Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Češki vrtić - Končanica

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Češki vrtić - Končanica Empty
PostajNaslov: Češki vrtić - Končanica   Češki vrtić - Končanica Icon_minitimepon sij 12, 2009 7:53 pm

Kakva je situacija s tim vrtićem?Čuo sam da je popunjen i da su uvjeti dobri...no zanima me kakve su cijene tamo,jel isti sistem kao i u daruvarskim vrtićima?Ili je on odgovor na smanjenje grupa naših gradskih vrtića?To bi značilo da ima mjesta u Ferdi?Zanima me isto i zbog kolege s posla kojemu su bake otkazale zbog bolesti,a on pod hitno treba dijete upisati da od sutra ide,i naravno da NE MOŽE!Najranije za 8 mjeseci,a do tada ili on ili žena treba dati otkaz da bi čuvali dijete pošto ne rade u financijski potkovanim firmama!Drugi kolega ima kćer od 6 mjeseci i još ju je lani upisao za jesen ove godine!To je koma što se dešava kod nas!Kako to da nitko ne otvori privatni vrtić?!Ili i tu stoje neke zabrane?

Shocked
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Češki vrtić - Končanica Empty
PostajNaslov: Re: Češki vrtić - Končanica   Češki vrtić - Končanica Icon_minitimepon sij 12, 2009 8:39 pm

Češki vrtić u KOnčanici postoji godinama. Još uvijek je fomalno dio općinske uprave, ali predstoji mu preregistracija. Koliko znam, godinama kuburi s novcem, ali solidno je opremljen, zahvaljujući donaciji iz Češke, i ueđen, zahvaljujući općini i županiji. Ima dvadesetak djece, ne znam u koliko skupina, ali mislim da u jednoj, pošto, koliko znam, imaju samo jednu tetu. Jedno vrijeme su imali problema s brojem djece, jer su roditelji koji rade u Daruvaru djecu vozili u Ferdu Mravenca. Za cijene ne znam.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Češki vrtić - Končanica Empty
PostajNaslov: Češki vrtić - Končanica   Češki vrtić - Končanica Icon_minitimepet sij 16, 2009 8:23 pm

Neke informacije o poslovanju vrtića u Končanici mogu se naći ovdje:
http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/podravina/3215889/index.do
[Vrh] Go down
Sponsored content





Češki vrtić - Končanica Empty
PostajNaslov: Re: Češki vrtić - Končanica   Češki vrtić - Končanica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Češki vrtić - Končanica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vrtić V. Nazor

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: