Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Njušite li ...

Go down 
+30
meta_k
daydreams
ii
dar-mar
VOLIM DARUVAR
anto
monty
ostap bender
biber
Zdenko Čoban
mr_yul
trnokop
grafein
razorni2
DARUVARČAN
Pegy
ivka
micamaca
Dawor
calimero
nova_nada
kranj
Max
lejla
debeli
Građanin Krejn
Casio
Vivaxo
Herminka
Eldorado
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Koga biste za gradonačelnika:
Ivan Cegledi
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap10%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 10% [ 50 ]
Vladimir Bilek
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Bruno Marić
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap17%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 17% [ 89 ]
Zvonko Cegledi
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap2%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 2% [ 10 ]
Dalibor Rohlik
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap25%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 25% [ 125 ]
Zdenko Čoban
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap8%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 8% [ 39 ]
Ivan Budinjaš
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap0%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 0% [ 2 ]
Toni Boroš
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Mato Peić
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 5% [ 26 ]
Osoba X - netko drugi...
Njušite li ... - Page 2 Vote_lcap23%Njušite li ... - Page 2 Vote_rcap
 23% [ 121 ]
Ukupno glasova : 510
 

Autor/icaPoruka
Dawor




Broj postova : 4
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimepet sij 02, 2009 9:55 pm

Večina (kao i ja) smo skloni osobi X upravo iz tog razloga što nije prava osoba. Tko ide u politiku za tuđi interes? Svi gledaju svoje dupe i kako ga i gdje vrlo ugodno smjestiti i tamo dugo zadržati, zato opozicija šuti (ne samo u našem gradu nego u cijeloj državi). Vlast tj. određena moć kvari ljude i iskreno sumnjam da bi itko bio dobar. Onaj tko je zaista dobra osoba u politici kratko traje, ipak treba imati želudac za sva ta govna. pale
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 12:11 am

Vidim ostra rasprava krenula, Bileku bi ipak dala prednost pred Čuhnjilkom, makar je ona ŽENA.
Ta ista persona (HSS) je za isti sastanak o kojem je netko pricao kumovala da Daruvar nebude područje od posebne državne skrbi..
Ona, gradski HSS i gradonačelnik osobno su se umješali i poveli nas na put propasti..
Prema tome netko drugi ali ona i slične njoj ipak NE
Možda je mladi Bilek ipak malo rezerviran pa ihra na neke druge karte, suprotstavljanje bi mu dalo prednost kofd mladih ljudi, no bakice i dedeki će i dalje glasati za debelog...
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 1:21 am

nova_nada je napisao/la:
'
Moram se još osvrnuti na nečije mišljenje da je donedavno samo šutio i dizao ručicu, tj. nožicu! Uopće ne vidim razloga za tako što pisati. Mislila sam da je ovo ozbiljna tema i da se prema njoj tako svi odnose. Ako sam krivo shvatila, unaprijed se ispričavam i molim dotičnu osobu da mi objasni doslovno značenje. Question

Evo zašto tako pisati: upotrijebio sam paralelu s gljivom, jer je to bilo najsličnije angažmanu koji je dotični vijećnik ispoljio na sjednicama vijeća. Pa sam onda, po toj analogiji i posegnuo za 'nožicom', pošto gljive nemaju ručice. Prosto zar ne?
O, da, naravno da je ovo ozbiljna tema, i naravno da Bileku čestitam na posljednjem suprotstavljanju Velečastivom, ali... tko će meni nadoknaditi pola godine razočaranja gledajući njegovo ponašanje u Gradskom vijeću, a jedan sam od onih koji je u njemu vidio oporbu s velikim O?
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 1:25 am

lejla je napisao/la:
Vidim ostra rasprava krenula, Bileku bi ipak dala prednost pred Čuhnjilkom, makar je ona ŽENA.
Ta ista persona (HSS) je za isti sastanak o kojem je netko pricao kumovala da Daruvar nebude područje od posebne državne skrbi..
Ona, gradski HSS i gradonačelnik osobno su se umješali i poveli nas na put propasti..
Prema tome netko drugi ali ona i slične njoj ipak NE
Možda je mladi Bilek ipak malo rezerviran pa ihra na neke druge karte, suprotstavljanje bi mu dalo prednost kofd mladih ljudi, no bakice i dedeki će i dalje glasati za debelog...

Ispravak krivog navoda:
Ako još funkcionira stranica daruvar4shared, tamo se može pročitati zapisnik sa zajedničke sjednice Poglavarstva i Vijeća od 10. travnja 2002. godine, kada se odlučivalo od odustajanja od posebne skrbi. Iz njega se jasno vidi da gospođa Čuchnil NIJE bila nazočna, pa prema tome tvoja je tvrdnja potpuno promašena. Još je više promašena time što gospođa Čuchnil uopće nije mogla izravno utjecati na odluku, pošto nije bila vijećnica u Gradskom vijeću, nego članica Poglavarstva.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 5:56 pm

Prvo i osnovno, da neke stvari razjasnimo! Ja NISAM gospođa Bilek, čak štoviše ženu niti ne poznajem, isto kao i gosp. Bileka. Mislim da gospođi ne bi bilo previše drago da ju se uspoređuje s nekim njoj u potpunosti nepoznatim!
Nemam se apsolutnu namjeru s ikim ovdje prepucavati niti se ikome zamjerati samo zato što ističem svoje mišljenje i stajalište! Ja imam svoje mišljenje, imala sam potrebu podijeliti ga s vama! Ako ste vi toliko uskogrudni da ćete se obrušavati na svaku ličnost koja ide u suprotnom smjeru od vaših stajališta iskreno vas žalim! Čast izuzetcima! Ovo je mjesto gdje svi imamo pravo izreći svoje stajalište, a da zbog njega ne budemo popljuvani!
I još nešto, neznam dal' se to meni čini ili uvažena članica ovo foruma, široj javnosti poznata kao, Herminka mene lektorira? Ako je tako, onda mi je zbilja žao što se netko tako zakačio za "tipfeler" nego za "big picture" ove teme! No
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 6:19 pm

nova_nada je napisao/la:
Ja imam svoje mišljenje, imala sam potrebu podijeliti ga s vama! Ako ste vi toliko uskogrudni da ćete se obrušavati na svaku ličnost koja ide u suprotnom smjeru od vaših stajališta iskreno vas žalim! Čast izuzetcima! Ovo je mjesto gdje svi imamo pravo izreći svoje stajalište, a da zbog njega ne budemo popljuvani!
:
Takav stav cijenim! Ako se netko ne slaže s mojim stavom koji iznosim na forumu, može mi to uvijek argumentirano obrazložiti. Tako ja mislim da g. Bilek nema reference koje bi trebao imati prvi čovjek grada. Mladost da, ali ona sama po sebi nije niti prednost niti mana. Možda malo znam o djelima, netko će ih obrazložiti, ako su značajna za ovaj grad. Politička nadmudrivanja ili kontra zbog kontre, nije učinkovito i značajno za građane.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 6:42 pm

nova_nada je napisao/la:
Prvo i osnovno, da neke stvari razjasnimo! Ja NISAM gospođa Bilek, čak štoviše ženu niti ne poznajem, isto kao i gosp. Bileka. Mislim da gospođi ne bi bilo previše drago da ju se uspoređuje s nekim njoj u potpunosti nepoznatim!
Nemam se apsolutnu namjeru s ikim ovdje prepucavati niti se ikome zamjerati samo zato što ističem svoje mišljenje i stajalište! Ja imam svoje mišljenje, imala sam potrebu podijeliti ga s vama! Ako ste vi toliko uskogrudni da ćete se obrušavati na svaku ličnost koja ide u suprotnom smjeru od vaših stajališta iskreno vas žalim! Čast izuzetcima! Ovo je mjesto gdje svi imamo pravo izreći svoje stajalište, a da zbog njega ne budemo popljuvani!
I još nešto, neznam dal' se to meni čini ili uvažena članica ovo foruma, široj javnosti poznata kao, Herminka mene lektorira? Ako je tako, onda mi je zbilja žao što se netko tako zakačio za "tipfeler" nego za "big picture" ove teme! No

Samim time sto ONA nije bila prisutna, nije mogla odlucivati i slicno ne opravdava cinjenicu da je sve zakuhala, lobirala i nagovarala doticne sudionike..
Iz provjerenih izvora tvrdim isto..ONA je kriva koliko i "velestovani" ....kada je vec zahtjev bio podnesen i trebao biti izglasan ona je ta koja je pokrenula svojevrsnu akciju..a nastavili su je oni koji su imali mogucnost odlucivati itd.....
Ako je nema na "spisku" ne znaci da nije kriva, upravo to se dogadja u nasem gradu..
Ljudi kojih nema niti na jednom "papiru" odlucuju o sudbini ovoga grada i njegovih gradjana putem "pulena" koji su njihova produzena ruka...na slican nacin je i Bilekuu pofaliolo nekoliko glasova...da ne objasnjavam , vjerojatno znate kako ide prica sa nagovaranjem na glasovanje i slicno...Koncanica bas i nije predaleko, a tamo se stosta sazna..
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 7:28 pm

nova_nada je napisao/la:

I još nešto, neznam dal' se to meni čini ili uvažena članica ovo foruma, široj javnosti poznata kao, Herminka mene lektorira? Ako je tako, onda mi je zbilja žao što se netko tako zakačio za "tipfeler" nego za "big picture" ove teme! No

Hvala na ovome uvažena, no moram te ispraviti (ne lektorirati!) u tvrdnji da sam lektorirala tvoj post. Doista nisam! Ukoliko misliš na onaj dio rečenice koje sam obojila crveno citirajući te, dovoljno je da usporediš i vidiš da ništa nije promijenjeno u odnosu na tvoj navod. Zacrvenila sam dio rečenice samo u svrhu isticanja.
Uostalom, provjeri još jednom. Smile
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 8:05 pm

Hvala Herminki na pojašnjenju Very Happy

Činjenica jest da svatko ovdje ima svoje mišljenje! Prepucavanja oko toga neće dovesti nikamo! Mi smo samo glas naroda, glas koji ide u svakakvim smjerovima! Tako moj glas ide u smjeru HNS-a i gosp. Bileka i to se neće promjeniti. Smatram da nema razloga da dolazi do međusobnog prepucavanja i stvaranja online neprijateljstva zbog stvari koja će u višim krugovima i tako proći ne zamjećeno! Kad kažem "višim krugovima" mislim, dakako, na daruvarsku političku scenu!

Moram se osvrnuti i na Lejlin post. Apsolutno se slažem s tobom u vezi gospođe Čuhnil ( Čuchnil, Čuhnjil- ni bog više ne zna kako se pravilno piše)! Žena je lobirala iz sjene! Sve što je u tvom postu o njoj napisano, ja bih apsolutno potvrdila! pig
[Vrh] Go down
micamaca

micamaca


Broj postova : 16
Lokacija : tu ngdje
Registration date : 02.12.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 8:16 pm

Donekle se slažem s Nadom u vezi Bileka. Čovjeka jako dugo poznam i znam da je ok. Ali mislim da mu to što je dobar može biti i mana. Čovjek koji će nam postati gradonačelnik morat će znati dobro gristi i boriti se protiv svega onoga što je zakuhao Cegi i Mioč i njima podložni. Pitam se da li Vladimir to može. Kandidat za idućeg gradonačelnika će morati imati velika "cohones". scratch
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 8:24 pm

definitivno se slažem s micamacom! ali mislim da će on u dogledno vrijeme pokazati da koliko može biti dobar toliko može i napasti! Bar se nadam da će to učiniti, jer ću se u suprotnom i ja razočarati!
[Vrh] Go down
ivka




Broj postova : 10
Registration date : 03.01.2009

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 10:40 pm

ja sam nova na ovom forumu, ali me je jako zainteresirao pa sam odlučila sudjelovati. Od svih na spisku za gradonačelnika baš me se nitko nije dojmio, slažem se s tim da bi trebala biti žena, ali veliko je pitanje da li mi takvu u gradu posjedujemo, tj. da li ima koja koja ima hrabrosti se upustiti u takvo šta?! Nitko nije spominjao dr. Maletića, zanima me šta ima tko za njega reći.
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimesub sij 03, 2009 11:50 pm

Karizma - skup odredenih aktiviranih psiho-fizickih i drugih osobina koji njihovom nosiocu omogucuje da bude iznadprosjecno percipiran od odredenog broja ljudi.

zadovoljan, Calimero?
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimened sij 04, 2009 2:10 am

kranj je napisao/la:
nova_nada je napisao/la:
Ja imam svoje mišljenje, imala sam potrebu podijeliti ga s vama! Ako ste vi toliko uskogrudni da ćete se obrušavati na svaku ličnost koja ide u suprotnom smjeru od vaših stajališta iskreno vas žalim! Čast izuzetcima! Ovo je mjesto gdje svi imamo pravo izreći svoje stajalište, a da zbog njega ne budemo popljuvani!
:
Takav stav cijenim! Ako se netko ne slaže s mojim stavom koji iznosim na forumu, može mi to uvijek argumentirano obrazložiti. Tako ja mislim da g. Bilek nema reference koje bi trebao imati prvi čovjek grada. Mladost da, ali ona sama po sebi nije niti prednost niti mana. Možda malo znam o djelima, netko će ih obrazložiti, ako su značajna za ovaj grad. Politička nadmudrivanja ili kontra zbog kontre, nije učinkovito i značajno za građane.

Ja bih otišao još korak dalje, pa rekao - recite ljudi što mislite, slobodno, i ne morate to uopće (dobro) obrazlagati. Ne bojte se ako mislite drugačije od drugih. Osobno ću braniti svačije pravo da kaže što mislil, bez obzira koliko se ne slagao s njim. Ne uzimajte previše srcu kritiku drugih forumaša.
Pamtite:
1. Gdje svi misle isto, nitko ne misli duboko
2. Ljudi se dijele na one koji misle i one koji imaju mišljenje.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimened sij 04, 2009 2:13 am

ivka je napisao/la:
ja sam nova na ovom forumu, ali me je jako zainteresirao pa sam odlučila sudjelovati. Od svih na spisku za gradonačelnika baš me se nitko nije dojmio, slažem se s tim da bi trebala biti žena, ali veliko je pitanje da li mi takvu u gradu posjedujemo, tj. da li ima koja koja ima hrabrosti se upustiti u takvo šta?! Nitko nije spominjao dr. Maletića, zanima me šta ima tko za njega reći.

Respect za prijedlog, ali čovjek je potpuno apolitičan i volio bih da ostane tamo gdje jeste. U protivnom dobili bismo lošeg političara, a izgubili odličnog urologa i estetskog kirurga.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimened sij 04, 2009 2:14 am

nova_nada je napisao/la:
definitivno se slažem s micamacom! ali mislim da će on u dogledno vrijeme pokazati da koliko može biti dobar toliko može i napasti! Bar se nadam da će to učiniti, jer ću se u suprotnom i ja razočarati!

Iz tvojih usta u Božje uši...
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimened sij 04, 2009 1:58 pm

Slazem se,no mislim da Bilekovo vrijeme tek dolazi tek za cca 10 godina,a do tada...
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimened sij 04, 2009 3:42 pm

Vivaxo je napisao/la:
Slazem se,no mislim da Bilekovo vrijeme tek dolazi tek za cca 10 godina,a do tada...

Idea
...neka radije peče zanat?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimened sij 04, 2009 4:20 pm

Tako nekako ili da se navikne vremenom na zmijske ugrize i postane otporan!
[Vrh] Go down
Max

Max


Broj postova : 10
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimened sij 04, 2009 7:40 pm

Vivaxo je napisao/la:
Slazem se,no mislim da Bilekovo vrijeme tek dolazi tek za cca 10 godina,a do tada...
lol!
[Vrh] Go down
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimepon sij 05, 2009 1:23 am

Samo da to ne znači da moramo trpiti ovu garnituru sljedećih 10 godina dok Bilek ne očvrsne. afro
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimepon sij 05, 2009 8:23 pm

Pegy je napisao/la:
Samo da to ne znači da moramo trpiti ovu garnituru sljedećih 10 godina dok Bilek ne očvrsne. afro


ne bih rekla da hoćemo! Iako se ja i dalje nadam da je Bilek već sada dovoljno čvrst, ako se dogodi da netko drugi "preuzme" grad vjerujem da to neće biti sadašnja "garnitura". Sigurna sam da to nećemo opet dozvoliti!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimeuto sij 06, 2009 4:13 am

nova_nada je napisao/la:
Pegy je napisao/la:
Samo da to ne znači da moramo trpiti ovu garnituru sljedećih 10 godina dok Bilek ne očvrsne. afro


ne bih rekla da hoćemo! Iako se ja i dalje nadam da je Bilek već sada dovoljno čvrst, ako se dogodi da netko drugi "preuzme" grad vjerujem da to neće biti sadašnja "garnitura". Sigurna sam da to nećemo opet dozvoliti!
zar zaista misliš da rezultati izbora u gradu Daruvaru za 2007. ne govore dovoljno ko će biti gradonačelnik Daruvara ...

jedno je ljudi biti realista,a drugo nerealni optimista...
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimeuto sij 06, 2009 12:59 pm

[quote="Casio"]
nova_nada je napisao/la:
Pegy je napisao/la:
Samo da to ne znači da moramo trpiti ovu garnituru sljedećih 10 godina dok Bilek ne očvrsne. afro

zar zaista misliš da rezultati izbora u gradu Daruvaru za 2007. ne govore dovoljno ko će biti gradonačelnik Daruvara ...

jedno je ljudi biti realista,a drugo nerealni optimista...

Uopće te ne razumijem.
Kako misliš da rezultati izbora u studenom 2007. u gradu Daruvaru govore tko će biti gradonačelnik Daruvara? Najviše glasova, čak 40,61 posto osvojio je SDP. Zar misliš da će Rohlik biti gradonačelnik?
Slijedi HDZ s osvojenih 31,64 posto glasova, pa zar misliš da bi gradonačelnik mogao postati Bruno Marić? Jedva prešavši izborni prag odnosno s osvojenih 8,05 posto glasova na trećem mjestu je bila koalicija HSS/HSLS. Uglavnom se smatra da HSS sam ne bi osvojio ništa i da se šlepao uz Đurđu. Ipak, misliš li da itko može spriječiti Cegledija da otme i treći mandat?
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitimeuto sij 06, 2009 6:08 pm

[quote="Građanin Krejn"]
Casio je napisao/la:
nova_nada je napisao/la:
Pegy je napisao/la:
Samo da to ne znači da moramo trpiti ovu garnituru sljedećih 10 godina dok Bilek ne očvrsne. afro

zar zaista misliš da rezultati izbora u gradu Daruvaru za 2007. ne govore dovoljno ko će biti gradonačelnik Daruvara ...

jedno je ljudi biti realista,a drugo nerealni optimista...

Uopće te ne razumijem.
Kako misliš da rezultati izbora u studenom 2007. u gradu Daruvaru govore tko će biti gradonačelnik Daruvara? Najviše glasova, čak 40,61 posto osvojio je SDP. Zar misliš da će Rohlik biti gradonačelnik?
Slijedi HDZ s osvojenih 31,64 posto glasova, pa zar misliš da bi gradonačelnik mogao postati Bruno Marić? Jedva prešavši izborni prag odnosno s osvojenih 8,05 posto glasova na trećem mjestu je bila koalicija HSS/HSLS. Uglavnom se smatra da HSS sam ne bi osvojio ništa i da se šlepao uz Đurđu. Ipak, misliš li da itko može spriječiti Cegledija da otme i treći mandat?
ja ne razumijem nerazumijevanje jocolor
već sam napisao post, u kojem rezultati iz 2007. daju 99% odgovor ko ć biti gradonačelnik
Marić ili Rohlik po meni 99%
MArić ima veće šanse zbog homogeniziranosti HDZovih birača, koji su dosta kompaktni.
Rohliku se šanse povećavaju ako uđe u 2 krug jer će tada biti sve kontra Marića...
osobno za mene propast i jedan i drugi, kao i alternative koje se trenutno nude.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Njušite li ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Njušite li ...
[Vrh] 
Stranica 2 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: