Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Političke stranke u Daruvaru

Go down 
+22
padobro
meta_k
grafein
Pegy
biber
Eldorado
Zdenko Čoban
lejla
ii
Građanin Krejn
razorni2
DARUVARČAN
calimero
monty
trnokop
anto
nova_nada
Casio
mr_yul
Herminka
kranj
ostap bender
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 10:41 pm

...da ne stavljam "quote" na post gosp. Čobana (ode cijela stranica)...

Hoću samo reći da sam pročitao famoznu "Odluku o isključenju" i u njoj me najviše nasmijalo to što se 2 X pojavljuju riječi "veoma razvidno"... Nekoć davno, još prije domovinskog rata, pisao sam u osnovnoj školi zadaćnicu iz predmeta Hrvatski ili srpski jezik te sam par puta upotrijebio riječ "veoma". Profesorica (drugarica) ju je crvenom olovkom prekrižila i napisala iznad riječ "vrlo"", a meni je rekla da ubuduće upotrebljavam samo hrvatske, a ne i srpske riječi.
by the way... profesorica (drugarica) je Srpkinja
Također, zanima me tko je sve u predsjedništvu gradske organizacije HSS-a (trojicu znam)?
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 10:57 pm

mr_yul je napisao/la:
...da ne stavljam "quote" na post gosp. Čobana (ode cijela stranica)...

Hoću samo reći da sam pročitao famoznu "Odluku o isključenju" i u njoj me najviše nasmijalo to što se 2 X pojavljuju riječi "veoma razvidno"... Nekoć davno, još prije domovinskog rata, pisao sam u osnovnoj školi zadaćnicu iz predmeta Hrvatski ili srpski jezik te sam par puta upotrijebio riječ "veoma". Profesorica (drugarica) ju je crvenom olovkom prekrižila i napisala iznad riječ "vrlo"", a meni je rekla da ubuduće upotrebljavam samo hrvatske, a ne i srpske riječi.
by the way... profesorica (drugarica) je Srpkinja
Također, zanima me tko je sve u predsjedništvu gradske organizacije HSS-a (trojicu znam)?

Drugarica to svoje veoma vrlo jako znanje može zataknuti tamo gdje se zatiču takve stvari.
Za potvrdom legitimnosti riječi veoma u hrvatskom jeziku ne treba nam ići dalje od Biblije, gdje u evanđelju po Mateju piše:
Kad ugledaše zvijezdu, obradovaše se radošću veoma velikom. Uđu u kuću, ugledaju dijete s Marijom, majkom njegovom, padnu ničice i poklone mu se. Otvore zatim svoje blago i prinesu mu darove: zlato, tamjan i smirnu." (Mt 2, 9-12).
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 10:59 pm

P.S.
Nipošto nisam htio braniti Cegija, nedajbože.
A da se iskupim, izvlačim svoga favorita iz narečene odluke - preskakanje distance. Laughing
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 11:52 pm

"preskakanje distance" i "veoma razvidno"...

nemam riječi... "preskakanje distance" bi moglo značiti svašta, ali iz konteksta zaključujem da gosp. Čoban nije slijedio stranačku hijerarhiju. Kao u vojsci. A izraz "veoma razvidno" mi ipak djeluje kao spoj riječi koja "vuče s istoka" (bez obzira na Bibliju, nije ona pravopis) i nove "moderne hrvatske" riječi (sad sam s sjetio pok. Tomislava Ladana, žao mi je što ga više nema).
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:33 pm

mr_yul je napisao/la:


1.) Evo "nota bene", u Bjelovarskom listu piše da se na HDZ-ovoj listi našao i Ante Zadre koji nije njihov član. Pitanje je koje će ljude na svoju listu staviti HNS? Ili bolje, da li će uopće postojati HNS-ova lista?

Shocked Stvarno Shocked !!!

Citat :
3.) I ja sam čuo da Wagnerovi nešto slažu. Zar se ne sjećaju Pjerobona? Ljudi kažu: pametan uči na tuđim greškama, glup na svojim... (a onaj koji radi drugi puta istu grešku?)

Nekima taj primjer s Pjerobonom nije bila greška. Dapače - za neke je to primjer koji treba slijediti. Evil or Very Mad

Citat :

4.) Podržavam tvoju listu. Ali nemoj stati samo na listi, kandidiraj se za gradonačelnicu (računaj na žensku solidarnost i eto ti pobjede u 1. krugu).


confused Think
Ženska solidarnost je precijenjena... afro
Nisam još dovoljno "zrela", ali počet ću razmišljati...
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimečet tra 02, 2009 12:10 am

Čuo sam da gadonačelnik ipak ima dve gadonačelnice. Novotny i Jurić. Isto mi je novost da je HSLS potpisao sa HDZ-om. Pozdravljam ali ako je stvarno da su dobili dva izgledna mjesta u Gradskom vijeću onda ih je Marić precijenio jer sami nebi prošli prag. Moram reći da mi je iznenađenje i gospodin Lujanac na listi HDZ-a. Ali..... Sve za zajednički cilj. scratch alien Click
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimečet tra 02, 2009 12:39 am

calimero je napisao/la:
Čuo sam da gadonačelnik ipak ima dve gadonačelnice. Novotny i Jurić. Isto mi je novost da je HSLS potpisao sa HDZ-om. Pozdravljam ali ako je stvarno da su dobili dva izgledna mjesta u Gradskom vijeću onda ih je Marić precijenio jer sami nebi prošli prag. Moram reći da mi je iznenađenje i gospodin Lujanac na listi HDZ-a. Ali..... Sve za zajednički cilj. scratch alien Click

Zašto? Zar misliš da je gospodin Lujanac svojedobno bio u SDP-u "iz uvjerenja" pa te sada čudi što je na HDZ-ovoj listi? Evo odgovor: clown
Također, mislim da im je HDZ ponudio mnogo samo iz razloga da ne odu s HSS-om. Ipak se HSLS pokazao kao prava "trgovačka" stranka. Za koju godinu će se i ugasiti. Krivicu za pad snose sami jer su njihove trgovine kratkoročne.

lol!
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimečet tra 02, 2009 12:44 pm

Imo bi' ja što god kasti i akonto Ove Vlasti... Ali neću...

Imo bi' ja sto god kasti ne mož' otog rep izrasti... Al izvin'te...
Već sam bego preko bašte... Ajd jedared i vi kašte... Il se skin'te...

Imo bi' ja što god kasti da se čovek zaprepasti... Paz' da ne bi...
Svi to vide, svima jasno, samo ja da kažem glasno? Dodj'te sebi...
Sto bi prič'o o dvoličnim barabama?
O njima će pisati po tarabama
Da su krali... nisko pali... tudje snove prokartali...
Sve spiskali... sve popasli... I ispali nedorasli...
Imo bi' ja što god kasti... ej...
Pa da mene stigne kazna? Da crvenim kad se sazna
Da su mi pajtaši stari ordinarni šibicari...

Lajte kere varošanke... Kera sam i sam... Odlično vas znam...
Ne dam za vas žute banke... Lajte samo znajte da vas ne slušam...

Dancin
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimečet tra 02, 2009 1:32 pm

Postavio bih par pitanja. pa ako netko zna odgovor ....
1.Koji je smisao višestranačja u našem političkom okruženju, uzimajući u obzir razno razne koalicije?(za koje uzgred budi rečeno oni uvijek imaju opravdanje)
2.Da li se još netko sjeća sustava vrijednosti koji smo nekada zvali moral?
3.Ima li koji od kandidata za gradonačelnika Daruvara da se za njega može reći da je pošten čovjek i koji drži do svog obraza?
4.Na kraju ima li smisla izaći na ove izbore uz činjenicu da se bira manje zlo( zar zlo nije zlo bilo veće ili manje)?
Anyone
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimečet tra 02, 2009 6:38 pm

Jako teška pitanja si postavio. Ne znam tko ti može odgovoriti jer nas ima dosta koji bi voljeli znati odgovore.

Što se tiče poštenja kandidata za gradonačelnika i držanja do svoga obraza, sjeti se da to nije osobina koja osvaja mase. Danas su druge stvari IN, a to je ujedno i dio odgovora na tvoje 2. pitanje o moralu. Kako je sustav vrijednosti izokrenut, tako je i moral na niskoj cijeni i stoga odanost jednom (političkom) uvjerenju nije poželjna osobina. Zato je današnje poimanje višestranačja poprimilo značenje koaliranje "svatko sa svakim" jer se ne traži da budeš dosljedan u svom uvjerenju.
Kad se sve zbroji i oduzme, na pitanje br. 4. neka odgovori svatko za sebe.
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimečet tra 02, 2009 9:20 pm

ostap bender je napisao/la:
Postavio bih par pitanja. pa ako netko zna odgovor ....
1.Koji je smisao višestranačja u našem političkom okruženju, uzimajući u obzir razno razne koalicije?(za koje uzgred budi rečeno oni uvijek imaju opravdanje)
2.Da li se još netko sjeća sustava vrijednosti koji smo nekada zvali moral?
3.Ima li koji od kandidata za gradonačelnika Daruvara da se za njega može reći da je pošten čovjek i koji drži do svog obraza?
4.Na kraju ima li smisla izaći na ove izbore uz činjenicu da se bira manje zlo( zar zlo nije zlo bilo veće ili manje)?
Anyone

1. Ne znam
2. Mutno.
3. Ima

Kad si već (sjajno) citirao Balaševića, i ja ću posegnuti za jednim kantautorskim autoritetom. Karel Kryl, prerano umrli češki bard pjesme bunta i otpora, koji je pola života proveo u egzilu, kada se nakon baršunaste revolucije vratio u domovinu Češku, na koncertima je znao reći: Govore mi ljudi da više neće ići na izbore, da to ionako nema smisla, jer će gospoda na vrhu svejedno raditi što hoće. Ako i vi mislite isto, a nijedna politička stranka vam ne odgovara, miolim vas, izađite na izbore i glasajte za onu koja vam smeta najmanje.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimečet tra 02, 2009 11:46 pm

Čovjek je dobro rekao....
Redovito onaj koji ti se najmanje sviđa ima najdiscipliniraniju glasačku mašineriju. Na lokalne izbore izlazi oko 35 % glasača, pa neka ih je pola za mrskog, i evo novog sranja u iduće 4 godine. To znači da oko 1500 discipliniranih simpatizera neke stranke (u Daruvaru) na izborima sa relativno slabim odazivom ostalih glasača može donijeti vlast.
Zato, izađite na izbore. Poslušajmo gospodina Karela.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2009 9:18 am

1. Co řeknou ti páni, co, sedíce strnule,
plijí tu na ty, kdo opustí vlast?
Zas budou jen mlčet, jak mlčeli minule,
třásti se strachem a tiše si krást.

2. Co řeknou ty dámy, co sedí tu s kukátky,
tehdy, až o pravdě zakážou hrát?
Vím, budou zas ochotně poslouchat pohádky
o tom, že pravdy je třeba se bát.

3. Co řeknou ti všichni, kdo dnes ti tu tleskají,
tehdy, až mocní ti umlčí hlas?
Zas budou jen tančit, jak jiní jim pískají,
hopsat tak dlouho, až zlámou si vaz!

Kad si već spomenuo Kryla treba uzeti u obzir povijesne okolnosti koje su se dešavale u Češkoj tih godina.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2009 9:30 am

To nisu krivci primitivci
sto su pokupili mast
korov nikne digod stigne,
ma svaka njima cast

Krivi smo mi

Otkud svi ti paraziti
sto su nam zagustili
nemoj stari moj,
krivi smo mi
sto smo ih pustili

Ma sta su znali djenerali
i brkati majori
jedino da vicu:
pali ali nisu najgori

Krivi smo mi

Ni svi ti silni infantilni
sto su puske sanjali
ne, ne derane,
krivi smo mi
sto smo se sklanjali

Putuj Evropo,
nemoj vise cekati na nas
ne pitaj mnogo,
dospeces i ti na rdjav glas

Putuj planeto,
super smo se druzili
nama je lepo,
taman kako smo zasluzili

Nisu krivci depresivci,
lude i psihopate
sto su rusili pa sada
nama nude lopate

Krivi smo mi

Nisu krivi sedativi
sto ih nisu sputali
sori, matori,
krivi smo mi
koji smo cutali

Putuj Evropo
i pos'lji nam malo peciva
nama je dobro,
sreca jedna neizreciva

Putuj planeto,
ovde se vrag priziva
nama je lepo,
slika jedna neopisiva


Dragi Krejn, ja sam mojim pitanjem htio isprovocirati odgovore na temu, zašto se pametni, ozbiljni i moralni ljudi ne žele ili ne mogu politički angažirati?
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2009 10:10 am

Građanin Krejn je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:

3.Ima li koji od kandidata za gradonačelnika Daruvara da se za njega može reći da je pošten čovjek i koji drži do svog obraza?

Anyone



3. Ima


Jednostavnost tvog odgovora daje mi naslutiti da ti znaš nešto više od mene, jer ja smatram da ni jedan kandidat ne odgovara tom profilu.
"Moral (ćudoređe, ćudorednost) u najširem je smislu oblik društvene svijesti, skup nepisanih pravila, običaja, navika i normi koji su prihvaćeni u životu neke zajednice. Moral određuje kako ljudsko djelovanje treba biti, a pripadnici zajednice prihvaćaju te principe kao dolične i podvrgavaju im se, na taj način regulirajući međuljudske odnose.
Za razliku od pozitivnih zakona, moralna pravila - kada su prekršena - ne donose političke ili ekonomske sankcije. Kao sankcije nemoralnog ponašanja javljaju se grižnja savjesti, prijekor ili bojkot okoline".
Kada bi išli od kandidata do kandidata secirati njihove moralne karakteristike mislim da se ne bi jako iznenadili.
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2009 3:06 pm

mr_yul je napisao/la:
1.) Evo "nota bene", u Bjelovarskom listu piše da se na HDZ-ovoj listi našao i Ante Zadre koji nije njihov član. Pitanje je koje će ljude na svoju listu staviti HNS? Ili bolje, da li će uopće postojati HNS-ova lista?
[/quote]


mene zanima odakle vama ovakva nebulozna ideja? Ante je član HNS-a, na toj listi će i biti (naravno da će HNS imati svoju listu!!!) i kraj priče!
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimepet tra 03, 2009 7:23 pm

nova_nada je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
1.) Evo "nota bene", u Bjelovarskom listu piše da se na HDZ-ovoj listi našao i Ante Zadre koji nije njihov član. Pitanje je koje će ljude na svoju listu staviti HNS? Ili bolje, da li će uopće postojati HNS-ova lista?


mene zanima odakle vama ovakva nebulozna ideja? Ante je član HNS-a, na toj listi će i biti (naravno da će HNS imati svoju listu!!!) i kraj priče![/quote]

Jesi li ti možda pobrk`o temu?

Pa što onda, drugo nije ni zaslužio!!!!!
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimesub tra 04, 2009 12:17 am

nova_nada je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
1.) Evo "nota bene", u Bjelovarskom listu piše da se na HDZ-ovoj listi našao i Ante Zadre koji nije njihov član. Pitanje je koje će ljude na svoju listu staviti HNS? Ili bolje, da li će uopće postojati HNS-ova lista?


mene zanima odakle vama ovakva nebulozna ideja? Ante je član HNS-a, na toj listi će i biti (naravno da će HNS imati svoju listu!!!) i kraj priče![/quote]

Povlačim što sam rekao. Sad sam uzeo "Bjelovarski list" (broj 46, od 30. ožujka) u ruke i na 17. stranici piše da je Bruno Marić okupio tim gospodarstvenika među kojima je i Ante Zadre. Točno, to uopće ne mora značiti da je na HDZ-ovoj listi.
Embarassed
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimesub tra 04, 2009 12:29 am

ostap bender je napisao/la:


Kad si već spomenuo Kryla treba uzeti u obzir povijesne okolnosti koje su se dešavale u Češkoj tih godina.

Dešavalo se isto što se dešavalo i kod nas i u svim drugim postkomunističkim državama, koje su se nakon ola stoljeća oslobodile komunjarskog mraka. Jebalo se majku onom tko je upalio svjetlo.
Kryl je govorio:

Sad imamo što smo htjeli
transparent na transparentu
na guzici žulj se bijeli
udbaši u parlamentu

Kako se sad dobro krade
u krađi je narod cijeli
na trideset dolar pade
triest i pet kupus sveli.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimesub tra 04, 2009 12:32 am

ostap bender je napisao/la:
Građanin Krejn je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:

3.Ima li koji od kandidata za gradonačelnika Daruvara da se za njega može reći da je pošten čovjek i koji drži do svog obraza?

Anyone



3. Ima


Jednostavnost tvog odgovora daje mi naslutiti da ti znaš nešto više od mene, jer ja smatram da ni jedan kandidat ne odgovara tom profilu.
"Moral (ćudoređe, ćudorednost) u najširem je smislu oblik društvene svijesti, skup nepisanih pravila, običaja, navika i normi koji su prihvaćeni u životu neke zajednice. Moral određuje kako ljudsko djelovanje treba biti, a pripadnici zajednice prihvaćaju te principe kao dolične i podvrgavaju im se, na taj način regulirajući međuljudske odnose.
Za razliku od pozitivnih zakona, moralna pravila - kada su prekršena - ne donose političke ili ekonomske sankcije. Kao sankcije nemoralnog ponašanja javljaju se grižnja savjesti, prijekor ili bojkot okoline".
Kada bi išli od kandidata do kandidata secirati njihove moralne karakteristike mislim da se ne bi jako iznenadili.

Ne, ne znam ništa više o svih nas ovdje.
Ima smisla zato što jedino NEMA smisla ne izaći na izbore i prepostutiti odluku drugima.
Izlazak na izbore nema alternativu.
Zato sam posegnuo za Krylom.

Iako, na kraju, ne mogu zamjeriti apstitentima, jer sam se ovih dana naslušao svakojakih predizbornih priča.
A ni jedna nije za slab želudac.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimesub tra 04, 2009 7:04 pm

mr_yul je napisao/la:
nova_nada je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
1.) Evo "nota bene", u Bjelovarskom listu piše da se na HDZ-ovoj listi našao i Ante Zadre koji nije njihov član. Pitanje je koje će ljude na svoju listu staviti HNS? Ili bolje, da li će uopće postojati HNS-ova lista?


mene zanima odakle vama ovakva nebulozna ideja? Ante je član HNS-a, na toj listi će i biti (naravno da će HNS imati svoju listu!!!) i kraj priče!

Povlačim što sam rekao. Sad sam uzeo "Bjelovarski list" (broj 46, od 30. ožujka) u ruke i na 17. stranici piše da je Bruno Marić okupio tim gospodarstvenika među kojima je i Ante Zadre. Točno, to uopće ne mora značiti da je na HDZ-ovoj listi.
Embarassed[/quote]

E tako već da! Very Happy
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimesub tra 04, 2009 9:19 pm

može li netko detaljnije, tko je Ante Zadro?

i postavljam pitanje "novoj nadi", kako to da je tako autorativno sigurna u sve oko HNS-a.
I gosp. Bileka je netko zvao 2 novom nadom".

Vidim previše sličnosti u svemu.
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimened tra 05, 2009 11:08 am

Casio je napisao/la:
može li netko detaljnije, tko je Ante Zadro?

i postavljam pitanje "novoj nadi", kako to da je tako autorativno sigurna u sve oko HNS-a.
I gosp. Bileka je netko zvao 2 novom nadom".

Vidim previše sličnosti u svemu.


Ante Zadro je direktor tvrtke Charvat d.o.o., a bave se industrijskom hidraulikom.

A što se drugog pitanja tiče, čini mi se da sam jednom prilikom već dala odgovor na slično pitanje! Radi se o tome da sam ja izabrala HNS kao svijetlu točku u mojoj, tj. našoj budućnosti! Nisam ovdje da bih nekome njihove vizije i stavove nabijala na nos. Samo iznosim svoje stajalište. A uostalom, bilo bi sebično i glupo pokušavati "pridobiti" povjerenje ikoga od vas, jer ako sam dobro primjetila svi koji su ovdje zahtjevaju nešto drugo, znači nešto, tj. nekoga tko se ovdje nije spomenuo! To je ono što je zajedničko korisnicima ovog foruma - svi imaju nešto protiv svakoga! Ja sam valjda iznimka pa zato i nailazim na toliko neodobravanja!
I to je uredu, jer Bože moj, tko se uopće obazire na ono što mi pišemo?!
A sad da je netko gosp. Bileka nazvao novom nadom, to nisam znala. I zaista je riječ o slučajnosti! flower
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimened tra 05, 2009 7:07 pm

nova_nada je napisao/la:


jer ako sam dobro primjetila svi koji su ovdje zahtjevaju nešto drugo, znači nešto, tj. nekoga tko se ovdje nije spomenuo! To je ono što je zajedničko korisnicima ovog foruma - svi imaju nešto protiv svakoga!

Pardon! Nemaju svi nešto protiv svakoga! Neki imaju svoje "favorite", ali činjenica je da imamo priliku birati samo "najmanje lošega" od ponuđenih upravo zbog toga što nema onakvog kakav bi trebao ovom gradu.

Citat :
Ja sam valjda iznimka pa zato i nailazim na toliko neodobravanja!
Nisi iznimka. Ima forumaša koji su se opredijelili i obrazložili svoj odabir. To je sloboda govora (pisanja), nešto što je u Daruvaru zaboravljeno.

Citat :
I to je uredu, jer Bože moj, tko se uopće obazire na ono što mi pišemo?!
Da...Istina je da se internet i IT nedovoljno koriste, a što direktno ukazuje na jedan drugi problem.

Btw. i te naše nove gradske nade bi mogli itekako iskoristiti internet u svojoj promidžbi, a ne potajno "voajerisati" na forumima i praviti se da ih ne zanima što se o njima piše Cool i da ne znaju što se piše. afro
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitimened tra 05, 2009 11:37 pm

nova_nada je napisao/la:
Casio je napisao/la:
može li netko detaljnije, tko je Ante Zadro?

i postavljam pitanje "novoj nadi", kako to da je tako autorativno sigurna u sve oko HNS-a.
I gosp. Bileka je netko zvao 2 novom nadom".

Vidim previše sličnosti u svemu.


Ante Zadro je direktor tvrtke Charvat d.o.o., a bave se industrijskom hidraulikom.

A što se drugog pitanja tiče, čini mi se da sam jednom prilikom već dala odgovor na slično pitanje! Radi se o tome da sam ja izabrala HNS kao svijetlu točku u mojoj, tj. našoj budućnosti! Nisam ovdje da bih nekome njihove vizije i stavove nabijala na nos. Samo iznosim svoje stajalište. A uostalom, bilo bi sebično i glupo pokušavati "pridobiti" povjerenje ikoga od vas, jer ako sam dobro primjetila svi koji su ovdje zahtjevaju nešto drugo, znači nešto, tj. nekoga tko se ovdje nije spomenuo! To je ono što je zajedničko korisnicima ovog foruma - svi imaju nešto protiv svakoga! Ja sam valjda iznimka pa zato i nailazim na toliko neodobravanja!
I to je uredu, jer Bože moj, tko se uopće obazire na ono što mi pišemo?!
A sad da je netko gosp. Bileka nazvao novom nadom, to nisam znala. I zaista je riječ o slučajnosti! flower
za 1. Hvala
za 2. uopće mi nisi odgovorila

pitao sam kako si tako autorativno sigurno oko svega unutar HNS, a tvrdiš da si jedino njihov simpatizer
[Vrh] Go down
Sponsored content





Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Političke stranke u Daruvaru
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Političke igrice ...
» Druženje u Daruvaru
» Turistička ponuda grada
» Javni radovi u Daruvaru
» Postoji li u Daruvaru Rotary Club?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: