Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Njušite li ...

Go down 
+30
meta_k
daydreams
ii
dar-mar
VOLIM DARUVAR
anto
monty
ostap bender
biber
Zdenko Čoban
mr_yul
trnokop
grafein
razorni2
DARUVARČAN
Pegy
ivka
micamaca
Dawor
calimero
nova_nada
kranj
Max
lejla
debeli
Građanin Krejn
Casio
Vivaxo
Herminka
Eldorado
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Koga biste za gradonačelnika:
Ivan Cegledi
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap10%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 10% [ 50 ]
Vladimir Bilek
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Bruno Marić
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap17%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 17% [ 89 ]
Zvonko Cegledi
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap2%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 2% [ 10 ]
Dalibor Rohlik
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap25%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 25% [ 125 ]
Zdenko Čoban
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap8%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 8% [ 39 ]
Ivan Budinjaš
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap0%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 0% [ 2 ]
Toni Boroš
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Mato Peić
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 5% [ 26 ]
Osoba X - netko drugi...
Njušite li ... - Page 6 Vote_lcap23%Njušite li ... - Page 6 Vote_rcap
 23% [ 121 ]
Ukupno glasova : 510
 

Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 1:22 am

Ocito je da su "druge" stvari u igri i da ce stranka gurnuti predsjednika i clanovi ga trebaju pogurati htjeli/nehtjeli i nije bitno kakav je,bitno je da je na vrhu stranke!Ako se dohvatimo npr. gradskog HDZa,neki clanovi s kojima sam pricao nisu zadovoljni izborom Marica i kazu je to farsa i sramota kuda to ide.Cinjenica je da bi Medak dobio duplo vise glasova,bar duplo...ali nije bitno...stranka ne misli na taj nacin,a pogotovo Maric koji ne bi predao stolicu ni za koju cijenu!Nije drugacija situacija ni u ostalim strankama!SDP ce u gradu procvjetati kada maknu Rohlika,a da ne nabrajam i ostale stranke...svi su oni isti - stolicoljupci!!!

rabbit

PS:
Gradonacelnik bi trebao imao probleme s hemeroidima,da zna svojevoljno napustiti stolicu za dobrobit ostalih!I to mu ne bi trebao priopciti doktor!!!
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 1:35 am

Građanin Krejn je napisao/la:
Herminka je napisao/la:


Razmišljajući o osobi X i o tome koga i kakvoga to mi očekujemo, pao mi je na pamet Marcel Medak. Imate li neka saznanja o njemu? Koliko je zapravo politički angažiran?

Koliko znam, kuhan i pečen lojalni hadezeovac.


Između ostaloga trenutno je i član upravnog vijeća vrtića, podiže ručicu po stranačkoj pripadnosti kako mora, glasao je za racionalizaciju, a poslije je cijelu priču popljuvao Marić, kao nije sve to baš u redu i HDZ će se založiti za nešto bolje! Pričam ti priču!!!!Ako o svemu i ima neki svoj stav, ne iznosi ga ako to nije u skladu sa zahtjevima stranke, pod svaku cijenu!
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 2:11 am

grafein je napisao/la:


Ako o svemu i ima neki svoj stav, ne iznosi ga ako to nije u skladu sa zahtjevima stranke, pod svaku cijenu!

Uh... No Znači ipak samo lojalni hadezejac koji "ima mišljenje" bez toga da sam misli.
silent
Ne treba nam takav Evil or Very Mad, takvih imamo!

Znači niti kombinacija Marić-Medak-?(netko) nije baš najsretnije rješenje. Uh! Mad
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 4:04 pm

[img][/img]
Nisam ni mlad ni lijep pa birače osvajam radom i redom

ne mogu poslati sliku pa neka mi netko objasni kako
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 4:31 pm

Ne ides na "insert image" nego na ikonu prije,"host an image" i kada na toj stranici napravis upload,ispod slike su ti linkovi u kodu,jedan si kopiras u post!
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 4:47 pm

LJUDI Cegija za gradonačelnika, jer ako dođe neki dobar lik nema nama pisanja po forumima lol! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 8:31 pm

ostap bender je napisao/la:
LJUDI Cegija za gradonačelnika, jer ako dođe neki dobar lik nema nama pisanja po forumima lol! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Nisu forumi zaokupljeni likom i djelom trivijalne osobe, jer takvih likova ima u ovoj sredini koliko hoćeš, već onim što nas sve treba interesirati, kako što bolje i ugodnije živjeti u ovom gradu. To nam sada "tata" i društvo ne osiguravaju i onemogućavaju. Zato ne treba razmišljti samo o izboru jedne osobe, već o micanju cijele ekipe i izboru ljudi kojima će rad za građane biti na prvom mjestu.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 9:53 pm

Kranj nisi ti mene shvatio, ali dobro. Što se tiče izbora mislim da ćemo opet imati veselja za tri dana. A konačni ishod izbora ipak ovisi o nama, a ne da nakon 17.05. ponovo plačemo. Pogledaj koliko je ljudi izašlo na izbore 2005.
Kandidati - neš ti kandidata koji su nam u ovoj anketi ponuđeni, a sačuvaj nas bože i lista na kojima će rame uz rame (šuška se šuška) biti Bilek kao kandidat za gradonačelnika i Marić za dogradonačelnika. To ti je politčka dosljednost. A što je najgore mislim da je moral kao kategorija davno odlepršao iz Daruvara.
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 10:50 pm

Ja sam čuo obratnu verziju - Bruno Marić za gradonačelnika, a Bilek za njegovog dogradonačelnika. Oba na HDZ-ovoj listi s tim da je Bilek opet "nezavisni kandidat". Već mi je pomalo smiješan taj "famozni" Bilek.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesri vel 18, 2009 10:54 pm

kranj je napisao/la:
...Zato ne treba razmišljti samo o izboru jedne osobe, već o micanju cijele ekipe i izboru ljudi kojima će rad za građane biti na prvom mjestu.

Surova istina,treba maknuti "ekipu".Padne mi mrak kad dio vidim kako sjede zajedno na picu,ocito su veliki uglednici kada i g.Gelemanovic sjedi s njima.Danas sam zalutao u onaj lokal Špica s kolegom na kavu i skoro sam se pokidao od smijeha kada je jedan srednjoskolac rekao:"Gradonacelnice,daboga ti Andrija Jarak bio u dvoristu tjedan dana!"Svega se sjete...Ali mislim da ovi forumi stvaraju velike probleme u "djelovanju" gradonacelniku i jos k tome sto se pocelo NAPOKON pisati,a kako cujem da velik postotak ljudi iz grada cita ove forume!No kolega mi prica kako se u ovdje navedenim strankama komentira koji je "nick" sta napisao,a ne mogu dokuciti tko je,nitko se ne hvali...SAMO NAPRIJED!

Najgore je to sto vise u poglavarstvu vise ne stignu sve procitati za vrijeme jutarnje kave!

Very Happy
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimečet vel 19, 2009 1:44 am

proba
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimečet vel 19, 2009 10:20 am

Najgore je to sto vise u poglavarstvu vise ne stignu sve procitati za vrijeme jutarnje kave!

Very Happy[/quote]
Zašto, da li je isti slučaj kao i u Zagrebu?
[Vrh] Go down
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimečet vel 19, 2009 12:49 pm

Uvazavajmo i druga misljenja, nemoramo ih prihvatiti, nemojmo se stranacki prepucavati.
Bitno je stvoriti dobru ekipu, pri tome mislim da treba dati priliku mladim ljudima, naravno da u toj ekipi moraju biti i veterani.
Kad smo kod toga prozivam Matu Peica da se ocita dali ima ambicije u politici ili ne.
Zdenko Coban se je ocitao, da ne zeli biti gradonacelnik, iako je u svom postu napisao i ovu recenicu " U koliko budem vidio napredak u razmišljanjima i akceptiranju želja stanovnika ne isključujem ostale moje angažmane" ?.
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimečet vel 19, 2009 4:10 pm

Ako gledamo rezultate ankete,forumasi ne zele nikoga s liste iz ankete,a bilo je dosta slaganja oko toga da bi nam trebala gradonacelnica!Koja!?
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimečet vel 19, 2009 5:03 pm

affraid Zdenka-Marica-Dragica affraid
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimečet vel 19, 2009 5:47 pm

ostap bender je napisao/la:
Zdenka-Marica-Dragica

Ako si mislio na:

Čuhnil-Pervan-Knežević

...mogu samo reći: affraid
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimečet vel 19, 2009 5:55 pm

Nadam se da ništa od toga šala mala
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimečet vel 19, 2009 10:50 pm

ostap bender je napisao/la:
affraid Zdenka-Marica-Dragica affraid
CRNI HUMOR....
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimepet vel 20, 2009 1:27 pm

ostap bender je napisao/la:
Nadam se da ništa od toga šala mala

Jesi li razmišljao da to može biti i stvarnost?
Ako znamo da je još rano s isticanjem kandidata za čelne funkcije u gradovima i županiji, jer se još preslaguju karte, nije nemoguće da nam se ponudi dogovoreni međustranački izbor između navedenih ili između incestprom i organizatora gradskih fešta. Pa ti glasaj i pitaj se jesi li uistinu normalan kada moraš između ponuđenoga birati.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimepet vel 20, 2009 8:28 pm

Casio je napisao/la:
.
i drugo pitanje vidim da ste odlučni u nakani da skinete gradonačelnika, da li to isto znači da se ne slažete i zapravo s 1. čovjekom grada iz sjene gospodinom V.M. ?
Zasada toliko
Hvala

Ili ne vidim, ili nigdje nije odgovoreno na ovo izravno pitanje.
Znači li šutnja da je jedan igrač isključen, a sada se, u istoj postavi, samo stavlja zamjena?
Razmišljajući o eventualnom dogovoru na razini županije, dosta lako da bi to bilo moguće. Danas će sastanak "sindikata seljaka", kako to većina ljudi shvaća (vjerovali ili ne), donijeti presudne odluke za našu budućnost.
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesub vel 21, 2009 4:19 pm

Načuo sam da je Bilek napustio HNS, postao "opet" nezavisni kandidat da bi završio na listi HDZ-a kao dogradonačelnik. Da li je to istina?
Ako je tako, onda se čovjek sam uništio (mislim politički).
Vita gora, zelen bor, molim brzi odgovor... (Tko zna?)
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimesub vel 21, 2009 11:55 pm

monty je napisao/la:

Vita gora, zelen bor, molim brzi odgovor... (Tko zna?)

Joj, ovo je iz vremena spomenara...budi nostalgiju... sunny

I ja sam tako čula za Bileka. Postaje neutralan i ide s Marićem.
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimened vel 22, 2009 12:22 am

Bilek - "pathetic" No
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimened vel 22, 2009 1:38 am

Herminka je napisao/la:
monty je napisao/la:

Vita gora, zelen bor, molim brzi odgovor... (Tko zna?)

Joj, ovo je iz vremena spomenara...budi nostalgiju... sunny

I ja sam tako čula za Bileka. Postaje neutralan i ide s Marićem.
Kako predsjednik jedne stranke to jest ogranka može biti neutralan???? No Question
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitimened vel 22, 2009 1:56 am

To je i meni skoro smiješno. Zapravo čudno. No, valjda se i to može - kada se hoće.
Spominje se neko "zamrzavanje" članstva... What a Face Evil or Very Mad No
[Vrh] Go down
Sponsored content





Njušite li ... - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Njušite li ...
[Vrh] 
Stranica 6 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: