Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Njušite li ...

Go down 
+30
meta_k
daydreams
ii
dar-mar
VOLIM DARUVAR
anto
monty
ostap bender
biber
Zdenko Čoban
mr_yul
trnokop
grafein
razorni2
DARUVARČAN
Pegy
ivka
micamaca
Dawor
calimero
nova_nada
kranj
Max
lejla
debeli
Građanin Krejn
Casio
Vivaxo
Herminka
Eldorado
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Koga biste za gradonačelnika:
Ivan Cegledi
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap10%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 10% [ 50 ]
Vladimir Bilek
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Bruno Marić
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap17%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 17% [ 89 ]
Zvonko Cegledi
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap2%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 2% [ 10 ]
Dalibor Rohlik
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap25%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 25% [ 125 ]
Zdenko Čoban
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap8%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 8% [ 39 ]
Ivan Budinjaš
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap0%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 0% [ 2 ]
Toni Boroš
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Mato Peić
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 5% [ 26 ]
Osoba X - netko drugi...
Njušite li ... - Page 11 Vote_lcap23%Njušite li ... - Page 11 Vote_rcap
 23% [ 121 ]
Ukupno glasova : 510
 

Autor/icaPoruka
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimepon kol 03, 2009 1:21 pm

Frka je napisao/la:
Znam da nestrpljivo cekamo da prođe tih 100 dana,ali bez obzira na sve,nas gradonacelnik ima staklasti pogled!Jel to odsjaj od sunca?

Staklasti pogled bi mogao biti od odbijanja sunčevih zraka o popločeni Trg koji je uglavnom prazan.
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimepon kol 03, 2009 2:11 pm

Prazan?Ma nemoguce!?Ja sam vidio da ima osa pun ... koje izlaze iz onog drveca na trgu,pa ti sjedni na klupice na kojima i one doslovce odmaraju!!!
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimeuto kol 04, 2009 6:16 pm

Ne razumijem ovu logiku gradonačelnika da treba u tvrtkama čiji je osnivač Grad smanjiti plaće za 5%, jer ne zna se što nas može zadesiti u 10. mjesecu. Ovakvo smanjenje plaća sigurno neće osigurati redovitu isplatu budućih plaća. Ali problem je u onome " ne znamo". Tko bi trebao znati, ako ne on?
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimeuto kol 04, 2009 6:39 pm

5% im nece pomoci,kao ni da stvarno sreze place i 20% (to je rez).Uskoro ce i sami zakljuciti da pricaju prazno i da se vrte u krugu bez pomaka!Bankrot mama!
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimesri kol 05, 2009 8:10 am

Casio je napisao/la:
gosp Calimero s obzirom da se duže vrijeme ne javljate na forumu, imate li možda neku konkretniju informicu, što se planira u poglavarstvu , što se događa, itd?

Više nema poglavarstva. Novi zakon...
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimesri kol 05, 2009 8:17 am

Frka je napisao/la:
Znam da nestrpljivo cekamo da prođe tih 100 dana,ali bez obzira na sve,nas gradonacelnik ima staklasti pogled!Jel to odsjaj od sunca?

Ja stvarno ne znam da li bilo tko može išta učiniti u Daruvaru za 100 dana. Pogotovo kad su došli krediti na naplatu (za TVP)...Siguran sam u jedno - da više neće biti fontana za 2000000 kuna, a i to je nešo. 20 godina u Daruvaru se ignoriralo gospodarstvo, a u 100 dana pokrenuti nešto konkretno, i to u doba recesije - malo je previše.
Neka smanji plaće za 5%. Bar će zaustaviti konstantan trend podizanja bez osnove...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimesri kol 05, 2009 10:19 am

Sve pet monty. Međutim, gradonačelnik nije 31.5. pao s neba u gradsku upravu. On je obnašao dužnost dogradonačelnika i pročelnika ureda za gospodarstvo ( ma što god to značilo u Daruvaru ) ukupno oko 10 godina. Na izbore je išao sa definiranim programom i uz potporu malih poduzetnika. Dakle, nema čuđenja i opravdanja za čekanje i puštanje da se stvari razvijaju kako se razvijaju. Još nešto, ne treba svaku kritiku smatrati negativnom, već kao poticaj za promjene lošega. Niti svaka hvala nema pozitivan efekt, već se može shvatiti kao obrana lošega.
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:12 pm

Vjerujte da neću pobjeći sa foruma ili prestati biti kritićan. Razlog nejavljanja je sezona "kiseljenja" ali opet nekih novosti ima.
Uz to što se lakše diše i nema muške "Garavuše" stalno na radiju rade i ovi novi. Za sada i ja kao i vi očekujem i vjerujem da ću neke stvari i dočekati. Za sada znam da će cegledizacija vrtića biti ukinuta te ću tako i ja kao i roditelji koji su sakupili 1800 potpisa građana protiv cegledizacije vrtića imati makar moralnu sadisfakciju. Zatim svi sada javno možemo reći ( a da nas se ne popoljuje) koji su promašaji u vođenju grada.
- Fontana je sada za većinu ruglo koje us put Košta oko 1 450 000.00 kuna plus 22% PDV dakle ukupno 1769 000 i to sistemom "kljuć u ruke" ma što to značilo
- TVP u najmanju ruku upitna investicija za koju bi ,normalno, svi htjeli da pozitivno posluje ali u to ne vjerujem ( gradsko vijeće je prihvatilo izvještaj poslovanja TVP-a za razdoblje od 15.06. - 31.12.2008. godine. na što nije bilo primjedbi NA IZVJEŠTAJ) Na poslovanje parka sigurno da ima primjedbi i ja se nadam da ćemo svi mi imati prilike da ih kažemo)
- Kupnja autobusnog kolodvora ?????????? preko 2 000 000 kuna (dospio anuitet 550 000 kuna)
- naručivanje ispitivanja kakvoće zraka u momentu besparice (ili je onda nije bilo) koje košta 550 000 kuna ali 40 % plaća država, dakle grad treba platiti 330 000 kuna
- naručivanje idejnog projekta takozvanog kongresno centra uz TVP koji košta 60 000 kuna
Naravno da ćemo još toga puno vidjeti ali sada ćemo to i znati kao i za buduće poteze sadašnje uprave.
Kada bi se sve greške svele na zamuckivanje na radiju ja bih odmah to potpisao i sam poćeo mucati. alien
Još nešto. To što je i sadšnja uprava bila u prošloj vlasti biti će samo izmotavanje bivšeg gadonačelnika, ali svi znamo kao je to funkcioniralo.
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimepet kol 07, 2009 1:27 am

kranj je napisao/la:
Sve pet monty. Međutim, gradonačelnik nije 31.5. pao s neba u gradsku upravu. On je obnašao dužnost dogradonačelnika i pročelnika ureda za gospodarstvo ( ma što god to značilo u Daruvaru ) ukupno oko 10 godina. Na izbore je išao sa definiranim programom i uz potporu malih poduzetnika. Dakle, nema čuđenja i opravdanja za čekanje i puštanje da se stvari razvijaju kako se razvijaju. Još nešto, ne treba svaku kritiku smatrati negativnom, već kao poticaj za promjene lošega. Niti svaka hvala nema pozitivan efekt, već se može shvatiti kao obrana lošega.

P.S. Pročelnica za gospodarstvo je bila do prije par godina Mira Zakora, a onda je HDZ namjestio svog pročelnika Ratka Vukovića koji je i sada pročelnik.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimepet kol 28, 2009 2:54 pm

Najmanje važno što je sadašnji gradonačelnik radio, ali točno je da je u lokalnoj upravi desetak godina i nema pravo načuđenje, opravdanje da mora upoznati situaciju itd. Zbog toga je tih famoznih 100 dana koje neki čekaju potpuno bespredmetno. Tonemo i svaka sekunda je dragocjena.
[Vrh] Go down
veritas@gmail.com

veritas@gmail.com


Broj postova : 10
Registration date : 02.09.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimesri ruj 02, 2009 11:32 pm

monty je napisao/la:
Frka je napisao/la:
Znam da nestrpljivo cekamo da prođe tih 100 dana,ali bez obzira na sve,nas gradonacelnik ima staklasti pogled!Jel to odsjaj od sunca?

Ja stvarno ne znam da li bilo tko može išta učiniti u Daruvaru za 100 dana. Pogotovo kad su došli krediti na naplatu (za TVP)...Siguran sam u jedno - da više neće biti fontana za 2000000 kuna, a i to je nešo. 20 godina u Daruvaru se ignoriralo gospodarstvo, a u 100 dana pokrenuti nešto konkretno, i to u doba recesije - malo je previše.
Neka smanji plaće za 5%. Bar će zaustaviti konstantan trend podizanja bez osnove...

Da, u principu, se slažem s tobom!!!Hvala dragom Bogu,trebat će vremena ovim novim gradskim čelnicima da poslože stvari na svoje mjesto.Nije i neće biti lako, to je jasno svakome tko vlada razumom. Bez novaca se ne može ništa, tim više što tek sada dolaze na naplatu krediti koje je tako bezdušno podizao onaj čudak zvan Cegledi. No, u svakom slučaju, postoje i stvari koje se mogu napraviti, a što mi obični građani očekujemo od nove vlasti , a to je smjena ljudi,koji su se na razno razne načine uhljebili po gradskim firmama i glumataju i dan danas, a svi jako dobro znamo tko je, kako i zašto došao na pojedina radna mjesta. ( TVP-Husak i društvo, TIC- Premec i Vukovićeva žena , DNEVNI BORAVAK- Simona). Moglo bi se naravno još nabrajati,ali i ovo je za početak dovoljno.Premali je ovo grad da se ne znaju detalji i pikanterije prilikom zapošljavanja gore navedenih, ali moje je pitanje, da li se itko od sadašnje vlasti zapitao koliko koštaju samo ovi ljudi , grad, i gradski proračun, mjesečno, godišnje..
Iskreno se nadam, da je vrijeme sjedenja u krilu gradonačelnika za radno mjesto (Simona), iza nas... iskreno se nadam, da će u vrlo skoro vrijeme doći na ta ista radna mjesta ,oni koji su ih zaslužili i koji će ih, ako ništa drugo, barem truditi se opravdati.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 11:30 am

veritas@gmail.com je napisao/la:


Da, u principu, se slažem s tobom!!!Hvala dragom Bogu,trebat će vremena ovim novim gradskim čelnicima da poslože stvari na svoje mjesto.Nije i neće biti lako, to je jasno svakome tko vlada razumom. Bez novaca se ne može ništa, tim više što tek sada dolaze na naplatu krediti koje je tako bezdušno podizao onaj čudak zvan Cegledi.

Pa čekajte malo tom malom kifliću dajemo 100 dana, pa ljudi moji on je za donošenje svih tih odluka jednako kriv kao i Cegledi, pa bio mu je zamjenik i za sve je znao i sa svim se slagao, ako danas netko misli drukčije vara se, jer tada je on mogao glasno i jasno reći "Ne slažem se stakvom politikom i izlazim iz koalicije", ali ne on je čuvao svoju guzu u paperjastoj fotelji od nekih desetak tisuća kuna.
Što smo birali to smo dobili.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimečet ruj 03, 2009 12:17 pm

ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:


Da, u principu, se slažem s tobom!!!Hvala dragom Bogu,trebat će vremena ovim novim gradskim čelnicima da poslože stvari na svoje mjesto.Nije i neće biti lako, to je jasno svakome tko vlada razumom. Bez novaca se ne može ništa, tim više što tek sada dolaze na naplatu krediti koje je tako bezdušno podizao onaj čudak zvan Cegledi.

Pa čekajte malo tom malom kifliću dajemo 100 dana, pa ljudi moji on je za donošenje svih tih odluka jednako kriv kao i Cegledi, pa bio mu je zamjenik i za sve je znao i sa svim se slagao, ako danas netko misli drukčije vara se, jer tada je on mogao glasno i jasno reći "Ne slažem se stakvom politikom i izlazim iz koalicije", ali ne on je čuvao svoju guzu u paperjastoj fotelji od nekih desetak tisuća kuna.
Što smo birali to smo dobili.
cheers
[Vrh] Go down
veritas@gmail.com

veritas@gmail.com


Broj postova : 10
Registration date : 02.09.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 12:02 am

Casio je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:


Da, u principu, se slažem s tobom!!!Hvala dragom Bogu,trebat će vremena ovim novim gradskim čelnicima da poslože stvari na svoje mjesto.Nije i neće biti lako, to je jasno svakome tko vlada razumom. Bez novaca se ne može ništa, tim više što tek sada dolaze na naplatu krediti koje je tako bezdušno podizao onaj čudak zvan Cegledi.

Pa čekajte malo tom malom kifliću dajemo 100 dana, pa ljudi moji on je za donošenje svih tih odluka jednako kriv kao i Cegledi, pa bio mu je zamjenik i za sve je znao i sa svim se slagao, ako danas netko misli drukčije vara se, jer tada je on mogao glasno i jasno reći "Ne slažem se stakvom politikom i izlazim iz koalicije", ali ne on je čuvao svoju guzu u paperjastoj fotelji od nekih desetak tisuća kuna.
Što smo birali to smo dobili.
cheers

ima tu istine ,što govoriš, ali činjenica je da je Cegledi vrlo samovoljna, narcisoidna osoba i vjerujem po onome koliko znam i poznam i jednog i drugog, da Rohlik, iako dogradonačelnik, nije imao puno, odnosno nikakvog prostora za manevriranje, slaganje ili ne slaganje, jednostavno teško je bilo suprostaviti se cegijevom apsolutizmu, tim više što je i on sam bio samo marioneta ili, produžena ruka tate Mioča i tu završava cijela priča. Bilo je onako kako im je pasalo,a pasalo im je graditi nebuloze po gradu, koje nitko nije mogao kontrolirati, ali bila je to prilika da se zagrabi(kao nije im dosta već nagrabljenog), pa smo tako dobili ono ruglo od fontane, propalo oblajhanu ruPu na sred NAJLJEPŠEG MALOG GRADA, ali nema veze, možda ona nije i nešto lijepa, ali što se iz nje isisalo para.....para.... para.... 2 milijuna , a najbolja stvar, što je sve pod zemljom!!!! I pitam te ja tko će sada ići kopati centar da to sve provjeri'? I šta bi Rohlik u takvim situacijama mogao, osim biti sretan , da , zadrži radno mjesto. Nisam ja neki ljubitelj Rohlika ,ali treba realno gledati na stvari. Tko bi se lani suprostavio cegiju, ako i bi ,ostao bi jedinka, koju bi svi na glas popljuvali, iako ,u dubini duše svi smo znali da puuuuuno toga ne štima!!! Dobro isisana fontana, danas sirota nije u stanju niti baciti dobar špric, pa se čini boležljiva jedva piški, no, ostat će ona kao spomen na fanatika gradonačelnika, kojeg je zamijenio njegov zamjenik u kojeg nitko nije vjerovao. ALI, ovaj grdonačelnik ima DOBRE zamjenike!!!!!
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 12:54 pm

Svakim danom, u svakom pogledu ,sve vise i vise,napreduje novi Gradonacelnik Rohlik.
I nemojte tako posprdno ga nazivati kiflom.
Ovaj grad je krenuo u boljem smjeru nego do sada.
Svaka im cast na odlukama koje je donjelo GV u ponedeljak.
I Maric dobro balansira,ako bude pazio da ga ne povuce Cegi i Mioc u provaliju.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 1:02 pm

veritas@gmail.com je napisao/la:
......ALI, ovaj grdonačelnik ima DOBRE zamjenike!!!!!
Iz tvog navoda ispada da Cegi nije imao dobrog dogradonačelnika, analogno tome, kako od nečeg što je bilo loše očekivati da bude dobro. Shooocked
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimepet ruj 04, 2009 1:07 pm

razorni2 je napisao/la:

I nemojte tako posprdno ga nazivati kiflom.
Samo je jedan Kifla u gradu, on je kiflić Laughing
[Vrh] Go down
veritas@gmail.com

veritas@gmail.com


Broj postova : 10
Registration date : 02.09.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimesub ruj 05, 2009 10:49 pm

ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:
......ALI, ovaj grdonačelnik ima DOBRE zamjenike!!!!!
Iz tvog navoda ispada da Cegi nije imao dobrog dogradonačelnika, analogno tome, kako od nečeg što je bilo loše očekivati da bude dobro. Shooocked

očito, ili ja nisam bila jasna, ili me ti nisi shvatio, jasno je da Rohlik, nije imao prilike za vladavine moćnog Cegledia, biti niti dobar, niti loš niti zao!!!! NIŠTA!!! Kao sveta vodica, niti pomagao niti štetio, ... Kakav će biti gradonačelnik, ostaje nam da čekamo i vidimo, ali sigurno je jedno, njegovi zamjenici, tu ulogu ili bolje rečeno zadatak, vjerojatno će odraditi puno ažurnije , jer jednostavno imaju priliku.... clown
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimened ruj 06, 2009 9:29 am

veritas@gmail.com je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:
......ALI, ovaj grdonačelnik ima DOBRE zamjenike!!!!!
Iz tvog navoda ispada da Cegi nije imao dobrog dogradonačelnika, analogno tome, kako od nečeg što je bilo loše očekivati da bude dobro. Shooocked
Kakav će biti gradonačelnik, ostaje nam da čekamo i vidimo, ali sigurno je jedno, njegovi zamjenici, tu ulogu ili bolje rečeno zadatak, vjerojatno će odraditi puno ažurnije , jer jednostavno imaju priliku.... clown
Do sada su se tako pokazali da možemo imati bezgranično povjerenje u njih, a hebeš vojsku koju vodi drugi ešalon.
[Vrh] Go down
dikan

dikan


Broj postova : 7
Registration date : 05.09.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimened ruj 06, 2009 6:45 pm

ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:
......ALI, ovaj grdonačelnik ima DOBRE zamjenike!!!!!
Iz tvog navoda ispada da Cegi nije imao dobrog dogradonačelnika, analogno tome, kako od nečeg što je bilo loše očekivati da bude dobro. Shooocked
Kakav će biti gradonačelnik, ostaje nam da čekamo i vidimo, ali sigurno je jedno, njegovi zamjenici, tu ulogu ili bolje rečeno zadatak, vjerojatno će odraditi puno ažurnije , jer jednostavno imaju priliku.... clown
Do sada su se tako pokazali da možemo imati bezgranično povjerenje u njih, a hebeš vojsku koju vodi drugi ešalon.

čitam, i slažem se i s Veritas, ali i ostap bender ima pravo...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 9:22 am

dikan je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:
......ALI, ovaj grdonačelnik ima DOBRE zamjenike!!!!!
Iz tvog navoda ispada da Cegi nije imao dobrog dogradonačelnika, analogno tome, kako od nečeg što je bilo loše očekivati da bude dobro. Shooocked
Kakav će biti gradonačelnik, ostaje nam da čekamo i vidimo, ali sigurno je jedno, njegovi zamjenici, tu ulogu ili bolje rečeno zadatak, vjerojatno će odraditi puno ažurnije , jer jednostavno imaju priliku.... clown
Do sada su se tako pokazali da možemo imati bezgranično povjerenje u njih, a hebeš vojsku koju vodi drugi ešalon.

čitam, i slažem se i s Veritas, ali i ostap bender ima pravo...
ostap bender ima apsolutno pravo...
jer nakon 100 dana reći" ostaje nam da vidimo"
pa što da vidimo...što se to pomaklo dolaskom novog gradonačelnika i 2 zamjenika...1 plaća naviše se pomakla...
jer ih je sad 2 a bilo ih je 1...

katastrofa...jedino zatšto nisam ogorčen je to što sam sve ovo predviđao i očekivao...
svi svima drže gaće...svi su krali med i niko ne smije pisnuti da ne pokrene lavinu...svi poslovi i poslići su strogo podijeljeni po stranačkoj funkciji...
i nitko se na tto ne buni jer ako bi se bunio morao bi prvo svoj ešalon ljudi počistiti da bi imao pravo bilo što reći...

vrijeme je za nove poštene i stručne ljude... imamo 4 godine ili malo manje fore...
samo se pitam bi li Daruvar to prepoznao ili su ljudi ipak ovce
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 9:38 am

Casio je napisao/la:
ostap bender ima apsolutno pravo...
jer nakon 100 dana reći" ostaje nam da vidimo"
pa što da vidimo...što se to pomaklo dolaskom novog gradonačelnika i 2 zamjenika...1 plaća naviše se pomakla...
jer ih je sad 2 a bilo ih je 1...

katastrofa...jedino zatšto nisam ogorčen je to što sam sve ovo predviđao i očekivao...
svi svima drže gaće...svi su krali med i niko ne smije pisnuti da ne pokrene lavinu...svi poslovi i poslići su strogo podijeljeni po stranačkoj funkciji...
i nitko se na tto ne buni jer ako bi se bunio morao bi prvo svoj ešalon ljudi počistiti da bi imao pravo bilo što reći...

vrijeme je za nove poštene i stručne ljude... imamo 4 godine ili malo manje fore...
samo se pitam bi li Daruvar to prepoznao ili su ljudi ipak ovce

Potez koji je novi gradonačelnik povukao do sada je smanjenje plaće za 5%, a na jasle došao jedna/jedan dogradonačenik, jedan zamjenik predsjednika gradskog vijeća, pa nove djelatnice u TIC-u.....
Ooooo iće plaće još dolje nedovoljno za sve.
[Vrh] Go down
bossanova




Broj postova : 9
Registration date : 09.09.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 10:22 am

Casio je napisao/la:
dikan je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
veritas@gmail.com je napisao/la:
......ALI, ovaj grdonačelnik ima DOBRE zamjenike!!!!!
Iz tvog navoda ispada da Cegi nije imao dobrog dogradonačelnika, analogno tome, kako od nečeg što je bilo loše očekivati da bude dobro. Shooocked
Kakav će biti gradonačelnik, ostaje nam da čekamo i vidimo, ali sigurno je jedno, njegovi zamjenici, tu ulogu ili bolje rečeno zadatak, vjerojatno će odraditi puno ažurnije , jer jednostavno imaju priliku.... clown
Do sada su se tako pokazali da možemo imati bezgranično povjerenje u njih, a hebeš vojsku koju vodi drugi ešalon.

čitam, i slažem se i s Veritas, ali i ostap bender ima pravo...
ostap bender ima apsolutno pravo...
jer nakon 100 dana reći" ostaje nam da vidimo"
pa što da vidimo...što se to pomaklo dolaskom novog gradonačelnika i 2 zamjenika...1 plaća naviše se pomakla...
jer ih je sad 2 a bilo ih je 1...

katastrofa...jedino zatšto nisam ogorčen je to što sam sve ovo predviđao i očekivao...
svi svima drže gaće...svi su krali med i niko ne smije pisnuti da ne pokrene lavinu...svi poslovi i poslići su strogo podijeljeni po stranačkoj funkciji...
i nitko se na tto ne buni jer ako bi se bunio morao bi prvo svoj ešalon ljudi počistiti da bi imao pravo bilo što reći...

vrijeme je za nove poštene i stručne ljude... imamo 4 godine ili malo manje fore...
samo se pitam bi li Daruvar to prepoznao ili su ljudi ipak ovce

ovce, ovce, nego šta, premali je ovo grad, da se ne znaju pikanterije, kako je tko i ZAŠTO zaposlen, od toliko škovovanih ljudi na zavodu, ali SVI , SVI , SVI, usprkos svemu šute, ogorčeni i jadni, ali ŠUTE!!!!
A sve na teret samih sebe... affraid
[Vrh] Go down
bossanova




Broj postova : 9
Registration date : 09.09.2009

Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:02 am

monty je napisao/la:
Cegledi će imati dvije mice za zamjenice - Tanju Novotny (pokriva Čehe) i Ivanu Jurić (pokriva Bosance). Tako se bar priča...
Obje je već zaposlio - jednu kod sebe, a drugu kod Bajsa.

flower

nisu to sve cice mice koje je iz raznih razloga zaposlio cegi... kada već imenujemo, zašto bi samo one bile na stubu srama. Koliko vidim, one barem rade... ali ima i cica mica, koje su zaposlene, od njegove strane tamo gdje bi ih čovjek najmanje očekivao...a još uvijek ih se NE proziva i ne smjenjuje.Ima li tome razloga , šta ti misliš Monty? Njušite li ... - Page 11 851399
[Vrh] Go down
Sponsored content





Njušite li ... - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Njušite li ...
[Vrh] 
Stranica 11 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: