Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Političke stranke u Daruvaru

Go down 
+22
padobro
meta_k
grafein
Pegy
biber
Eldorado
Zdenko Čoban
lejla
ii
Građanin Krejn
razorni2
DARUVARČAN
calimero
monty
trnokop
anto
nova_nada
Casio
mr_yul
Herminka
kranj
ostap bender
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesri svi 13, 2009 11:37 am

Mislim zbilja.... ajde ako je nekome toliki gušt,pišimo svi pod punim imenom i prezimenom! Kao da je to važno! Važno je izreći svoje mišljenje i stajalište! Manje važno je koje ime stoji iza tog mišljenja! I ja također znam imena nekih ljudi koji pišu ovdje... ali čemu to vikati na sav glas!
Ljudi ovdje imaju pravo na zaštitu identiteta, a otkrivajući njihovo ime i prezime izravna je povreda to prava! silent
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesri svi 13, 2009 2:17 pm

Vecina nas nema muda otkriti svoj identitet, treba to razumjeti.Rijetki su hrabri i pisu pod punim imenom i prezimenom.
Vjerujem ako Cegi padne da ce veliki broj sudionika foruma otkrit svoj identitet.
Kakav nam je strah utjerao,zato je vrijeme da diktatora skinemo sa vlasti.
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesri svi 13, 2009 5:09 pm

razorni2 je napisao/la:
Vecina nas nema muda otkriti svoj identitet, treba to razumjeti.Rijetki su hrabri i pisu pod punim imenom i prezimenom.
Vjerujem ako Cegi padne da ce veliki broj sudionika foruma otkrit svoj identitet.
Kakav nam je strah utjerao,zato je vrijeme da diktatora skinemo sa vlasti.

Nažalost je tako. Narod je gladan i nesretan dok si on gradi spomenike (fontana = spomenik br. 1). Žalosno je da postoji i onaj broj gladnih i uplašenih koji će opet glasati za njega. Nadam se da ih je mali broj. Ipak je glasanje tajno i nitko ne može znati za koga ste glasali. Zato, svi na izbore i hrabro...

P.S. Otkrivanje identiteta na forumu je glupo, ali se nadam da neće postati zabava.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesri svi 13, 2009 5:27 pm

razorni2 je napisao/la:

Vjerujem ako Cegi padne da ce veliki broj sudionika foruma otkrit svoj identitet.
možeš misliti...
ko da je pisanje pod nickom izmišljeno radi Cegija...pa sad ovisno o njemu..itd...
kao da se oko njega cijeli svijet vrti...

PONAVLJAM po 100-i put

za st(r) a nje u Daruvaru podjednako su krivi i HDZ i SDp i HSS, pa i ostatak ekipe koja je zdužno svojim ručicama donosila odluke koje su direktno išle na štetu ovoga grada, a sve u svrhu "NE TALASAJ", te kadroviranja svojih ljudi, pa onda redom rodbine itd...vjerujem da su si neki i provizijice pobrali...

dakle aposlutno svi su jednoglasno donosili odluke izuzev u početku HNS-a ali je i on odlaskom SIkore priklonio se većini DUPELIZACA.

I sad su se na forumu nasadili raznorazni prodavači magle manje ili više povezani s SDP-om i HDZ-om i pričaju bajke kako je smisao srušiti Cegledija i odmah će iznad Daruvara zasjati Sunce.

ja kažem svima NEĆE.

Jer nije od te dvije stranke nije doživjela KATARZU, promijenu ne ljudi, već mišljenja.

I dok je tako ne očekujem iduće 4 godine ništa bolje.

JEdina istina koju sam pročitao negdje da pod HDZ-om možemo očekivati koju kunu više iz proračuna...

Dakle pod Cegijem imamo 2 spomenika ( trg, fontana) i 1 obrovac.

a pod HDZ om bi mogli imati 3 spomenika i 2 obrovca.

pod SDP om nećemo imati NIŠTA nigdje pa ni u džepu.

IAko evo Sanader obećao 9 mil kuna visoko obrazovanima u državnim ministarstvima, s tim da nije rekao odakle će to namaknuti osim novim trošarinama, porezima itd...
a to znači manje love za lokal..

Dakle pukli pukli smo ko balončić

Dakle pukli smo ko balončić u 2010.
[Vrh] Go down
padobro




Broj postova : 3
Registration date : 13.05.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesri svi 13, 2009 7:47 pm

Jedan sam od čitača foruma ali samo ću ovo napisati jer znam. Specijalno za Lejlu jer npr. ja znam tko je ona a to je najmanje bitno.
Postoji dokument koji spominješ i zove se poziv na sklapanje ugovora o nabavi robe.
Naime spominjani gosp. je sudjelovao na javnom natjećaju za snabdjevanje grada žaruljama za javnu rasvijetu. Pošto je bio ovlašteni diler philipsa i osrama na javnom natječaju je prošao kao najpovoljniji. Pravnica gđa Olgica poslala je u ime grada spomenutoj osobi da dođe sklopiti ugovor sa gradom. Napisani ugovor gosp. gradonačelnik nije htio potpisati već je rekao da će ponoviti natječaj što je i učinio uz poslanu obavjest da može ponovno sudjelovat u natječaju. Naravno da je glupo sudjelovati u ponovljenom natječaju jer tvoje cijene svatko onda zna. Naravno na ponovljenom natječaju prošla je tvrtka Elvaj čiji je gazda danas već dugogodišnji član HSS-a.
To je bila i rasprava na Gradskom vijeću ali su to onda nazivali osobni sukob što sam i ja daleko kasnije shvatio da nije to, već bahatost Cegledija.
I ja sam onda bio gradski viječnik i sve je to zapisano u zapisniku i lako provjerljivo.
Naravno da je to bilo utuživo ali dok bi to dokazali prošao je voz. Dokazao je Cegledi u sljedećih sedam godina javnih natječaja a ja znam sigurno da na niti jedan firma spomenute osobe nije izlazila.
Sada kada se više ne mislim baviti politikom toliko od mene.
Izađite na izbore jer je to naše pravo i obveza i to je najbitnije i onda glasajte za koga hočete. To je demokracija.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesri svi 13, 2009 8:48 pm

Veeeeliki pozdrav "padobro", nedostajao si nam u zadnje vrijeme, no kao bivsi politicar molila bi te da izneses malo vise detalja o nekim poslovanjima naseg gradonacelnika pa da ljudi malo poblize shvate kamo nas to on zeli odvesti....i kako nas je varao do sada..
Nazalost ovo da me poznajes, poznajes moga muza no to je manje bitno, objasnio mi je tko si i pozdravljam ovu inicijativu, samo nam treba malo vise materijala...nek se saznaju i drugi mutni poslovi zbog kojih treba uzici na izbore i izabrati nekoga drugoga..bilo koga samo ne njega koji je sada....drugi ce morati dokazati svoje postenje tko god da dosao na vlast..
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimepet svi 15, 2009 10:10 pm

Samo danas me u sandučiću dočekao Cegijev DVD, Cegijev letak, Rohlikov letak, letak sa zgodnim sloganom "Hajdaša za pajdaša", pismo g. Kolića (u plavoj omotnici, naslovljeno na moje ime Shocked )...
Sutra ću to, zajedno s onim što sam nalazila proteklih dana u poštanskom sandučiću, pomno proučavati ne bih li do nedjelje ipak dobila ideju za koga glasovati.

P.S. Da li da uopće gledam taj Cegijev DVD? Mislim, može li to podnijeti želudac prosječno osviještene Daruvarčanke?
Je li tko gledao?

P.S. 1 - Jedva čekam predizbornu šutnju. study
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesub svi 16, 2009 4:57 pm

Herminka je napisao/la:
pismo g. Kolića (u plavoj omotnici, naslovljeno na moje ime Shocked )...


I mene se sjetio kako kaže: moj Miro Kolić, a ime mi nije ni u telefonskom imeniku niti sam član njegove stranke, tek simpatizer no on o tome pojma nema! Ili ima???? Question
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:56 pm

Izbori su gotovi, poznati su članovi gradskog vijeća, poznate su političke stranke koje participiraju u gradskoj vlasti.
Sada će biti zanimljivo vidjeti kako će pojedini stranački lideri odrediti smjer djelovanja svojih političkih opcija.
Tko će se prodati i kolika je cijena pojedinog gradskog vijećnika?
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimečet lip 11, 2009 9:57 am

Sada će biti zanimljivo vidjeti kako će pojedini stranački lideri odrediti smjer djelovanja svojih političkih opcija.

Ako su pametni, stavit će glave skupa i pronalaziti izlaz iz ovih teškoća koje će postati još gore. Svako nadmudrivanje, izravna je šteta građanima i gradu.
Oporbu, ako uopće postoji, mogu smatrati pozitivnom, jer ne smije dopustiti poziciji bilo kakav promašaj. Vlast se ne smije uspavati, jer nas vodi u raspad sustava.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimened vel 28, 2010 1:17 am

ČUVAJTE SE ESDEPEOVCI
Draga moja gospodo ili drugovi iz SDP-e PAZITE što pišete da vam se ne desi isto kao u Sisku.
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:27 pm

ostap bender je napisao/la:
ČUVAJTE SE ESDEPEOVCI
Draga moja gospodo ili drugovi iz SDP-e PAZITE što pišete da vam se ne desi isto kao u Sisku.

Što im se dogodilo u Sisku? Mislim da mi je promaklo.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 10:57 am

meta_k je napisao/la:


Što im se dogodilo u Sisku? Mislim da mi je promaklo.
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/56582/Izbaceni-iz-SDP-a-zbog-komentara-na-forumu.html
[Vrh] Go down
biber




Broj postova : 21
Registration date : 05.12.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 1:22 pm

Kod nas možeš bit izbačen iz SDP-a ako izađeš iz Češke besede ili se zajabevaš na dožinkama...zato oprez...
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimepet oľu 26, 2010 12:26 am

biber je napisao/la:
Kod nas možeš bit izbačen iz SDP-a ako izađeš iz Češke besede ili se zajabevaš na dožinkama...zato oprez...

A ta tvrdnja je utemeljena na nečemu? Može to malo konkretnije?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimepet tra 02, 2010 8:40 am

biber je napisao/la:
Kod nas možeš bit izbačen iz SDP-a ako izađeš iz Češke besede ili se zajabevaš na dožinkama...zato oprez...

Ajde to malo razvuci na detalje...

Cool
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesri svi 05, 2010 11:01 pm

Koja stranka daje čovjeka za ravnatelja POU?Zadnji put se nisu mogli dogovoriti,pa su morali poništiti natječaj kao...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimepet kol 06, 2010 5:50 pm

Postoji li u Daruvaru aktivna politička stranka? Želio bih se učlaniti u stranku koja će pokrenuti razvoj Daruvar i služiti općem dobru stanovnika. Iz moga kuta gledanja, ne vidim da tako nešto postoji. Molim one koji vide da me upute.
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesub kol 07, 2010 6:58 pm

Oprosti ali tu češ si NAČEKAT!!!!!!!!!!!!!!!!! (UTOPIJA) Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimened kol 08, 2010 12:41 pm

kranj je napisao/la:
Postoji li u Daruvaru aktivna politička stranka? Želio bih se učlaniti u stranku koja će pokrenuti razvoj Daruvar i služiti općem dobru stanovnika. Iz moga kuta gledanja, ne vidim da tako nešto postoji. Molim one koji vide da me upute.

Proći će dosta vremena...i tvoja djeca će imati djecu...i još uvijek će biti upitno jel je dosta vremena prošlo!
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 9:07 pm

Kranj je isto shvatio spiku našeg grada i sad vidi da su neke stvari ovdje utopija,a ono najgore u svemu tome da je to samo par kilometara od nas normalno!Izabrali smo ljude da nemamo pravo glasa,a i oni šute jer nemaju šta pametno progovoriti...debilana na djelu brale.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimesub stu 06, 2010 10:03 am

Ne mogu vjerovati da ovih dvadeset likova iz GV misli da smo svi mi bedaci. Već javno govore o svojim i njihovim direktorima i ostalim podobnicima i namještanju pogodnosti sebi i svojima. Dakle, njih sve skupa stotinjak je samodovoljno, mi smo drugi tu samo smetnja. Treba nas ukloniti, ili njih?! Molim vas, zar je moguće da opstanak grada ovisi o dva jaka političara kao što su ovi što mijenjaju stranke kao sav svijet čarape? Ako smo mi toliko blesavi koliko oni misle da jesmo, onda su oni blesavi na kvadrat.
[Vrh] Go down
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:34 pm

kranj je napisao/la:
Ne mogu vjerovati da ovih dvadeset likova iz GV misli da smo svi mi bedaci. Već javno govore o svojim i njihovim direktorima i ostalim podobnicima i namještanju pogodnosti sebi i svojima. Dakle, njih sve skupa stotinjak je samodovoljno, mi smo drugi tu samo smetnja. Treba nas ukloniti, ili njih?! Molim vas, zar je moguće da opstanak grada ovisi o dva jaka političara kao što su ovi što mijenjaju stranke kao sav svijet čarape? Ako smo mi toliko blesavi koliko oni misle da jesmo, onda su oni blesavi na kvadrat.

Oni su ekipa,kužiš?Oni se druže,mi ne...oni su sposobni i za njih treba biti,no ne pričaju oni o svojim uspjesima i o tome se šuti,samo da to nitko ne spomene,a vidiš i sam,ide vrijeme...ide...odosmo mi u 3 lagane...samo kad mi prestanemo raditi,oni će imati svoj posao i dalje...doprinose će prikazivati kao trošak,a dalje se fućka...
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimeuto stu 30, 2010 9:24 pm

(...)
No, točku na i, prije glasovanja o rebalansu, dao je HSS-ov vijećnik Vinko Mioč, kazavši kako nema razloga da se rebalans ne usvoji, jer je gradonačelnik uvažio njihov zahtjev za jednakim tretmanom svih gradskih tvrtki.

Shocked Shocked Shocked
http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=3958&Itemid=1
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitimečet pro 16, 2010 11:46 pm

Herminka je napisao/la:
(...)
No, točku na i, prije glasovanja o rebalansu, dao je HSS-ov vijećnik Vinko Mioč, kazavši kako nema razloga da se rebalans ne usvoji, jer je gradonačelnik uvažio njihov zahtjev za jednakim tretmanom svih gradskih tvrtki.

Shocked Shocked Shocked
http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=3958&Itemid=1

Jooooooooooooooooooj,ne mogu Herminko...muka me neka hvata...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Političke stranke u Daruvaru
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: