Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Njušite li ...

Go down 
+30
meta_k
daydreams
ii
dar-mar
VOLIM DARUVAR
anto
monty
ostap bender
biber
Zdenko Čoban
mr_yul
trnokop
grafein
razorni2
DARUVARČAN
Pegy
ivka
micamaca
Dawor
calimero
nova_nada
kranj
Max
lejla
debeli
Građanin Krejn
Casio
Vivaxo
Herminka
Eldorado
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Koga biste za gradonačelnika:
Ivan Cegledi
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap10%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 10% [ 50 ]
Vladimir Bilek
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Bruno Marić
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap17%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 17% [ 89 ]
Zvonko Cegledi
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap2%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 2% [ 10 ]
Dalibor Rohlik
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap25%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 25% [ 125 ]
Zdenko Čoban
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap8%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 8% [ 39 ]
Ivan Budinjaš
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap0%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 0% [ 2 ]
Toni Boroš
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Mato Peić
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 5% [ 26 ]
Osoba X - netko drugi...
Njušite li ... - Page 3 Vote_lcap23%Njušite li ... - Page 3 Vote_rcap
 23% [ 121 ]
Ukupno glasova : 510
 

Autor/icaPoruka
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 07, 2009 12:11 am

Sad sam tek zaprepašten.
Pa - ti to misliš ozbiljno!
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 07, 2009 12:24 am

Dragi Casio,vrijeme je da se probudis!Buđenje bi moglo biti bolno za tebe...nazalost!

Sleep
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 07, 2009 5:57 am

Eldorado je napisao/la:
Dragi Casio,vrijeme je da se probudis!Buđenje bi moglo biti bolno za tebe...nazalost!

Sleep
pa budim se ja od 91. na ovamo
i uvijek u Daruvaru isto vidim kad se probudim...
a sad ko spava, da se zaključiti...
građani Daruvara spavaju i imaju vlast kakvu zaslužuju.

trebamo svi kolektivno buđenje...što prije progledamo shvatit ćemo da je prosječna "pamet" daruvarskog birača na vrlo niskoj razini općeg obrazovanja. Dal su migracije dijelom tome uvjetovale, možda, dijelom.

što prije se probudimo, zasučemo rukave i aktiviramo poštene, pametne, hrabre i odlučne, tad možemo nešto i očekivat.

eto brzo će svibanj, nadam se i ovaj forum živ biti do tada, pa ćemo se podjetiti svega izgovorenog.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 07, 2009 6:04 am

Građanin Krejn je napisao/la:
Sad sam tek zaprepašten.
Pa - ti to misliš ozbiljno!
da ozbiljno mislim da onih 2300 koje je glasovalo za HDZ na izborima 2007. glasuje za HDZ od 91. na ovamo i da je umjesto MArića da malo karikiram, gosp. Goran Krnić zvani Krco da bi isti taj dobio opet bar 2000 glasova jer svaki glasač dobija naputak za koga da glasa.

Konvencija HNS za predsjednika stranke prije nepune 2 god. Daruvarčani dobijaju interni naputak da MORAJU glasovati za ČAčića, i onda jedan njih glasuje za onog iz Našica.
I Čačić na kavi opleti po njima ko je izdajica.

Tako je isto bilo i kod gradskog HDZ-a, kad je tajnik noseći list ne znajući sve predsjednike gradskih odbora , davao naputke ( misleći da je običan glasač) da se zaokružuje "PRVIH 10" s liste.

itd itd...

mašinerija ovdje kod nas pobjeđuje...
No
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 07, 2009 11:42 am

Dobar dan svima.
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 07, 2009 6:38 pm

Casio,
ne mogu reći da rezon tvog razmišljanja nije dobar, ali bojim se da stvari ne funkcioniraju tako jednostavno. Kad gledam daruvarsku stvarnost uvijek mi prvo pada na pamet da se naš gubernator ravna po onoj krilatici koja kaže: 'uvijek je sigurnije da te se boje, nego da te vole.'
Naime, on je ljude tako zastrašio svojom strahovladom da se oni čak i kad se nađu nasamo, lice u lice i iza neprozirnog paravana sa svojim glasačkim listićem, neće usuditi glasovati protiv njega.
Ta, sjeti se samo što je bilo nakon prošlih izbora, kod slaganja anticegijevske koalicije.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 07, 2009 9:25 pm

DARUVARČAN je napisao/la:
Dobar dan svima.


dobrodošao u mali svijet velikih misli! Very Happy
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimečet sij 08, 2009 1:22 pm

Vidim da ste svi pomalo pesimisticki raspolozeni glede izbora za novog gradonacelnika.Molim vas da do izbora sirimo optimizam te na taj nacin djelujemo na birace , da samo oni mogu na sljedecim izborima promjeniti stanje u Daruvaru.
Ja sam u to sada vec pomalo uvjeren ,sazrelo je stanje u Daruvaru da dobijemo novog Gradonacelnika , ljudi nisu zadovoljni .
Bez obzira na razne stranacke paktove ,vidljivo je da ce se iskristalizirati neko novo ime u gradu .
Na koncu vidljivo je vec i iz same ankete koju je neko postavio na ove stranice da ovdje ima osoba koji ce se kandidirati kao nezavisni ,jer smatraju da ovako vise ne moze .
Sa gore postavljene liste znam dvojcu pa cak i trojcu koji koji mogu dobiti glasove gradana Daruvara.
E sada da su HDZ ili SDP pametni pa da podrze te kandidate ,koji ce se proglasiti nezavisni ili ce biti kandidati gospodarstva i obrtnistva ,uspjeh bi bio potpun.
Eto malo i mog razmisljana kandidatima :
Mato Peic -zasigurno veliki intelektualac ,dobar novinar,stalozena osoba koja donosi zakljucke nakon puno razmisljanja i analiza,smatram da bi dozvolio demokratske principe u vođenju grada,imao bi podrsku u Gradskom vjecu svih osim HSS (no HSS ce i tako biti minorna stranka sa 1-2 vjecnika ako se dobro posloze karte za Gradonacelnika ),ima podrsku i glasove svih nacionalnih manjina u Daruvaru.
Zdenko Coban-gospodarstvenik koji vodi tvrtku sa 250 zaposlenika ,koja je stabilna i posluje u sklopu Agrokora ,prije 10 godina Irida je usla u Koncern i zaposljavala je 50 radnika. Stvorio je tim strucnih ljudi koji sigurno i dobro vode tvrtku.
Prema izvjescu , Mininistarstva poljoprivrede , sto je vidljivo na njihovim www stranicama , Irida je jedina tvrtka , na nasoj Zupaniji ,koja je dobila nepovratna sredstva EU iz programa SAPARD.
Clan je Zupanijskog poglavarstva u dva mandata,zaduzen za resor gospodarstva , a posebno turizma ,Predsjednik je TZ BBZ.U tjelima HGK je potpredsjednik sektora ribarstva.
Duze vrijeme se ne slaze za stavovima Gradonacelnika ,sto javno istice ,te pasivizira svoje aktivnosti u Daruvaru ,ali nesebicno radi za sva mjesta iz okolice Daruvara .
Prema izvorima iz njegove blizine zeli bolje stanje u gospodarstvu , u zaposljavanju ,opcenito bolji zivot za stanovnike Daruvara i okolice , veliki broj gospodarstvenika i obrtnika ga nagovara da se prihvati kandidature .
Sklon je timskom radu.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimečet sij 08, 2009 9:56 pm

Lijepo receno Razorni2...taman po anketi.Realno OK,ali mislim da Mato nece - iako kada bi se on kandidirao mislim da bi sjeo na dupe kada bi vidio koliko bi glasova dobio!A onda bi Radio Daruvar postao radio,imali bi svoje novine,sigurno ne bi bio na daruvarskom kalendaru,vrtici bi dobili sigurno jos 2 grupe svaki,cjenio bi se covjek...Mati vjerujem kao covjeku i drage volje bih pomogao u projektima kao volonter,web stranice i sl.Zdenka ne poznam,samo sam cuo o njemu i mislim da bi bio dobar dogradonacelnik,pogotovo za pitanja vezana za gospodarstvo!

Netko je spomenuo online novine?Sto da ne...i bar 3-5 ljudi ovlastenih za pisanje + forum=ideala!Nije utopija...

bounce

PS:
Online novine bi trenutno bile gadan trn u oku sadasnjem gradonacelniku...Feral bi bio 0 prema njima!
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimepet sij 09, 2009 12:34 pm

Osnovno je za bilo kakvu anketu da "kandidati" daju svoj pristanak da uopće budu na listi.
Ovako ja mogu glasati i glasao bi za vodećeg ali što nam to vrijedi. Ajmo razmisliti o onome za koga znamo da će se kandidirati ili makar da postoji sumnja što za navedene kandidate nije slučaj. Bar za tri četiri sam siguran da neće.
Što se tiće Čobana Z. neznam dali je dovoljno to što sada više ne podupire gadonačelnika ali i to je od dana kada ga je osobno nagazio. Srećom je na županijskom nivou Čoban jači. Ali još uvijek je član H SS-a i kao takvoga ga ne mogu podržati. Nadam se da je to stranka koja će propasti, što im ne želim u slučaju da ove sadašnje likove maknu. ( Friščić, Pankretić, Cegledi itd)
Da li se je Čoban ikada ogradio od nebuloznih izjava gadonačelnika ili napada na pojedine građane koji su samo demokratski postavljali pitanja. Da li ih je uzeo u zaštitu jer to mu je dužnost kao županijskom politićaru. pale No
Zato se još uvijek nadam da će se pojaviti lik za kojeg bi glasao jer za sada ću isto dati glas u anketi za Matu.
Slažimo ekipu od ljudi za kojih pouzdano znate da imaju volje da se uhvate izbora.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimepet sij 16, 2009 7:47 pm

calimero je napisao/la:

Zato se još uvijek nadam da će se pojaviti lik za kojeg bi glasao jer za sada ću isto dati glas u anketi za Matu.
Slažimo ekipu od ljudi za kojih pouzdano znate da imaju volje da se uhvate izbora.
Jadna smo mi sredina ako ne možemo predložiti deset kvalitetnih ljudi koji su sposobni obnašati dužnost gradionačelnika. Možemo tražiti greške svakome, pogotovo ako ga dobro poznamo, ali stvar je u tome da mu istaknemo vrline i podržimo ga u radu za opće dobro. U protivnom, možemo samo kukat i čekati da ista ekipa slavodobitno zauzme iste pozicije. Ništa čudno za ovu sredinu, a to upravo ekipa i "tata" očekuju.
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 21, 2009 10:08 am

Kad sve to zbrojim,npr. od gore navedenih se mogu kandidirati samo 2 kandidata!Cegledi i Bilek!Cini mi se da nitko drugi nema takvih ambicija.Realno,Bilek bi mogao pobjediti,jer ce svi zbog nedostatka kvalitetnijeg kadra glasati za njega,jer im je Cegledija dosta,ne?
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 21, 2009 12:26 pm

Vivaxo je napisao/la:
Kad sve to zbrojim,npr. od gore navedenih se mogu kandidirati samo 2 kandidata!Cegledi i Bilek!Cini mi se da nitko drugi nema takvih ambicija.Realno,Bilek bi mogao pobjediti,jer ce svi zbog nedostatka kvalitetnijeg kadra glasati za njega,jer im je Cegledija dosta,ne?

E pa upravo to sam vam ja i govorila! Među gore navedene kandidate smo mogli staviti . neznam, Baracka Obamu (bubam primjera radi) ali što nam to vrijedi?! Treba situaciju sagledati realno i logično! A trenutno, logika diktira da bi upravo Bilek mogao biti taj koji će trijumfirati! I daj Bože da bude! king
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 21, 2009 11:24 pm

nova_nada je napisao/la:

E pa upravo to sam vam ja i govorila! Među gore navedene kandidate smo mogli staviti . neznam, Baracka Obamu (bubam primjera radi) ali što nam to vrijedi?!

E baš me jučer za vrijeme inauguracije nešto asociralo na ovo naše forumaško njuškanje! Naime, Obama je započeo svoj govor okupljenim milijunima sugrađana sa: stojim ovdje pred vama ponizan... To me fasciniralo i pomislih kako i nama napokon treba gradonačelnik koji će biti ponizan i ponosan što ima čast i odgovornost biti servis svojih građana!
[Vrh] Go down
trnokop

trnokop


Broj postova : 44
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimečet sij 22, 2009 1:55 am

grafein je napisao/la:

Obama je započeo svoj govor okupljenim milijunima sugrađana sa: stojim ovdje pred vama ponizan... !

Farsa. Ništa više. Šuplje fraze za zatupljene mase.
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimečet sij 22, 2009 1:26 pm

]E pa upravo to sam vam ja i govorila! Među gore navedene kandidate smo mogli staviti . neznam, Baracka Obamu (bubam primjera radi) ali što nam to vrijedi?! Treba situaciju sagledati realno i logično! A trenutno, logika diktira da bi upravo Bilek mogao biti taj koji će trijumfirati! I daj Bože da bude! king[/quote]

Već sam jednom pitao ćime to Bilek zaslužuje tvoje neupitno povjerenje. Pitanje nije zlonamjerno nego da i meni objasniš jer ja još uvijek nemam kandidata.
Ako je to zbog manjinskih izbora onda je total krivo. Tamo je skupila glasove protiv sebe Zdenjička a ne Bilek za sebe.
Ako pak izađe kao predstavnik HNS-a onda ništa od toga jer HNS u gradu neće preći prag. Spreman sam se kladiti za janjca. Naravno pečenog. I još da kažem da nisam kockar. No
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimečet sij 22, 2009 3:07 pm

Već sam jednom pitao ćime to Bilek zaslužuje tvoje neupitno povjerenje. Pitanje nije zlonamjerno nego da i meni objasniš jer ja još uvijek nemam kandidata.
Ako je to zbog manjinskih izbora onda je total krivo. Tamo je skupila glasove protiv sebe Zdenjička a ne Bilek za sebe.
Ako pak izađe kao predstavnik HNS-a onda ništa od toga jer HNS u gradu neće preći prag. Spreman sam se kladiti za janjca. Naravno pečenog. I još da kažem da nisam kockar. No[/quote]

Ne mogu reći da je moje povjerenje neupitno, već me TRENUTNO on kao mladi uspješan poslovni čovjek i političar fascinira i nadahnjuje. Slažem se s njegovim idejama i mišljenjima. Sa ovog popisa on mi ulijeva najviše povjerenja! I samo moram naglasiti da ja ne spadam u manjine.
A što se tog janjca tiče, hm hm ne zvuči loše! lol!
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimečet sij 22, 2009 4:21 pm

Dakle stojimo ovako:nismo iskristalizirali jos niti jednog kandidata.Neznam tko je sastavljao anketnu listu, no i ja bih vrlo blizu te liste ponudio svoje gotovo istovjetnu listu.
Krajnje je vrijeme da pocnemo sa nagovaranjem nekoga sa te liste ili nekog drugog da se prihvati kandidature.Dali smo razmisljali o dr.Bacicu kao kandidatu za gradonacelnika.Covjek je intelektualac, strucnjak u svom pozivu, dobre zdravstvene kondicije, ekonomski situiran itd....
Posla ima jako puno, vrijeme neumitno tece.Trebamo formirati izborni stozer.Ovom prilikom predlazem da se pocne raditi popis svih onih koji mogu pomoci, potrebni su svi profili strucnihih ljudi a i onih koji su dobronamjerni i zele pomoci da ovaj Grad dobije novo vodstvo.
Moramo skupiti i dovoljan broj potpisa građana ,trebamo volontere koji ce to raditi.
Mi mozemo pobjediti, ako se dobro organiziramo ,duhove u Daruvaru smo dobro uznemirili, uglavnom se prica o nama.
Postignimo konacan dogovor i budimo jedinstveni u podrsci, pomoci koju moramo dati , od ovog do sada samo deklarativnog nema puno vajde.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimečet sij 22, 2009 6:59 pm

razorni2 je napisao/la:
Mi mozemo pobjediti, ako se dobro organiziramo ,duhove u Daruvaru smo dobro uznemirili, uglavnom se prica o nama.
Postignimo konacan dogovor i budimo jedinstveni u podrsci, pomoci koju moramo dati , od ovog do sada samo deklarativnog nema puno vajde.

Upravu si ! Tko će krenuti i od kuda kamo ? Kada spominješ dr.Bačića, sve je u redu, samo što mu se već odavno smješta, baš zbog toga da bi ga se kompromitiralo i izbacilo iz bilo koje kombinacije. Stara uhodana i efikasna praksa koju ekipa primjenjuje godinama.
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimečet sij 22, 2009 9:08 pm

nova_nada je napisao/la:

već me TRENUTNO on kao mladi uspješan poslovni čovjek i političar fascinira i nadahnjuje. Slažem se s njegovim idejama i mišljenjima. Sa ovog popisa on mi ulijeva najviše povjerenja!
lol!

A gdje se to moglo doznati bilo što o njegovim idejama i mišljenjima? Surprised I upoznati ga kao političara?

Slažem se da je mlad i poslovni čovjek, svaka čast!
No, meni to nije dovoljno. Ima mnogo mladih poslovnih ljudi o čijem političkom djelovanju se čulo (pa čak i na radiju) i za koje se znalo puno šire.
Isto kao i Calimero, i ja bih htjela razlog ZA Bileka.
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimepet sij 23, 2009 12:51 pm

Herminka je napisao/la:


A gdje se to moglo doznati bilo što o njegovim idejama i mišljenjima? Surprised I upoznati ga kao političara?

mi koji smo pratili njegovu prošlu predizbornu kampanju znamo njegove želje i ciljeve! ja ovdje ne namjeravam nikoga u ništa uvjeravati i nagovarati! Za to bih trebala primati plaću! a vama kao drago!
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimepet sij 23, 2009 3:57 pm

nova_nada je napisao/la:
Herminka je napisao/la:


A gdje se to moglo doznati bilo što o njegovim idejama i mišljenjima? Surprised I upoznati ga kao političara?

mi koji smo pratili njegovu prošlu predizbornu kampanju znamo njegove želje i ciljeve! ja ovdje ne namjeravam nikoga u ništa uvjeravati i nagovarati! Za to bih trebala primati plaću! a vama kao drago!


Ovdje se ne slazem sa tobom.Ako zelimo dobro sebi i građanima moramo jedni druge uvjeriti sto je najbolje.
Nitko nam za to ne treba platiti.
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimepet sij 23, 2009 6:17 pm

nova_nada je napisao/la:

mi koji smo pratili njegovu prošlu predizbornu kampanju znamo njegove želje i ciljeve! ja ovdje ne namjeravam nikoga u ništa uvjeravati i nagovarati! Za to bih trebala primati plaću! a vama kao drago!

Pa...po mome skromnom mišljenju, kandidatura za predstavnika češke i slovačke manjine u saboru i kampanja vezana uz to baš i ne odražavaju u potpunosti političko uvjerenje i stav (ideje i mišljenje) koje je relevantno za gradonačelnika grada Daruvara.
Ili se varam?

Nova_nado, 'em su nam avatari kontra afro (jedno oko lijevo, jedno desno, tvoje je plavo, moje zeleno), ispada još i da ti kontriram i u postovima. Nije mi to namjera, vjeruj mi. Very Happy
Kao što je rekao Razorni2, trebali bismo znati, ako ne već uvjeravati druge u dobre ideje i mišljenja drugih, ono barem obrazložiti svoja uvjerenja.
I moći utjecati na druge.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimepet sij 23, 2009 7:21 pm

razorni2 je napisao/la:
Ako zelimo dobro sebi i građanima moramo jedni druge uvjeriti sto je najbolje.
Nitko nam za to ne treba platiti.

Što je najbolje za građane ? Nikako mi ne sjeda misao da nam treba političar, pa što god to podrazumijevalo( kod mene uvijek izaziva negativnu konotaciju ). Treba nam čovjek koji želi raditi za dobrobit građana. Može se razabrati da su dvije takve osobe već navedene ( g. Pejić i g. Bačić ).
Spominjanje g. Bileka može biti samo zabave radi, jer nisam čuo i vidio njegove aktivnosti vezane za dobrobit građana. Bila je to neka mlaka kampanja za eventualnu osobnu korist zauzimanja privilegirane fotelje.
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitimesub sij 24, 2009 12:04 am

[Što je najbolje za građane ? Nikako mi ne sjeda misao da nam treba političar, pa što god to podrazumijevalo( kod mene uvijek izaziva negativnu konotaciju ). Treba nam čovjek koji želi raditi za dobrobit građana. Može se razabrati da su dvije takve osobe već navedene ( g. Pejić i g. Bačić ).
Spominjanje g. Bileka može biti samo zabave radi, jer nisam čuo i vidio njegove aktivnosti vezane za dobrobit građana. Bila je to neka mlaka kampanja za eventualnu osobnu korist zauzimanja privilegirane fotelje.[/quote]

Gradonačelnik je politička funkcija pa prema tome čovjek koji obavlja tu dužnost je političar. To što je tvoje mišljenje takvo kakvo je posljedica je loše politike. Ja znam npr. jednog člana izvršnog odbora HDZ-a (gradskog) koji za sebe kaže da se ne bavi politikom???????
Bavljenje politikom bi trebao biti rad za opće dobro. Naravno ne volonterski. Na nama je da tvoje mišljenje o političarima što prije promjenimo.
alien
[Vrh] Go down
Sponsored content





Njušite li ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Njušite li ...
[Vrh] 
Stranica 3 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: