Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Njušite li ...

Go down 
+30
meta_k
daydreams
ii
dar-mar
VOLIM DARUVAR
anto
monty
ostap bender
biber
Zdenko Čoban
mr_yul
trnokop
grafein
razorni2
DARUVARČAN
Pegy
ivka
micamaca
Dawor
calimero
nova_nada
kranj
Max
lejla
debeli
Građanin Krejn
Casio
Vivaxo
Herminka
Eldorado
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Koga biste za gradonačelnika:
Ivan Cegledi
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap10%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 10% [ 50 ]
Vladimir Bilek
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Bruno Marić
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap17%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 17% [ 89 ]
Zvonko Cegledi
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap2%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 2% [ 10 ]
Dalibor Rohlik
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap25%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 25% [ 125 ]
Zdenko Čoban
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap8%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 8% [ 39 ]
Ivan Budinjaš
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap0%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 2 ]
Toni Boroš
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Mato Peić
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 5% [ 26 ]
Osoba X - netko drugi...
Njušite li ... - Page 7 Vote_lcap23%Njušite li ... - Page 7 Vote_rcap
 23% [ 121 ]
Ukupno glasova : 510
 

Autor/icaPoruka
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimened vel 22, 2009 4:38 am

pa koliko ja čujem za idući sastanak obrtničke komore grada Daruvara najavljen je posjed dueta Bilek Marić.
Tko je ono hvalio Bileka i njegovu konzistentnost u stavovima hahahahaha lol!
[Vrh] Go down
biber




Broj postova : 21
Registration date : 05.12.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimened vel 22, 2009 12:13 pm

To je zato što HDZ i HNS vjerovatno idu zajedno na izbore, Bilek će biti nezavisni
da ih se ne proziva i jedne i druge za koaliciju.
Ja to podržavam...bolje Bruno i Bilek nego Cegledi i Rohlik.......
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimened vel 22, 2009 2:49 pm

Herminka je napisao/la:
To je i meni skoro smiješno. Zapravo čudno. No, valjda se i to može - kada se hoće.
Spominje se neko "zamrzavanje" članstva... What a Face Evil or Very Mad No

TO POKAZUJE KOLIKO JE "OZBILJAN". RANO JE ODUSTAO DA BUDE NOSITELJ SVOJE LISTE, PA SE NADA DA ĆE MOĆI UŠIĆARITI KAO NEZAVISNI KANDIDAT. TIME POKAZUJE I IZ KAKVE STRANKE DOLAZI... MALO JE PREDSJEDNIK G.O. HNS-A, PA MALO NEZAVISNI... MARIĆU ĆE ON DOBRO DOĆI NA LISTI JER U SVOJIM REDOVIMA NEMA TAKO POPULARNOG "MANJINCA" (BEZ UVREDE). NAIME, HNS I HDZ NE IDU SKUPA.
ŠTO SE TIČE CEGIJA, ZA SADA JE I ON SAM. KOLIKO ZNAM, SDP SLAŽE SVOJU LISTU, BEZ HSS-A, A HDZ I HSS SE NISU DOGOVORILI ONAKO LIJEPO KAO NA DRŽAVNOJ RAZINI.
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimened vel 22, 2009 11:43 pm

Herminka je napisao/la:


Razmišljajući o osobi X i o tome koga i kakvoga to mi očekujemo, pao mi je na pamet Marcel Medak.

Rezultati ankete pokazuju i dalje isto, samo je broj glasova porastao. Favorit je Osoba X...
Medak kojeg sam spomenula u nedavnom postu, ipak ulazi u igru, koliko se da čuti... Neutral Neutral

Imat ćemo, po svemu sudeći, izbor između lošega i gorega... bom
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimened vel 22, 2009 11:49 pm

mr_yul je napisao/la:
NAIME, HNS I HDZ NE IDU SKUPA.
ŠTO SE TIČE CEGIJA, ZA SADA JE I ON SAM. KOLIKO ZNAM, SDP SLAŽE SVOJU LISTU, BEZ HSS-A, A HDZ I HSS SE NISU DOGOVORILI ONAKO LIJEPO KAO NA DRŽAVNOJ RAZINI.

HNS ne ide s HDZ-om? (Podsjetite me: A predsjednik koje stranke je Bilek?)
SDP - sam?
HSS - sam?
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon vel 23, 2009 12:12 am

Herminka je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
NAIME, HNS I HDZ NE IDU SKUPA.
ŠTO SE TIČE CEGIJA, ZA SADA JE I ON SAM. KOLIKO ZNAM, SDP SLAŽE SVOJU LISTU, BEZ HSS-A, A HDZ I HSS SE NISU DOGOVORILI ONAKO LIJEPO KAO NA DRŽAVNOJ RAZINI.

HNS ne ide s HDZ-om? (Podsjetite me: A predsjednik koje stranke je Bilek?)
SDP - sam?
HSS - sam?

HERMINKA MOJA,
BILEK JE OPET POSTAO "NEZAVISNI KANDIDAT" DA BI MOGAO IĆI S HDZ-OM! ZAMRZNUO JE ČLANSTVO U STRANCI. AKO POPUŠE U OVOJ KOMBINACIJI, VJEROJATNO ĆE GA OPET "ODMRZNUTI". TOLIKO O BILEKU...
OSOBNO MISLIM DA HSS I SDP NEĆE SKUPA. ZAŠTO JE CEGI PRVO IŠAO NA RAZGOVOR S HDZ-OM, PA SE NAVODNO ŽALIO NA MARIĆA KAD JE BIO NA SAJMU U BJELOVARU?
ETO...
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon vel 23, 2009 1:39 am

mr_yul je napisao/la:
Herminka je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
NAIME, HNS I HDZ NE IDU SKUPA.
ŠTO SE TIČE CEGIJA, ZA SADA JE I ON SAM. KOLIKO ZNAM, SDP SLAŽE SVOJU LISTU, BEZ HSS-A, A HDZ I HSS SE NISU DOGOVORILI ONAKO LIJEPO KAO NA DRŽAVNOJ RAZINI.

HNS ne ide s HDZ-om? (Podsjetite me: A predsjednik koje stranke je Bilek?)
SDP - sam?
HSS - sam?

HERMINKA MOJA,
BILEK JE OPET POSTAO "NEZAVISNI KANDIDAT" DA BI MOGAO IĆI S HDZ-OM! ZAMRZNUO JE ČLANSTVO U STRANCI. AKO POPUŠE U OVOJ KOMBINACIJI, VJEROJATNO ĆE GA OPET "ODMRZNUTI". TOLIKO O BILEKU...
OSOBNO MISLIM DA HSS I SDP NEĆE SKUPA. ZAŠTO JE CEGI PRVO IŠAO NA RAZGOVOR S HDZ-OM, PA SE NAVODNO ŽALIO NA MARIĆA KAD JE BIO NA SAJMU U BJELOVARU?
ETO...

Krivo. Bilek ide s HDZ-om kao kandidat HNS-a.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon vel 23, 2009 12:34 pm

Herminka je napisao/la:
To je i meni skoro smiješno. Zapravo čudno. No, valjda se i to može - kada se hoće.
Spominje se neko "zamrzavanje" članstva... What a Face Evil or Very Mad No
Nije mi jasno da netko može zamrznuti svoj svijetonazor. No
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon vel 23, 2009 12:47 pm

mr_yul je napisao/la:
Herminka je napisao/la:
mr_yul je napisao/la:
NAIME, HNS I HDZ NE IDU SKUPA.
ŠTO SE TIČE CEGIJA, ZA SADA JE I ON SAM. KOLIKO ZNAM, SDP SLAŽE SVOJU LISTU, BEZ HSS-A, A HDZ I HSS SE NISU DOGOVORILI ONAKO LIJEPO KAO NA DRŽAVNOJ RAZINI.

HNS ne ide s HDZ-om? (Podsjetite me: A predsjednik koje stranke je Bilek?)
SDP - sam?
HSS - sam?

HERMINKA MOJA,
BILEK JE OPET POSTAO "NEZAVISNI KANDIDAT" DA BI MOGAO IĆI S HDZ-OM! ZAMRZNUO JE ČLANSTVO U STRANCI. AKO POPUŠE U OVOJ KOMBINACIJI, VJEROJATNO ĆE GA OPET "ODMRZNUTI". TOLIKO O BILEKU...
OSOBNO MISLIM DA HSS I SDP NEĆE SKUPA. ZAŠTO JE CEGI PRVO IŠAO NA RAZGOVOR S HDZ-OM, PA SE NAVODNO ŽALIO NA MARIĆA KAD JE BIO NA SAJMU U BJELOVARU?
ETO...
btw..hajde skini caps lock...please lol!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon vel 23, 2009 2:08 pm

calimero je napisao/la:
Herminka je napisao/la:
To je i meni skoro smiješno. Zapravo čudno. No, valjda se i to može - kada se hoće.
Spominje se neko "zamrzavanje" članstva... What a Face Evil or Very Mad No
Nije mi jasno da netko može zamrznuti svoj svijetonazor. No
pa nije svoj svjetonazor zamrznuo, on mu je ostao isti...
Kuna, al ne ova daruvarska osoba, već hrvatska u džepu
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimeuto vel 24, 2009 8:13 pm

Građanin Krejn je napisao/la:

Krivo. Bilek ide s HDZ-om kao kandidat HNS-a.

Ma, ovo je bolje nego u kazalištu!
Ljudi se imaju čime zabavljati, jedino bi im karata za kazalište bila jeftinija.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimeuto vel 24, 2009 8:30 pm

kranj je napisao/la:
Ma, ovo je bolje nego u kazalištu!
Ljudi se imaju čime zabavljati, jedino bi im karata za kazalište bila jeftinija.

Mislio si reci: Ovo je kazaliste u kome oni diktiraju predstavu od pocetka do kraja i na kraju uvijek netko pokupi lovu?Sto od najma idejne gluposti,sto od ulaznica poreznih obveznika...


bounce
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimečet vel 26, 2009 2:25 pm

Zanimljivo je to da je napokon i Radio Daruvar pokrenuo anketu za izbor gradonacelnika,ali u anketama uvijek najlosije prođu oni koji su navedeni prvi,jer su nametnuti s razlogom,ne?


Njušite li ... - Page 7 14194537

Ocito da autor ankete nema volje ili ne zeli da se druga imena pojave na njoj...


Njušite li ... - Page 7 21060438


...a sudeci po rezultatima,cini mi se da ce "vrh" ukloniti ili cijelu anketu ili rezultate!!!

lol!
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimečet vel 26, 2009 11:38 pm

Dobro je da to imamo ovdje - za povijest, jer sutra se to vjerojatno neće moći vidjeti tamo gdje je bilo.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepet vel 27, 2009 1:07 am

ja osobno ne vjerujem u ankete. Ni najmanje. Sigurno je HDZ čim prije angažirao članstvo na glasanje. Sad nam je da vidimo kako će se SDP i HSS snaći. Naravno, ukoliko se ne makne prije anketa sa stranica radija (treba preživjeti još 3 mjeseca do izbora, a radiju je jedan od glavnih klijenata Grad Daruvar).

Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepet vel 27, 2009 9:14 pm

Ona anketa na www.radio-daruvar je 100% "lažirana". Twisted Evil
[Vrh] Go down
ivka




Broj postova : 10
Registration date : 03.01.2009

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepet vel 27, 2009 9:54 pm

nitko nije spomenuo Kunu, znam da on nema veze s politikom, ali nebi bio loš za gradonačelnika Question Question scratch
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimesub vel 28, 2009 1:26 am

ivka je napisao/la:
nitko nije spomenuo Kunu, znam da on nema veze s politikom, ali nebi bio loš za gradonačelnika Question Question scratch

Bez veze... Samo zato što je dobar poduzetnik...
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimesub vel 28, 2009 1:28 am

Herminka je napisao/la:
Ona anketa na www.radio-daruvar je 100% "lažirana". Twisted Evil

Istina. Kako sam i ranije rekao. Jedino se Cegi još nije snašao (8 glasova, a ova dvojica preko 400). tongue
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimened oľu 01, 2009 1:30 pm

mr_yul je napisao/la:


Jedino se Cegi još nije snašao (8 glasova, a ova dvojica preko 400). tongue
Budimo realni, pa Cegi je i zaslužio samo tih par glasova i nadam se da će na tome ostati!!! Tko mu kriv što se nije snašao, imao je dva mandata vremena na raspolaganju!
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon oľu 02, 2009 6:37 pm

Casio je napisao/la:
Kao prvo hvala gosp. Čobanu na obraćanju.
Mene zanima s obzirom da je u istoj stranci kao i gradonačelnik, što je to konkretno poduzimao do sada da gradonačelnikova (ne)djela izađu na svjetlo dana, kako na gradskoj razini u okviru HSS-a tako i na stranačkoj središnjici.
i drugo pitanje vidim da ste odlučni u nakani da skinete gradonačelnika, da li to isto znači da se ne slažete i zapravo s 1. čovjekom grada iz sjene gospodinom V.M. ?
Zasada toliko
Hvala
Ovdje se ne radi o firmi koju g. Čoban vodi, nego o njegovim političkim stavovima i djelovanju! Nisam nigdje pročitao njegov odgovor.
[Vrh] Go down
VOLIM DARUVAR




Broj postova : 1
Registration date : 02.03.2009

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon oľu 02, 2009 8:05 pm

Evo, nemam puno komentara na anketu za gradonačelnika, ali znam jedno - TREBAMO NOVOG LIJEPOG , MLADOG I SPOSOBNOG GRADONAČELNIKA a jedini od navedenih u tu grupu spada BRUNO MARIĆ. I što god drugi mislili o tome - ja se iskreno nadam da će dobiti ovu izbornu bitku. Puno mladih daruvarčana napokon želi mladog gradonačelnika i glasat će za njega jer su im ovo prvi izbori na kojima imaju pravo glasa. Neće nas iznevjeriti vjerujem u to!!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon oľu 02, 2009 8:18 pm

Do sad nije nista pametno isplivalo,ali ... to sto su se udruzili Maric/Bilek mi se cini kao dobitna kombinacija,jer mislim da ce mladi puno bolje proci od starije ekipe!Ipak i trend je mladih gradonacelnika po ostalim gradovima...Cegledi je vec "pao" po meni!Mislio sam da je nas SDP pametniji,ali oni opet guraju Rohlika i zbog toga ce i oni "prdnuti" na fenjer!A ocekivati da netko novi ispliva je jako teskooooo!Kako god,Cegi MORA pasti!!!
[Vrh] Go down
trnokop

trnokop


Broj postova : 44
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon oľu 02, 2009 8:22 pm

VOLIM DARUVAR je napisao/la:
Evo, nemam puno komentara na anketu za gradonačelnika, ali znam jedno - TREBAMO NOVOG LIJEPOG , MLADOG I SPOSOBNOG GRADONAČELNIKA a jedini od navedenih u tu grupu spada BRUNO MARIĆ. I što god drugi mislili o tome - ja se iskreno nadam da će dobiti ovu izbornu bitku. Puno mladih daruvarčana napokon želi mladog gradonačelnika i glasat će za njega jer su im ovo prvi izbori na kojima imaju pravo glasa. Neće nas iznevjeriti vjerujem u to!!

Shocked

Mladež HDZ-a očito prednjači ne samo brojem članova već i aktivnošću a i debilizmom. Mislim isticati ljepotu i mladost kao glavne osobine gradonačelnika je u najmanju ruku glupo. To je kao da ja tvrdim da nije važno što termalni vodeni park stvara samo gubitke kad je tako lijep i nov Suspect
[Vrh] Go down
trnokop

trnokop


Broj postova : 44
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitimepon oľu 02, 2009 8:26 pm

VOLIM DARUVAR je napisao/la:
Puno mladih daruvarčana napokon želi mladog gradonačelnika i glasat će za njega jer su im ovo prvi izbori na kojima imaju pravo glasa.

Ako svi "mladi daruvarčani" kao i ti odbijaju kritički (ili čak općenito) misliti onda nam se stvarno crno piše.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Njušite li ... - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Njušite li ...
[Vrh] 
Stranica 7 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: