Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 www.radio-daruvar.hr

Go down 
+7
eagle
Herminka
Vivaxo
mr_yul
Građanin Krejn
kranj
Eldorado
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimepet sij 16, 2009 8:37 pm

Sada je 16.01.2009. 18:37 i donosim Vam vijesti iz buducnosti:

www.radio-daruvar.hr Radioes0
www.radio-daruvar.hr W478

Cak sam gledao i datum i vrijeme na kompjuteru,Biosu...Sve OK!Zar nije bilo jednostavnije napisati danasnji datum i vrijeme,nego sutrasnji datum i vrijeme?Ili netko zeli dugo spavati,a da se vidi da je radio?

Kad se tako revno uređuje stranica,kako to da je LiveStream mrtav?Gospodarstvo u gradu je umrlo 24. travnja 2008. , Grad i događaji su prazni od 7. travnja 2008. ,Kulture nema od 14. lipnja 2008. ,Sport je zavrsio 23. lipnja 2008. , Crna Kronika je idilicna,jer nema nista u nas od 11. svibnja 2008. , a Zanimljivosti su pozivjele cak do listopada 2008. ?!

Cudna smo mi sredina...

bom
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimepet sij 16, 2009 8:45 pm

Ljudi moji, pa ovdje je stvarno sve moguće !? Mi se bavimo tričarijama, a pravi pogled u svijetlu budućnost nam izmiče. Pazi da ne pročitaš nešto o sebi kao u onom filmu kojem sam zaboravio naslov.
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimesub sij 17, 2009 7:13 pm

Već prije primjetio sam da se vijesti na stranici radija antedatiraju, odnosno - tri dana ne pojavi se nijedna vijest, a onda trećeg dana pojave se tri vijesti, ali s datumima od prethodnih dana. Ne razumijem, zašto to rade.
Ovoga puta otišli su korak dalje, a također je nejasno - zašto.
Pogotovo kad se zna da postoji mogućnost da se vijest pripemi, a da se ona na stranici pojavi u vrijeme koje se unaprijed odredi. Vjerojatno je to i bila namjera admina, ali se malo zeznuo, pa se vijest izdajnički odmah pojavila na stranici.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimesri vel 25, 2009 8:42 pm

Ne znam jeste li slusali emisiju danas u kojoj su pricali g.Boros i g.Budinjas,ali bilo je sve lijepo receno: s gradonacelnikom NEMA razgovora niti ga zele!
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:01 am

Eldorado je napisao/la:
Ne znam jeste li slusali emisiju danas u kojoj su pricali g.Boros i g.Budinjas,ali bilo je sve lijepo receno: s gradonacelnikom NEMA razgovora niti ga zele!


lol!
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimečet vel 26, 2009 2:14 pm

Gle,netko se trudi komentirati...

www.radio-daruvar.hr 33436560
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimepet vel 27, 2009 9:10 pm

Vivaxo je napisao/la:
Gle,netko se trudi komentirati...


Stvarno...i sve ih je više! cheers

A najveće iznenađenje je - KOMENTARI SU OBJAVLJENI!
I sada se može komentirati vijesti objavljene na stranici Radio Daruvara. Shocked
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimepet vel 27, 2009 10:11 pm

Herminka je napisao/la:
Stvarno...i sve ih je više! cheers

A najveće iznenađenje je - KOMENTARI SU OBJAVLJENI!
I sada se može komentirati vijesti objavljene na stranici Radio Daruvara. Shocked


Joooj,to nisu smjeli napraviti!!!Dernjek!!!

drunken
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimečet oľu 19, 2009 3:21 pm

Jel Radio Daruvar ne podlijeze zakonu?Kako to da covjek tamo moze raditi probno i do 2-3 mjeseca bez da primi ikakvu naknadu za svoj rad?Sumnjam da novi voditelji svojevoljno dođu volontirati...a kako cujem da su zadnja 2 voditelja digla sidro kada im je receno da rade 3 mjeseca probno bez prava na placu,a ako ostanu da ce dobiti do 1000kn!?Znaci da im opet nedostaje ljudstva i traze 2 nove "zrtve"!Sve mi je to nekako cudno posto znam da postoji ugovor o djelu,probni rok na 3 mjeseca s placom,rok od 20 dana za prijavu zaposlenika...
Jel tamo pusu neke druge struje ili "mute"?

Anyone
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimečet oľu 19, 2009 6:21 pm

Vivaxo je napisao/la:
Jel Radio Daruvar ne podlijeze zakonu?Kako to da covjek tamo moze raditi probno i do 2-3 mjeseca bez da primi ikakvu naknadu za svoj rad?Sumnjam da novi voditelji svojevoljno dođu volontirati...a kako cujem da su zadnja 2 voditelja digla sidro kada im je receno da rade 3 mjeseca probno bez prava na placu,a ako ostanu da ce dobiti do 1000kn!?Znaci da im opet nedostaje ljudstva i traze 2 nove "zrtve"!Sve mi je to nekako cudno posto znam da postoji ugovor o djelu,probni rok na 3 mjeseca s placom,rok od 20 dana za prijavu zaposlenika...
Jel tamo pusu neke druge struje ili "mute"?

Anyone

E, moj Vivaxo!
Znaš kako je govorio legendarni sportski komentator Mladen Delić?
"Dragi gledaoci, moram se nasmijati!"
Pa kako ti misliš da bi zakoni mogli vrijediti u kući u kojoj je On bog i batina? Ma, daj.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 9:38 am

To treba prijaviti!Cujem da su nasli novu zrtvu na mikrofonu...


Computer
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 8:30 pm

Meni to sve vise izgleda da se Zdenki vise ne prica u mikrofon,jer dok su ta dva decka radila,nje nije ni bilo u eteru,a sada je opet nekim cudom prisutna.Kako god,nije u redu tko god da vuce konce i omalovazava nove djelatnike uskracivanjem njihovih prava,pogotovo jedan lokalni radio koji se vec ionako srozao...
[Vrh] Go down
eagle




Broj postova : 2
Registration date : 26.03.2009

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimečet oľu 26, 2009 11:44 pm

Nigdje u zakonu ne postoji rad bez naknade, osim volonterskog ugovora, a kada se ide volontirat, onda se svjesno ide volontirat. Ovo što se dogodilo i što se vjerujem već događa dugi niz godina je strašna fora, oni na radiu sa petoricom naivaca sebi pokriju bez i jedne isplačene lipe program tijekom cijele godine. Ja osobno smatram da bi se tome već jednom trebalo stati na kraj, ali ujedno me zanima, bi li se postiglo išta sa podnošenjem prijave inspekciji rada, i bi li ti dečki imali ikakve koristi od toga...
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimepet oľu 27, 2009 12:51 am

eagle je napisao/la:
Nigdje u zakonu ne postoji rad bez naknade, osim volonterskog ugovora, a kada se ide volontirat, onda se svjesno ide volontirat. Ovo što se dogodilo i što se vjerujem već događa dugi niz godina je strašna fora, oni na radiu sa petoricom naivaca sebi pokriju bez i jedne isplačene lipe program tijekom cijele godine. Ja osobno smatram da bi se tome već jednom trebalo stati na kraj, ali ujedno me zanima, bi li se postiglo išta sa podnošenjem prijave inspekciji rada, i bi li ti dečki imali ikakve koristi od toga...

Imo bi ja štošta kasti, ali...
inspekcije zaboravi.
nema šanse.
Jedino ako poznaš Jordnića osobno...
pardon, on je zglajzo zbog bespravne gradnje. No
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
eagle




Broj postova : 2
Registration date : 26.03.2009

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimepet oľu 27, 2009 1:39 am

Meni je jako žao tih dvojice tipova koji su tamo bili, jedan je bio navodno skoro 2 mjeseca, a ovaj drugi na sreću samo desetak dana. Imao sam sličan slučaj, ali su bile druge okolnosti, tako da znam kako im je, ali dokle će se takve stvari događati, kada će se tome više stati na kraj, tu je neka prljava igra na tom radiju, ali me zanima tko je glavni igrač u toj igri. A zašto tu ispekcija rada ne bi mogla ništa, pa to je nezakonit rad, to je slučaj čist kao suza...
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimepet oľu 27, 2009 9:16 pm

eagle je napisao/la:
tu je neka prljava igra na tom radiju, ali me zanima tko je glavni igrač u toj igri.

Ajde, probaj tri puta pogađati - a da ne pogodiš tko bi mogao biti taj?

Citat :
A zašto tu ispekcija rada ne bi mogla ništa, pa to je nezakonit rad, to je slučaj čist kao suza...
Zato što u našem društvu svaka inspekcija koja ide na štetu "gazde", riskira, ali ne profitira!
Twisted Evil
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimepon tra 06, 2009 11:29 am

Eldorado je napisao/la:
Kako god,nije u redu tko god da vuce konce i omalovazava nove djelatnike uskracivanjem njihovih prava,pogotovo jedan lokalni radio koji se vec ionako srozao...

Postoji li još netko, osim nekoliko bakica i djedova, koji slušaju to što bi trebalo biti naše sredstvo javnog priopćavanja?
[Vrh] Go down
Papacoder

Papacoder


Broj postova : 9
Registration date : 25.04.2009

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimened svi 31, 2009 5:22 pm

Ne mogu se oteti dojmu da je i naš donedavno jedini nezavisni medij www.daruvar.net izvan funkcije s posebnim razlogom.
Kako je većina forumaša bila (barem u prvom krugu) prohadezeovski orjentirana i s obzirom na sklopljeni dogovor o podršci H-SS-u, nameće mi se pomisao da je nefunkcioniranje od jučer "s posebnom namjenom".Naime, posljednjih nekoliko postova bili su vrlo indikativni primjer Cegijevih zasluga.
A možda je stvar u dosljednom provođenju predizborne šutnje.Question
A možda je sve samo slućajnost!
Možda, velim. Shocked
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimened svi 31, 2009 8:59 pm

A možda su u šumi...???
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimepon lip 01, 2009 8:36 am

Herminka je napisao/la:
A možda su u šumi...???

Nisu,kopaju bunar!


Very Happy
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimečet lip 11, 2009 12:51 pm

A moguče kopaju NOS!! Like a Star @ heaven
[Vrh] Go down
jalnuski diletant

jalnuski diletant


Broj postova : 3
Registration date : 16.06.2009

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimeuto lip 16, 2009 1:11 am

ma pusti teorije zavjere ili vezu s bilo kojom politickom opcijom... prepišalo zakupljenih 40GB prometa u mjesec dana pa je server blokirao. kolege sa drugih nezavisnih lokalnih foruma se križaju kad čuju statistike...
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:44 am

jalnuski diletant je napisao/la:
ma pusti teorije zavjere ili vezu s bilo kojom politickom opcijom... prepišalo zakupljenih 40GB prometa u mjesec dana pa je server blokirao. kolege sa drugih nezavisnih lokalnih foruma se križaju kad čuju statistike...


Realno neka admin tamo stavi jos 50 igrica i neka prica o prometu,dok stranica nema nikakvi graficki dizajn,mene ono sivilo ubija,a zalosno da jedan takav portal nije dizajniran gradskim motivima koji ima jako puno!
[Vrh] Go down
jalnuski diletant

jalnuski diletant


Broj postova : 3
Registration date : 16.06.2009

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimeuto lip 16, 2009 9:58 pm

nisam primjetio da se admin na da.netu hvalio prometom, a ja sam taj info dao ovdje da ne ostane u zraku jos jedna teorija zavjere.
necu vise off-topic.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:25 pm

jalnuski diletant je napisao/la:
nisam primjetio da se admin na da.netu hvalio prometom, a ja sam taj info dao ovdje da ne ostane u zraku jos jedna teorija zavjere.
necu vise off-topic.

Ma nemaš frke,skužili da je bandwith opet probijen!
[Vrh] Go down
Sponsored content





www.radio-daruvar.hr Empty
PostajNaslov: Re: www.radio-daruvar.hr   www.radio-daruvar.hr Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
www.radio-daruvar.hr
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» radio daruvar
» Rock, metal, zabavne... grupe u Daruvaru
» Ogranak Matice hrvatske DARUVAR
» Radio postaje Online !!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: