Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Termalni vodeni park

Go down 
+14
jalnuski diletant
mustrica
dikan
Herminka
Frka
lejla
Građanin Krejn
grafein
monty
Casio
ii
kranj
Eldorado
Vivaxo
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimeuto kol 04, 2009 11:22 am

Mmmdaa...nažalost.
Iole sposoban se snađe tamo gdje se njegov rad cijeni. Danas su na cijeni druge osobine. Zato nam i je tako.
Crying or Very sad
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesri kol 05, 2009 8:22 am

Herminka je napisao/la:
Na sjednici GV (petak, 31. 7.) usvojena su Izvješća o radu i financijskom poslovanju u prošloj godini daruvarskih gradskih poduzeća.

Termalni vodeni park poslovao je s gubitkom. NoSuspectNo
Ali, vijećnici su podržali mladu ekipu Termalnog vodenog parka i dali im još jednu godinu "fore" za postizanje pozitivnih pomaka. Suspect silent

Čini li vam se to razumno?

Naravno da ne.
[Vrh] Go down
dikan

dikan


Broj postova : 7
Registration date : 05.09.2009

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimened ruj 06, 2009 7:21 pm

Herminka je napisao/la:
Na sjednici GV (petak, 31. 7.) usvojena su Izvješća o radu i financijskom poslovanju u prošloj godini daruvarskih gradskih poduzeća.

Termalni vodeni park poslovao je s gubitkom. NoSuspectNo
Ali, vijećnici su podržali mladu ekipu Termalnog vodenog parka i dali im još jednu godinu "fore" za postizanje pozitivnih pomaka. Suspect silent

Čini li vam se to razumno?

dobro je da sam na ovom forumu,tako čovjek svašta sazna... tako mi je i ovo prvi glas da je podržana "mlada ekipa TVP i da im je dana još jedna godina fore... za šta? ZA POSTIZANJE REZULTATA!!! Ma da, ne smijem proć niti blizu vodenog parka, jer se sve praši od toga koliko ta mlada ekipa radi....Dobro je samo da grad ima novaca i vremena, pa da izdrži još jednu fijasko godinu!!!!
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:22 am

dikan je napisao/la:
Herminka je napisao/la:
Na sjednici GV (petak, 31. 7.) usvojena su Izvješća o radu i financijskom poslovanju u prošloj godini daruvarskih gradskih poduzeća.

Termalni vodeni park poslovao je s gubitkom. NoSuspectNo
Ali, vijećnici su podržali mladu ekipu Termalnog vodenog parka i dali im još jednu godinu "fore" za postizanje pozitivnih pomaka. Suspect silent

Čini li vam se to razumno?

dobro je da sam na ovom forumu,tako čovjek svašta sazna... tako mi je i ovo prvi glas da je podržana "mlada ekipa TVP i da im je dana još jedna godina fore... za šta? ZA POSTIZANJE REZULTATA!!! Ma da, ne smijem proć niti blizu vodenog parka, jer se sve praši od toga koliko ta mlada ekipa radi....Dobro je samo da grad ima novaca i vremena, pa da izdrži još jednu fijasko godinu!!!!

ja se ne sjećam niti jedne "dobre godine"... nažalost...
Crying or Very sad
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:44 am

dikan je napisao/la:
Herminka je napisao/la:
Na sjednici GV (petak, 31. 7.) usvojena su Izvješća o radu i financijskom poslovanju u prošloj godini daruvarskih gradskih poduzeća.

Termalni vodeni park poslovao je s gubitkom. NoSuspectNo
Ali, vijećnici su podržali mladu ekipu Termalnog vodenog parka i dali im još jednu godinu "fore" za postizanje pozitivnih pomaka. Suspect silent

Čini li vam se to razumno?

dobro je da sam na ovom forumu,tako čovjek svašta sazna... tako mi je i ovo prvi glas da je podržana "mlada ekipa TVP i da im je dana još jedna godina fore... za šta? ZA POSTIZANJE REZULTATA!!! Ma da, ne smijem proć niti blizu vodenog parka, jer se sve praši od toga koliko ta mlada ekipa radi....Dobro je samo da grad ima novaca i vremena, pa da izdrži još jednu fijasko godinu!!!!

Istina, "mlada ekipa"... Stvarno je bilo "mudro" zaposliti nekoga bez imalo iskustva da vodi investiciju veliku skoro 50 milijuna kuna (koju svi otplaćujemo u idućih 10-15 godina).
Bravo Zvonko - majstore!
(P.S. ovo je sarkazam)
Termalni vodeni park - Page 2 851399
[Vrh] Go down
mustrica




Broj postova : 2
Registration date : 09.09.2009

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:03 pm

monty je napisao/la:
dikan je napisao/la:
Herminka je napisao/la:
Na sjednici GV (petak, 31. 7.) usvojena su Izvješća o radu i financijskom poslovanju u prošloj godini daruvarskih gradskih poduzeća.

Termalni vodeni park poslovao je s gubitkom. NoSuspectNo
Ali, vijećnici su podržali mladu ekipu Termalnog vodenog parka i dali im još jednu godinu "fore" za postizanje pozitivnih pomaka. Suspect silent

Čini li vam se to razumno?

dobro je da sam na ovom forumu,tako čovjek svašta sazna... tako mi je i ovo prvi glas da je podržana "mlada ekipa TVP i da im je dana još jedna godina fore... za šta? ZA POSTIZANJE REZULTATA!!! Ma da, ne smijem proć niti blizu vodenog parka, jer se sve praši od toga koliko ta mlada ekipa radi....Dobro je samo da grad ima novaca i vremena, pa da izdrži još jednu fijasko godinu!!!!

Istina, "mlada ekipa"... Stvarno je bilo "mudro" zaposliti nekoga bez imalo iskustva da vodi investiciju veliku skoro 50 milijuna kuna (koju svi otplaćujemo u idućih 10-15 godina).
Bravo Zvonko - majstore!
(P.S. ovo je sarkazam)


jel to jedina nova investicija, koju vodi mladi i neiskusni ili se ja to varam? Cheer
Termalni vodeni park - Page 2 851399
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimečet ruj 17, 2009 9:42 pm

Nije problem da mladi, stručni ljudi vode i daleko značajnije investicije od TVP. Problem je što je ta investicija od početka krenula naopako ( a, kako bi drugačije kad ju je vodio univerzalni stručnjak ). Vezano je i pitanje stranačke iskaznice, a ne stručnosti u vođenju potencijalne mogućnosti razvoja turizma.
Svaki dan imamo jasne primjere, na razini države, koliko nas košta stranačka podobnost ( poslušnost ).
[Vrh] Go down
jalnuski diletant

jalnuski diletant


Broj postova : 3
Registration date : 16.06.2009

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 1:26 am

monty je napisao/la:
Istina, "mlada ekipa"... Stvarno je bilo "mudro" zaposliti nekoga bez imalo iskustva da vodi investiciju veliku skoro 50 milijuna kuna (koju svi otplaćujemo u idućih 10-15 godina).
Bravo Zvonko - majstore!
(P.S. ovo je sarkazam)
Termalni vodeni park - Page 2 851399

Mislim da su optimisticne prognoze otplate investicije bile za 2067. godinu:
Gradski bazen
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimepet ruj 18, 2009 3:18 pm

jalnuski diletant je napisao/la:
monty je napisao/la:
Istina, "mlada ekipa"... Stvarno je bilo "mudro" zaposliti nekoga bez imalo iskustva da vodi investiciju veliku skoro 50 milijuna kuna (koju svi otplaćujemo u idućih 10-15 godina).
Bravo Zvonko - majstore!
(P.S. ovo je sarkazam)
Termalni vodeni park - Page 2 851399

Mislim da su optimisticne prognoze otplate investicije bile za 2067. godinu:
Gradski bazen
preoptimistične
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesri ruj 23, 2009 1:41 pm

Sad sam se sjetio...prije koju godinu kada se je poceo graditi TVP,jel se sjecate onih listica sto su ih dijelili po sanducicima kojima ljudima nude udjele u TVPu ili prostor,znam da ih je nekoliko investiralo,ali se duuugo ne cuje nista o tome!Zna li netko nesto vise?

Question
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimečet lis 22, 2009 6:00 pm

Ne mogu povjerovati da toj potencijalnoj kolosalnoj investiciji, oko koje su se mnogi zagrijali ( zato i je TVP ) prijeti zatvaranje.?! Išto sada?! Neimari zaboravljenii? Ruju po novim smetlištima ne bi li se nečega dočepali?
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimečet lis 22, 2009 8:56 pm

To sam i ja cuo da ce ga zatvoriti i to uskoro,ali nisam cuo nista provjereno!Kada je taj svecani cin?01.11.? Idemo upaliti svijecu pred kapiju?
[Vrh] Go down
Max

Max


Broj postova : 10
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:48 pm

Eldorado je napisao/la:
To sam i ja cuo da ce ga zatvoriti i to uskoro,ali nisam cuo nista provjereno!Kada je taj svecani cin?01.11.? Idemo upaliti svijecu pred kapiju?
Svijeću bi trebalo zapaliti pred 18 kapija svih tadašnjih gradskih vijećnika koji su glasali za tu epohalnu investiciju, jer samo je jedan vijećnik tvrdio da je to ne isplativo, i nije glasao za tu glupost nego je ostao suzdržan.
Dobar dio tih ljudi i dalje sjedi u vijeću!
Pa i pokojni Džeri je znao da je to ne isplativo.
Da ne bude zabune, nemam ništa protiv bazena, potreban je, ali ne takav.
I najnesposobniji daruvarski obrtnik bi sigurno pametnije potrošio te novce.
Koja smo mi kretenska država, možeš na glupost potrošiti preko 40 tuđih miliona kuna, i za to ne odgovarati, dok u isto vrijeme nemoj platiti kaznu za prometni prekršaj od 500 kuna i završiti ćeš u zatvoru...

Ne znam samo zašto se je stalo sa još pametnijom investicijom izgradnje aerodroma i hotela sa 5 zvjezdica, jer zbilja nam je to u ovom gradu neophodno...
Znaju li te budale uopće, šta je to hotel sa 5 zvjezdica?!
Termalni vodeni park - Page 2 91660
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:53 pm

Max je napisao/la:

Znaju li te budale uopće, šta je to hotel sa 5 zvjezdica?!
Termalni vodeni park - Page 2 91660
o ne znam...
ali vjerujem da jako dobro znaju kolko se da namaknuti provizija i oprati para preko jedne takve investicije
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimened lis 25, 2009 10:29 am

Uvijek mi pri ovakvim razmišljanjima dolazi na um pouka bivšeg putem HRD o tome što su to vantroškovnički radovi i da je u investiciji najskuplje upravo ono što se ne vidi (ali stalna postava dobro osjeti) ?! Koliko je lik bio uvjeren da smo svi tupavi?!
[Vrh] Go down
biber




Broj postova : 21
Registration date : 05.12.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimened lis 25, 2009 1:59 pm

Predsjednik Mesić jučer posjetio Novi Maruf gdje se proširuje poduzetnička zona, dosad je uloženo u nju 3 miliona kuna i još će se uložit 7 miliona, te će se zaposlit još 75 radnika.
U TVP uloženo 42 miliona kuna bez zemljišta i naknadnih dotacija iz gradskog proračuna, a zaposleno kolko ljudi, jel 15. A još koliko se dalo za fontanu, moglo se najmanje zaposlit 200-300 ljudi....Katastrofa nad katastrofama...I kako sad posluje TVP...šta sad? Sve su to pametne poslovne odluke našeg bivšeg gradonačelnika i mentora iz sjene...A još se šepiri po gradu i pametuje...Nek mi to neko objasni, kako je to sve moguće...
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimened lis 25, 2009 11:34 pm

Na kraju ce i Daruvar zavrsiti na bubnju!Samo se nadam da kad kupim jaja da cu naletjeti na Cegija!

pirat
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimepet stu 13, 2009 10:44 pm

Max je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
To sam i ja cuo da ce ga zatvoriti i to uskoro,ali nisam cuo nista provjereno!Kada je taj svecani cin?01.11.? Idemo upaliti svijecu pred kapiju?
Svijeću bi trebalo zapaliti pred 18 kapija svih tadašnjih gradskih vijećnika koji su glasali za tu epohalnu investiciju, jer samo je jedan vijećnik tvrdio da je to ne isplativo, i nije glasao za tu glupost nego je ostao suzdržan.
Dobar dio tih ljudi i dalje sjedi u vijeću!
Pa i pokojni Džeri je znao da je to ne isplativo.
Da ne bude zabune, nemam ništa protiv bazena, potreban je, ali ne takav.
I najnesposobniji daruvarski obrtnik bi sigurno pametnije potrošio te novce.
Koja smo mi kretenska država, možeš na glupost potrošiti preko 40 tuđih miliona kuna, i za to ne odgovarati, dok u isto vrijeme nemoj platiti kaznu za prometni prekršaj od 500 kuna i završiti ćeš u zatvoru...

Ne znam samo zašto se je stalo sa još pametnijom investicijom izgradnje aerodroma i hotela sa 5 zvjezdica, jer zbilja nam je to u ovom gradu neophodno...
Znaju li te budale uopće, šta je to hotel sa 5 zvjezdica?!
Termalni vodeni park - Page 2 91660

Ne znaju......
Vidjeli su na televiziji (tamo sve izgleda manje)...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesub stu 21, 2009 12:47 pm

Dosjetili se ljudi pa nude "dobar potencijal razvoja grada" nekom drugom neka brine o poslovanju, pokrivanju gubitaka i otplati anuiteta. Bravo ! Sami smo ušli u projekt, neki su pokupili vrhnje, a sada "nisam ja odavde." Svašta!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesub stu 21, 2009 6:33 pm

Čula sam da počinju otkazi u TVP-jel to moguće??
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesub stu 21, 2009 7:10 pm

lejla je napisao/la:
Čula sam da počinju otkazi u TVP-jel to moguće??

Otkazi su već podijeljeni! Od sada u tom megalomanskom projektu od 50 milijuna ulaganja rade 4 čovjeka plus direktor koji tamo povremeno dolazi ako slučajno nema radnike na svom privatnom gradilištu! affraid
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesub stu 21, 2009 8:05 pm

grafein je napisao/la:
lejla je napisao/la:
Čula sam da počinju otkazi u TVP-jel to moguće??

Otkazi su već podijeljeni! Od sada u tom megalomanskom projektu od 50 milijuna ulaganja rade 4 čovjeka plus direktor koji tamo povremeno dolazi ako slučajno nema radnike na svom privatnom gradilištu! affraid
hihihi
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimepon stu 23, 2009 2:56 am

sramotna investicija za 4 radna mjesta, nadam se da su im plaće barem "kulturne", kada ih je ostalo tako malo
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimeuto stu 24, 2009 8:05 pm

Nisam siguran da će bilo tko raditi u TVP "najperspektivnijoj investiciji u Daruvaru", jer će ga preuzeti oni koji znaju šta s njim. Njima ne treba ova ekipa. Čudi me da za "rizično uloženih" pedesetak milijuna nitko ne pita, a za sitnice se diže dimna zavjesa.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitimesri stu 25, 2009 1:31 am

Sitno je bitno!Takvi smo mi ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Termalni vodeni park - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Termalni vodeni park
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Gospodarstvo recimo ...-
Forum(o)Bir: