Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Njušite li ...

Go down 
+30
meta_k
daydreams
ii
dar-mar
VOLIM DARUVAR
anto
monty
ostap bender
biber
Zdenko Čoban
mr_yul
trnokop
grafein
razorni2
DARUVARČAN
Pegy
ivka
micamaca
Dawor
calimero
nova_nada
kranj
Max
lejla
debeli
Građanin Krejn
Casio
Vivaxo
Herminka
Eldorado
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Koga biste za gradonačelnika:
Ivan Cegledi
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap10%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 10% [ 50 ]
Vladimir Bilek
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Bruno Marić
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap17%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 17% [ 89 ]
Zvonko Cegledi
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap2%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 2% [ 10 ]
Dalibor Rohlik
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap25%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 25% [ 125 ]
Zdenko Čoban
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap8%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 8% [ 39 ]
Ivan Budinjaš
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap0%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 2 ]
Toni Boroš
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Mato Peić
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 5% [ 26 ]
Osoba X - netko drugi...
Njušite li ... - Page 8 Vote_lcap23%Njušite li ... - Page 8 Vote_rcap
 23% [ 121 ]
Ukupno glasova : 510
 

Autor/icaPoruka
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimepon oľu 02, 2009 8:57 pm

Eldorado je napisao/la:
A ocekivati da netko novi ispliva je jako teskooooo!Kako god,Cegi MORA pasti!!!

A P. Jakšić????? Mnogi i dalje misle da se on samo šali!!! bom
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimepon oľu 02, 2009 10:43 pm

VOLIM DARUVAR je napisao/la:
Evo, nemam puno komentara na anketu za gradonačelnika, ali znam jedno - TREBAMO NOVOG LIJEPOG , MLADOG I SPOSOBNOG GRADONAČELNIKA a jedini od navedenih u tu grupu spada BRUNO MARIĆ. I što god drugi mislili o tome - ja se iskreno nadam da će dobiti ovu izbornu bitku. Puno mladih daruvarčana napokon želi mladog gradonačelnika i glasat će za njega jer su im ovo prvi izbori na kojima imaju pravo glasa. Neće nas iznevjeriti vjerujem u to!!

Halo "Volim Daruvar"!!!
Ja mislim da se ti zaje....š. Kriterij za izbor gradonačelnika... Ma ne mogu vjerovati.
P.S. Meni je Pajo Jakšić ljepši. Ima brkove kao i ja.
Molim da se gospodin Jakšić uvrsti na listu. Čim prije.
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 12:05 am

Imam osjećaj da je (opet) sve otišlo k vragu.
Razgovarao sam (vrlo ozbiljno) s čelnicima većine daruvarskih stranaka. Svi se kunu da su ovo izbori protiv Cegledija i da je najvažnije promijeniti vlast, a manje je važno tko će zasjesti na njegovo mjesto.
No, vjerujete li vi u to?
Ja mislim da svi koji bubnjaju o decegledizaciji imaju figu u džepu i da će mu zdušno sekundirati u slučaju (nedajbože) njegove pobjede. Ako su zaista svi željni promjene i ako zaista svi smatraju da su ovo izbori protiv, kako to da nisu sastavili zajedničku listu i osigurali pobjedu na izborima. Kao što su to napravili u Sisku, gdje je šest stranaka sastavilo zajedničku listu.
Jer, ako će biti pet lista - piši kući propalo. Osim toga, svi će na listama imati predstavnika češke manjine, ali nitko se nije konzultirao s manjinskim institucijama (Savez Čeha, češke besede, vijeća češke manjine i koordinacija). Već vidim da ćemo kao i do sada imati legitimnog (legalno izabranog) predstavnika manjine, koji će donositi odluke protiv manjinskog interesa.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 7:37 pm

Građanin Krejn je napisao/la:
Svi se kunu da su ovo izbori protiv Cegledija i da je najvažnije promijeniti vlast, a manje je važno tko će zasjesti na njegovo mjesto.
No, vjerujete li vi u to?
.

Ne vjerujem političarima niti malo. Za kavicu, bezveznu protekciju ili fotelju, učinit će što god hoćete. Svoj čvrsti stav sto puta će promijeniti.
Osim toga, "izbori protiv" nisu nikada nikome donijeli boljitak. Samo izabrati ono što želim, može značiti napredak. Najmanje je važno hoće li SDP, HDZ, HSS, HSP ili HSDDŽ sjediti formalno u fotelji, a nastavit će se vladavina iste ekipe. Treba dobro vidjeti koja ekipa se javlja i što nudi, pa makar ne bili lijepi, mladi i spodobni.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 9:35 pm

Građanin Krejn je napisao/la:
Imam osjećaj da je (opet) sve otišlo k vragu.
i da je najvažnije promijeniti vlast,...
.
hahahaa
znači nitko nema pojma ništa raditi osim drpati i otimati...pa im je NAJVAŽNIJE skinuti Cegledija, čitaj DA ONI POSTANU NOVI CEGLEDIJI...

a ljudi ovce one telaste i glasaju za sve te hdz, sdp. hss, pčpr, šljm, opcije ...

ma treba ljude veslati doživotno...sve mi se gadi pale
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 9:54 pm

Nada umire zadnja,ali cisto sumnjam na iznenađenje na izbornoj listi u ovom nasem krticnjaku!

Shocked
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 12:00 am

ufff dugo me nije bilo i vidim da sam dosta toga propustila! kao prvo, broj glasova! Smile a ovako... Bilek nije zamrznuo svoje članstvo u HNS-u, još uvijek je čelnik! Istina je da će koalirati sa Brunom Marićem, ali ne kao "nezavisnjak"!

čitam sve ove postove koji su pisani dok me nije bilo i dolazim do zaključka da se zapravo ništa nije promjenilo, osim što sada znamo da se gosp. Čoban nema namjeru kandidrati i Bilek će ići u utrku za dogradonačelnika... ostalo su sve stare vijesti! Sleep
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 12:22 am

nova_nada je napisao/la:
i dolazim do zaključka da se zapravo ništa nije promjenilo, osim što sada znamo da se gosp. Čoban nema namjeru kandidrati i Bilek će ići u utrku za dogradonačelnika... ostalo su sve stare vijesti! Sleep

Nije novo čak ni to o Bileku. tongue Znali smo već i ranije da će se uključiti s nekim u utrku, samo nismo znali koji ponuđač dolazi u obzir. No

Ovo s Marićem je pale
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:30 pm

Građanin Krejn je napisao/la:
Dobro je da to imamo ovdje - za povijest, jer sutra se to vjerojatno neće moći vidjeti tamo gdje je bilo.


Bio si 100% u pravu!Anketa je uklonjena zbog porazavajucih rezultata!!!

bounce
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 5:44 pm

Vivaxo je napisao/la:
Građanin Krejn je napisao/la:
Dobro je da to imamo ovdje - za povijest, jer sutra se to vjerojatno neće moći vidjeti tamo gdje je bilo.


Bio si 100% u pravu!Anketa je uklonjena zbog porazavajucih rezultata!!!

bounce

Very Happy Ne treba biti vidovit, dovoljno je gledati oko sebe i vidjeti! Na žalost i to je sposobnost rijetkih!
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 10:26 pm

Poražavajući ili ne, rezultati su "napumpani".

Čini mi se da se i na ovoj našoj slično događa. Odjednom je Bruno Marić dobio puno glasova confused , a nema baš nekih obrazloženja u postovima.
Isto tako mi se čini neuvjerljivim da neregistrirani korisnici tako odjednom glasuju.
Što jest - jest! HDZ ima najposlušnije stado...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 12:51 am

Herminka je napisao/la:
Poražavajući ili ne, rezultati su "napumpani".

Čini mi se da se i na ovoj našoj slično događa. Odjednom je Bruno Marić dobio puno glasova confused , a nema baš nekih obrazloženja u postovima.
Isto tako mi se čini neuvjerljivim da neregistrirani korisnici tako odjednom glasuju.
Što jest - jest! HDZ ima najposlušnije stado...
već sam negdje rekao...da im staviš "krcu" i kažeš za njega glasujte on je HDZ, Krco bi dobio glasove...drugim riječima nitko ne misli svojom glavom.

SDP i dalje mislim da su u lokalu izrazito vidljivije nego na državnoj razini ljudi koji previše vole sari propali socijalistički režim i njihove metode.

HSP sve isto kao i SDP samo se ovdje radi o proustaškoj retorici.

HSU propale stare prdonje koje su u komunizmu bili poltroni raznorazni šefići po političkoj liniji a ne po znanju.

HSLS odavno se u lokalu udaljio od programa, ali isto vrijedi i za središnjicu.

HSS sa seljaštvom i Stjepanom R. ni S ni R, veze s vezom nema, stranka koju iz vlastitih intersa guraju 2 čovjeka u Daruvaru s obilatom pomoći svojih najbližih suradnika.

jel ima još netko??? NEZAVISNI do sada se pokazali vlastito koristoljubci.

e HNS, sad je ŽABAC čovjk br. 1 najdalje odmakao u hijerarhiji, jel to govori više od 1000 riječi il teba nešto o toj stranci na gradskoj razini dalje komentirati. Il to kad na izboru za predsjednika, gosp. Čačić kaže ko ne glasa za mene bolje da ga nema.

drugim riječima, pišam se na sve njih i one koji su simpatizeri sličnih a šute o ovome ko zadnje g...
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 1:07 am

E Casio stvarno si nam sve elaborirao samo nam nisi rekao u koju grupu spadaš i što misliš poduzeti da se to stanje promjeni. Evo ti jedan od niza prijedloga koje ti mogu preporučiti.
Npr. učlani se u HNS pokupi istomišljenike (ne treba ti ih puno, 10-15 ljudi) i na prvoj skupštini HNS-A prođeš ko predsjednik i Žapca nema više ni u talonu.
Slično ti je i sa ostalim strankama a najlakše sa seljacima. Njih nema ni 30. Very Happy scratch alien
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 1:15 am

calimero je napisao/la:
E Casio stvarno si nam sve elaborirao samo nam nisi rekao u koju grupu spadaš i što misliš poduzeti da se to stanje promjeni. Evo ti jedan od niza prijedloga koje ti mogu preporučiti.
Npr. učlani se u HNS pokupi istomišljenike (ne treba ti ih puno, 10-15 ljudi) i na prvoj skupštini HNS-A prođeš ko predsjednik i Žapca nema više ni u talonu.
Slično ti je i sa ostalim strankama a najlakše sa seljacima. Njih nema ni 30. Very Happy scratch alien

O, pa nisu niti oni toliko ludi. Trebaš ući u G.O. da možeš tako reagirati. Bez brige, bilo bi i njima sumnjivo da odjednom nađu 15-20 simpatizera koji će ih kasnije srušiti....
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 1:38 am

Netočno. Na skupštini su svi članovi stranke i imaju pravo birati i biti birani. Da probamo? alien
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 1:43 am

calimero je napisao/la:
Netočno. Na skupštini su svi članovi stranke i imaju pravo birati i biti birani. Da probamo? alien
Ali, da li će nas uopće primiti u stranku. Za tebe mogu reći da imaš ljusku na glavi, a ja da sam ćelav pa im zato ne odgovaramo. Šalim se.
Moramo razraditi pravu taktiku - jedan po jedan, da ne bude sumnjivo. Dok nas ne bude 51%, moramo biti poslušni, a onda udaramo.
Ti izaberi stranku (nemoj HDZ, navodno ih ima više od 400). farao
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 1:49 am

Nije mudro da se taktika bilo kakve diverzije (ne one termičke) dogovara ovako javno... What a Face
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 8:30 pm

calimero je napisao/la:
E Casio stvarno si nam sve elaborirao samo nam nisi rekao u koju grupu spadaš
kako nisam, ne čitaš pažljivo... geek

Casio je napisao/la:
drugim riječima, pišam se na sve njih i one koji su simpatizeri sličnih a šute o ovome ko zadnje g...

a ima još hrpa postova kao npr.
Casio je napisao/la:

prije svega lijep pozdrav!
googlajući netom naletim i na ovaj (za mene novi) forum.
evo za 1. post dao sam glas Pejiću iako je istina da on sam mora biti taj koji se želi uhvatiti u koštac s ovako odgovornom ulogom, a prije toga izreći se kandidaturom.

Ali

Daruvarski gradonačelnik kao 1. treba biti ili sposoban i dokazani gospodarstvenik s karakteristikama poštenog, marljivog,hrabrog, kulturnog i stručno priznatog čovjeka.

ili pod 2. intelektualac, široko obrazovan, cijenjen kao intelektualac na nivou države u fahu koji pokriva( književnik, publicist, znanstvanik...)

e sad kako onog pod 1. ne vidim osim Kolačeka ( on je mali bonsai ) onoga što nam treba, a nije rekao da bi se htio kandidirati, a nije ni na popisu ankete, a pod 2. isto kao ( mali bonsai) jedino vidim Pejića...glas sam dao Mati.

Tko god da bude ( od poštenih) neće moći ništa okrenuti na bolje( krediti će ga doslovce "objesiti"), ali bi mogao barem loše zaustaviti i prokazivati što je loše i što je bilo loše ( zato hrabrost treba).

On bi bio "glas naroda" i trn u oku gradskom vijeću, a "ogledalo grada" prema van( državnim i županijskim institucijama).

Ali realno moja je procjena da niti ima takvog čovjeka u Daruvaru koji je spreman na ovaj posao, niti je u Daruvaru trenutno stvorena dovoljna "kritična masa" koja bi mogla podariti potrebnu većinu takovom gradonačelniku, i pretpostavljam da će Cegledi ili Marić "sramotiti" naš grad još 4 god. A ostatak sramote (Rohlik, Bilek(za njega mi žao da moram biti tako krut),Horvat,il neko od nabrojanih s popisa) će ionako držat lojtre kao 2 dogradonačelnika.

Tužno al istinito.


stoga ne biram manje loše, nego ili biram ili ne biram
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 9:58 pm

Casio je napisao/la:


Daruvarski gradonačelnik kao 1. treba biti ili sposoban i dokazani gospodarstvenik s karakteristikama poštenog, marljivog,hrabrog, kulturnog i stručno priznatog čovjeka.

ili pod 2. intelektualac, široko obrazovan, cijenjen kao intelektualac na nivou države u fahu koji pokriva( književnik, publicist, znanstvanik...)

Tko god da bude ( od poštenih) neće moći ništa okrenuti na bolje( krediti će ga doslovce "objesiti"), ali bi mogao barem loše zaustaviti i prokazivati što je loše i što je bilo loše ( zato hrabrost treba).

On bi bio "glas naroda" i trn u oku gradskom vijeću, a "ogledalo grada" prema van( državnim i županijskim institucijama).

Ali realno moja je procjena da niti ima takvog čovjeka u Daruvaru koji je spreman na ovaj posao, niti je u Daruvaru trenutno stvorena dovoljna "kritična masa" koja bi mogla podariti potrebnu većinu takovom gradonačelniku, i pretpostavljam da će Cegledi ili Marić "sramotiti" naš grad još 4 god. A ostatak sramote (Rohlik, Bilek(za njega mi žao da moram biti tako krut),Horvat,il neko od nabrojanih s popisa) će ionako držat lojtre kao 2 dogradonačelnika.

Tužno al istinito.

Citat :

stoga ne biram manje loše, nego ili biram ili ne biram

Stvarno tužno, ali i istinito!

Zašto bi se sposoban, uspješan, pametan pojedinac "žrtvovao" da bude gradonačelnik ovoga grada kojemu se još duuugo ne nazire svijetla budućnost jer ga je dosadašnje vodstvo uspjelo uvući na samo dno dna?

Čemu žrtvovati svoj poslovni uspjeh i ugled na poslovnom planu za gradonačelničku fotelju u gradu u kojem su istinske ljudske vrijednosti neprepoznate i gdje se kriterij uspješnosti formira prema "ličnostima" poput Žapca ili Marića?
Vjerujem da su to samo neka od pitanja koja si eventualno postavljaju oni koji bi mogli i znali voditi ovaj grad.
A onda je tu i onaj znani 'malograđanski jal' zbog kojeg bi se takav pojedinac bio 'seciran' do u tančine. I ne samo on, već i sva njegova bliža i daljnja rodbina, svojta, kumovi, prijatelji, susjedi...

Ovo je samo djelić onoga o čemu sam razmišljala promatrajući kako se niotkuda ne pojavljuje Osoba X.

Također nisam pristalica opcije: glasujmo za manje lošeg.
Ja svoj glas neću dati onome za koga smatram da je loš.
On će u tom slučaju ionako pripasti također lošemu, zar ne?
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimened oľu 08, 2009 2:00 am

Nažalost, ako biraš manje lošeg od lošeg i to je nešto. Jer "Dontovom metodom", ako daješ glas nekome autsajderu koji je dobar ili se našališ pa glasaš za slabu listu koja neće preći prag, daješ glas pobjedniku. Zato gledaj da pobijedi "najmanje loš".
Uostalom, tko ne izađe na izbore, nema se pravo žaliti.
[Vrh] Go down
biber




Broj postova : 21
Registration date : 05.12.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimened oľu 08, 2009 11:41 am

Slažem se sa montyjem, treba izaći i glasati...logika kaže manje zlo je ipak bolje od većeg...
Na listama su ljudi, a ne sveci........od ponuđenog trebamo izabrati...a izbor treba biti protiv Cegija..kako se kaže začepi nos i glasaj........
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimepon oľu 09, 2009 12:29 am

biber je napisao/la:
.a izbor treba biti protiv .
tipičan hrvatski glasač..
samo glasuje protiv, nije bitno za koga bitno da je protiv...
i zato imamo u Daruvaru vlast kakvu zaslužujemo
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimesri oľu 11, 2009 8:21 am

Casio je napisao/la:
biber je napisao/la:
.a izbor treba biti protiv .
tipičan hrvatski glasač..
samo glasuje protiv, nije bitno za koga bitno da je protiv...
i zato imamo u Daruvaru vlast kakvu zaslužujemo

A "ZA" koga bi ti glasao? Za sada su kandidati Cegledi, Rohlik i Marić. Biber je zaključio da treba izabrati najmanje zlo, i ja ga podržavam (svi znamo tko je najveće).

lol!
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:00 am

Herminka je napisao/la:
Bruno Marić - moj stav o dotičnom sam već iznosila i nisam se predomislila: dvoličan, nezreo, potkupljiv lik ne treba ovome gradu.
Zvonko Cegledi - treba li uopće komentirati?
Dalibor Rohlik - eh, Roki, Roki...daleko je on od gradonačelnika. Kad nekome pripadne uloga "maloga od palube", teško ga je zamisliti na mjestu kapetana (i to broda koji tone).
Možda još ima vremena da se nešto promijeni.

Teško nama ako su ovo budući vođe našeg stada?!
Možda još ima vremena!
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:14 pm

Casio je napisao/la:
biber je napisao/la:
.a izbor treba biti protiv .
tipičan hrvatski glasač..
samo glasuje protiv, nije bitno za koga bitno da je protiv...
i zato imamo u Daruvaru vlast kakvu zaslužujemo

Nije to nikakav hrvatski izum.
Hrvatski izum je rezistencija, odnosno neizlazak na birališta zbog demoraliziranosti. To treba promijeniti po svaku cijenu - objasniti ljudima da treba izaći na birališta i da treba glasovati.
Ako nemaš dovoljno razloga glasovati ZA nekog kandidata, mislim da u našem slučaju ima milijun razloga glasovati PROTIV nekoga...
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Sponsored content





Njušite li ... - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Njušite li ...
[Vrh] 
Stranica 8 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: