Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Njušite li ...

Go down 
+30
meta_k
daydreams
ii
dar-mar
VOLIM DARUVAR
anto
monty
ostap bender
biber
Zdenko Čoban
mr_yul
trnokop
grafein
razorni2
DARUVARČAN
Pegy
ivka
micamaca
Dawor
calimero
nova_nada
kranj
Max
lejla
debeli
Građanin Krejn
Casio
Vivaxo
Herminka
Eldorado
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Koga biste za gradonačelnika:
Ivan Cegledi
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap10%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 10% [ 50 ]
Vladimir Bilek
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Bruno Marić
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap17%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 17% [ 89 ]
Zvonko Cegledi
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap2%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 2% [ 10 ]
Dalibor Rohlik
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap25%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 25% [ 125 ]
Zdenko Čoban
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap8%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 8% [ 39 ]
Ivan Budinjaš
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap0%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 0% [ 2 ]
Toni Boroš
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Mato Peić
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 5% [ 26 ]
Osoba X - netko drugi...
Njušite li ... - Page 9 Vote_lcap23%Njušite li ... - Page 9 Vote_rcap
 23% [ 121 ]
Ukupno glasova : 510
 

Autor/icaPoruka
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimepet oľu 13, 2009 11:18 pm

Građanin Krejn je napisao/la:
Casio je napisao/la:
biber je napisao/la:
.a izbor treba biti protiv .
tipičan hrvatski glasač..
samo glasuje protiv, nije bitno za koga bitno da je protiv...
i zato imamo u Daruvaru vlast kakvu zaslužujemo

Nije to nikakav hrvatski izum.
Hrvatski izum je rezistencija, odnosno neizlazak na birališta zbog demoraliziranosti. To treba promijeniti po svaku cijenu - objasniti ljudima da treba izaći na birališta i da treba glasovati.
Ako nemaš dovoljno razloga glasovati ZA nekog kandidata, mislim da u našem slučaju ima milijun razloga glasovati PROTIV nekoga...

Nažalost, ali to je jedina poanta ovih lokalnih izbora. Ne "ZA", već "PROTIV". Jedino je čega se bojim da ovaj "PROTIV" dobije više od 50% glasova u prvom krugu. E onda smo "legli".
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 6:56 pm

Izgleda da smo se svi pomalo zamorili s komentarima, a preslagivanjje karata neprekidno traje. Sve opcije su u igri i svatko može sa svakim. izgleda da to demoralizira glasače, jer ostaje ono staro pitanje: "Nisu li svi isti?"
Ako jesu, čemu farsa? Vjerujem da će forumaši malo razdrmati posložene karte.
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 11:44 pm

Evo i najnovije informacije. Bilek, dosadašnji kandidat za dogradonačelnika Brune Marića to jest HDZ-a, prestrojava se i trži da bude dogradonačelnik Rohliku to jest SDP-u. Navodno je Rohlik odbio.
Eto toliko o dosljednosti mladog nadobudnog političara Bileka koga ste i na ovom forumu hvalili. Kopernikanski obrat Bileka je prije salto mortale i to mislim neuspješni. Ako se ne prikrpi nekom neće preći ni prag i mi ćemo ostati bez jednog mladog, zgodnog, "poštenog" politićara.
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 1:11 am

kranj je napisao/la:
Izgleda da smo se svi pomalo zamorili s komentarima, a preslagivanjje karata neprekidno traje. Sve opcije su u igri i svatko može sa svakim. Izgleda da to demoralizira glasače, jer ostaje ono staro pitanje: "Nisu li svi isti?"
Ako jesu, čemu farsa? Vjerujem da će forumaši malo razdrmati posložene karte.

Čini mi se scratch da si u pravu što se tiče zamora. Stvarno je postalo zamorno komentirati nebuloze...
Dođe čovjeku da se zapita je li mu sve to potrebno i nije li bolje No zažmiriti i oglušiti se i pokušati naći svoj mir. Fishing

Što se tiče najnovijeg "preslagivanja karata", moram priznati da ne znam što se zbiva Think ?!
Gdje uopće možemo nešto i doznati?

Ukoliko je ovo što je Calimero naveo o Bileku točno , stvarno Rolleyes ću se početi informirati o cijeni opreme za ribolov. pale
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 1:58 am

Herminka je napisao/la:
kranj je napisao/la:
Izgleda da smo se svi pomalo zamorili s komentarima, a preslagivanjje karata neprekidno traje. Sve opcije su u igri i svatko može sa svakim. Izgleda da to demoralizira glasače, jer ostaje ono staro pitanje: "Nisu li svi isti?"
Ako jesu, čemu farsa? Vjerujem da će forumaši malo razdrmati posložene karte.

Čini mi se scratch da si u pravu što se tiče zamora. Stvarno je postalo zamorno komentirati nebuloze...
Dođe čovjeku da se zapita je li mu sve to potrebno i nije li bolje No zažmiriti i oglušiti se i pokušati naći svoj mir. Fishing

Što se tiče najnovijeg "preslagivanja karata", moram priznati da ne znam što se zbiva Think ?!
Gdje uopće možemo nešto i doznati?

Ukoliko je ovo što je Calimero naveo o Bileku točno , stvarno Rolleyes ću se početi informirati o cijeni opreme za ribolov. pale

NEĆU NIŠTA REĆI...

Pribor ribički 3 kom. štap dam imperjal tele carp 3,60m 2 3/4 LBS rolu tica ecepter rolu daiwa 5000 exceler emblem rolu dam quick slr surf 865 super long range rod pod mad Hitno i povoljno

Ribolovni pribor, natjecateljski, malo korišten, pojedinačno ili u kompletu, Shimano, trabuco, browning, platforma 1400kn...
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 10:28 am

Kaj sam vamja rekel.Iznenađenja su tek pred vama.Kak je SDP ponudio najviše, mnogi su se polakomili.Vidjet cete na njihovoj listi Budinjaša koji je HDZ-ovac, Boroš puca da bude dogradonačelnik, neznam dali uopće njegova stranka postoji, penzići zele zadržati mjesto predsjednika Gradskog vijeća, liberali misle da će dobiti najviše od seljaka, HDZ-ovci misle da su najaći pa žele udomiti najviše svoje članove.
Kombinatorika je vrhunska.
Nijedna stranka se nije potrudila da vrbuje u svoje redove poštene i ugledne građane.
Mi glasaći očito nismo bitni.
A možda bude i iznenađenja?
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 11:30 am

DARUVARČAN je napisao/la:

Nijedna stranka se nije potrudila da vrbuje u svoje redove poštene i ugledne građane.
Mi glasaći očito nismo bitni.
A možda bude i iznenađenja?

Koliko ja čujem, nezavisni kandidat P. J. okuplja oko sebe sada već preko 30 visoko obrazovanih ljudi svih nacionalnosti i bez negativnih političkih repova!
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 1:13 pm

Na to sam i mislio , i raduje me to .
Građani će to dobro prihvatiti.
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 3:07 pm

DARUVARČAN je napisao/la:
Kaj sam vamja rekel.Iznenađenja su tek pred vama.Kak je SDP ponudio najviše, mnogi su se polakomili.Vidjet cete na njihovoj listi Budinjaša koji je HDZ-ovac, Boroš puca da bude dogradonačelnik, neznam dali uopće njegova stranka postoji, penzići zele zadržati mjesto predsjednika Gradskog vijeća, liberali misle da će dobiti najviše od seljaka, HDZ-ovci misle da su najaći pa žele udomiti najviše svoje članove.
Kombinatorika je vrhunska.
Nijedna stranka se nije potrudila da vrbuje u svoje redove poštene i ugledne građane.
Mi glasaći očito nismo bitni.
A možda bude i iznenađenja?
S obzirom da se uvijek predstavljaš kao najinformiraniji a sada vidim da lupetaš tvoj rejting je značajno pao. Da li to znači da si u nemilosti gazde pa se i ti prestrojavaš. No
Što se pak tiće P.J. je Pajo Jakšić i stvarno me zanima kojih to 30 visokoobrazovanih žele na njegovu nezavisnu listu. Ako ih ima svaka čast.
Da li je jedan i Daruvarčan???? cheers
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 4:16 pm

calimero je napisao/la:
DARUVARČAN je napisao/la:
Kaj sam vamja rekel.Iznenađenja su tek pred vama.Kak je SDP ponudio najviše, mnogi su se polakomili.Vidjet cete na njihovoj listi Budinjaša koji je HDZ-ovac, Boroš puca da bude dogradonačelnik, neznam dali uopće njegova stranka postoji, penzići zele zadržati mjesto predsjednika Gradskog vijeća, liberali misle da će dobiti najviše od seljaka, HDZ-ovci misle da su najaći pa žele udomiti najviše svoje članove.
Kombinatorika je vrhunska.
Nijedna stranka se nije potrudila da vrbuje u svoje redove poštene i ugledne građane.
Mi glasaći očito nismo bitni.
A možda bude i iznenađenja?
S obzirom da se uvijek predstavljaš kao najinformiraniji a sada vidim da lupetaš tvoj rejting je značajno pao. Da li to znači da si u nemilosti gazde pa se i ti prestrojavaš. No
Što se pak tiće P.J. je Pajo Jakšić i stvarno me zanima kojih to 30 visokoobrazovanih žele na njegovu nezavisnu listu. Ako ih ima svaka čast.
Da li je jedan i Daruvarčan???? cheers

Po čemu ti znaš da mi je rejting značajno pao?jesi ti provodio ankete ?daj malo me prosvjetli.
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 12:34 am

DARUVARČAN je napisao/la:
Na to sam i mislio , i raduje me to .
Građani će to dobro prihvatiti.

Možeš mislit'... možda oni građani koji su od Paje kupovali "dojč marke".
Calimero te prokužio - Pajo ti je ponudio mjesto na svojoj listi pa te uhvatila "predizborna groznica"... clown
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 2:01 am

Ma, tko je to Pajo Jakšić??? Shocked

Inače, stvarno me zanima ovo u vezi Bilekovog "lelujanja" od HDZ-a do SDP-a.
Sve mi se čini da bi se moglo lako desiti da se Marić nekim čudom "dosjeti" koalicije s HSS-om. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 2:04 am

grafein je napisao/la:

Koliko ja čujem, nezavisni kandidat P. J. okuplja oko sebe sada već preko 30 visoko obrazovanih ljudi svih nacionalnosti i bez negativnih političkih repova!

Tko je P.J. ?

Btw. ima li uopće u Daruvaru 30 takvih koji bi pristali da budu na nekoj listi???
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 12:09 pm

Došli smo i do toga da se neovisno školstvo instrumentalizira u predizborne svrhe. Zamislite, gradonačelnik i župan daju obećanja o proširenju ( dogradnji) srednjoškloskog centra. Sredstva samo čekaju da ih se što prije utroši?!
Jesu li to i ravnatelji svjesno podržali opciju koja ih drži na njihovim mjestima?
Jadno.
Što nas sve još čeka u ova dva mjeseca? Koliko će ljudi još pokazati svoju lojalnost "ruci koja im daje kruh?"
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 4:19 pm

Sto nas ceka i sami znamo.Popusili smo vec toga puno, pa ne moramo dalje.Svi oni koji ovise o politici moraju slusati i pljeskati a znaju da je to sranje.
Dakle nema nista od:
-brze ceste Bjelovar-Sveta Helena
-dogradnje depadanse hotela Termal
-izgradnje nove bolnice u Bjelovaru
-dogradnje triju skola u Daruvaru
-izgradnje pruge Bjelovar -Zabno
-aerodroma u Daruvaru
-brze ceste Virovitica-Okucani
-ostalih obecanja ili ludim radovanja
Politickoj "eliti" trebaju presjecanja vrpci, trebaju im i nasi glasovi, trebaju im i nasa financijska sredstva.
Sada cete vidjeti koliko ce Javnih poduzeca pa i raznih Kumala, Finaga, Kufner grupa,Erste banaka dati svoje donacije politickim strankama, a istovremeno otpustati radi krize svoje radnike.
No svjesni su oni vaznosti svojih politickih sponzora,naplatit ce se oni debelo u namjestanju natjecaja, ne placanju koncesija itd. itd.
Rajo tko nas hebe.
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimesri oľu 18, 2009 4:30 pm

Pogledajte tu drskost i bestidnost politike.Gradonacelnik i Zupnik nas pozivaju na Korizmeni koncert dana 25.03.2009 u 19.h.
Koncert su trebali nazvat:

PREDIZBORNI KONCER GRADONACELNIKA Z.CEGLEDIA.

Nemojmo se odazvati, sugerirajmo svojim majkama,bakama,susjedima da ne dolaze na ovako nesto prozirno i jadno.
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 1:34 am

Herminka je napisao/la:
grafein je napisao/la:

Koliko ja čujem, nezavisni kandidat P. J. okuplja oko sebe sada već preko 30 visoko obrazovanih ljudi svih nacionalnosti i bez negativnih političkih repova!

Tko je P.J. ?

Btw. ima li uopće u Daruvaru 30 takvih koji bi pristali da budu na nekoj listi???

1. P.J. ("pi džej") je Pajo Jakšić. Onaj tip - brko, što šeće velikog bijelog psa po gradu.
2. " 30 visoko obrazovanih ljudi svih nacionalnosti i bez negativnih političkih repova " - zvuči nevjerojatno...
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 1:41 am

Evo, opet taj Bilek... Ali što dalje idemo, samo loše stvari. Koliko znamo, već se pred malim poduzetnicima predstavio s Marićem. Ako bi se vratio "prirodnoj" koaliciji, odnosno SDP-u ... ne znam da li je to moguće. Žele li ga u SDP-u uopće nakon ovog poteza? Ja ga nebi štel. Zar bi itko?
A što se tiče koncerta velečasnog i gradonačelnika, hmm... zar se to mora objašnjavati? Grad je "oprostio" župi pola milijuna kuna komunalne naknade za gradnju nove crkve pa nas ovo ne smije čuditi. Jedino se nadam da se nitko neće odazvati (osim onih koji moraju - siroti).

Egg
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 6:23 pm

monty je napisao/la:
Evo, opet taj Bilek... Ali što dalje idemo, samo loše stvari. Koliko znamo, već se pred malim poduzetnicima predstavio s Marićem. Ako bi se vratio "prirodnoj" koaliciji, odnosno SDP-u ... ne znam da li je to moguće. Žele li ga u SDP-u uopće nakon ovog poteza? Ja ga nebi štel. Zar bi itko?
A što se tiče koncerta velečasnog i gradonačelnika, hmm... zar se to mora objašnjavati? Grad je "oprostio" župi pola milijuna kuna komunalne naknade za gradnju nove crkve pa nas ovo ne smije čuditi. Jedino se nadam da se nitko neće odazvati (osim onih koji moraju - siroti).

Egg
Koalicija ostaje po starom HNS-HDZ. Što se koncerta tiće apsolutno je predizborni koncert za sadašnjeg gadonačelnika. Ako organizira grad onda je u potpisu to trebalo pisati a bez župnika. Ako je crkva organizator onda trebao biti samo župnikov potpis i navesti ako je grad Daruvar sponzor.
Ako ga je priredio Cegi povodom predizbornog skupa onda crkva nije mjesto održavanja predizbornih skupova. No ništa iznenađujuće.
Nije gaonačelnik oprostio crkvi komunalnu naknadu nego je odluku donjelo gradsko vijeće isto kao i onu da pokloni zemljište za gradnju crkve.
Što znači da smo to poklonili svi građani ovoga grada. No
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 8:47 pm

razorni2 je napisao/la:
Pogledajte tu drskost i bestidnost politike.Gradonacelnik i Zupnik nas pozivaju na Korizmeni koncert dana 25.03.2009 u 19.h.
Koncert su trebali nazvat:

PREDIZBORNI KONCER GRADONACELNIKA Z.CEGLEDIA.


Pa zar se ni korizmi ne odriču prljavih igara i mazanja očiju svoje pastve? No
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 11:34 am

monty je napisao/la:
Herminka je napisao/la:

Tko je P.J. ?

B

1. P.J. ("pi džej") je Pajo Jakšić. Onaj tip - brko, što šeće velikog bijelog psa po gradu.

To je taj, ali nisu mu to jedine refernce, samo znak raspoznavanja! Kao karanfil u zapućku! geek
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimepon oľu 23, 2009 12:25 pm

calimero je napisao/la:
[Koalicija ostaje po starom HNS-HDZ. :

Potpuno prirodna koalicija. Treba ju proširiti još s drugim koalicijskim partnerima kao SDP, HSLS, HSS, HSU, SSS, SZ itd. i dobit ćemo ovu istu ekipu. Već je poznato da "svatko ima vlast kakvu zaslužuje." Teško nama, ali sami to želimo.
[Vrh] Go down
dar-mar

dar-mar


Broj postova : 1
Registration date : 26.03.2009

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimečet oľu 26, 2009 3:24 pm

farao glasajte za mene ja sam napravio kucu i trebam samo drugi auto , sto znaci da necu puno maznut
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimečet oľu 26, 2009 7:15 pm

dar-mar je napisao/la:
farao glasajte za mene ja sam napravio kucu i trebam samo drugi auto , sto znaci da necu puno maznut
jos jedan u nizu... lol!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitimečet oľu 26, 2009 10:23 pm

dar-mar je napisao/la:
farao glasajte za mene ja sam napravio kucu i trebam samo drugi auto , sto znaci da necu puno maznut


Pazi da tebe ne maznu prije reda!

Viking

Nisam vjerovao,dok nisam vidio da neki stvarno polude kada se spomene ova tematika!

Transport

PTSP?Sumnjam...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Njušite li ... - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Njušite li ...
[Vrh] 
Stranica 9 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: