Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Turistička ponuda grada

Go down 
+19
vojak švejk
bossanova
milka
dikan
meta_k
ostap bender
veritas@gmail.com
DartH
debeli
Cutie
Eldorado
Građanin Krejn
monty
Casio
Zdenko Čoban
Herminka
Vivaxo
lejla
kranj
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
milka




Broj postova : 2
Registration date : 08.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 7:06 pm

[quote="Casio"]
Vivaxo je napisao/la:
Citat :
P.S.
I ja kad sam stajao na stepenicama ispred,vidio sam da imaju otvorene "Daruvarske price",prate oni,kao i oni iznad njih,provjereno...
možda u opisu posla imaju praćenje foruma...
hehe
a možda traže neku ideju da prepišu kao svoju zaslugu..

sve u svemu trebamo se ošamarit do bola, što sve plaćamo i kakve stvari se rade uz potpuni al potpuni blagoslov velike većine u GV, čak ne znam jel netko ima šta protiv...

pa, bilo bi dobro, osim što čitaju i naslađuju se ili bolje rečeno ubijaju vrijeme uz prvu jutarnju kavicu, da nešto i poduzimaju.... prvih 1oo dana je IZA NJIH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! king
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:31 am

Eldorado je napisao/la:
Ha?Kakva pojacanja u TICu?Hoces reci da ce doci i treca osoba?Onda neka odmah uzmu i cetvrtu da mogu kartati kako spada...

Hej, ja sam vidio i treću!!! Nadam se da je praktikantica i da ne prima plaću ( Turistička ponuda grada - Page 3 851399 ).
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 9:13 am

monty je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
Ha?Kakva pojacanja u TICu?Hoces reci da ce doci i treca osoba?Onda neka odmah uzmu i cetvrtu da mogu kartati kako spada...

Hej, ja sam vidio i treću!!! Nadam se da je praktikantica i da ne prima plaću ( Turistička ponuda grada - Page 3 851399 ).
ona je uvedena kao mjera uštede...kuha kavu pa ih ispadne 1 kn umjesto 6kn x cca 3-5 dnevno .. bounce
[Vrh] Go down
bossanova




Broj postova : 9
Registration date : 09.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:37 am

Casio je napisao/la:
monty je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
Ha?Kakva pojacanja u TICu?Hoces reci da ce doci i treca osoba?Onda neka odmah uzmu i cetvrtu da mogu kartati kako spada...

Hej, ja sam vidio i treću!!! Nadam se da je praktikantica i da ne prima plaću ( Turistička ponuda grada - Page 3 851399 ).
ona je uvedena kao mjera uštede...kuha kavu pa ih ispadne 1 kn umjesto 6kn x cca 3-5 dnevno .. bounce

baš me zanima, KAKO je dobila radno mjesto, čijom zaslugom, ili možda bolje , svojom glavom ili nečim drugim? pig
[Vrh] Go down
bossanova




Broj postova : 9
Registration date : 09.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:39 am

Vivaxo je napisao/la:
Citat :
P.S.
a možda to primjete i gradski oci, naravno, kada uhvate vremena, za takve sitnice...

Sumnjam,isti su!Piju kavu zajedno na jutarnjem sastanku u 7h!

Citat :
dobro je da postoji internet kartanje, tako im četvrti, na svu sreću nije potreban, kao niti treći, a što se tiče Premecke,njoj NIJE trebala niti Vukovićka, jer za ono što radi po cijele dane, a to je kartanje na kompu(tako se barem lijepo vidi izvana), ne treba nitko. Eh , šta ti je tehnika!!!!!

Mozda sad malo zakrene monitor da se ne vidi kroz staklo sto je na ekranu?

scratch

PS:
I ja kad sam stajao na stepenicama ispred,vidio sam da imaju otvorene "Daruvarske price",prate oni,kao i oni iznad njih,provjereno...

jel bi se mi zbog toga trebali možda zabrinuti?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:42 am

bossanova je napisao/la:
jel bi se mi zbog toga trebali možda zabrinuti?

Pojavom foruma pojedinci su postali oprezniji,sada "prde" kad su sami!

bounce
[Vrh] Go down
vojak švejk

vojak švejk


Broj postova : 21
Registration date : 07.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:37 pm

Vivaxo je napisao/la:


Pojavom foruma pojedinci su postali oprezniji,sada "prde" kad su sami!

bounce
Pa puštaju zvonimire, al to smrdi joooooj
[Vrh] Go down
dindon




Broj postova : 5
Registration date : 09.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 3:13 pm

bossanova je napisao/la:
Vivaxo je napisao/la:
Citat :
P.S.
a možda to primjete i gradski oci, naravno, kada uhvate vremena, za takve sitnice...

Sumnjam,isti su!Piju kavu zajedno na jutarnjem sastanku u 7h!

Citat :
dobro je da postoji internet kartanje, tako im četvrti, na svu sreću nije potreban, kao niti treći, a što se tiče Premecke,njoj NIJE trebala niti Vukovićka, jer za ono što radi po cijele dane, a to je kartanje na kompu(tako se barem lijepo vidi izvana), ne treba nitko. Eh , šta ti je tehnika!!!!!

Mozda sad malo zakrene monitor da se ne vidi kroz staklo sto je na ekranu?

scratch

PS:
I ja kad sam stajao na stepenicama ispred,vidio sam da imaju otvorene "Daruvarske price",prate oni,kao i oni iznad njih,provjereno...

jel bi se mi zbog toga trebali možda zabrinuti?

ha ha ha, potrudile se vrijedne radnice, i poljepile izlog plakatima... tako je sada prozor u svijet daruvarskog turizma OGRANIČEN Idea
[Vrh] Go down
vojak švejk

vojak švejk


Broj postova : 21
Registration date : 07.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimečet ruj 10, 2009 12:04 pm

dindon je napisao/la:
bossanova je napisao/la:
Vivaxo je napisao/la:
Citat :
P.S.
a možda to primjete i gradski oci, naravno, kada uhvate vremena, za takve sitnice...

Sumnjam,isti su!Piju kavu zajedno na jutarnjem sastanku u 7h!

Citat :
dobro je da postoji internet kartanje, tako im četvrti, na svu sreću nije potreban, kao niti treći, a što se tiče Premecke,njoj NIJE trebala niti Vukovićka, jer za ono što radi po cijele dane, a to je kartanje na kompu(tako se barem lijepo vidi izvana), ne treba nitko. Eh , šta ti je tehnika!!!!!

Mozda sad malo zakrene monitor da se ne vidi kroz staklo sto je na ekranu?

scratch

PS:
I ja kad sam stajao na stepenicama ispred,vidio sam da imaju otvorene "Daruvarske price",prate oni,kao i oni iznad njih,provjereno...

jel bi se mi zbog toga trebali možda zabrinuti?

ha ha ha, potrudile se vrijedne radnice, i poljepile izlog plakatima... tako je sada prozor u svijet daruvarskog turizma OGRANIČEN Idea
Hat
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 9:51 pm

Casio je napisao/la:

sve u svemu trebamo se ošamarit do bola, što sve plaćamo i kakve stvari se rade uz potpuni al potpuni blagoslov velike većine u GV, čak ne znam jel netko ima šta protiv...

Ako je točno sve što sam ovdje pročitao, potpuno si u pravu. Ali sada je rujan 2009. i nije li vrijeme da nova ekipa jasno pokaže što zna, hoće i može ? Možda ih mi trebamo uputiti da počnu polagano spremati stvari i prepustiti posao onima koji znaju, hoće i mogu ( samo od forumaša bi se sastavila puno bolja ekipa od bivše i postojeće ).
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 12:26 pm

Tesko je krenuti napraviti nesto? Nije,nema volje!A zasto ne bi u subotu na trgu nastupio npr. Lahor,pa bila kestenijada i na kraju biciklijada?To je problem?Sto nije problem?

Question
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 1:12 pm

Vivaxo je napisao/la:
Tesko je krenuti napraviti nesto? Nije,nema volje!A zasto ne bi u subotu na trgu nastupio npr. Lahor,pa bila kestenijada i na kraju biciklijada?To je problem?Sto nije problem?

Question
Ideje, ideje,ideje......... Think
Ako uzmemo uz obzir da je u Strategiji razvoja grada Daruvara (ili tako nekako nosi naslov taj dokument), turizam stavljen na prvo mjesto, onda se moramo zapitati da li je sve ovo naprijed napisano uistinu moguće.
Vrijeme je berbe grožđa ili jematve kako kažu dalmatinci, da li se moglo nešto u vezi toga izorganizirati (izbore vinskih kraljica, da turisti provedu vikend u berbi grožđa(rade a još i plate), a malo to začiniti sa zaboravljenim običajima oko berbe - stariji znaju o čemu govorim ...), moglo bi se organizirati nešto u vezi starih rimljana povezano sa grožđem itd itd.....
Ali pitam se tko to može osmisliti... Anyone
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 2:36 pm

Mislim da mi na forumu mozemo realna cuda osmisliti,dok oni koji bi trebali smatraju da nisu dovoljno placeni za to i tu sve stoji ili mozda bolje receno je to da ih nije briga,posto ih to nitko i ne trazi,pa se ne vrijedi ni potruditi bespotrebno.

Gledao sam i ovo:

http://www.kodfrancuza.com/

Lijepo je,ali opet prazno!Nema sadrzaja!!!A ovi crveni X izgledaju jako lose:

http://www.apartmanija.hr/agroturizam/daruvar/kod-francuza/37

i ono najbitnije je da nema JELA!!!Samo spavanje,ostalo dogovor!Ako je samo spavanje,zasto bih ja isao gore spavati,a po sve ostale sadrzaje u grad?Ima i soba po gradu sto se iznajmljuju po jeftinijoj cijeni!

a ovo:

http://www.seecroatia.com/apartmani-nikola-ivankovic.html

mi je paradoks u gdje na dnu pise da je u ponudi restoran za 30 ljudi!?Ali ocito si sami donesu hranu ili narucuju?


Za ovo mogu reci samo da je dobar pocetak,ali ne i zavrsni proizvod!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 29, 2009 10:26 pm

Vivaxo je napisao/la:
Za ovo mogu reci samo da je dobar pocetak,ali ne i zavrsni proizvod!

Slazem se s ovom tvrdnjom i nadam se napretku!Jedino je sigurno,oni koji su do sada gurali nas daruvarski turizam,jasno je da su ga koristili samo kao "paravan" za izvođenje radova,a sve je jasnije da jedan pojedinac koji je izvan "ekipe" mogu i znaju sami zapoceti nesto sto ima dobre ideje.Pozdravljam ideje ljudi koji se trude da se cuje za Daruvar,bio to Francuz ili Portfolio,samo da je takvih vise!

Ono sto mi se ipak ne sviđa u gradu je tromost odgovornih napraviti nesto!!!Kao sto Ostap Bender kaze,tko moze osmisliti nesto ili cak ista?U cijoj je to domeni?S obzirom na recesiju,bio bih zadovoljan i sa kestenijadom prije Martinja,jer ne trazi neka pretjerana ulaganja!

Posto gradska uprava cita postove ovdje,onda mi se produzeni rad TICa izvan standardnih radnih okvira cini kao dobra kritika upucena s ovoga foruma koja je dosla tamo gdje treba ili se samo radi o slucajnosti?
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesub stu 07, 2009 12:18 pm

Eldorado je napisao/la:

Ono sto mi se ipak ne sviđa u gradu je tromost odgovornih napraviti nesto!!!?
Točno. Ne treba tu previše pametovati i otkrivati toplu vodu, Imamo je dovoljno, treba samo pogledati oko sebe i vidjeti što to rade u drugim gradovima ( kojima turizam nije strateški plan razvoja ). Da, ostaje ono famozno, a tko će to napraviti?Treba pričekati, možda se napravi samo od sebe ( patentirat ćemo perpetummobile).
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesub stu 07, 2009 9:16 pm

Po meni, ovdje se previse prica i razvijaju strategije i raznorazna "mozganja" o turizmu umjesto da se konkretno radi nešto.
Turistička ponuda grada je smiješna, "masterplan" još smješniji.....
Bilo bi bolje da se organiziraju tečajevi za turističke vodiče sa kompletnim "učenjem" o povijesti grada i njegovom razvoju.
Imam dojam da pitam nekoga od onih koji to sada rade, da nebi imali pojma o pola činjenica koje su obilježile ovaj grad.
Nebi ovom prilikom nikoga željela uvrijediti ali cijeli grad a tako i svaki privatni poduzetnik žele od turizma zaraditi a nitko se nebi malo potrudio i stvarno "odradio" nešto.
Zafrkati rukave i krenuti, i to "daruvarskim " snagama a ne dovoditi nekoga da nam pravi planove razvoja i slično..za to postoji vrijeme kada se od turizma počne nešto zarađivato.-..onda razvijaj, troši pare, gradi i slično..
Bojim se da će sadašnji gradonačelnik krenuti stopama prethodnika, koji je samo ulagao novce koje nije prrthodno zaradio (fontana, TVP i mnogo drugih "promašaja")
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimened stu 08, 2009 3:37 am

Slazem se u potpunosti s tobom Lejla.Realno,ne treba nama nikakav masterplan,neka pitaju ekipu sa portfolia,jer oni znaju sto rade,jedini izgleda!Tecajevi i ako budu organizirani,priliku ce dobiti podobni,a ne raja!!!
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimened stu 08, 2009 5:13 pm

Treba nama još dosta toga,još ima novaca za izvući!!!Građani još mogu popušiti koju bajku,ali sigurno ne još dugo.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimened stu 08, 2009 8:49 pm

Oni koji u ovoj situaciji pokušavaju izvući lovu iz grada trebaju bi na stupu srama ili na vješalima jer to je već zločin koji sud nemože kvalitetno kazniti.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimečet stu 12, 2009 6:02 pm

Koliko znam, imamo dva ili tri licencirana turistička vodiča, ali za njih nema posla u ovom gradu. Neke podobne tete sjede na tim mjestima i ništa se ne poduzima. Opet se čudimo što se posao ne razvija sam od sebe.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimepet stu 13, 2009 12:31 am

Danas sam čula jednu priču...doduše prepričanu ali moram vam je "prepričati"
Navodno u jednom našem restoranu imaju osoblje koje hvata čaše odozgora-kada poslužuju,bez obzira jeli u njima piće ili čak sladoled -ostaju ti čak i otisci prstiju u sladoledu !!!!!
Pa zar je to moguće uz naš "master plan" i uvozne stručnjake?
Uz toliko malo gostiju još ih i tjeraju pojedinci koji i dalje rade isto..
Zar stvarno mogu biti toliko bezobrazni i drski?
MOžda ima i drugih koji dožive slično-u srcu županijske turističke meke - našega grada


Zadnja promjena: lejla; sub stu 21, 2009 6:32 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesub stu 21, 2009 12:54 pm

Frka je napisao/la:
Treba nama još dosta toga,još ima novaca za izvući!!!Građani još mogu popušiti koju bajku,ali sigurno ne još dugo.
Teško da je puno takvih. Samo oni koji izravno ili neizravno obiru vrhnje. Ostali su ogorčeni do bola i nemaju više razumijevanja za nerad i razno - razne budalaštine. Svima već počinje gorjeti oko noktiju. Nisam siguran da će još dugo trpjeti pečenje.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimesub stu 28, 2009 5:10 pm

uvaženi forumaš i gradski vijećnik gosp. Čoban je izosio ideje o procvatu turizma u i oko Daruvara. Pa bi molio njega ili nekoga kome je poznato, s kojim to idejama, prijedlozima, planovima je aktivno sudjelovao u gradskom vijeću a u vezi turizma?
s obzirom da je proteklo 6 mjeseci od konstituiranja....
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimened stu 29, 2009 1:57 pm

Provedbu svoga Programa provodi izborni pobjednik.Ja sam samo Gradski vijećnik čija politička opcija nije dobila izbore. Ja jesam suautor Gospodarskog programa, koji je dobro obradio i turizam. No za sada nitko iz pobjedničke opcije nije pokazao volju i želju da me uključi u aktivnosti ili da koristi naše ideje. Turistička Zajednica-Daruvara nije konstituirana prema novom zakonu, po kojemu je Predsjednik aktuelni gradonačelni.Niti je održala svoju sjednicu proteklih 7-8 mjeseci, niti znamo tko su novi članovi TZ.
[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitimened stu 29, 2009 7:48 pm

Šteta što članovi daruvarskog porfolia nisu članovi...njihov web o gradu je dospio i do nominacije uglednog časopisa, jedini koji još uvijek aktivno predstavljaju turističku ponudu grada bez ijedne kune iz proračuna..
http://www.vidi.hr/top100/sites/daruvarski-portfolio
[Vrh] Go down
Sponsored content





Turistička ponuda grada - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Turistička ponuda grada
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bankrot grada?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Turizam-
Forum(o)Bir: