Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Teško sitnima!

Go down 
+14
monalisa
debeli
biber
mr_yul
lejla
calimero
grafein
Građanin Krejn
kranj
Herminka
Vivaxo
BrainCleaner
DartH
Eldorado
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 9:33 am

BrainCleaner je napisao/la:
Nema ga.

Ocito je tu bio post koji je naknadno "uredio" da nestane...ne znam o cemu se radi,ali da je istina,sam je iznio ime i prezime iako se to ne radi po forumima,no...kako Eldorado veli,otvori novi i bez identiteta!
study
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 11:24 pm

mr_yul je napisao/la:
Nadam se da je vrijeme osvećivanja (i ucjenjivanja) u gradu Daruvaru stvar prošlosti. Bar za iduće četiri godine...
joj ne znam jel bi se smijao il plakao od tuge...
a zašto bi u iduće 4 god bilo drukčije...nažalost sve je isto.
Rohlik je samo jedan smiješni politički komesar, koji ne zna ništa u životu raditi, a nažalost ni ono što radi od kad zna sebe radi jakooooooooooo loše,
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimeuto srp 14, 2009 11:44 pm

Casio je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
Nadam se da je vrijeme osvećivanja (i ucjenjivanja) u gradu Daruvaru stvar prošlosti. Bar za iduće četiri godine...
joj ne znam jel bi se smijao il plakao od tuge...
a zašto bi u iduće 4 god bilo drukčije...nažalost sve je isto.
Rohlik je samo jedan smiješni politički komesar, koji ne zna ništa u životu raditi, a nažalost ni ono što radi od kad zna sebe radi jakooooooooooo loše,

Casio, ne želim nikoga braniti, ali do sada nisam pročitao da imaš o bilo kome pozitivno mišljenje?!?! Zašto je tako?
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimesri srp 15, 2009 12:49 pm

meta_k je napisao/la:
Casio je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
Nadam se da je vrijeme osvećivanja (i ucjenjivanja) u gradu Daruvaru stvar prošlosti. Bar za iduće četiri godine...
joj ne znam jel bi se smijao il plakao od tuge...
a zašto bi u iduće 4 god bilo drukčije...nažalost sve je isto.
Rohlik je samo jedan smiješni politički komesar, koji ne zna ništa u životu raditi, a nažalost ni ono što radi od kad zna sebe radi jakooooooooooo loše,

Casio, ne želim nikoga braniti, ali do sada nisam pročitao da imaš o bilo kome pozitivno mišljenje?!?! Zašto je tako?
tako je , jer sam osjetio na vlastitoj koži, a i imam glavu i oči ...

a što se tiče ljudi koji svojim znanjem umijećem mogu služiti lokalnoj zajednici najkvalitetnije...dakako da ih ima ali nijedan ozbiljnije neće u politiku, osim jednog koji kad je i nešto pokušao istjerali su ga...

stoga elephant
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: NEMA PREDAJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimesri srp 15, 2009 8:19 pm

Zašto se predavati i otvarati novi nick. Ono što je bilo nema povratka iako sam doživio i prijetnje i ja znam ne samo prijetit.

A potakla me je sasvim druga osoba
na ovo pitanje a osoba je od vašeg dubokog povjerenja,
buduči da vas toliko zabolio ovaj post nemam što dodati
osim da "ISTINITOST JAKO JAKO BOLI."

Osoba koja me je potaknula na pitanje ako ima imalo
ljudskosti i dostojanstva onda če vam reči. Za početak toliko od mene.

PS.-Sada čemo pisati svim institucijama RH i ostalima pa ako me netko ubije zna se tko je i radi čega.
i zaboli me neka stvar mnogi su pokušali 4 puta sam hodao putem između života i smrti pa mi je sve sve svejedno več sam se navikao.
Možda sam jocolor
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimesri srp 15, 2009 9:41 pm

iskreno, uopće mi nije poznato o čemu se ovdje radi...može li netko složiti bar par rečenica...
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Novinari i institucije trebaju povezati na koga se odnosi.   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimesri srp 15, 2009 10:02 pm

BrainCleaner je napisao/la:
U Daruvaru vlasnica trgovine d.o.o. ulazi nakon radnog vremena oko pola noči uzima artikle bez ukucavanja prometa, natovarena robom iz vlastite trgovine a nakon inventure prikaže manjak robe kao dug svojim 2. trgovkinjama koji njih dvije moraju namiriti a vlasnica ne
sudjeluje u podmiranju istog jer i ona također ponekad radi.
Dali taj nazovi dug pravno te dvije trgovinje moraju vračati vlasnici trgovine koji je također i njezin????

Pravda trulog kapitalizma u RH! davno stigla i u naš mali grad.

OVO JE TAJ POST Evil or Very Mad

Ovdje se gospođa našla i udijelila otkaz bez razmišljanja bez ikakvih prava. Teško sitnima! - Page 3 91660 Computer Censored

Kako se je našla prozvanom u takvom jednom postu bez imena i prezimena i ime trgovine. Computer Badday
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimečet srp 16, 2009 1:11 am

Pitam se i zasto se osjecala prozvanom!Sigurno joj savjest proradila na trenutak u panicnoj situaciji i vidjela je sebe i svoje postupke u tom postu i pokusala je "djelovati" ne bi li si umirila savjest na trenutak...njen cin potvrdjuje navedeno i ocito se brine zbog svog "ugleda" u nasem malome gradu u kojem se ionako sve sazna...svi znamo sve...od tuda i njena panika!Iako ne znam o kome se radi,ali vjerujem da se pravno treba raspitati o nacinu djelovanja pravnog dijela postupka!

A kako ste upoznati sa "situacijom" u gradu i sire,onda "znate" da ugledni ne kradu,sve je stvar provizija,poklona u naravi... i ugledna osoba ne smije biti "ugledana"!I na zalost neki spoznaju "istinu" na svojoj kozi,ali im se zato otvore vidici...
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimečet srp 16, 2009 12:47 pm

Slazem se sa Eldoradom,proradila joj je savjest!!!I treba takve u javnost,jer ona ce opet nekoga otpustiti/zaposliti i vrtjeti svoju igru s ciljem zadrzavanja vise novaca u svom dzepu!Mislim,jebes takvog gazdu koji radi na stetu svojih zaposlenika!A takvih ima...ja da sam na takvom mjestu,prvo bi si nasao drugi posao prije otkaza koji bih dobio s namjerom,jer bi nekoga zasamarao sto krade od mene,a neka si onda misli hoce li onaj drugi/druga napraviti isto sto i ja!A culo bi se o tome,jer bih ja sam to razglasio kakav je.Na zalost taj sistem bi prosao po mnogim firmama da ljudi ne okrecu glavu!

Jedina poanta tvoga slucaja Zlatko je u tome sto je ona reagirala,znaci kriva je!Ne pise ni o kome se radi,ni u kojoj trgovini...nije izneseno nista!I ona ne moze napraviti "brainclean" da se osjeca bolje!Kopa ju i kopati ce je jos vise i vise...
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimepet srp 17, 2009 1:00 am

mr_yul je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
BrainCleaner je napisao/la:
Buduči je bio ovako veliki interes na predhodni post više nikada neču napisati niti jednu jedinu rječ jer se netko osvetio NE MENI nego
mojoj KČERI i unuku ni krivima niti dužnima.
Napuštam ove stranice i odlazim. Ako sam nekoga od forumaša povrjedio neka mi oprosti.
BUDITE POZDRAVLJENI.
Sa poštovanjem Zlatko Vaniček.


Crying or Very sad Evil or Very Mad Egg

Nema tu interesa za odgovanje ili neodgovaranje,kako je vec netko rekao,sezona je kiselih krastavaca...jedini razlog da napustis forum je da uzmes novo ime,posto si svjesno otkrio identitet i vidi se sto si napisao.Da, i upravo zbog toga vjerujem da netko nekoga prati! Slobodno izrazi svoje misljenje,ali s novim imenom da ne radis stetu sebi ili bliznjima...jer znam da nas 10-ak objavi svoje ime i prezime na forumu da bi vecina ostala gledati i pratiti sto to taj doticni i pise!Bilo je toga u skoroj proslosti na drugom forumu...i zato je netko izmislio forum da ima kvorum!!!


Nažalost, nisam pročitao post od BrainCleanera. Ne znam o čemu se radi. Kakvo je to osvećivanje njegovoj kćeri i unuku i zbog čega? Nadam se da je vrijeme osvećivanja (i ucjenjivanja) u gradu Daruvaru stvar prošlosti. Bar za iduće četiri godine...
Molim da mi netko kaže o čemu se radilo.

Sada vidiš o čemu se radi. Egg
[Vrh] Go down
stranac




Broj postova : 8
Registration date : 16.07.2009

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Jako dobro poznanstvo.   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimepet srp 17, 2009 11:51 pm

Šta se čudiš? Poznam je kada je radila u OTP-u u upravi to sam iskusio na svojoj koži i sva sreča da sam dobio otkaz njezinom zaslugom i
emigrirao možda me se još sječa. Ta od koga nema koristi sa time neče niti razgovarat.
Vrag u ljudskoj spodobi. Javi mi se na PP. ja imam i papirnatih dokaza. KAKO JE PROPAO O.T.P. Arrow
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 1:12 am

To nisam znao i javim ti se privatnom porukom i da popijemo piče u to ime, znači da bi i Bajić mogao imati posla? Twisted Evil
[Vrh] Go down
stranac




Broj postova : 8
Registration date : 16.07.2009

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimepon srp 20, 2009 12:13 am

BrainCleaner je napisao/la:
To nisam znao i javim ti se privatnom porukom i da popijemo piče u to ime, znači da bi i Bajić mogao imati posla? Twisted Evil

I to kakvog posla do guše šta je usrala. Teško sitnima! - Page 3 91660
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimened srp 26, 2009 12:50 pm

BrainCleaner je napisao/la:
U Daruvaru vlasnica trgovine d.o.o. ulazi nakon radnog vremena oko pola noči uzima artikle bez ukucavanja prometa, natovarena robom iz vlastite trgovine a nakon inventure prikaže manjak robe kao dug svojim 2. trgovkinjama koji njih dvije moraju namiriti a vlasnica ne
sudjeluje u podmiranju istog jer i ona također ponekad radi.
Dali taj nazovi dug pravno te dvije trgovinje moraju vračati vlasnici trgovine koji je također i njezin????

Pravda trulog kapitalizma u RH! davno stigla i u naš mali grad.

OVO JE TAJ POST Evil or Very Mad

Tek toliko da se ne zaboravi a ja sigurno neču zaboraviti.
Puno pozdrava vlasnici. Evil or Very Mad Twisted Evil affraid
[Vrh] Go down
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimečet stu 04, 2010 8:56 pm

Kad sam ovo sve pročitao mogu reći da je cijena rada u gradu koma,da ne spominjem galbec,prekovremene...Recimo da je plaća u gradu jedna od najćeščih cca 3200kn koju radnik odradi za 22 radna dana s nakupljenih 176 sati rada i to daje netto cijenu sata od 18,18kn!Što je loša cijena rada.Samo za primjer gdje kolega u jednoj našoj građevinskoj firmi ima dobru plaću od 4000kn,što djeluje kao dobra plaća,ali on za nju u prosjeku odradi 240h mjesećno,a ima cijenu sata čak 16,66kn!!!A sad si zamislite one koji isplaćuju minimalac po cijeni sata od 12,375kn!A da ne spominjem one koji dobiju minimalac na račun,a dio gotovine vraćaju u firmu...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimesub stu 06, 2010 10:11 am

Zadovoljni su oni koji imaju plaćenu cijenu sata 10 do 20 kuna. Čudno da nitko od vodstva ne spominje onih gotovo 2500 koji nemaju nikakvu cijenu sata. Otpisani su za ove čija je cijena sata minimalno neto 100 kuna. Kojim su to rezultatima, osim međusobnim namještaljkama, to zaradili?
[Vrh] Go down
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:29 pm

I statistika govori crno,na 1 radnika dolazi 1 penzioner i 1 nezaposleni!Nema razloga za brigu,šaljite sve na nježnik...
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 9:08 pm

Ontario je napisao/la:
I statistika govori crno,na 1 radnika dolazi 1 penzioner i 1 nezaposleni!Nema razloga za brigu,šaljite sve na nježnik...

Ma može to i gore...
[Vrh] Go down
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimepet stu 12, 2010 9:00 pm

Priča se kako polako,ali sigurno izlazimo iz krize...ja ne vidim pomak naprijed,a vi?Ako se obistini prognoza,naježili smo ko žuti!!!Bit će šverca opet sa € po ćoškovima!!!

http://www.jutarnji.hr/ekonomski-kolaps--euro-9-2-kune--500-000-ljudi-na-burzi--kasne-place-i-mirovine/903094/
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitimečet pro 16, 2010 11:48 pm

Ontario je napisao/la:
Priča se kako polako,ali sigurno izlazimo iz krize...ja ne vidim pomak naprijed,a vi?Ako se obistini prognoza,naježili smo ko žuti!!!Bit će šverca opet sa € po ćoškovima!!!

http://www.jutarnji.hr/ekonomski-kolaps--euro-9-2-kune--500-000-ljudi-na-burzi--kasne-place-i-mirovine/903094/

Nije to još ništa,mi smo štakoraši...preživjeti ćemo mi i gore stvari!Trust!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Teško sitnima! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Teško sitnima!
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Gospodarstvo recimo ...-
Forum(o)Bir: