Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Turistička ponuda grada

Go down 
+19
vojak švejk
bossanova
milka
dikan
meta_k
ostap bender
veritas@gmail.com
DartH
debeli
Cutie
Eldorado
Građanin Krejn
monty
Casio
Zdenko Čoban
Herminka
Vivaxo
lejla
kranj
23 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepet sij 30, 2009 1:12 pm

Slušam neki dan prve ljude turizma županije i ostadoh u šoku.
Nisam siguran postoji li daruvarska turistička ponuda ili ne postoji.
Stalno se raspredalo o potencijalima koje treba koristiti, ali se ne koriste itd.
Pa što to onda rade g. Turčić, Čoban, Primc, svakako Cegledi i drugi?
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimened vel 08, 2009 2:11 pm

Razvoj turizma dobiva snažan vjetar u leđa. Aerodrom se gradi, turisti dolaze, avioni nadlijeću grad ( panoramski let s razgledanjem propalih firmi) dok ne dobiju dopuštenje za slijetanje. Osamdeset apartmana u dvorcu puno. Svi hoteli bukirani već za slijedeću godinu. Kao u bajci.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimened vel 08, 2009 7:43 pm

Aerodrom ce biti valjda za dovoz imucnih penzionera u nas "staracki dom"..inace zadnja vijest o Daruvaru u Vecernjem listu stoji ona o sociojalnoj skrbi za stare i nemocne...i to jhe nasa gerontoloska turisticka ponuda....
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon vel 16, 2009 1:46 pm

Sadrzaje "nase" turisticke ponude koriste jedino gosti iz Termala koji su prikazani kao turisti i osoblje hotela ih potice na te sadrzaje!Da nema bolesnika koji dolaze na lijecenje,ne bi bilo ni "turista".Kada to pogledam s visoka,rijec TURIST u nasem malom gradu znaci ZALUTALA OSOBA!

Shocked
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimečet oľu 12, 2009 1:43 pm

Vivaxo je napisao/la:
Da nema bolesnika koji dolaze na lijecenje,ne bi bilo ni "turista".
Shocked

Gdje je to još bolnica turistička destinacija?
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon oľu 23, 2009 1:20 am

kranj je napisao/la:

Gdje je to još bolnica turistička destinacija?

Ovdje - u Daruvaru! No
Jer samo bolesni umovi mogu smisliti puno toga što je smišljeno.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon oľu 23, 2009 6:24 pm

Herminka je napisao/la:
Jer samo bolesni umovi mogu smisliti puno toga što je smišljeno.

Za takve bolesnike postojala je turistička destinacija 20-ak kilometara južno, a sada je 50-ak kilometara zapadno od nas. Ekipa ima još vremena za odmor i rekreaciju.
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimesri tra 22, 2009 5:18 pm

MASTER PLAN TURIZMA
ŽUPANIJE BJELOVARSKO BILOGORSKE

Temeljni dokument razvoja turizma BBŽ, koji prezentira postojeće stanje, mogućnosti razvoja, te moguće smjernice.
Turistički master plan BBŽ ponajviše treba shvatiti kao zajedničku platformu za definiranje razvojne turističke politike i poticajnih programa kako na razini Županije, tako i na razini pojedinih jedinica lokalne samouprave, odnosno kao temelj za donošenje poslovnih odluka privatnog poduzetničkog sektora.
Ovaj dokument je u cijelosti financirala Turistička zajednica BBŽ i Županija Bjelovarsko-bilogorska.
Prezentacija će se održati dana 28. travnja 2009. godine (utorak) u 10 sati u Daruvaru u dvorani hotela TERMAL.
http://www.4shared.com/file/101075166/5eecfb41/Prezentacija_TMP_BB.html

Zdenko Čoban
www.zdenko_coban.bloger.hr
[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimesub svi 23, 2009 11:34 am

DAR FEST

ajmo reći da spada u turističku ponudu grada...

organizacija jučer, po meni solidna...
ima mjesta za doradu, ali ok...
voditelji ok...

al nagrade lol! Smijeh elephant pig

1. nagrada spavanje 2 dana u toplicama s doručkom geek
tip iz Splita odma bacio nagradu u publiku...

2. nagrada spavanje u Mladimiru

a 3. nagrada kupanje u Obrovcu sa welnes tretmanom

dakle sve 3 nagrade cca 2000 kuna ( slovima : dvije tisuće kuna)

znam recesija je, al ovo je sramotaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimesub svi 23, 2009 11:19 pm

Casio je napisao/la:
DAR FEST

ajmo reći da spada u turističku ponudu grada...

organizacija jučer, po meni solidna...
ima mjesta za doradu, ali ok...
voditelji ok...

al nagrade lol! Smijeh elephant pig

1. nagrada spavanje 2 dana u toplicama s doručkom geek
tip iz Splita odma bacio nagradu u publiku...

2. nagrada spavanje u Mladimiru

a 3. nagrada kupanje u Obrovcu sa welnes tretmanom

dakle sve 3 nagrade cca 2000 kuna ( slovima : dvije tisuće kuna)

znam recesija je, al ovo je sramotaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Potrošila se lova na kampanju.
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon svi 25, 2009 5:49 pm

Meni je to komično da baš svaka selendra (shvati kako koćeš) mora imati festival autorskih pjesama. Zato to izgleda ovako: dvorana kina ima 300 sjedećih mjesta. U petak je bilo barem 50-60, a možda i više praznih stolaca. Na veeeelikoj većini onih zaposjednutih - klinci. Izvođači, pjesme, a sve još bez pratećeg benda, dakle uz glazbenu matricu i uz takozvane prateće vokale, koji su samo ostvarali usta, sve je to samo nepotreban pokušaj da se napravi nešto što nitko ne želi.
Dvadeset godina ranije - u okviru Daruvarskih susreta bila je takozvana audicija - natjecanje pjevača amatera u izvođenju tuđih pjesama, ali za tu priredbu se tražila karta više, a dvorana na kraju bila prekrcana ljudima koji su u griozdovima stajali po svim prolazima i kutovima dvorane (Inače, tada je u dvorani kina bilo 500 mjesta). Pjevali su tada - uostalom Severina i Giuliano.
Ovo s nagradama na ovogodišnjem Darfestu je smiješno i jadno.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon svi 25, 2009 6:25 pm

Darfest je postao sprdacina!Turisticka ponuda je takva da oni "papci" samo sjede i ne razmisljaju i niti ne znaju kako i sto napraviti!Mogu se kladiti (no ne znam s kime) da bi to sve bolje odradio netko krajnje izvan "ekipe" par puta bolje i ne bi me iznenadilo da je po zvanju trgovac,tokar itd...!A na zupaniji nasa TZ viskoko kotira,istina,odmah iza bjelovarske!Cudno da grubisnopoljska nije ispred nase!

Cak sam sve vise uvjerenja da bi mi,makar kao građani ili samo kao forumasi imali vise ideja za turizam i sve ostalo nego oni za sve godine!!!Sad mi se to cini da sam debelo u pravu!

Think

Jedina zadovoljstina bi bila nasa volja i osobni trosak,jer priznanje ne bi dobili,osim mozda nagradu trakicu za mobitel!


Smijeh

PS:
A kada gledam gradsku internet stranicu,nema nista pametno!Stari podaci,stare slike...tko je uopce zaduzen za nju?Bila mi nedavno rodbina iz Miholjca i neka ja njima pokazem neke slike o Petrovom vrhu,nasli smo 3 slike na toj stranici i to je to,nema popratnog teksta,kako da ja znam na kojoj se visini nalazi,kako da vide unutrasnjost doma,ista-jok!Nesto smo iskopali na nekim krajnje bijesnim stranicama,ali ne daruvarskim!Mi smo i internetski umrli?

I PPS:
Zasto spominju Vranjevinu kada je presusila prije par godina i nije vise atrakcija kakva je bila?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon lip 01, 2009 8:42 am

Ja vjerujem isto Eldorado da mi građani imamo boljih ideja za kojih treba ulaganje s malo novaca,ali šuma u gradu je velika i sumnjam da ima pojedinaca koji bi samovoljno htjeli nesto napraviti i uloziti svoje vrijeme bez naknade,takav patriotizam je umro.Pogotovo sto ne bi ni vidjeli kune od toga naseg turizma...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimened lip 14, 2009 9:20 am

Ako Vinodar ubrajamo u turističku ponudu, volio bih vidjeti transparentno koliko je uloženo, koliki je promet i kolika je dobit. Nisam to do sada javno čuo. Unaprijed sam skeptičan jer mislim da pučke veselice mogu biti jeftinije.
[Vrh] Go down
Cutie

Cutie


Broj postova : 4
Registration date : 14.06.2009

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimened lip 14, 2009 7:19 pm

Prije svega da vas sve pozdravim.
Slucajno sam naisla na ovaj forum, prije godinu- dvije sam se registrirala na daruvar.net, ali mi je nakon prvog posta bilo tako odgovoreno da sam izgubila volju za pisanjem vec u startu, a nedugo zatim i za citanjem.
Nego turisticka ponuda u Daruvaru.... Muz i ja redovno dolazimo u Daruvar dvaput godisnje, ljeti dakle i zimi. Shvatili smo da se sve svelo na setnje po parku, oko jezera, gore prema Vranjevini i Petrov Vrh (jedne godine smo cak i bicikle povezli za voziti se g.n. destinacijama) i naravno negdje nesto pojesti i popiti, mada je i tu problem, jer kvalitetnu ponudu mozemo nabrojati na prste. Brojne kafice ne uvrstavam u ono sto mi trazimo, nego mislim na nekakve simpaticne restorancice. Osim Queen-a nismo nasli nista.
Za naseg nedavnog posjeta Daruvaru, nakon jedne ugodne setnje parkom, mislili smo svratiti na Terasu onako spontano na kavu i kolace. Kolaca nije bilo nikakvih, jer ih “Terasa nikad nije imala u ponudi”, a za kavu nam je receno, da se ceka sef koji ce popraviti aparat. Ali ako hocemo nesto drugo, rado. Konobari su pak ostavili dojam na nas, kao da ih smetamo u necemu, a ne da smo pozeljni.
Prosle godine krajem zime, prije nego je novi bazen otvoren, htjeli smo napraviti jedan wellness dan, nesto kao bazen, masazica, mozda kakva sauna. Na recepciji Termala, onaj prolaz za bazen zapravo, gospodin kome smo se obratili nije ni podigao glavu da nas pogleda, samo je rekao, da je sve puno i da se javimo za neka dva tjedna.
Poslije nam je preporucen jedan drugi studio za masazu, di smo dosli pitati za kakve slobodne termine, ali je dama turpijajuci nokte odgovorila, da su puni i da se javimo neki drugi put.
Ovaj primjer masaze se da primijeniti na sve ostalo. Mi nismo pravi turisti, jer posjecujemo familiju, dakle ne spavamo po hotelima, ali nam Daruvar nakon tri dana dosadi. Ispijati kave od jutra do sutra je jedino sto se ljudima nudi. Mozda sam u krivu i ne poznajem neke insider tips, ali dosad je uglavnom bilo tako. Nakon setnje po sumi na Petrovom vrhu smo na pitanje “Dobar dan, jel se kod Vas moze nesto popiti?” dobili odgovor “A jel bas mora?”.... to smo si pokusali objasniti cinjenicom da smo taj dan valjda bili jedini gosti.
Nedostaje sadrzaja. Nekakve radionice tipa likovne, mozda cak i crash kurs ucenja npr. ceskog jezika, nesto di ce ljudi svoje vrijeme provesti konstruktivno uceci nesto, otkrivajuci nesto, nakon cega ce se dobro osjecati, bez obzira sto kosta. U Daruvaru osim na pice i hranu nemate na sto potrositi novce.
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon lip 15, 2009 12:22 am

Cutie je napisao/la:
Prije svega da vas sve pozdravim.

Dobrodošla, Cutie.
I da, sve što si navela u postu je točno i većina nas, Daruvarčana, bolno je svjesna toga.
Nadajmo se da će se u ovom mandatu početi raditi mali pomaci u smjeru razvijanja turističke ponude. Za velike zahvate ionako nema novaca (a neće ih ni biti) zahvaljujući dugovima u koje nas je uvalio prethodni gradonačelnik. Moramo raspolagati s onim što imamo i to unaprijediti (ako se može).

Kako stvari stoje s privatnim smještajem? Je li potrebno ishoditi neke dozvole za potencijalne privatne iznajmljivače? Pretpostavljam da nije dovoljno staviti tablu: Zimmer frei... lol!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon lip 15, 2009 3:22 am

Cutie svaka ccast na ovome postu..oslikava upravo ono kamo je ovaj grad doveden..da stvar bude gora nitko nema pojma odakle poceti..
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon lip 15, 2009 10:51 am

lejla je napisao/la:
Cutie svaka ccast na ovome postu..oslikava upravo ono kamo je ovaj grad doveden..da stvar bude gora nitko nema pojma odakle poceti..
problem je u tome, što odgovorni za neke pomake, prvenstveno mislim na TIC i na odgovorne u DA toplicama, misle upravo obratno...
kako je sve bajno, kako imamo "vinsku cestu"...
kako su "turisti" očarani DA...

e sad kako njih sve uvjeriti da mi svi nismo blesavi, to ne znam...

osobno kad mi netko spomene pojam "vinske ceste" da prostite na izrazu, dobijem sra...., neka netko ode u Ilok npr, pa nek vidi što mjesto "u zapućku zapućka" radi po pitanju turizma i kako se mjestašce od 3-4 t stanovnika razvija...
i što je to vinska cesta i vinski podrum i dvorac, i privatni smještaj i narodni običaji kraja i kako je cijeli kraj okrenut turizmu...

i gdje smo mi u svemu tome...

dok se to ne promijeni, badava sve...
[Vrh] Go down
Cutie

Cutie


Broj postova : 4
Registration date : 14.06.2009

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimepon lip 15, 2009 11:05 am

Hvala svima na dobrodoslici.

Za pocetak bih postavila satove na zeljeznicki i autobusni kolodvor. Vjerojatno postoje satovi u cekaonama, ali nakon odredjenog vremena, kad se cekaonice zatvore, vi ne znate koliko je sati. Npr. kada cekate bus iz Zagreba koji dolazi u 22.40 .
[Vrh] Go down
debeli

debeli


Broj postova : 7
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimeuto lip 16, 2009 5:30 am

da se nadovežem na gradsku ponudu.....nema veze sa restoranima al sitnica koja me je pogodila
prije par tjedana dosao sam sa djevojkom u daruvar da joj pokazem ljepote grada, nema šta sve 5 cak smo se i u ribarskoj kolibi fino najeli. o brzini i zainteresiranosti posluge neču nego ono što me je najviše pogodilo subota popodne nemaš u gradu di kupiti razglednicu! TZ radi do 14, na kioscima tiska nema, u hoteli onaj kiosk (šta li več) ne radi a na recepciji kažu da nemaju niti su ikad imali. eto koliko grad ili to več brine o turizmu u gradu
[Vrh] Go down
Cutie

Cutie


Broj postova : 4
Registration date : 14.06.2009

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimeuto lip 16, 2009 12:34 pm

hehehe debeli, to s razglednicama mi je poznato. ali sad vec drugu godinu mozes kupiti razglednice u toj knjizari sto je prvo bila dolje negdje pokraj Penica, pa se sad preselila u Slavoniju. Mene je jako iznenadilo da se nisu ni u posti onda razglednice mogle kupiti. Ali dobro, sad se to vec popravilo, jedino sto ih mozes kupiti samo za radnog vremena. Kad bih voljela pretjerivati onda bih mogla dodati i cinjenicu, da mi vec drugu godinu istim ljudima saljemo iste razglednice istih motiva. Ali bitna je namjera, i s moje strane a i tih ljudi koji su te razglednice i motive radili.
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:43 am

Casio je napisao/la:
lejla je napisao/la:
Cutie svaka ccast na ovome postu..oslikava upravo ono kamo je ovaj grad doveden..da stvar bude gora nitko nema pojma odakle poceti..
problem je u tome, što odgovorni za neke pomake, prvenstveno mislim na TIC i na odgovorne u DA toplicama, misle upravo obratno...
kako je sve bajno, kako imamo "vinsku cestu"...
kako su "turisti" očarani DA...

e sad kako njih sve uvjeriti da mi svi nismo blesavi, to ne znam...

osobno kad mi netko spomene pojam "vinske ceste" da prostite na izrazu, dobijem sra...., neka netko ode u Ilok npr, pa nek vidi što mjesto "u zapućku zapućka" radi po pitanju turizma i kako se mjestašce od 3-4 t stanovnika razvija...
i što je to vinska cesta i vinski podrum i dvorac, i privatni smještaj i narodni običaji kraja i kako je cijeli kraj okrenut turizmu...

i gdje smo mi u svemu tome...

dok se to ne promijeni, badava sve...

Casio, dobro si rekao za Ilok. To nam je "grad prijatelj", a nitko ih nije niti zvao na VINODAR. Nisu došli pa predpostavljam da ih nitko nije niti zvao... A da se nešto od njih može naučiti, to je istina. Možda je Cegiju radila taština pa se bojao družiti s boljim od sebe.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimesri lip 17, 2009 1:01 pm

monty je napisao/la:
To nam je "grad prijatelj", a nitko ih nije niti zvao na VINODAR.
sad si me sjetio da na tabli stoje Ilok i Siofok.

- baš krasno...

ma joj evo mučnina me hvata...

ajde novi gradonačelniče, startaj da vidimo pomake...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimesub lip 20, 2009 10:03 am

Jučer sam s gostima malo prošetao po gradu. Poznaju Daruvar, ali su željeli malo izaći u život. Prolazimo kroz centar, čude se velikom praznom prostoru, gledaju fontanu i pitaju što to znači? Trudio sam se, ali nisam mogao objasniti. Idemo šetnicom uz Toplicu. Kud baš ribe plivaju leđno i smrad. Nemam objašnja. Kod TVP rojevi mušica da nismo smjeli usta otvoriti. TVP gotovo prazan. Okoliš neuređen. Prolazimo pored jezera i odbojke na pijesku. Djeca se fino zabavljaju. Idemo cestom prema Reljkovićevoj. Bože, što je ovo? Prolazimo kao ilegalci seoskim putem obraslim travom do pasa. Uređeno parkiralište za koje malo tko od gosti zna i nikada se takvom cestom ne bi uputio do turističkog odredišta. Reljkovićeva sva rupa na rupi. Dolazimo do dvorca i podruma. Sve zatvoreno, tajnovito. Spuštamo se do crkve. Pogled moguć samo izvana. Na kraju kava u lijepo obnovljenoj Slavoniji i kući. Nisam kao domaćin ostavio baš dobar dojam. Tješi me da nisam za to kriv. Evo, samo mala crtica kazuje što treba napraviti. Pitaju me možemo li sutra otići na Petrov vrh? Ne znam što odgovoriti, jer sam čuo da je cesta u groznom stanju. Nisam bio tamo jedno pet godina. Zbog toga pokušavam predložiti Dioš i ribarsku kolibu?!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitimesub lip 20, 2009 11:05 am

kranj je napisao/la:
Pitaju me možemo li sutra otići na Petrov vrh? Ne znam što odgovoriti, jer sam čuo da je cesta u groznom stanju. Nisam bio tamo jedno pet godina. Zbog toga pokušavam predložiti Dioš i ribarsku kolibu?!
Cesta je užas. Da ima vode na Vranjevini preporučio bi ti to, ovako ništa.
Ne znam jel restorančić ili kako to nazvati od Lneničeka gore na cesti prema Petrovom Vrhu radi za nenajavljene goste, ali možete svratiti pa kušati vino recimo...lijep je pogled iz restorana na grad.

Krug oko Jezera uvijek godi, to je uvijek čisto i pokošeno...

a nemaš šta ostalo...

možeš se šetat ulicama u krug i to je to
[Vrh] Go down
Sponsored content





Turistička ponuda grada Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Turistička ponuda grada
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bankrot grada?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Turizam-
Forum(o)Bir: