Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Turistička ponuda grada

Go down 
+19
vojak švejk
bossanova
milka
dikan
meta_k
ostap bender
veritas@gmail.com
DartH
debeli
Cutie
Eldorado
Građanin Krejn
monty
Casio
Zdenko Čoban
Herminka
Vivaxo
lejla
kranj
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
DartH

DartH


Broj postova : 19
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimesub lip 20, 2009 2:17 pm

A možeš i pogledati tipičan pomor riba u Toplici uz prekrasno šetalište pored parka i pivovare
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: LJETO U DARUVARU   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimeuto lip 30, 2009 6:32 pm

FLIG DARUVAR 2009“
Gradska limena glazba Daruvar 1922, nam i ove godine (03.07-05.07.2009.) priređuje niz koncerata puhačkih orkestara iz inozemstva i Hrvatske.
Ukoliko želite vikend provesti u najljepšem malom gradu Daruvaru, pozivam Vas da to učinite upravo ovaj vikend.
Spojite boravak u Daruvaru sa kupanjem u našim termalnim sadržajima,

http://www.aquae-balissae.hr/ ,
http://www.daruvarske-toplice.hr/ ,
http://www.mladimir.hr/karta.html ),

te slušanjem limenih orkestara.
Program možete vidjeti na stranicama TZ-BBŽ:

http://www.tzbbz.hr/manifestacije/flig.php ,

Ugodan boravak.

Zdenko Čoban
www.zdenko_coban.bloger.hr
zdenko.coban@bj.htnet.hr
[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimesri srp 22, 2009 5:01 pm

Meni je zanimljiva "Potpora Ministarstva turizma projektima u županiji",naravno da je rijec o dodjeli bespovratnih financijskih sredstava...da citiram:

"Predsjednik Turističke zajednice grada Daruvara Oto Primc ovom prilikom potpisuje Ugovor vrijedan 52 tisuće kuna za uređenje Turističkog informativnog centra i novog turističkog ureda 50 tisuća i 2 tisuće kuna za informatizaciju-izradu web stranica Turističke zajednice Daruvara."

50000kn za uređenje TICa i TZ?Fasada ili Toshiba plazma,novi laptopi...previse mi je to novaca za "uređenje"!I ono najgluplje mi je čak 2000kn za web stranicu?Sto znaci da ce biti neka sablonska izrada proforme radi,jer sam neki dan i gledao cjenike firmi koji rade stranice i nista ni blizu ispod 3000kn!?Cini mi se da je bit tih nepovratnih sredstava njihova potrosnja,bez neke velike nauke,ili?


http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=2274&Itemid=1

A cak su nam omogucili 132000kn od 2080000kn!S obzirom da je u igri od 59 projekata,samo 4 su nasa...ni ne treba nam vise!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimečet srp 23, 2009 1:02 am

a mi turistički grad...haha...
koja sramota koja idiotarija, koji degenizam...
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimečet srp 23, 2009 8:27 am

Casio je napisao/la:
a mi turistički grad...haha...
koja sramota koja idiotarija, koji degenizam...

Trenutno je tako,no moglo bi se promijeniti kada bi dosta dopunili sadrzaj.Ja kao predstavnik mlađe populacije zasito bih se za 2 dana da sam turist...neka naprave rutu za brdski biciklizam,kroz sumu na Petrovom vrhu,neka netko kupi bar 6 paintball pistolja,pa makar lovica po vinogradu,nema sadrzaja i mislim da ga nece biti bar 2-3 godine!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimečet srp 23, 2009 1:23 pm

Vivaxo je napisao/la:
Casio je napisao/la:
a mi turistički grad...haha...
koja sramota koja idiotarija, koji degenizam...

Trenutno je tako,no moglo bi se promijeniti kada bi dosta dopunili sadrzaj.Ja kao predstavnik mlađe populacije zasito bih se za 2 dana da sam turist...neka naprave rutu za brdski biciklizam,kroz sumu na Petrovom vrhu,neka netko kupi bar 6 paintball pistolja,pa makar lovica po vinogradu,nema sadrzaja i mislim da ga nece biti bar 2-3 godine!
naravno da za turizam nedostaje sadržaj..
ali idemo redom..
zadali smo si za konačni cilj, TURIZAM..
da bi do njega došli treba nam što? pa SADRŽAJ.
da bi došli do sadržaja treba nam tko? pa NOVAC.
da bi realizirali i oplemenili kapital treba nam tko? pa IDEJA.
da bi dobili ideju i zaokružili je u jednu cijelinu na nivou prvo grada pa u kompletu na županiji, pa dalje na nivou države , pa ako hoćemo i dalje da budemo u Europi prepoznatljivi, trebaju nam tko????
pa LJUDI.

Znači trebaju nam ljudi s potrebnim kapitalom i idejom, spremni da investiraju u turistički sadržaj, potpomognuti s druge strane institucijama koje u svojoj domeni također paralelno grade potrebitu infrastrukturu, i zajednički doći do cilja. DARUVAR kontitelna turistička oaza.

OSim dijelom toplica sve ostalo je na razini Donjih Boraka i NEw Yorka. Toliko zaostajemo.

PAra od institucija nema, Ideja od institucija nema ili su promašene. LJUDi nema.
Od privatnog sektora, na prste jedne ruke bi mogli staviti isto.
A povrat od ulaganja u turizam je inimno spor inače. TAkav je taj sektor. I u ovoj situaciji nitko nije lud ulagati pare bez obzira koliko ih imao, jer nitko ne zna šta nas čeka sutra. Svijetlo se još ne nazire.

Sve u svemu sve priče o turizmu i životu od njega, su mazanje očiju i tlapnje, da se sad krene milijunskim ( eurima) ulagati u turizam na svim poljima, efekat bi mogli osjetiti tek za 7-10 god...

dakle treba naći riješenja u drugim sektorima
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 3:56 pm

Bit turizma u gradu se veže i na njegove građane,a da građani Daruvara "žive" bilo bi i sadržaja!!!Ovo je sve "umrlo" i nema tu animiranja ni reanimacije!S tim da mogu izraziti hvalu pojedinim osobama koji sami pokrecu nesto i to sve naravno volonterski,a od toga doslovno nemaju ništa!


Fishing
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimečet kol 20, 2009 11:39 am

Hej, a noćno kupanje u TVP ?

Bio netko?
Kako je bilo?


Čitajući onako najavu za noćno kupanje i cocktail-party u TVP, čovjek stječe dojam da taj TVP počinje raditi zaozbiljno.

Ima netko više informacija?
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:28 pm

Herminka je napisao/la:
Hej, a noćno kupanje u TVP ?

Bio netko?
Kako je bilo?


Čitajući onako najavu za noćno kupanje i cocktail-party u TVP, čovjek stječe dojam da taj TVP počinje raditi zaozbiljno.

Ima netko više informacija?
imam samo jednan info od jednog dečkića cca 15 god...
info star cca mjesec dana
on je bio i bilo ih je ukupno ravno 6 ( šest).
procvat hehe
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimened kol 23, 2009 10:15 pm

Sramota je da nitko od odgovornih ne zna pomaknuti svoje dupe,a uredno znaju sjebati i grad i ljude!Ili naprimjer,da li gospođe iz TICa misle jos par godina prepisivati neke informacije koje nisu ni vidjeli?Vidio sam neke prospekte od naseg grada,pa me bas zanima kada su zadnji puta bili na Vranjevini?Vranjevina je ruglo,Petrov Vrh je lijep po zimi kada je zatrpan snijegom,a dalje da ne nabrajam...neka netko od njih posjeti neko drugo izletiste van zupanije i vide sto je sadrzaj i ponuda!Ono sto me je iznenadilo u jednom izletistu je da cak imaju 10 kucica s lancima za pse...nemam komentara,katastrofa!!!
Turisti bjezite odavde!!!
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimepon kol 31, 2009 5:53 pm

Dani šljiva u Siraču

Nažalost ove godine šljive u našem kraju su slabo rodile. Zahvaljujući entuzijazmu nekoliko ljudi iz općine Sirač eto po drugi puta se održavaju Dani šljiva u Siraču u subotu 05.09.2009.g.
Program ove lijepe manifestacije možete pronaći na stranicama Općine Sirač: http://www.sirac.hr/stranice/fotogalerija/dani_sljiva/dani%20sljiva%20u%20siracu%202009.html
Ovo je lijepa prilika da posjetite Sirač i uvjerite se u ljepote ovog podpapučkog mjesta u gostoljubivost ljudi i gastro ponudu te brojne nastupe kulturno umjetničkih grupa.

Zdenko Čoban
www.zdenko_coban.bloger.hr
zdenko.coban@bj.htnet.hr
[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
veritas@gmail.com

veritas@gmail.com


Broj postova : 10
Registration date : 02.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 12:54 am

Eldorado je napisao/la:
Sramota je da nitko od odgovornih ne zna pomaknuti svoje dupe,a uredno znaju sjebati i grad i ljude!Ili naprimjer,da li gospođe iz TICa misle jos par godina prepisivati neke informacije koje nisu ni vidjeli?Vidio sam neke prospekte od naseg grada,pa me bas zanima kada su zadnji puta bili na Vranjevini?Vranjevina je ruglo,Petrov Vrh je lijep po zimi kada je zatrpan snijegom,a dalje da ne nabrajam...neka netko od njih posjeti neko drugo izletiste van zupanije i vide sto je sadrzaj i ponuda!Ono sto me je iznenadilo u jednom izletistu je da cak imaju 10 kucica s lancima za pse...nemam komentara,katastrofa!!!
Turisti bjezite odavde!!!

pardon, turizam u gradu Daruvaru cvijeta, posla je na pretek, pa i sami znate, da Premecka ne stigne jednom godišnje prešetavati sve goste za Vinodar (čitaj Gazde), pa se s tim u vezi, brže bolje, zaposlila još jedna VRIJEDNA žena, ovoga puta Vukovićeva, da joj pomogne!!!! ALI ,neka nje, nahranit će se još jedna daruvarska gladna usta, jer i to je poznato, teško je našem pročelniku za privredu živjeti s desetak tisuća kuna plaće, i bilo je bitno izmisliti hitno radno mjesto za nju, ne daj Bože da čeka na posao godinu, dvije, deset.....S obzirom da je slijedeći Vinodar, tek nagodinu, Premecka,inače vrlo stručni turistički djelatnik, nadobudna, pametna i puna iskustva, UČI gospođu Vuković pred kinom na kavici(ali nije to njima iz dosade i gušta, ne, ne ,ne,), i tko kaže da ne miču dupe, od TIC-a do terase kina, ma sram ga bilo!!!????
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 1:05 am

Hahaha,pa jeli to nisu mozda bile na gablecu?
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 11:23 am

A što ste vi očekivali od Rohlika, koliko to grdo zvuči, ali on je mali od kužine i to će dovijeka ostati, radi svojeg dupeta, nije u stanju ništa promjeniti. Kupuje mir ne dirajući ili još gore zapošljavajući kadrove koje mu nametnu Mioč, Cegi,Marić itd...
p.s.
ma ne mogu više čekati tih 100 dana

-nesposobni su uvijek nesposobni ma što mi mislili o njima-
[Vrh] Go down
veritas@gmail.com

veritas@gmail.com


Broj postova : 10
Registration date : 02.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 11:31 pm

Eldorado je napisao/la:
Hahaha,pa jeli to nisu mozda bile na gablecu?


o, da, da, jedino ako obje dolaze zbog gableca na posao, jer još uvijek mi nije jasno, zapravo gdje je njima radno mjesto, pred kinom ili možda negdje drugdje.... Arrow Arrow
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 12:02 am

ostap bender je napisao/la:
A što ste vi očekivali od Rohlika, koliko to grdo zvuči, ali on je mali od kužine i to će dovijeka ostati, radi svojeg dupeta, nije u stanju ništa promjeniti. Kupuje mir ne dirajući ili još gore zapošljavajući kadrove koje mu nametnu Mioč, Cegi,Marić itd...
p.s.
ma ne mogu više čekati tih 100 dana

-nesposobni su uvijek nesposobni ma što mi mislili o njima-

Koga je to Rohlik zaposlio, a da su mu ovi nametnuli? Question
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 8:16 am

meta_k je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
A što ste vi očekivali od Rohlika, koliko to grdo zvuči, ali on je mali od kužine i to će dovijeka ostati, radi svojeg dupeta, nije u stanju ništa promjeniti. Kupuje mir ne dirajući ili još gore zapošljavajući kadrove koje mu nametnu Mioč, Cegi,Marić itd...
p.s.
ma ne mogu više čekati tih 100 dana

-nesposobni su uvijek nesposobni ma što mi mislili o njima-

Koga je to Rohlik zaposlio, a da su mu ovi nametnuli? Question
A koga je to on uopće zaposlio Sleep
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 8:41 am

Mislim ja da bi TZ (ili grad) trebala kupiti drvenu građu i obnoviti sadrzaj Vranjevine i Petrovog vrha,izgraditi vise natkrivenih kucica,stolova,klupa...i ono cega najvise nedostaje su kante za smece...nadam se na ce na Daruvarskom portfoliu osvanuti galerija slika Petrovog vrha za usporedbu:

http://www.jankovac.hr/galerija01.html

i vidjeti da je ono sto imamo samo duh slave proslih vremena i da je krajne vrijeme da se nesto napravi!Kako meni,a vidio sam ni ostalim daruvarcanima,nije problem sjesti u auto i otici na izlet na Jankovac i uzivati.Steta je samo sto i mi imamo nesto sto je vise za sakriti,nego za pokazati...

Ima jos izletista koja su doslovce u sumi bez vode,struje... kao nasa Vranjevina,samo je jedina bitna razlika u sadrzaju i izgledu!Ovo stanje traje godinama kod nas i naravno,trajati ce jos vise na nasu sramotu,a ne na hvalu!

PS:
Jeste probali naruciti kavu na Petrovom vrhu?
[Vrh] Go down
veritas@gmail.com

veritas@gmail.com


Broj postova : 10
Registration date : 02.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 11:01 pm

Vivaxo je napisao/la:
Mislim ja da bi TZ (ili grad) trebala kupiti drvenu građu i obnoviti sadrzaj Vranjevine i Petrovog vrha,izgraditi vise natkrivenih kucica,stolova,klupa...i ono cega najvise nedostaje su kante za smece...nadam se na ce na Daruvarskom portfoliu osvanuti galerija slika Petrovog vrha za usporedbu:

http://www.jankovac.hr/galerija01.html

i vidjeti da je ono sto imamo samo duh slave proslih vremena i da je krajne vrijeme da se nesto napravi!Kako meni,a vidio sam ni ostalim daruvarcanima,nije problem sjesti u auto i otici na izlet na Jankovac i uzivati.Steta je samo sto i mi imamo nesto sto je vise za sakriti,nego za pokazati...

Ima jos izletista koja su doslovce u sumi bez vode,struje... kao nasa Vranjevina,samo je jedina bitna razlika u sadrzaju i izgledu!Ovo stanje traje godinama kod nas i naravno,trajati ce jos vise na nasu sramotu,a ne na hvalu!

PS:
Jeste probali naruciti kavu na Petrovom vrhu?

JOOOOJ,strašno, kava je za poludit, naravno kao i sve ostalo!!! Ali, vjerujem u TIC, u pojačanja koja su tamo stigla i vjerujem u one radne dogovore ispred kina kolegica iz TIC-a, kako će od SADA , pa u buduće, stvari krenuti na ... tongue
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 11:20 pm

Ha?Kakva pojacanja u TICu?Hoces reci da ce doci i treca osoba?Onda neka odmah uzmu i cetvrtu da mogu kartati kako spada...
[Vrh] Go down
dikan

dikan


Broj postova : 7
Registration date : 05.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:19 am

Eldorado je napisao/la:
Ha?Kakva pojacanja u TICu?Hoces reci da ce doci i treca osoba?Onda neka odmah uzmu i cetvrtu da mogu kartati kako spada...

dobro je da postoji internet kartanje, tako im četvrti, na svu sreću nije potreban, kao niti treći, a što se tiče Premecke,njoj NIJE trebala niti Vukovićka, jer za ono što radi po cijele dane, a to je kartanje na kompu(tako se barem lijepo vidi izvana), ne treba nitko. Eh , šta ti je tehnika!!!!!
[Vrh] Go down
dikan

dikan


Broj postova : 7
Registration date : 05.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:23 am

dikan je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
Ha?Kakva pojacanja u TICu?Hoces reci da ce doci i treca osoba?Onda neka odmah uzmu i cetvrtu da mogu kartati kako spada...

dobro je da postoji internet kartanje, tako im četvrti, na svu sreću nije potreban, kao niti treći, a što se tiče Premecke,njoj NIJE trebala niti Vukovićka, jer za ono što radi po cijele dane, a to je kartanje na kompu(tako se barem lijepo vidi izvana), ne treba nitko. Eh , šta ti je tehnika!!!!!

P.S.
a možda to primjete i gradski oci, naravno, kada uhvate vremena, za takve sitnice...
[Vrh] Go down
milka




Broj postova : 2
Registration date : 08.09.2009

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:50 am

dikan je napisao/la:
dikan je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
Ha?Kakva pojacanja u TICu?Hoces reci da ce doci i treca osoba?Onda neka odmah uzmu i cetvrtu da mogu kartati kako spada...

dobro je da postoji internet kartanje, tako im četvrti, na svu sreću nije potreban, kao niti treći, a što se tiče Premecke,njoj NIJE trebala niti Vukovićka, jer za ono što radi po cijele dane, a to je kartanje na kompu(tako se barem lijepo vidi izvana), ne treba nitko. Eh , šta ti je tehnika!!!!!

P.S.
a možda to primjete i gradski oci, naravno, kada uhvate vremena, za takve sitnice...
Computer
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 10:14 am

Citat :
P.S.
a možda to primjete i gradski oci, naravno, kada uhvate vremena, za takve sitnice...

Sumnjam,isti su!Piju kavu zajedno na jutarnjem sastanku u 7h!

Citat :
dobro je da postoji internet kartanje, tako im četvrti, na svu sreću nije potreban, kao niti treći, a što se tiče Premecke,njoj NIJE trebala niti Vukovićka, jer za ono što radi po cijele dane, a to je kartanje na kompu(tako se barem lijepo vidi izvana), ne treba nitko. Eh , šta ti je tehnika!!!!!

Mozda sad malo zakrene monitor da se ne vidi kroz staklo sto je na ekranu?

scratch

PS:
I ja kad sam stajao na stepenicama ispred,vidio sam da imaju otvorene "Daruvarske price",prate oni,kao i oni iznad njih,provjereno...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 6:16 pm

[quote="Vivaxo"]
Citat :
P.S.
I ja kad sam stajao na stepenicama ispred,vidio sam da imaju otvorene "Daruvarske price",prate oni,kao i oni iznad njih,provjereno...
možda u opisu posla imaju praćenje foruma...
hehe
a možda traže neku ideju da prepišu kao svoju zaslugu..

sve u svemu trebamo se ošamarit do bola, što sve plaćamo i kakve stvari se rade uz potpuni al potpuni blagoslov velike većine u GV, čak ne znam jel netko ima šta protiv...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Turistička ponuda grada - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Turistička ponuda grada
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bankrot grada?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Turizam-
Forum(o)Bir: