Trener Dinama?
Casio, nije mi jasno... Kako ti koji si pun kritika za svakoga, podržavaš Vidoševića? Zar ne čitaš novine? Pa taj ima putra na glavi...

ajd kad naučiš neke stavri u životu onda se javi...

ovo je odgovor za Jurčevića, poslije možemo dalje o Vidoševiću...

Ne kužiš zezanciju...
A ako ti moram objašnjavati...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimened stu 22, 2009 2:39 pm

meta_k je napisao/la:
Casio je napisao/la:
meta_k je napisao/la:


Koji "Jurčević"? Trener Dinama?
Casio, nije mi jasno... Kako ti koji si pun kritika za svakoga, podržavaš Vidoševića? Zar ne čitaš novine? Pa taj ima putra na glavi...

ajd kad naučiš neke stavri u životu onda se javi...

ovo je odgovor za Jurčevića, poslije možemo dalje o Vidoševiću...

Ne kužiš zezanciju...

A ako ti moram objašnjavati...
pa onda se iza stavi neki smajlić valjda Rolling Eyes geek

ok to smo riješili...
Vidošević kažeš...putar...pa daj mi malo tog putra.... zapošljavanje nećaka, ok ajmo u detalje, imovina ok ajmo u detalje...
ali zašto Vidoševića izdvajati posebno...ja nigdje u postu gdje objašnjavam moje viđenje kandidaat nisam o nikakvim aferama niti putru pisao, već viđeno i izrečeno u toj emisiji...

nisam stranački zadojen, čak niti u smislu na lijeve i desne i centar i...

pa mogu mirno i trezveno razmišljati o svakome...

šta npr Josipović nema putra...šta je muckao za svojih 5 stanova...zašto ne bi udomio nezbrinutu obitelj, šovezuje ga se u vezu s posmrtnom pripomoći ( ništa dokazano, ali kao znao je)...
itd..

uostalom od svih 12 tamo jedino kolio je meni poznato uz Kajina nejdu nikakve afere...a možda samo zato jer novinari nisu dovoljno čačkali...

ajmo ljudi biti realisti i vidjeti što tko od njih može konkretno pomoći ovoj zemlji za budućnost, jel vidi prave probleme jel ima rješenja za riješiti ih...
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimened stu 22, 2009 10:30 pm

Casio je napisao/la:
meta_k je napisao/la:
Casio je napisao/la:
meta_k je napisao/la:


Koji "Jurčević"? Trener Dinama?
Casio, nije mi jasno... Kako ti koji si pun kritika za svakoga, podržavaš Vidoševića? Zar ne čitaš novine? Pa taj ima putra na glavi...

ajd kad naučiš neke stavri u životu onda se javi...

ovo je odgovor za Jurčevića, poslije možemo dalje o Vidoševiću...

Ne kužiš zezanciju...

A ako ti moram objašnjavati...
pa onda se iza stavi neki smajlić valjda Rolling Eyes geek

ok to smo riješili...
Vidošević kažeš...putar...pa daj mi malo tog putra.... zapošljavanje nećaka, ok ajmo u detalje, imovina ok ajmo u detalje...
ali zašto Vidoševića izdvajati posebno...ja nigdje u postu gdje objašnjavam moje viđenje kandidaat nisam o nikakvim aferama niti putru pisao, već viđeno i izrečeno u toj emisiji...

nisam stranački zadojen, čak niti u smislu na lijeve i desne i centar i...

pa mogu mirno i trezveno razmišljati o svakome...

šta npr Josipović nema putra...šta je muckao za svojih 5 stanova...zašto ne bi udomio nezbrinutu obitelj, šovezuje ga se u vezu s posmrtnom pripomoći ( ništa dokazano, ali kao znao je)...
itd..

uostalom od svih 12 tamo jedino kolio je meni poznato uz Kajina nejdu nikakve afere...a možda samo zato jer novinari nisu dovoljno čačkali...

ajmo ljudi biti realisti i vidjeti što tko od njih može konkretno pomoći ovoj zemlji za budućnost, jel vidi prave probleme jel ima rješenja za riješiti ih...

Imaš pravo. Fali Smile ...
Obojica znamo da su predsjedniku ovlasti gotovo nikakve... i da ti budem iskren, bio bih jedino razočaran da Hebrang postane predsjednik. Vidio sam da HDZ-ova mladež muku muči s potpisima podrške, tako da se ne bojim da će Hebrang biti izabran.
Inače, ja bih osobno volio da to bude Kajin, ali se bojim da nema šanse.
Crying or Very sad
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimeuto stu 24, 2009 7:55 pm

Pročitah Casiovu analizu kandidata i baš razmišljam što će se to promijeniti u mojem malom svijetu tako drastično (ili minimalno) bude li predsjednik osoba 1, 2, 3, 4, .....10?! Još ne mogu naći odgovor. Možda mi razmišljane remete i lupetanja pojedinaca koji će kao Eliot Nes ili Rambo riješiti u ovoj situaciji sve probleme. Kako nam se lijepo smiješe svaki čas s malih ekrana, a sigurno razmišljaju o tome kako će se odužiti onima koji su im "podarili" za kampanju milijun-dva kuna.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesri stu 25, 2009 1:28 am

kranj je napisao/la:
Pročitah Casiovu analizu kandidata i baš razmišljam što će se to promijeniti u mojem malom svijetu tako drastično (ili minimalno) bude li predsjednik osoba 1, 2, 3, 4, .....10?!
pa u roku od mjesec godinu 3 ništa
ali na period od 10 god može puno...
geostrateška stabilnost,privlačenje klime za investicije, itd... u mnogome daju okidač za rezultate koji bi se videjli za 10 god pa dalje...ovo što sad vidimo tj živimo je vrijeme Tuđmana...idućih 5 god ćemo tek osjetiti Mesićevo a nakon toga novog presidentea...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:43 pm

haha neki interesantni komentari koje podržavam, a u svezi su s predsjedničkim kandidatima.
HEBRANG

koje mane nalaziš Hebrangu kao kandidatu?
Bahatost i umišljenost. Komentiranje ekonomije i miješanje u to bez znanja o tome. Konzervativni stavovi.

Pa zatim njegove eskapade o partizanima i ustašama, i naknadno mijenjanje stavova. Pa afere i njegovo ekspresno liječenje u inozemstvu.

Što nas vodi na ono najgore - prevrljivost, lažljivost i licemjerje. A sve ispod fasade tobože nekakvog narodnog čovjeka i doboljuba.

I ne manje bitno, očiti nedostatak smisla za humor.

Pa već i njegovi prvi nastupi. Nekakav konzervativni patriot koji bi kao Hrvatima trebao vratiti ponos i uputiti ih u "prave" vrijednosti. S..e mi se kad to čujem. Već mi je muka od takvih licemjera.

Totalno mi je odbojan kao ličnost. Jedino po čemu ga mogu cijeniti je kao doktora. Doktor Psiho bi ga mogli zvati.

Njega za predsjednika ? Prije nek se crna rupa otvori.


lol!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimepet stu 27, 2009 8:59 pm

hahhahaahhahhah lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

ovaj je najjjjjjačiii komentar,potpisujem većinom

Kad malo bolje razmislimo, možda taj deveti krug pakla i nije tako loša stvar. Barem ne može gore. Odnosno, stvari su napokon ogoljene do srži. Gotovo je s iluzijama. Hrvatska je zemlja Keruma, Bandića, Sanadera i Mamića. Nažalost, i Zorana Milanovića. To je zemlja Vanje Sutlića, Dijane Čuljak i Hloverke Novak Srzić, Gotovčevih i Dikolores, torbice Modnog Mačka i ispeglanog nosa Fani Horvat. To je zemlja ortačkih ugovora, off shore računa, lažnih svjedočenja, medijskih manipulatora, sumnjivih dealova i mafijaških ubojstava. I goleme apatije.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesub pro 19, 2009 5:56 pm

Casio je napisao/la:

Kad malo bolje razmislimo, možda taj deveti krug pakla i nije tako loša stvar. Barem ne može gore. Odnosno, stvari su napokon ogoljene do srži. Gotovo je s iluzijama. Hrvatska je zemlja Keruma, Bandića, Sanadera i Mamića. Nažalost, i Zorana Milanovića. To je zemlja Vanje Sutlića, Dijane Čuljak i Hloverke Novak Srzić, Gotovčevih i Dikolores, torbice Modnog Mačka i ispeglanog nosa Fani Horvat. To je zemlja ortačkih ugovora, off shore računa, lažnih svjedočenja, medijskih manipulatora, sumnjivih dealova i mafijaških ubojstava. I goleme apatije.
Ovo je profesionalno iskazano ono što mi svi znamo i zbog čega nam je svega dosta.
Zbog toga je zamrla aktivnost i aktualnost ovog foruma. Materijala ima koliko želimo, ali to je i zemlja "goleme apatije".
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesub pro 19, 2009 7:14 pm

Možda je potrebna katarza! No katarza je cenzurirana!
https://www.youtube.com/watch?v=nyIftul9BnU&feature=related
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimesub pro 19, 2009 8:00 pm

grafein je napisao/la:
Možda je potrebna katarza! No katarza je cenzurirana!
https://www.youtube.com/watch?v=nyIftul9BnU&feature=related
Svaka ćast, svaka čast, a ja još dodajem
https://www.youtube.com/watch?v=briIs0BYq48&feature=related
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitimepon pro 28, 2009 11:44 pm

Eto - što je bilo, bilo je. Idemo u drugi krug. Stvarno je zanimljivo analizirati rezultate na stranicama DIP-a. Sve se vidi: rezultati glasovanja po županijama, po gradovima..
Podatci o izbornim rezultatima u dijaspori su vrlo, vrrrlo indikativni. Rolling Eyes

A možemo vidjeti i kako se i koliko silent glasovalo u Daruvaru:
rezultati izbora

P.S.
Btw. ova anketa na forumu Daruvarskih priča prilično dobro je "pogodila" rezultat izbora.

1) Josipović
50%

2) Vidošević
22%

3) Bandić
18%
[Vrh] Go down
Sponsored content





Predsjednički izbori Empty
PostajNaslov: Re: Predsjednički izbori   Predsjednički izbori Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Predsjednički izbori
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: