Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Termalni vodeni park

Go down 
+14
jalnuski diletant
mustrica
dikan
Herminka
Frka
lejla
Građanin Krejn
grafein
monty
Casio
ii
kranj
Eldorado
Vivaxo
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimečet vel 26, 2009 9:45 am

Koliko TVP mora zaraditi preo ljeta da bi mogao "izgurati" ostatak godine da se pokrije s rezijama?Bio sam popodne,bilo nas je cetvero kupaca,sve svijetli,grije se...tih 80kn od nas nije nista,a sumnjam da je ostalim danima puno bolje i cini mi se da puno vise proizodi minus nego plus!

Question
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimesub vel 28, 2009 11:13 pm

Proizvodi on MINUS!Ne pokrivaju se ni za rezije,price su za mase...neka pokaze papire!!!Ma ne zarade ni za grijanje!
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimened oľu 01, 2009 11:36 am

Eldorado je napisao/la:
...neka pokaze papire!!!Ma ne zarade ni za grijanje!

Bila bi to fantazija da TVP posluje pozitivno, jer to ne uspijeva niti jednim toplicama u Hrvatskoj ( ne mislim na našu bolnicu ). Čemu onda priče iz gradske uprave? Nije li odgovor među onima "Tko je to?"
[Vrh] Go down
ii

ii


Broj postova : 17
Registration date : 26.03.2009

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimečet oľu 26, 2009 11:39 pm

kranj je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
...neka pokaze papire!!!Ma ne zarade ni za grijanje!

Bila bi to fantazija da TVP posluje pozitivno, jer to ne uspijeva niti jednim toplicama u Hrvatskoj ( ne mislim na našu bolnicu ). Čemu onda priče iz gradske uprave? Nije li odgovor među onima "Tko je to?"

osim gubitaka, zašto je tamo tako grozno prljavo

rijetko viđeno da nešto tako novo već sada izgleda gubavo No
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimened tra 26, 2009 9:38 am

[quote="ii"]
kranj je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
...neka pokaze papire!!!Ma ne zarade ni za grijanje!



osim gubitaka, zašto je tamo tako grozno prljavo

rijetko viđeno da nešto tako novo već sada izgleda gubavo No

Ako TVP ne zaradi niti za grijanje, da se ne spominju drugi troškovi, otkud će se namaknuti sredstva za redovno održavanje i čišćenje?
Tješi me konstatacija vodećih privrednika da je to veliki potencijal daruvarskog turizma. Samo nisu rekli da potencijal može donositi i gubitke koje pokrivaju ( plaćaju ) svi građani.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimened tra 26, 2009 11:31 am

kranj je napisao/la:


Ako TVP ne zaradi niti za grijanje, da se ne spominju drugi troškovi, otkud će se namaknuti sredstva za redovno održavanje i čišćenje?
Tješi me konstatacija vodećih privrednika da je to veliki potencijal daruvarskog turizma. Samo nisu rekli da potencijal može donositi i gubitke koje pokrivaju ( plaćaju ) svi građani.
ma ljudi moji, pa tamo radi koliko ljudi???
4?? 5??
pa i da se pokriva nula s nulom, a ne pokriva se, osim ako ne friziraju izvještaj na kraju godine...znamo kako...da rashode prebace i razbace na nešto drugo itd...

ali ajde da se i pokriva teoretski...jel to vrijedno 40 i koliko ono milijuna kuna...5 ljudi???

ma treba nam svima, svakom stanovniku grada šamar priljepiti
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimened tra 26, 2009 5:56 pm

Casio je napisao/la:
kranj je napisao/la:


Ako TVP ne zaradi niti za grijanje, da se ne spominju drugi troškovi, otkud će se namaknuti sredstva za redovno održavanje i čišćenje?
Tješi me konstatacija vodećih privrednika da je to veliki potencijal daruvarskog turizma. Samo nisu rekli da potencijal može donositi i gubitke koje pokrivaju ( plaćaju ) svi građani.
ma ljudi moji, pa tamo radi koliko ljudi???
4?? 5??
pa i da se pokriva nula s nulom, a ne pokriva se, osim ako ne friziraju izvještaj na kraju godine...znamo kako...da rashode prebace i razbace na nešto drugo itd...

ali ajde da se i pokriva teoretski...jel to vrijedno 40 i koliko ono milijuna kuna...5 ljudi???

ma treba nam svima, svakom stanovniku grada šamar priljepiti

I onda se sjetim da nismo niti počeli plaćati kredit za TVP... ZLO
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimepet svi 01, 2009 10:22 am

Ne znam je li to lik koji se natječe za gradskog lidera u svojoj kampanji navodi svoje promašaje, ( TVP, trg, poduzetničku zonu, itd.) kao uspjehe ili se samo šali na svoj račun. Ako misli ozbiljno, birači bi trebali također ozboljno razmisliti.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimepet svi 22, 2009 3:50 pm

načuh da cijene ulaznica od 01.06. idu 60% naviše cheers

bit će paraaaaa
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimepet svi 22, 2009 7:11 pm

kranj je napisao/la:

Ako TVP ne zaradi niti za grijanje, da se ne spominju drugi troškovi, otkud će se namaknuti sredstva za redovno održavanje i čišćenje?
Tješi me konstatacija vodećih privrednika da je to veliki potencijal daruvarskog turizma. Samo nisu rekli da potencijal može donositi i gubitke koje pokrivaju ( plaćaju ) svi građani.


Navodno da Toplice plaćaju troškove vode i struje za TVP! Bačić je valjda dobio ponudu koju nije mogao odbiti! To bi bilo kao da moji susjedi plaćaju moje režije!!! Djeluje nevjerojatno, ali......... affraid
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimepet svi 22, 2009 7:55 pm

Bitno je da je nas gradonacelnik javno naglasio kako TVP pokriva svoje troskove!!!On ocito racuna na nagluhe bakice i djedove da mu povjeruju!Vidim svakodnevno sliku i priliku naseg novog gubitasa,a i sami zaposlenici su mi rekli da se ne pokrivaju!!!Nama oci ne moze zamazati...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimesub svi 23, 2009 8:53 am

Eldorado je napisao/la:
Bitno je da je nas gradonacelnik javno naglasio kako TVP pokriva svoje troskove!!!On ocito racuna na nagluhe bakice i djedove da mu povjeruju!Vidim svakodnevno sliku i priliku naseg novog gubitasa,a i sami zaposlenici su mi rekli da se ne pokrivaju!!!Nama oci ne moze zamazati...
pa naravno da se pokriva, ako trošak amortizacije i kreditne rate ne računa u rashode...
eh igre i igrice mazanje očiju...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimesub svi 23, 2009 11:28 am

To samo mi zavidni ljudi, forumaši ( lik kaže daruvarski šljam ) ne vidimo velelebne uspjehe najvećeg daruvarskog sina i veselimo se da ništa ne funkcionira, a stvarno je sasvim suprotno. Stara poslovica kaže: " Čega se pametan stidi, budala se ponosi." Na ovom primjeru je vrlo primjenljiva.
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimesub svi 23, 2009 11:17 pm

Casio je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
Bitno je da je nas gradonacelnik javno naglasio kako TVP pokriva svoje troskove!!!On ocito racuna na nagluhe bakice i djedove da mu povjeruju!Vidim svakodnevno sliku i priliku naseg novog gubitasa,a i sami zaposlenici su mi rekli da se ne pokrivaju!!!Nama oci ne moze zamazati...
pa naravno da se pokriva, ako trošak amortizacije i kreditne rate ne računa u rashode...
eh igre i igrice mazanje očiju...

Ja sam čuo iz izvora u općini da je TVP do 5. mjeseca dobio "poticaj" od cca. 200.000,00 kn kako bi normalno funkcionirao. Evo, stvorili smo jedna od najskupljih radnih mjesta u svijetu (njih čak desetak), a oni se ne pokrivaju. Otplatu kredita nitko ne spominje... To ćemo svi skupa plaćati godinama.
Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimepon svi 25, 2009 11:54 pm

Zanima me koliko je spasilaca zaposleno u TVP! Neki dan se utopila djevojčica od 6 godina u Tuheljskim toplicama. Bilo je oko 500 gostiju i dva ili tri spasioca! Navodno da postoji neki pravilnik o obvezi organiziranja spasilačke službe na bazenima, ali da li se on poštuje ili se i tu štedi na uštrb sigurnosti? Koliko su kupači u daruvarskim bazenima sigurni?
http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/3298400/index.do
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3298399/index.do
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimeuto svi 26, 2009 12:26 am

U Daruvaru nema spasilaca. To brčkalište je upravo napravljeno tako kako jeste - bez bazena za plivanje, da bi se izbjegla zakonska obveza organiiranja spasilačke službe.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimeuto svi 26, 2009 2:22 am

Curica se nazalost utopila u bazenu samo 1 metar dubine !
Koliko je dubina "naseg" TVP?
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimeuto svi 26, 2009 10:42 am

lejla je napisao/la:
Curica se nazalost utopila u bazenu samo 1 metar dubine !
Koliko je dubina "naseg" TVP?
ne znam 120 ili 130 cm
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimeuto svi 26, 2009 10:47 am

grafein je napisao/la:
Zanima me koliko je spasilaca zaposleno u TVP! Neki dan se utopila djevojčica od 6 godina u Tuheljskim toplicama. Bilo je oko 500 gostiju i dva ili tri spasioca! Navodno da postoji neki pravilnik o obvezi organiziranja spasilačke službe na bazenima, ali da li se on poštuje ili se i tu štedi na uštrb sigurnosti? Koliko su kupači u daruvarskim bazenima sigurni?
http://www.vecernji.hr/newsroom/blackchronicle/3298400/index.do
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3298399/index.do
ma kakvi spasioci, kakvi redari...

redar si sam ako ti je pukao film pa nemožeš više otrpiti divljačko skakanje po toboganima, ponajviše onih od 12-20 god...

a jedini "spasioc" koji je spasio zaista život je instruktor vožnje DŠ, kada je budaletina htjela u stojećem stavu se spustiti niz tobogan pa okinula, lupila glavom u rub istoga i u nesvjesti potonula na dno...
pa ju ovaj koji je gledao to sve izvukao odmah van...

naravno da je bazen odmah idućuh dana bio zatvoren...


e sad kako su to riješili ne znam...

možda konobarica se vodi na pola radnog vremena, a pola kao spasioc...šalim se...
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimepon lip 01, 2009 8:55 am

Dubina je 130cm,ali covjek se utopi i na 10cm dubine...Spasilaca nema,jer je to zakonski limit da ga ne moraju imati.Svi pravi vodeni parkovi koji drze do sebe imaju ekipu spasilaca,jer nije sve u novcu i svaki zivot je dragocjen,ali ne i kod nas,ocito!Zanimljivo je to da daruvarcani ipak najvise koriste bazen Termala koji zna biti pun,dok je Aqua prazna.Termal bar ima video nadzor...
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimeuto lip 30, 2009 9:43 pm

Zanimljivo da je web stranicu "radio" Husak,pa se meni to čini kao sukob interesa...a baš me zanima koliko si je naplatio ( čisto sumnjam da nije) izradu koju je "pokupio" s interneta i brzopleto je puštena u rad s tradicionalnim tekstom znan u predlošcima:

Termalni vodeni park 38005556


...kliknite na "opširnije" ispod dobrodošli! http://www.aquae-balissae.hr/
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimesri srp 01, 2009 10:42 am

Frka je napisao/la:
Zanimljivo da je web stranicu "radio" Husak,pa se meni to čini kao sukob interesa...
čisti amaterizam...
osnove izrade web stranica govore da ima grešaka da je to neviđeno...

za početak slika u podlozi, a ne ova mrtva grafika...
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimepon kol 03, 2009 1:38 pm

Na sjednici GV (petak, 31. 7.) usvojena su Izvješća o radu i financijskom poslovanju u prošloj godini daruvarskih gradskih poduzeća.

Termalni vodeni park poslovao je s gubitkom. NoSuspectNo
Ali, vijećnici su podržali mladu ekipu Termalnog vodenog parka i dali im još jednu godinu "fore" za postizanje pozitivnih pomaka. Suspect silent

Čini li vam se to razumno?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimepon kol 03, 2009 1:57 pm

Ni malo razumno!Rade na takvim poslovima gdje gubitak znaci smjenu,jer u osnovi nisu ni zaradili placu koju su dobli,mogli bi je i vratiti!Nakon opet godinu dana ce reci da je gubitak malo manji nego lani,sto za iste te "pametne" to znaci napredak,zar ne?Svaka firma mijenja svolje ljude kada shvate da su podbacili i prosli mjesec u odnosu na lanjsku godinu,a kamoli da ih se pusti raditi cijelu godinu iako je manjak utvrđen davno prije!Ide to tako samo zato sto nije privatni,nego gradski bazen!!!
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitimeuto kol 04, 2009 10:56 am

Herminka je napisao/la:
Termalni vodeni park poslovao je s gubitkom. NoSuspectNo
Ali, vijećnici su podržali mladu ekipu Termalnog vodenog parka i dali im još jednu godinu "fore" za postizanje pozitivnih pomaka. Suspect silent

Čini li vam se to razumno?

Svi koji su od početka gradnje tvrdili da će TVP poslovati s gubitkom, proglašeni su državnim neprijateljima. Činjenice ipak dođu na svjetlo dana i treba ih uvažavati. Slijedeće godine vijećnici će moći samo ponoviti ovo što su sada rekli. Može li se stanje promijeniti? Vjerujem da može, ali bi li ekipa koja zna posao, taj posao i prihvatila? Nitko sposoban ne želi biti u milosti ili nemilosti nekih promjenljivih likova, nestabilnih stavova.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Termalni vodeni park Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Termalni vodeni park
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Gospodarstvo recimo ...-
Forum(o)Bir: