Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Političke stranke u Daruvaru

Go down 
+22
padobro
meta_k
grafein
Pegy
biber
Eldorado
Zdenko Čoban
lejla
ii
Građanin Krejn
razorni2
DARUVARČAN
calimero
monty
trnokop
anto
nova_nada
Casio
mr_yul
Herminka
kranj
ostap bender
26 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimečet vel 19, 2009 11:18 am

Ajmo malo secirati političke stranke.
Tko su ljudi koji ih vode.
Koji su im programi.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimečet vel 19, 2009 1:00 pm

ostap bender je napisao/la:
Ajmo malo secirati političke stranke.
Tko su ljudi koji ih vode.
Koji su im programi.

Zanimljiva tema. Po kojim kriterijima se mogu promatrati političke stranke kod nas?
Mogu li po programu, ako igra svatko sa svakim, samo da je na vlasti ( svi programi su međusobno kompatibilni? Mogu li po ljudima, ako igra svatko sa svakim (vidi dosadašnje gradonačelnike, dogradonačelnike, pročelnike za mrkvu i peršin itd.?
Jedino ako promatraš razliku odijevanja, frizura, konstitucije ( fizičke ), navika itd. ljudi koji su im ovog časa na čelu.
Bilo bi odlično kada ne bi tako bilo!
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimečet vel 19, 2009 2:10 pm

Mislim da o ovoj temi ima jako puno za pisati, recimo HDZ sukob starih i mladih uvjetno rečeno ili po onoj došli divlji pa istjerali pitome;SDP gdje su pametni kadrovi koji su nekad bili u SDP-u, HSS stranka poslušnika koji imaju samo za cilj ostvarivanje osobnih interesa;HNS gdje predsjednik stranke zamrzava članstvi i ide u kandidaturu sa drugom strankom;HSU stranka isluženih političkih partijskih; HSLS stranka od jednog člana Đ.A.koja okuplja raznorazne nezadovoljnike iz drugih stranaka Lujanac,Bačić;HSP ima li ga još
Da nažalost u svim političkim strankama teme kao kriteriji za izbor kandidata za gradonačelnika su nepoznata stvar, a moralni kodeks davno zaboravljen ili nikad ne usvojen.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimesub vel 21, 2009 2:48 pm

"U izvještaju o radu na sinoć održanoj Izvještajnoj konferenciji Gradske organizacije HSS-a Daruvar, zaključeno je da se jako puno radilo a veliki dio posla je odradio predsjednik Gradskog odbora HSS-a Zvonko Cegledi. Završen je Termalni vodeni park, završena je rekonstrukcija trga, modernizacija vodoopskrbnog sustava Bijela, pri kraju je sanacija odlagališta komunalnog otpada. ( objavljeno na stranicama Radio Daruvara)"

Eto sad definitivno znamo što nam je poklonio daruvarski HSS. To je super, jer svi budući gubici idu na njihov račun, a i u gradskom proračunu je ostalo novaca koliko želite. Moramo svi zahvaliti toj stranci na ukazanoj nesebičnosti, a posebno istaknutom neimaru.
Ili se to netko ponovo javno grubo šali na račun građana koji su platili nečije "vizije".
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimepet oľu 06, 2009 10:33 pm

Citat :
Uoči lokalnih izbora Ured za ravnopravnost spolova pokrenuo je kampanju pod nazivom Uravnotežimo se.

Cilj kampanje jest veće uključivanje žena u izborne liste, na što obvezuju i zakoni, a preporučuje Vijeće Europe.

Kakvo je zapravo stanje sa zastupljenošću žena u daruvarskom strankama?
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimesub oľu 07, 2009 1:09 am

Herminka je napisao/la:
Citat :
Uoči lokalnih izbora Ured za ravnopravnost spolova pokrenuo je kampanju pod nazivom Uravnotežimo se.

Cilj kampanje jest veće uključivanje žena u izborne liste, na što obvezuju i zakoni, a preporučuje Vijeće Europe.

Kakvo je zapravo stanje sa zastupljenošću žena u daruvarskom strankama?

HDZ ima najmanje, a SDP najviše žena. Kako stvari stoje u HSP-u, HNS-u, HSLS-u ili HSS-u, gledajući državnu razinu, to su stranke u nestajanju pa me niti ne zanimaju previše (kladim se da imaju jako malo žena, osim HNS-a). Vjerujem da će tako biti i na listama za vijeće. Načelno, u svakoj od stranaka ih je malo, ali ih se na liste stavlja zbog "ukrasa" ili da se obuhvati što šira struktura stanovništva.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimesub oľu 07, 2009 8:34 pm

mr_yul je napisao/la:
(kladim se da imaju jako malo žena, osim HNS-a).
jocolor
otkud ti taj podatak, to zato što Pusićku često gledaš misliš da imaju puno žena???
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimened oľu 08, 2009 1:18 am

Casio je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
(kladim se da imaju jako malo žena, osim HNS-a).
jocolor
otkud ti taj podatak, to zato što Pusićku često gledaš misliš da imaju puno žena???

Imaš pravo, osim stare Savke s kojom se slikaju, a koja je u mirovini, Pusićke i Košiše - Čičin Šain ne znam niti jednu.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimened oľu 08, 2009 2:04 am

mr_yul je napisao/la:
Casio je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
(kladim se da imaju jako malo žena, osim HNS-a).
jocolor
otkud ti taj podatak, to zato što Pusićku često gledaš misliš da imaju puno žena???

Imaš pravo, osim stare Savke s kojom se slikaju, a koja je u mirovini, Pusićke i Košiše - Čičin Šain ne znam niti jednu.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
možda si mislio na žapcove ljubavnice lol! , al ne znam jesu sve u HNS-u flower
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimened oľu 08, 2009 4:57 pm

Casio wrote:[/quote]možda si mislio na žapcove ljubavnice lol! , al ne znam jesu sve u HNS-u flower[/quote]

ovo je već jadno! drugo je iznositi svoja mišljenja za ili protiv nekoga ili nečega, ali javno blatiti i klevetati konkretnu osobu, e to je nisko! A ovo uostalom nije ni vrijeme ni mjesto! Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimepon oľu 09, 2009 12:32 am

nova_nada je napisao/la:

ovo je već jadno! drugo je iznositi svoja mišljenja za ili protiv nekoga ili nečega, ali javno blatiti i klevetati konkretnu osobu, e to je nisko! A ovo uostalom nije ni vrijeme ni mjesto! Evil or Very Mad
ne znam otkad žabac s malim slovom ž , dakle vodozemac može biti problem.

A što se netko sam svjesno i javno sramoti, to je njegov problem.

Za mene je političar javna osoba i kao takvoga ga treba gledati.

Jel i pranje para na poker aparatima koji su ilegalni isto zabranjena tema na ovom forumu?
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 1:33 pm

imaš ti za to konkretne dokaze? jer, inače to je ništa više no obična kleveta!
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 6:11 pm

nova_nada je napisao/la:
imaš ti za to konkretne dokaze? jer, inače to je ništa više no obična kleveta!
lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 7:14 pm

anto je napisao/la:
nova_nada je napisao/la:
imaš ti za to konkretne dokaze? jer, inače to je ništa više no obična kleveta!
lol! lol! lol!


???? možeš to objasniti, molim te Question Question Question
[Vrh] Go down
trnokop

trnokop


Broj postova : 44
Registration date : 19.11.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 8:03 pm

nova_nada je napisao/la:


???? možeš to objasniti, molim te Question Question Question

Mogu ja. Pričaš gluposti i živciraš se bezveze. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 9:25 pm

nova_nada je napisao/la:
imaš ti za to konkretne dokaze? jer, inače to je ništa više no obična kleveta!
pa da imam onda bi već porazgovarao s policijom o tome, i kako se nelegalno zarađene pare preko poker automata peru preko mjenjačnice ili kupovine stanova po moru...

a sad ti nagađaj jesam li već o tome pričao s "plavcima" ili ne!

nego čitam da ti je sad normalno i sasvim uobičajno da Bilek sukandidira s Marićem tj HDZ-om.
Možeš li mi objasniti kako je to normalno jer sam ja malo priglup izgleda
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 10:14 pm

a gdje sam ja napisala da mi je to normalno? Možeš me citirati? očito se u ovim trenutcima Marić i Bilek najviše slažu u svojim stajalištima i to je to! Što se mene tiče, meni je to sasvim OK! Jesam ja negdje možda blatila Marića? Ne bih rekla! Čak štoviše, nisam blatila nikoga, samo sam podupirala! Pa hajde, pošto sam za sebe kažeš da si priglup, postoji još nešto što želiš da ti objasnim? study
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimesri oľu 11, 2009 1:03 am

nova_nada je napisao/la:
a gdje sam ja napisala da mi je to normalno? Možeš me citirati?
Mogu. Ali ne da mi se copy/past s teme "njušite li" di navodiš karakteristike zašto bi za Bileka glasovala a koje su upravo suprotno dijametralne u odnosu na Marića
nova_nada je napisao/la:
očito se u ovim trenutcima Marić i Bilek najviše slažu
lol!
ahahaaa al si me nasmijala. A trenutak se zove ...???
Ko prvi do milijuna ili? Vlast je slast ? ili???

nova_nada je napisao/la:
u svojim stajalištima i to je to!
još mi reci ko je promijenio stajalište da se sad slažu. Vjerojatno Marić se priklonio HNSu i velikom gazdi Bileku i spreman je biti dogradonačelnik velikom Bileku. Hahahahaha daj nemoj humor je na drugom topicu.
nova_nada je napisao/la:
Što se mene tiče, meni je to sasvim OK! Jesam ja negdje možda blatila Marića? Ne bih rekla! Čak štoviše, nisam blatila nikoga, samo sam podupirala!
da bi riječi rekao Sad
nova_nada je napisao/la:
Pa hajde, pošto sam za sebe kažeš da si priglup, postoji još nešto što želiš da ti objasnim? study
Popcorn , ima puno toga, ali njedno nije "tvoje područje" Sleep
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimesri oľu 11, 2009 8:31 am

nova_nada je napisao/la:
a gdje sam ja napisala da mi je to normalno? Možeš me citirati? očito se u ovim trenutcima Marić i Bilek najviše slažu u svojim stajalištima i to je to! Što se mene tiče, meni je to sasvim OK! Jesam ja negdje možda blatila Marića? Ne bih rekla! Čak štoviše, nisam blatila nikoga, samo sam podupirala! Pa hajde, pošto sam za sebe kažeš da si priglup, postoji još nešto što želiš da ti objasnim? study

Nova nado,
100 % sam siguran da tvoja tvrdnja kako se "slažu u svojim stajalištima" nije točna (jedino ako si bila nazočna na pregovorima?). Bilek je svjestan da bez velike stranke ne može doći u fotelju (zato je i odustao od kandidature za gradonačelnika, iako ju je najavljivao), a HDZ nema "zvučnog" manjinca za dogradonačelnika i to je to. Kraj priče.
Svinjac pig pig pig pig pig
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimesri oľu 11, 2009 11:20 am

Casio je napisao/la:
nova_nada je napisao/la:
a gdje sam ja napisala da mi je to normalno? Možeš me citirati?
Mogu. Ali ne da mi se copy/past s teme "njušite li" di navodiš karakteristike zašto bi za Bileka glasovala a koje su upravo suprotno dijametralne u odnosu na Marića
nova_nada je napisao/la:
očito se u ovim trenutcima Marić i Bilek najviše slažu
lol!
ahahaaa al si me nasmijala. A trenutak se zove ...???
Ko prvi do milijuna ili? Vlast je slast ? ili???

nova_nada je napisao/la:
u svojim stajalištima i to je to!
još mi reci ko je promijenio stajalište da se sad slažu. Vjerojatno Marić se priklonio HNSu i velikom gazdi Bileku i spreman je biti dogradonačelnik velikom Bileku. Hahahahaha daj nemoj humor je na drugom topicu.
nova_nada je napisao/la:
Što se mene tiče, meni je to sasvim OK! Jesam ja negdje možda blatila Marića? Ne bih rekla! Čak štoviše, nisam blatila nikoga, samo sam podupirala!
da bi riječi rekao Sad
nova_nada je napisao/la:
Pa hajde, pošto sam za sebe kažeš da si priglup, postoji još nešto što želiš da ti objasnim? study
Popcorn , ima puno toga, ali njedno nije "tvoje područje" Sleep


lol! lol!
nakon ovoga..netko bude jakoo tuzannn Sad Sad
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimesri oľu 11, 2009 2:51 pm

Vežem se na predhodne postove.
I ja se pitam koji je to trenutak da HNS i HDZ idu zajedno. Ne mislim pri tom da je Bilek pogrešio već Marić. Manjinac iz stranke lijevije od SDP-a bez ikakcog iskustva u gospodarstvu, bez stručne spreme i kojemu je vjerojatno jedina kvaliteta za HDZ-ov tim to što je Čeh. E stvarno sam mislio da smo podobnosti po boji kože ili krvi ili ljepote , davno ostavili u onim tmurnim vremenima.
Naravno da se Bilek dobro udomio i još da nađe partnera za listu za Gradsko vijeće možda i dobije vijećnika. Ja mu preporućam da pozove magistra Đapića na razgovor kao bi u gradu imao koalicione partnere.
Pa gospođo Pusić što Vam to rade????????? No Question geek
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimesri oľu 11, 2009 4:33 pm

Nema mene dugo među vama.I vidim da je panika, ništa vam ne ide od ruke.
Veleštovanom ipak ide, tek kad vidite narednih dana tko sve sa njim u koaliciju ide.
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimečet oľu 12, 2009 1:43 am

DARUVARČAN je napisao/la:
Nema mene dugo među vama.I vidim da je panika, ništa vam ne ide od ruke.
Veleštovanom ipak ide, tek kad vidite narednih dana tko sve sa njim u koaliciju ide.

Hoćeš reći da kao "nešto znaš"? Question
Baš ti i ne vjerujem... monkey
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:04 am

DARUVARČAN je napisao/la:
Veleštovanom ipak ide, tek kad vidite narednih dana tko sve sa njim u koaliciju ide.

Njemu ni koalicija s velečasnim, presvijetlim i drugima ne može pomoći ( jednako kao i tebi ).
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 11:12 pm

Nisam sigurna spada li to pod ovu temu o strankama, ali indikativan je primjer kako HSS tretira svoje članove.
Da čovjek ne povjeruje!
Isključiti nekoga jer "svojim ponašaniem i istupima šteti ugledu Stranke, (...) a poglavito sada, u vrijeme predizbornih aktivnosti i kampanje. Javnim istupima putem Bloga i Web portala to je i veoma razvidno, gdje je veoma razvidno da se pokušava umanjiti sve kvalitetno što je učinjeno u proteklom mandatu."

Mislim da je paranoja uzela maha...

"Paranojaaaa, uzela mi dušu..."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Političke stranke u Daruvaru Empty
PostajNaslov: Re: Političke stranke u Daruvaru   Političke stranke u Daruvaru Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Političke stranke u Daruvaru
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Političke igrice ...
» Druženje u Daruvaru
» Turistička ponuda grada
» Javni radovi u Daruvaru
» Postoji li u Daruvaru Rotary Club?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: