Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Teško sitnima!

Go down 
+14
monalisa
debeli
biber
mr_yul
lejla
calimero
grafein
Građanin Krejn
kranj
Herminka
Vivaxo
BrainCleaner
DartH
Eldorado
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 01, 2009 12:09 am

Kako je krenulo nikakvo cudo..
Biti ce to prava turisticka promenada..
Do 1000 radnika ovoga grada u promenadi, bolje redu za kruh ispred vjecnice grada, fontanu imamo pa ce se imati gdje napiti vode makar..
Kolko cujem pola dalita je na nekakvom prisilnom godisnjem, vesna nikada nije gore stajala a pivara mjesecima bez place..
Jenostavno nemogu vjerovati da se to dogadja u NASEM gradu..
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 01, 2009 12:42 am

Da, "dalit" navodno radi za izvoz, a u svijetu je kriza... nemaju zalihe (u novcu), a i Cegi im zagorčava život. Navodno šalje inspekcije razne, potražuje dugovanja.... ne znam, ne bih volio raditi u "dalitu", niti u "Vesni"... Jadni ljudi...
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 01, 2009 12:51 am

Dalit je otpustio 30 ljudi i 60 poslao na godišnji. Nije dobio plaču. MPD dobio plaču i najavljeno da se nezna kada će biti slijedeća. No
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 01, 2009 12:44 pm

Glavna tema naših lokalnih i državnih političara je jesmo li u krizi ili smo malo ušli u recesiju, ali nikako ne priznati stvarno stanje koje svi vidimo. Otkazi, smanjenje plaća ( onima koji još uvijek imaju sreću da rade ), smanjenje životnog standarda, poskupljenje kredita, sve veći broj ljudi koji prevrću kontejnere za otpad itd. ,ne zanimaju ovu privilegiranu kastu. Bojim se da i građani ne upadnu u beznađe i prihvate kao da to tako mora i biti. Već je konstatirano, ali valja ponoviti, recesija je većini izgovor za loše poslovanje i promašaje.
[Vrh] Go down
biber




Broj postova : 21
Registration date : 05.12.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 01, 2009 2:26 pm

Kakav posao, bitno je da imamo bazene i fontanu......a nemamo poštenu poslovnu zonu.. sve su veličine dnevnog boravka...
Tako se razvija gospodarstvo............... Exclamation
Joj jada i bijede.........tuge i žalosti...... Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Teško nama   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 08, 2009 2:02 pm

Teško nama s ovakvim likovima ("političarima") koji vode grad i gospodarstvenicima ("biznismenima") koji su upropastili što se upropastiti dalo. I to samo da bi oni sada izvukli koju kunu više. Stvarno kratkovidno i neznalački.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 08, 2009 7:40 pm

Cujem da su radnici svih "Wagnerovih" firmi dobili crkavicu, čak su im i sredili sa bankama da im se nesmanji minus na tekućim racunima jer im je placa kasnila..
Vid ti vraga, pod stare dane ih hvata slabost ili?
Primjetila sam i novu stranicu naseg "giganta"..
dalitcorp
Da su bez love to vec vrapci na granama pjevaju, naime cujem da ni u MPD-u stanje nije sjajno s obzirom da vecinu rade za brodogradnju a neki njihovi duznici propadaju i neplacaju..samim time povlace za sobom i kooperante..
Stanje je stvarno malo skakljivo, no ukoliko oni prestanu sa radom i imovina se dokopa neko poput "velestovanog" sumnjam da ce neka firma tamo biti...proje neki bazen ili sletna staza kako je najavljeno vec..mozda i neki spomenik Ceglediju!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimeuto vel 10, 2009 8:22 pm

Pa kako neke "ptice" pricaju,Sanader bi trebao objaviti krajem ovog ili pocetkom iduceg tjedna krizno stanje! Kud cemo mi u recesiju?Mi zivimo u njoj vec godinama uz nadu da ce Vesna,MPD,Ljevaonica i Pivovara to prezivjeti inace cemo imati "daruvarske susrete" u malo drugacijem izdanju!

Neka mi netko upucen navede firme koje vrijede u gradu?Ovdje mi se cini omjer da naci normalan posao je jednak dobitku na lotu!Onda bih bolje ovo drugo,ako je u pitanju jackpot!


bounce
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimečet vel 12, 2009 10:33 am

Eldorado je napisao/la:
Kud cemo mi u recesiju?Mi zivimo u njoj vec godinama
Ovdje mi se cini omjer da naci normalan posao je jednak dobitku na lotu!

bounce

Čini mi se da otkad znam za sebe čujem smo pojmove : stabilizacija, štednja, stezanje remena, kriza, recesija... Imaju li neke generacije pravo i na malo normalnog života?
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimečet vel 12, 2009 4:01 pm

kranj je napisao/la:

Imaju li neke generacije pravo i na malo normalnog života?

Imaju, i to mlađe generacije onih krupnih riba!!!! Kako u prošlosti tako i u budućnosti!
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimepet vel 13, 2009 2:28 pm

Moze nam biti i gore:

Radim kod Austrijanca.
Placu dizem kod Talijana.
Shopingujem kod Slovenca.
Telefon placam Nijemcu.
Tocim gorivo kod Mađara.
Lijekove kupujem od Izraelca.
Zakone mi propisuje Belgijanac.
Sudi mi Nizozemac.


Konacno. IMAMO HRVATSKU!!!

Sad jos neka prodaju i HEP i pjesma!

Dobro je Grafein rekao,ali nece ih bas biti po gradu kad raja poludi...Netko moze u HR ostvariti americki san,a vecina u HR ne moze ostvariti ni hrvatski san - kredit!!!
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimesub vel 14, 2009 7:48 pm

Vivaxo je napisao/la:
Moze nam biti i gore:

!!

Zar to izražavaš svoj optimizam?
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 12:00 am

Onda dođu opet državni izbori. Narod glasa stalno za iste (čitaj HDZ) pa se poslije "čude k'o puran glisti" da je sve gore i gore... Istina, s mentalno ograničenom dijasporom i 500.000 kupljenih glasova nije problem dobiti izbore.
[Vrh] Go down
debeli

debeli


Broj postova : 7
Registration date : 23.12.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 9:03 pm

Vivaxo je napisao/la:
Moze nam biti i gore:

Radim kod Austrijanca.
Placu dizem kod Talijana.
Shopingujem kod Slovenca.
Telefon placam Nijemcu.
Tocim gorivo kod Mađara.
Lijekove kupujem od Izraelca.
Zakone mi propisuje Belgijanac.
Sudi mi Nizozemac.


Konacno. IMAMO HRVATSKU!!!

Sad jos neka prodaju i HEP i pjesma!

Dobro je Grafein rekao,ali nece ih bas biti po gradu kad raja poludi...Netko moze u HR ostvariti americki san,a vecina u HR ne moze ostvariti ni hrvatski san - kredit!!!
sad but true Mad
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimened vel 15, 2009 9:25 pm

kranj je napisao/la:
Zar to izražavaš svoj optimizam?

Mislim da je to lijepo receno i da je Vivaxo svojim postom precrtao surovu HR realnost.Na zalost,moze biti jos gore!Realno ce i biti za koju godinu.Imati cemo Hrvatsku i biti cemo stranci u svojoj drzavi!I opet,nazalost!
[Vrh] Go down
monalisa

monalisa


Broj postova : 3
Registration date : 21.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimeuto vel 17, 2009 3:55 pm

Eldorado je napisao/la:
kranj je napisao/la:
Zar to izražavaš svoj optimizam?

Mislim da je to lijepo receno i da je Vivaxo svojim postom precrtao surovu HR realnost.Na zalost,moze biti jos gore!Realno ce i biti za koju godinu.Imati cemo Hrvatsku i biti cemo stranci u svojoj drzavi!I opet,nazalost!

Potpisujem. Jedino što znamo je primijetiti, žaliti i biti ogorčeni zbog postupaka moćnika. Rekla bih da kao nacija nismo jedninstveni bez obzira na masovno nezadovoljstvo. Šaka jedinstvenih istomišljenika i drma ovom državom. I oni najmanji prepoznaju njihove gluposti kojima javnim obraćanjem misle zamazati masi oči, ali oni to i dalje rade, a mi i dalje negodujemo. No
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimeuto vel 17, 2009 11:53 pm

monalisa je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
kranj je napisao/la:
Zar to izražavaš svoj optimizam?

Mislim da je to lijepo receno i da je Vivaxo svojim postom precrtao surovu HR realnost.Na zalost,moze biti jos gore!Realno ce i biti za koju godinu.Imati cemo Hrvatsku i biti cemo stranci u svojoj drzavi!I opet,nazalost!

Potpisujem. Jedino što znamo je primijetiti, žaliti i biti ogorčeni zbog postupaka moćnika. Rekla bih da kao nacija nismo jedninstveni bez obzira na masovno nezadovoljstvo. Šaka jedinstvenih istomišljenika i drma ovom državom. I oni najmanji prepoznaju njihove gluposti kojima javnim obraćanjem misle zamazati masi oči, ali oni to i dalje rade, a mi i dalje negodujemo. No

Ma, nije ni to problem.
Problem je što se mi zadovoljavamo negodovati sebi u bradu, junačiti se na šanku i bjesniti na internetskim forumima. Mi se nismo odmakli od Gotovčeva stada, a zube se ne usudimo pokazati čak ni zubaru.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimesri vel 18, 2009 1:03 am

Građanin Krejn je napisao/la:


Ma, nije ni to problem.
Problem je što se mi zadovoljavamo negodovati sebi u bradu, junačiti se na šanku i bjesniti na internetskim forumima. Mi se nismo odmakli od Gotovčeva stada, a zube se ne usudimo pokazati čak ni zubaru.

Ali ni to nije sve: ako se kada i koja od ovaca usudi zablejati, tj. negodovati ili pobuniti se, ostale ovce su spremnije odreći je se, okrenuti leđa upravo toj ovci kako svojom podrškom ne bi na sebe navukli gnjev predvodnika stada.
Zašto?
Zato što su sumnjičave jer ne shvaćaju zašto se, iz kojih pobuda, ova "crna" ovca uzjogunila i pobunila i sigurnije im je slijediti utabanu stazu kojom ih vodi predvodnik... Exclamation
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimesri vel 18, 2009 4:25 am

Herminka je napisao/la:
Građanin Krejn je napisao/la:


Ma, nije ni to problem.
Problem je što se mi zadovoljavamo negodovati sebi u bradu, junačiti se na šanku i bjesniti na internetskim forumima. Mi se nismo odmakli od Gotovčeva stada, a zube se ne usudimo pokazati čak ni zubaru.

Ali ni to nije sve: ako se kada i koja od ovaca usudi zablejati, tj. negodovati ili pobuniti se, ostale ovce su spremnije odreći je se, okrenuti leđa upravo toj ovci kako svojom podrškom ne bi na sebe navukli gnjev predvodnika stada.
Zašto?
Zato što su sumnjičave jer ne shvaćaju zašto se, iz kojih pobuda, ova "crna" ovca uzjogunila i pobunila i sigurnije im je slijediti utabanu stazu kojom ih vodi predvodnik... Exclamation
pa s jedne strane i razumijem ljude...
ajde nek neko pobroji zaposlene u lokalnoj i državnoj upravi...nasuprot onima u privatnom biznisu...
hrpetina ljudi živi na javnim jaslama i naravno da se boji otkaza ako prozbore nešto javno...

samo ne razmišljaju da će na ovakav način ionako na ulicu jer ode sve u...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimesri vel 18, 2009 8:37 pm

Casio je napisao/la:
hrpetina ljudi živi na javnim jaslama i naravno da se boji otkaza ako prozbore nešto javno...

samo ne razmišljaju da će na ovakav način ionako na ulicu jer ode sve u...

Nije jasno zbog čega bi netko šutio na očite imbecilne poteze ( desetke puta su već nabrojeni, pa ih nema smisla stalno ponavljati ) kada je rješenje u zadnjoj riječi.
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimečet vel 19, 2009 1:37 pm

kranj je napisao/la:
Nije jasno zbog čega bi netko šutio na očite imbecilne poteze ( desetke puta su već nabrojeni, pa ih nema smisla stalno ponavljati ) kada je rješenje u zadnjoj riječi.

...suti i ceka da "nadređeni" ode i dođe netko drugi,a placa ostaje!Kod kuce psuje i skida sve po spisku...
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Nepravda prema djelatnicama!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimesub svi 16, 2009 8:19 pm

U Daruvaru vlasnica trgovine d.o.o. ulazi nakon radnog vremena oko pola noči uzima artikle bez ukucavanja prometa, natovarena robom iz vlastite trgovine a nakon inventure prikaže manjak robe kao dug svojim 2. trgovkinjama koji njih dvije moraju namiriti a vlasnica ne
sudjeluje u podmiranju istog jer i ona također ponekad radi.
Dali taj nazovi dug pravno te dvije trgovinje moraju vračati vlasnici trgovine koji je također i njezin????

Pravda trulog kapitalizma u RH! davno stigla i u naš mali grad.

OVO JE TAJ POST Evil or Very Mad


Zadnja promjena: BrainCleaner; sri srp 15, 2009 7:59 pm; ukupno mijenjano 2 put/a. (Reason for editing : Gospođa je ostala tvrda i dalje pa nema razloga da brišem post.)
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Ogromno zanimanje   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimesub srp 11, 2009 3:49 pm

Buduči je bio ovako veliki interes na predhodni post više nikada neču napisati niti jednu jedinu rječ jer se netko osvetio NE MENI nego
mojoj KČERI i unuku ni krivima niti dužnima.
Napuštam ove stranice i odlazim. Ako sam nekoga od forumaša povrjedio neka mi oprosti.
BUDITE POZDRAVLJENI.
Sa poštovanjem Zlatko Vaniček.


Crying or Very sad Evil or Very Mad Egg
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimepon srp 13, 2009 11:36 pm

BrainCleaner je napisao/la:
Buduči je bio ovako veliki interes na predhodni post više nikada neču napisati niti jednu jedinu rječ jer se netko osvetio NE MENI nego
mojoj KČERI i unuku ni krivima niti dužnima.
Napuštam ove stranice i odlazim. Ako sam nekoga od forumaša povrjedio neka mi oprosti.
BUDITE POZDRAVLJENI.
Sa poštovanjem Zlatko Vaniček.


Crying or Very sad Evil or Very Mad Egg

Nema tu interesa za odgovanje ili neodgovaranje,kako je vec netko rekao,sezona je kiselih krastavaca...jedini razlog da napustis forum je da uzmes novo ime,posto si svjesno otkrio identitet i vidi se sto si napisao.Da, i upravo zbog toga vjerujem da netko nekoga prati! Slobodno izrazi svoje misljenje,ali s novim imenom da ne radis stetu sebi ili bliznjima...jer znam da nas 10-ak objavi svoje ime i prezime na forumu da bi vecina ostala gledati i pratiti sto to taj doticni i pise!Bilo je toga u skoroj proslosti na drugom forumu...i zato je netko izmislio forum da ima kvorum!!!
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitimepon srp 13, 2009 11:56 pm

Eldorado je napisao/la:
BrainCleaner je napisao/la:
Buduči je bio ovako veliki interes na predhodni post više nikada neču napisati niti jednu jedinu rječ jer se netko osvetio NE MENI nego
mojoj KČERI i unuku ni krivima niti dužnima.
Napuštam ove stranice i odlazim. Ako sam nekoga od forumaša povrjedio neka mi oprosti.
BUDITE POZDRAVLJENI.
Sa poštovanjem Zlatko Vaniček.


Crying or Very sad Evil or Very Mad Egg

Nema tu interesa za odgovanje ili neodgovaranje,kako je vec netko rekao,sezona je kiselih krastavaca...jedini razlog da napustis forum je da uzmes novo ime,posto si svjesno otkrio identitet i vidi se sto si napisao.Da, i upravo zbog toga vjerujem da netko nekoga prati! Slobodno izrazi svoje misljenje,ali s novim imenom da ne radis stetu sebi ili bliznjima...jer znam da nas 10-ak objavi svoje ime i prezime na forumu da bi vecina ostala gledati i pratiti sto to taj doticni i pise!Bilo je toga u skoroj proslosti na drugom forumu...i zato je netko izmislio forum da ima kvorum!!!


Nažalost, nisam pročitao post od BrainCleanera. Ne znam o čemu se radi. Kakvo je to osvećivanje njegovoj kćeri i unuku i zbog čega? Nadam se da je vrijeme osvećivanja (i ucjenjivanja) u gradu Daruvaru stvar prošlosti. Bar za iduće četiri godine...
Molim da mi netko kaže o čemu se radilo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Teško sitnima! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teško sitnima!   Teško sitnima! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Teško sitnima!
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Gospodarstvo recimo ...-
Forum(o)Bir: