Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 www.radio-daruvar.hr

Go down 
+7
eagle
Herminka
Vivaxo
mr_yul
Građanin Krejn
kranj
Eldorado
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.radio-daruvar.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr - Page 2 Icon_minitimesri srp 22, 2009 5:18 pm

Mi daruvarcani zivimo u gradu od preko 100000 stanovnika i rijetki su oni koji poznaju hrpu ljudi i volimo i sluzbeno objavljivati nesluzbene informacije!Ma nerazumljivo totalno!Zvao sam kolegu koji je ostao raditi u pivovari i pitao ga zasto su otpustili radnike iz proizvodnje?Pa zar nije cilj da pivovara radi?I naravno da me je pitao sta ja pricam i jesam li si popio ili me sunce udarilo u glavu!A garantiram da ekipa s radia sigurno poznaje 30% djelatnika pivovare i da se nitko nije raspitao?Otpustili su dugogodisnja bolovanja i one pred mirovinom i vanjske suradnike,tocno njih 20.Mogu se i tocnije raspitati...

"U Daruvarskoj pivovari se raskidaju Ugovori o radu na neodređeno vrijeme i to kako također neslužbeno doznajemo s radnicima iz proizvodnog pogona."

Ako su vijesti spale na tanku granu,onda jednostavno neka ih ni ne objavljuju!Da ne ganjam informacije vezane za Dalit,mislim da je Lejla vise u tijeku,posto je u par navrata informirala o stanju Dalita!


http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=2275&Itemid=1

PS:
Koliko ih je ono ostalo sada u SAABu?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

www.radio-daruvar.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr - Page 2 Icon_minitimečet srp 23, 2009 8:44 am

Cijepljen sam i niti ih vidim niti ih cujem i znate sta?Dobro mi je!!!

bounce
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

www.radio-daruvar.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr - Page 2 Icon_minitimepet srp 24, 2009 4:30 am

Dalit broji manje od 80 ljudi , ostatak je na cekanju ili su sporazumno raskinuli radni odnos, prema izboru.
kod Budinjasa se govori o par ljudi koji rade, tocno moze netko tko vise zna..
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

www.radio-daruvar.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr - Page 2 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 8:17 am

I tako gledam ja sta ima na stranici i idem vidjeti njihove linkove,naravno da sam vristao od smjeha!!!Imaju link i na Dozinky i Vinodar stranicu!!!Haha!

http://www.dozinky.com/

http://www.vinodar.com/

PS:
Ali nije za nase govorno podrucje,promocija se odrađuje za Kineze!!!
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

www.radio-daruvar.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr - Page 2 Icon_minitimeuto kol 11, 2009 6:22 pm

To je to zato da može svatko razumjeti. king
[Vrh] Go down
Sponsored content





www.radio-daruvar.hr - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
www.radio-daruvar.hr
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» radio daruvar
» Rock, metal, zabavne... grupe u Daruvaru
» Ogranak Matice hrvatske DARUVAR
» Radio postaje Online !!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: