Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika

Go down 
+14
Pegy
micamaca
monty
razorni2
kranj
Eldorado
grafein
ivka
calimero
trnokop
lejla
nova_nada
Casio
Herminka
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

U 2. krugu svoj ću glas dati:
1. Rokyju
2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Vote_lcap94%2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Vote_rcap
 94% [ 156 ]
2. Cegiju
2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Vote_lcap6%2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Vote_rcap
 6% [ 10 ]
Ukupno glasova : 166
 

Autor/icaPoruka
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 2:22 pm

Casio je napisao/la:
bio sam u pravu za 1. krug...
evo i prognoze za 2. krug... odlučivat će cca 200 glasova najviše na jednu ili drugu stranu...

vrlo vrlo tijesno

sdp će dobiti svoje, dobit će i Pajine, dobit će i HNS ove naravno i umirovljenike dijelom., te dio hdz-a al manji dio... i to je cca 2300-2500 glasova

hss tj Zvonko će imati svoje iz hss te veliki dio HDZ-a, te možda i pola umirovljenika umirovljenika...
i to je tu negdje oko 2400-2600...

mala prednost sitno vidim za Cegija...

iako od 2 zla bi volio Rohlika vidjeti 4 god...ali ne očekujem ama baš ništa pozitivno za grad u 4 iduće godine mandata...

gotovo svi kadrovi iz sve 3 stranke su dokazano politički komesari, čisti primjer onih do 90...

jedino što je izvjesno je slijedeće...

-nepostajojanje privatnih investicija u gospodarstvo...
-teško rekao bih gotovo nemoguća otplata kredita za raznorazne investicije tipa "obrovac" koji ne može sam sebe izdržavati, ili neprofitabilne, fontana, trg...
- daljnje iseljavanje mladih u potrazi za poslom
povećanje prireza, gospodarskih doprinosa, vjerojatno cijene parkinga, kao i njegovo proširenje...

itd itd

Ja sam čuo da su HDZ-ovci podijeljeni, ali da se službeno moraju ponašati kako Jandroković kaže. Navodno da znatan broj HDZ-ovaca neće izaći na izbore u 2. krugu. Ostali su podijeljeni - pola, pola (dio koji ne može nikako glasati za "komuniste" i dio koji više mrzi Cegledija nego "komuniste" i poštuje Marićevu riječ prije izbora).).
Tako nam ostaju Pajini i Wagnerovi koji su 99% uz Rohlika, a to je 400 glasova više.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 10:45 pm

monty je napisao/la:


Ja sam čuo da su HDZ-ovci podijeljeni, ali da se službeno moraju ponašati kako Jandroković kaže. Navodno da znatan broj HDZ-ovaca neće izaći na izbore u 2. krugu. Ostali su podijeljeni - pola, pola (dio koji ne može nikako glasati za "komuniste" i dio koji više mrzi Cegledija nego "komuniste" i poštuje Marićevu riječ prije izbora).).
Tako nam ostaju Pajini i Wagnerovi koji su 99% uz Rohlika, a to je 400 glasova više.
DA podijeljen je izvršni odbor..
s tim da su 4 ili 5 za Rohlika, iz nekoliko razloga, nijedan zato jer ga vole naravno...i 7-8 protiv, neki zbog naputka, neki jer im posao ovisi ako mućnu svojom glavom, neki jer ne žele misliti nego slušaju šta gazda kaže, a neki zato jer neće s "komunjarama"...

ali nebitno što njih 10-ak ili malo jače misli...biraćko tijelo HDZ su većinom ljudi porijeklom iz BiH, te dio iz Doljana i Lipovca...
velika većina će glasati za HSS, i to ne zbog nekog naputka Adlešićke ili Jandrokovića ( garantiram da 70% njih ne da ne zna šta piše u naputku, ne da ne zna uopće za naputak, nego nemaju pojma ni ko su Jando i Đurđa)...

tako da ne vidim čemu tolika panika oko naputka,a po pitanju posljedice na glasove...

meni je pitanje oko tog naputka jedino nakardno u smislu, političkog arbitriranja na mikrozajednice,a to je bilo izrijekom rečeno da se neće činiti...
[Vrh] Go down
micamaca

micamaca


Broj postova : 16
Lokacija : tu ngdje
Registration date : 02.12.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 11:47 pm

Casio je napisao/la:
bio sam u pravu za 1. krug...
evo i prognoze za 2. krug... odlučivat će cca 200 glasova najviše na jednu ili drugu stranu...

vrlo vrlo tijesno

sdp će dobiti svoje, dobit će i Pajine, dobit će i HNS ove naravno i umirovljenike dijelom., te dio hdz-a al manji dio... i to je cca 2300-2500 glasova

hss tj Zvonko će imati svoje iz hss te veliki dio HDZ-a, te možda i pola umirovljenika umirovljenika...
i to je tu negdje oko 2400-2600...

mala prednost sitno vidim za Cegija...

iako od 2 zla bi volio Rohlika vidjeti 4 god...ali ne očekujem ama baš ništa pozitivno za grad u 4 iduće godine mandata...

gotovo svi kadrovi iz sve 3 stranke su dokazano politički komesari, čisti primjer onih do 90...

jedino što je izvjesno je slijedeće...

-nepostajojanje privatnih investicija u gospodarstvo...
-teško rekao bih gotovo nemoguća otplata kredita za raznorazne investicije tipa "obrovac" koji ne može sam sebe izdržavati, ili neprofitabilne, fontana, trg...
- daljnje iseljavanje mladih u potrazi za poslom
povećanje prireza, gospodarskih doprinosa, vjerojatno cijene parkinga, kao i njegovo proširenje...

itd itd

Sorry ali mislim da si se malo preračunao u glasovima. Moje je mišljenje da nikako neće niti jedan od njih imati preko 2000 glasova. Bit će super ako itko navuče 1000. Zašto to mislim? Zato što će odaziv birača u drugom krugu biti katastrofalan i desit će se da će se odlučivati u par glasova a toga me najviše strah. Lakše je smuljati negdje 2-3 glasa nego što je to 200 zar ne? confused
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 10:12 am

micamaca je napisao/la:
. Lakše je smuljati negdje 2-3 glasa nego što je to 200 zar ne? confused
npr...tamo di se vidi da je Kiflica zaokružen, dozaokruži se i Cegi, pa se listić proglasi nevažećim geek ...
naravno i obrnuto...

nadam se da toga neće biti, ali tko zna...

gotovo sam 100% siguran sam da će odaziv biti preko 2000 za svakog kandidata
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 5:11 pm

Ja vise nisam ni u koga siguran,samo da vise prođu izbori i da ih na poslu ne moram slusati!Jedna ekipa na poslu ne voli Cegledija,ali opet kazu da bi on mogao vise napraviti od Rohlika,jedni hvale Rohlika...iako mi se cini da je Rohlik u vecoj prednosti,no kako oni kazu:nama nece biti dobro ni ovako ni onako!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 11:26 pm

Eldorado je napisao/la:
Ja vise nisam ni u koga siguran,samo da vise prođu izbori i da ih na poslu ne moram slusati!Jedna ekipa na poslu ne voli Cegledija,ali opet kazu da bi on mogao vise napraviti od Rohlika,jedni hvale Rohlika...iako mi se cini da je Rohlik u vecoj prednosti,no kako oni kazu:nama nece biti dobro ni ovako ni onako!
lol!
lako za posao...

ali meni rodbina šira, uža i najuža
sva podijeljena

rendeer

jednako su složni samo u jednom, da biraju manje zlo...nekima je to Cegi a nekima Rohlik...
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimečet svi 28, 2009 11:43 pm

Eldorado je napisao/la:
Ja vise nisam ni u koga siguran,samo da vise prođu izbori i da ih na poslu ne moram slusati!Jedna ekipa na poslu ne voli Cegledija,ali opet kazu da bi on mogao vise napraviti od Rohlika,jedni hvale Rohlika...iako mi se cini da je Rohlik u vecoj prednosti,no kako oni kazu:nama nece biti dobro ni ovako ni onako!

I meni se čini da je Rohlik u prednosti. Čak me i iznenađuje veliki broj HDZ-ovaca koji mu javno daju podršku (Ivo Budinjaš mu je dao popodne na radiju). Isto tako ima dosta onih koji ne žele reći za koga će glasati (vjerojatno se srame reći da će dati glas SDP-ovcu). To mi daje nadu da će glasači dati veću podršku Rohliku, a ne Ceglediju.
Biti će teško pobijedi li bilo koji od ove dvojice, ali ukoliko Rohlik pobijedi bar nećemo graditi fontane od 2.000.000,00 kn u totalnoj besparici. Niti prošla godina nije bila puno bolja od ove pa se razbacivalo šakom i kapom...
[Vrh] Go down
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimepet svi 29, 2009 1:53 am

Jeste li našli u sandučiću nešto slično?
[img]2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Antiletak01.th[/img]

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Letak

Hoće li se stići podijeliti s obzirom da predstoji predizborna šutnja? afro
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimepet svi 29, 2009 11:15 am

Huh,neprocjenjivo!

Laughing
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimepet svi 29, 2009 10:30 pm

...a vidim da je pocela i forumska predizborna sutnja?Ili je svima dosta ove teme?Ili cekamo nedjelju i 22h?
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimepet svi 29, 2009 10:51 pm

Eldorado je napisao/la:
...a vidim da je pocela i forumska predizborna sutnja?Ili je svima dosta ove teme?Ili cekamo nedjelju i 22h?

Čekamo nedjelju... nadamo se najboljem...
Evo, maloprije sam prošao trgom. Čuo sam jedan groteskni muški glas kako pjeva s Garavušama pred polupraznim trgom... Ajmeee...
Drago mi je da je trg poluprazan. Mislim da se sad "usrao u gaće".
lol!
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimepet svi 29, 2009 10:59 pm

E i ja prođoh trgom pa skoro završih na hitnoj. Neznam jer to zbog intonacije ili pjevača ali vam obečavam da će na prvoj sjednici gradskoga vijeća biti i pitanje: Tko je to sve platio?
Još Vas jednomm prije izborne šutnje molim da izađete na izbore i spriječite ovo ludilo u gradu. NAJLIJEPŠEM i NAJSIROMAŠNIJEM. No
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 12:37 am

Pegy je napisao/la:
Jeste li našli u sandučiću nešto slično?
[img]2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Antiletak01.th[/img]

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Letak

Hoće li se stići podijeliti s obzirom da predstoji predizborna šutnja? afro

Laughing Može se podijeliti u tišini! Pst.....na posao!!!!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 1:28 pm

Izlazak u drugom krugu katastrofa....
U gradu malo ljudi glasovalo, opet ce okolica izabrati gradonacelnika No
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 3:01 pm

lejla je napisao/la:
Izlazak u drugom krugu katastrofa....
U gradu malo ljudi glasovalo, opet ce okolica izabrati gradonacelnika No

Čekaj da prođe nedjeljni ručak! Daj širi malo optimizma! Sve će biti dobro!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 7:08 pm

Sigurno 80% onih kojih sam pitao nisu izasli glasati,odgovori svi u istom stilu- ponuđena 2 govna,ne vrijedi prljati ruke!Nakon kave,s novinama u rukama,otisao sam glasati.Nakon glasanja sam sjeo na klupicu i citao novine,u sat vremena (9:30 - 10:30) dosao je samo jedan glasac!Sta ce biti - ne znam,ali odaziv mi se cini puno manji od prvog kruga!

Do 16h odaziv glasaca cijele Bjelovarsko-Bilogorske zupanije je bio 33,04%! Tko zna kako je bilo kod nas!?Lose,pa lose i na kraju lose!!!
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 8:57 pm

Ja sam išla na glasovanje oko 18.00 h - i bila je poprilična gužva! Hat
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 9:07 pm

Eldorado je napisao/la:
Sigurno 80% onih kojih sam pitao nisu izasli glasati,odgovori svi u istom stilu- ponuđena 2 govna,ne vrijedi prljati ruke!Nakon kave,s novinama u rukama,otisao sam glasati.Nakon glasanja sam sjeo na klupicu i citao novine,u sat vremena (9:30 - 10:30) dosao je samo jedan glasac!Sta ce biti - ne znam,ali odaziv mi se cini puno manji od prvog kruga!

Do 16h odaziv glasaca cijele Bjelovarsko-Bilogorske zupanije je bio 33,04%! Tko zna kako je bilo kod nas!?Lose,pa lose i na kraju lose!!!

Čemu rezignacija. Pa odaziv od 33 posto je za 4 posto veći nego u prvom krugu. Zašto misliš da se to ne odnosi na Daruvar?

Upravo neslužbeno doznajem da stvari stoje prilično dobro.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 9:23 pm

Građanin Krejn je napisao/la:


Upravo neslužbeno doznajem da stvari stoje prilično dobro.

U kom smislu stoje dobro? Question
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 9:30 pm

ROHLIK POBIJEDIO!!!!!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
biber




Broj postova : 21
Registration date : 05.12.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 9:33 pm

Rohlik vodi na svim mjestima premoćno.. cheers cheers Laughing Laughing Cool
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 9:35 pm

monty je napisao/la:
ROHLIK POBIJEDIO!!!!!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol!


I to poprilično uvjerljivo!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers


Zadnja promjena: Herminka; ned svi 31, 2009 9:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 9:35 pm

monty je napisao/la:
ROHLIK POBIJEDIO!!!!!!
lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Ljubim te, monty, jer nosiš dobre vijesti! Spašeni smo! bounce cheers
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 9:59 pm

Ako je tako, popiti cemo koju za kiflicu veceras...
Napokon promjena, bilo kakva je dobrodosla..


http://www.izbori.hr/2009Lokalni/rezultati2K/r_17_07_0671_000.html
[Vrh] Go down
trnokop

trnokop


Broj postova : 44
Registration date : 19.11.2008

2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitimened svi 31, 2009 10:16 pm

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Živjeli ljudi! Sve vas volim!

Završila je tiranija. Večeras se cuga Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika   2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Izbori za gradonacelnika
» IZBOR ZA PREDSJEDNIKA RH - DRUGI KRUG
» Predsjednički izbori
» Lokalni izbori 2013.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: