Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Njušite li ...

Go down 
+30
meta_k
daydreams
ii
dar-mar
VOLIM DARUVAR
anto
monty
ostap bender
biber
Zdenko Čoban
mr_yul
trnokop
grafein
razorni2
DARUVARČAN
Pegy
ivka
micamaca
Dawor
calimero
nova_nada
kranj
Max
lejla
debeli
Građanin Krejn
Casio
Vivaxo
Herminka
Eldorado
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Koga biste za gradonačelnika:
Ivan Cegledi
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap10%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 10% [ 50 ]
Vladimir Bilek
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Bruno Marić
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap17%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 17% [ 89 ]
Zvonko Cegledi
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap2%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 2% [ 10 ]
Dalibor Rohlik
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap25%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 25% [ 125 ]
Zdenko Čoban
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap8%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 8% [ 39 ]
Ivan Budinjaš
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap0%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 0% [ 2 ]
Toni Boroš
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Mato Peić
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 5% [ 26 ]
Osoba X - netko drugi...
Njušite li ... - Page 4 Vote_lcap23%Njušite li ... - Page 4 Vote_rcap
 23% [ 121 ]
Ukupno glasova : 510
 

Autor/icaPoruka
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened sij 25, 2009 11:18 am

calimero je napisao/la:
Bavljenje politikom bi trebao biti rad za opće dobro. alien

Zašto nije ? Praksa na svim razinama dokazuje da se ljudi upuštaju u političke vode isključivo zbog osobne koristi. Međutim, iako nam je to jasno, mi neprekidno ponavljamo istu grešku i jedne te iste biramo na razno - razne funkcije. Zato je dobro pitanje je li greška u nama koji biramo ili njima kojima omogućavamo rad za osobnu korist ?
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimesri sij 28, 2009 2:14 pm

Herminka je napisao/la:
Nova_nado, 'em su nam avatari kontra afro (jedno oko lijevo, jedno desno, tvoje je plavo, moje zeleno), ispada još i da ti kontriram i u postovima. Nije mi to namjera, vjeruj mi. Very Happy

Very Happy Pa tako je i u stvarnom životu, zašto onda ne bi bilo u vitualnom?! Hoću reći da nemamo svi jednako mišljenje o svemu. Ova kontriranja nisu ništa osobno, jednostavno neslaganje na političkom stajalištu!
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: prvo javljanje   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimečet sij 29, 2009 7:10 pm

Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimečet sij 29, 2009 7:42 pm

mr_yul je napisao/la:
Like a Star @ heaven

Nisam bas razumio ovo zadnje sto si rekao?

Very Happy
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimesub sij 31, 2009 1:20 am

Novi sam na forumu pa sam isprobavao "tehniku".
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimesub sij 31, 2009 1:37 am

Malo gledam ovu temu ... Ne znam tko je složio kandidate na listu. Zar će se Mato Peić kandidirati? Ne vjerujem. A sada taj Bilek ... Što bi on bio, predstavnik manjine, ili sada gradonačelnik. Što je slijedeće? Između ostalog, u jadnoj je stranci (HNS). To mislim i na državnu razinu (nakon izbora htjeli su se prikloniti HDZ-u zbog fotelja) i na lokalnu - Daruvar (u kompi je s umirovljenikom iz domovinskog rata i županijskim vijećnikom Horvatom (čitaj Žabac)). Ako želi nešto postići ništa mu ne znači biti uvijek protiv na gradskome vijeću. Navodno da nekada zna doći i nepripremljen pa mu Cegledi zna spustiti pred svima (jedva doček'o).
Osobno mislim da kandidat za gradonačelnika može biti jedino iz SDP-a, HDZ-a ili HSS-a (nedaj Bože, znamo tko je to). Nisam siguran niti za nezavisne i slične liste. Na zadnjim izborima "dalitova" lista dobila je jednog vijećnika koji se brže bolje prodao jer su ga kupili s novim poslom, navodno u Darkomu.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimesub sij 31, 2009 9:14 am

Meni je zanimljiva prica koju sam slusao (stol do mene) u lokalu DMD-1 iliti bivsi Pinokio o županijskim vijećniku Horvatu,jer kako izvor prica,nema dana srednje skole i kako je sve sredio davno prije u Bosni!Ako je to istina,onda je sramota!Mislim da nema stranke u gradu koja nema prljavog vesa koji se vec godinama vuce iza sebe.Mozda sam trebao ovo pisati pod temom "daruvarski indeks",no ocito da je to javna tajna necijeg uspjeha!
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimesub sij 31, 2009 8:15 pm

mr_yul je napisao/la:
Malo gledam ovu temu ... Ne znam tko je složio kandidate na listu. Zar će se Mato Peić kandidirati? Ne vjerujem. A sada taj Bilek ... Što bi on bio, predstavnik manjine, ili sada gradonačelnik. Što je slijedeće? Između ostalog, u jadnoj je stranci (HNS). To mislim i na državnu razinu (nakon izbora htjeli su se prikloniti HDZ-u zbog fotelja) i na lokalnu - Daruvar (u kompi je s umirovljenikom iz domovinskog rata i županijskim vijećnikom Horvatom (čitaj Žabac)). Ako želi nešto postići ništa mu ne znači biti uvijek protiv na gradskome vijeću. Navodno da nekada zna doći i nepripremljen pa mu Cegledi zna spustiti pred svima (jedva doček'o).
Osobno mislim da kandidat za gradonačelnika može biti jedino iz SDP-a, HDZ-a ili HSS-a (nedaj Bože, znamo tko je to). Nisam siguran niti za nezavisne i slične liste. Na zadnjim izborima "dalitova" lista dobila je jednog vijećnika koji se brže bolje prodao jer su ga kupili s novim poslom, navodno u Darkomu.

Anketa očito ne polazi od realne situacije, a i ne treba. Ona ima pokazati što narod želi, pa prema tome, nije bitno hoće li se netko od predloženih kandidirati ili neće. A možda - tko zna - nekoga i rezultati ankete potaknu na razmišljanje o kandidaturi.
Nažalost, stvari stoje upravo ovako kako kažeš - nema onoga tko ima moralno pravo prvi baciti kamen. Svi su kompromitirani, svi su upleteni u koloplet ružnih stvari, svima putar curi niz tjeme, svima ruke u pekmezu, i da ne nabrajam. Što se tiče Bileka, podsjetio bih te da manjine s više od 15 posto u strukturi stanovništva imaju pravo na jednu funkciju (u pravilu zamjenik gradonačelnika), a ako se ne izabere u prvom krugu, onda se provode dopunski izbori SAMO ZA BIRAČE IZ TE MANJINE, a broj zamjenika se povećava. Konkretno, ako se u Daruvaru ne bi odmah izabrao manjinski zamjenik, nakon dopunskih izbora imali bismo ih tri. Osobno, nimalo me ne bi smetalo ako bi manjinska kvota bila popunjena mjestom gradonačelnika, umjesto njegova zamjenika.
Iz pouzdanih izvora čujem da HNS u Daruvaru najavljuje pohod na fotelju PO SVAKU CIJENU, te da bi se na tom ultimatumu mogli razići HNS i Bilek. U mojim očima ta činjenica čovjeku diže cijenu, pa razmišljam, bi li se mogla sastaviti jaka nezavina lista. Ali, stvarno jaka, jer ako HDZ, SDP i HSS sklope savez o formiranju zajedničke liste, glasačka će nam mašinerija vjerojatno donijeti još četiri godine sranja. Znam kako su prošle dvije nezavisne liste na prošlim izborima, znam. Jedna nije prošla prag, a druga je dobila vijećnika, koji se drugi dan prodao za radno mjesto (ne u Darkomu, nego u Vodoprivredi). Da nije bilo tih dviju lista, tko zna, možda ne bismo imali ovu tugu koju smo imali. Naravno, rizik uvijek postoji, ali ako barem ne pokušamo stvari promijeniti, onda nismo ni zaslužili da nam se cegi skine s vrata.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 01, 2009 12:03 am

A tko bi znao da je onakav covjek prodana dusa..
A upozoravali su neki ljudi da se ne glasa za njega...
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 01, 2009 12:32 am

ZA ELDORADA:
Imam i ja jednu priču o Horvatu... Sjećate li se onih "jumbo plakata" na kojima je bio Žabac i još njih par iz HNS-a. Ljudi koji nisu duže bili u Daruvaru (pobjegli u Srbiju...) navodno da zbijajau šale s tim plakatom. Kažu da ja Daruvar otišao u K...C kad je Žabac na "jumbo plakatu".

ZA GRAĐANINA KREJNA:
Što se tiče ankete, nisam razmišljao na taj način. Ok, pristup je uredu.
Glede Bileka, ne znam može li složiti nezavisnu listu sam, a da ista ima utjecaja na birače. Pokušaj i tim sam napisati 5,6,7 ... imena na "svojoj listi". Nije lako. On mora staviti 3 + 19 imena.
Isto tako, čini mi se da će HDZ i HSS preslikati koaliciju s državnih izbora. Sjetimo se kako je HDZ počeo potezati pitanja za fontanu (protiv skulpture) pa su se brzo stišali. Tresla se brda, rodio se miš. Onda znamo tko je kandidat br. 1 u toj koaliciji. Ne znam što će Bruno Marić, ako dobije zapovijed s vrha. Navodno da ne voli našeg Cegija. Tu nema mjesta za Bileka. Ako upadne u ovu ekipu, mislim da je politika za njega gotova. Može se učlaniti u HDZ pa neka bude manjinski kandidat za dogradonačelnika.
Koalicija HNS-a i SDP-a je moguća, ali imamo dva Čeha - Bileka i Dalibora Rohlika. Neće sigurno biti lista s dva Čeha od tri moguća mjesta. Isto tako SDP do sada ima (gledano na državnoj razini) najviše mjesta u saboru, a HNS je doživio debakl (i u Gradu Daruvaru također). U toj koaliciji bi SDP vodio glavnu riječ. Nema Bileku mjesta niti s SDP-om.
Također, želim ti reći da HDZ i SDP ne mogu biti na zajedničkoj listi jer takve još nije bilo.
Ostaje nam jedino nada da građani neće glasati za listu na kojoj bude Cegi. Iako sam čuo dosta ljudi koji su oduševljeni trgom, vodenim parkom... a ne znaju što nam to donosi u budućnosti... užas
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 01, 2009 12:34 am

Lejla, ja ga ne poznajem. Što misliš pod "onakav"?
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 01, 2009 12:47 am

Vjerojatno da je Krejn mislio na nezavisnu listu koju bi sastavili ljudi koji razmišljaju kao forumaši a ne na Bilekovu listu.
Da. Sa Bilekom ima nekih kombinacija i u HDZ-u ali o tom drugi tjedan Za sada izgleda da koalicija HDZ-a i H SS-a nije moguća. No poznate su nam objetri stranke pa da znamo da je u našem gradu sve moguće.
Inače u zakonu ne piše da gradonačelnik i jedan dogradonačelnik ne mogu biti Česi. Čak i sva trojca. Piše da mora biti jedan manjinac u našem slučaju Čeh ali ne piše da mora biti makar jedan Hrvat. alien scratch
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 01, 2009 1:42 am

Nisam niti mislio na zakon. Znam da mora biti jedan "manjinac", ali isto tako znam da je svaka lista lonac - malo Hrvata domaćih, pa koji Bosanac, malo Srba, malo Čeha, malo žena... i dr. To sam mislio reći. Neće nitko nagurati dva Čeha na mjesto gradonačelnika i dogradonačelnika, iako je to sasvim nebitno normalnom svijetu. Kad stranke objese svoje liste, vidjet ćeš po imenima da su onakve kakve sam ti rekao. Zato je i HDZ imao R. Vukovića kao Srbina visoko na listi.
[Vrh] Go down
ivka




Broj postova : 10
Registration date : 03.01.2009

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 01, 2009 1:48 am

jel je tko čuo da se i gospođa Pilat veronika, profesorica u ekonomskoj školi planira kandidirati, evo nam i žene... Question Exclamation
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 01, 2009 1:59 am

Navodno da je Veronika Pliat SDP-ov kandidat za dogradonačelnicu. Ona je i u gradskom poglavarstvu nešto...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 01, 2009 12:34 pm

mr_yul je napisao/la:
Znam da mora biti jedan "manjinac", ali isto tako znam da je svaka lista lonac - malo Hrvata domaćih, pa koji Bosanac, malo Srba, malo Čeha, malo žena... i dr.

Osim liste-lonca, treba imati na umu da kod nas igra svatko sa svakim. Oporba ne postoji i kompromis između lonaca donijet će vladavinu najboljih.
Svakako bi jedna neovisna lista jakih osoba pomrsila neke već dogovorene sporazume, a i one koji će se stvarati nakon izbora. Žalosno je samo što veliki broj glasača ne vidi, ili ne želi vidjeti što se zbiva ( pri tome vrijedi i zapažanje o korumpiranosti pojedinih vijećnika, jer ne vidim razliku između prodaje mandata za dobar posao ili nagradu i plaćanja za neku uslugu ili namještaljku ).
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 01, 2009 2:25 pm

kranj je napisao/la:
Žalosno je samo što veliki broj glasača ne vidi, ili ne želi vidjeti što se zbiva ( pri tome vrijedi i zapažanje o korumpiranosti pojedinih vijećnika, jer ne vidim razliku između prodaje mandata za dobar posao ili nagradu i plaćanja za neku uslugu ili namještaljku ).

Eh, da... to je srž problema.
I opet smo na početku. Sad
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimeuto vel 03, 2009 11:53 am

kranj je napisao/la:

Svakako bi jedna neovisna lista jakih osoba pomrsila neke već dogovorene sporazume, a i one koji će se stvarati nakon izbora.

Samo, kako uvjeriti glasače da sa na nekoj takvoj nezavisnoj listi nalaze jaka imena ?
Gdje su bili dosad? Tko su ovi? Što ovaj/ova zapravo želi za sebe (time što se kandidirao)? Čiji je ovo igrač? ...
To su samo neka od pitanja koja bi krenula.
Ljudi jednostavno ne žele shvatiti da su oni ti koji odlučuju tko će ih voditi. Jednostavnije je prepustiti se bujici, nego pokušati doplivati do obale.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimeuto vel 03, 2009 8:48 pm

da sad već postaje jasno, da ni iduće 4 godine u i oko Daruvara ništa neće biti drukčije...
tj sve će biti isto...
ja sam toliki pesimista što se Daruvara tiče da bih sad potpisao da ni u idućih 20 godina ako zakon ostane isti, da će sve biti isto...
ovo je jedna velika žabokrečina, a ja osobno jedna velika žabetina u njoj...
mogu doprijeniti utoliko što neću za nikoga glasovati, jer nema nijednog poštenog, odlučnog i pametnog kandidata.

osobno znam šta ne valja i kako bi trebalo bolje osim u segmentu gospodarstva, ali nisam ni educiran dovoljno niti iza mene postoje neki rezultati vidljivi...
stoga sebe ne smatram mogućim kandidatom...

druge trenutno ne zanima ništa slično... i to je to...
daruvareee mili gradeeee...
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimesri vel 04, 2009 10:13 am

Ovo sto nam se desava u Daruvaru slobodno mogu nazvati "kolektivnim ludilom sviju nas".
Naime slusam na lokalnom radiu da nam dolazi Drzavni tajnik iz tamo nekog Ministarstva vezano za izgradnju aerodroma (uzletno sletne staze).
Dok najveci broj ulica u gradu je u katasrofalnom stanju, neasfaltiran, u samom sredistu grad imamo doslovce jos seoske jarke, kanalizacija nedostupna velikom broju sugrađana, pjesacke staze za polomit noge, mi mirno promatramo ili odobravamo ovako sumanute zamisli.
Jesmo li svi u ovom gradu luđaci?
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimesub vel 07, 2009 8:22 pm

Evo iza nas je jos jedan tjedan predizborne prostitucije u kojem je svako sa svakim opcio.Dali ce to opcenje dati i uspjesan plod narednog tjedna ili cemo cekati jos jedan tjedan ovisi o tome koje koga uspio zadovoljiti.
Tako su opcili Bilekovi HNS-ovci sa svime (HDZ-om, SDP-om,HSS-om).
Ni drugi nisu spavali,odrzali su bilateralne seanse ama bas svi međusobno.
Za iduci tjedan najavljuju nesto grupnije orgije.
Kao biser valja podsjetiti na opcenje HDZ-a, sa HSS-om potkraj tjedna (MARIC-CEGLEDI).
Kako mladac iz HDZ-a nije uspio zadovoljiti Cegledia, nego ga je razljutio i izbacio iz normale. Tako je ovaj danas na otvaranju Pcelarskog sajma u Gudovcu sav bjesan izjavljivao pred Ministrima, Saborskim zastupnicima, Zupanom i Dozupanima "da sto si umislja taj HDZ-ov neodgojeni balavac kad mu nudi mjesto zamjenika gradonacelnika".
I kako vidimo mili moji moto je svih njih kako zadrzati ili osvojiti vlast bez obzira ko ce skim, nisu im na umu ni boljitak ni napredak ovog grada, vazni su samo oni.Spremni su na nemoguce i nemoralne ponude i koalicije.
Nemaju ni dostojanstva ni morala.
Zalosno.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimesub vel 07, 2009 9:59 pm

da u idućem mandatu dođe na čelo grada Bill Gates glavom i bradom i da ima odrešene ruke da on sastavi poglavarstvo od dogradonačelnika do čistačice, ne bi nas mogao bez novčane debele novčane inekcije, vratiti u razinu vode bar ispod grla...

ako ko može iskopati od "elite" pri tom mislim na SVE vijećnike, izvješće za 2008. i proračun za 2009.

garantiram da sve osim bankrota u naredne 2 god je neminovno...

problem je što ko god bio ili Cegledi il MArić il Rohlik gradonačelnik, neće za ništa odgovarati...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimesub vel 07, 2009 10:03 pm

ono zašto se svi guraju sad u prve redove, ja vidim u slijedećem...u 2010 il 2011 ulazimo u EU.
Tada bar 200 ako ne i više političara i njihovih podobnika seli u raznorazne EU asocijacije da prima plaće od 5-15 k eura...a kako se crta pomjera , tada će naši mali lokalni šerifići i njihovi dupelisci prema saboru, a novi kadar a mjesta naših šerifića...

i sad je vrijeme kad se svi pokušavaju biti što bliže vatrici...posebice HDZ, a i svi ostali nastoje koalirati nadajući se da će i oni do vatrice...

na istoku ništa novo Crying or Very sad
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 08, 2009 1:32 am

Ovo sa sajma mi se sviđa...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitimened vel 08, 2009 1:50 pm

razorni2 je napisao/la:
I kako vidimo mili moji moto je svih njih kako zadrzati ili osvojiti vlast bez obzira ko ce skim, nisu im na umu ni boljitak ni napredak ovog grada, vazni su samo oni.Spremni su na nemoguce i nemoralne ponude i koalicije.
Nemaju ni dostojanstva ni morala.
Zalosno.

Sve mi to znamo odavno. Od tog nemorala imaju korist samo njih dvjestotinjak. Što je s nama drugima? Hoćemo li glasati za njih i omogućiti im nastavak uhodane prakse? Ako se to dogodi, onda je pitanje kakav je naš moral !
[Vrh] Go down
Sponsored content





Njušite li ... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Njušite li ...
[Vrh] 
Stranica 4 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: