Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pocetak demokracije

Go down 
+9
Casio
kranj
Vivaxo
Herminka
Građanin Krejn
grafein
Pegy
BrainCleaner
Eldorado
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimesri stu 19, 2008 12:16 pm

Da se i ja malo raspisem,uhvatilo me!Zanimljiva mi je stranica od Radio Daruvar jer kako vidim u linkovima se nalazi i link od Daruvar.net portal,hmm, jel to greska admina ili to gradonacelnik nije ni vidio,a kamoli odobrio?

Laughing
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Ljubav na svim razinama demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimeuto pro 02, 2008 12:48 pm

Ako nije odobrio biti će perja do centra a i dalje. (to mi mislimo "vrana vrani oči ne kopa" king queen
[Vrh] Go down
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimečet pro 04, 2008 1:28 am

U ponedjeljak, 1. 12. je u daruvarskoj kino dvorani upriličena promocija dokumentarnog filma Domovinski rat u Daruvaru od 1990 do 1992. Prikazana su zabilježena ratna zbivanja na našim prostorima.

No, je li tko uspio vidjeti je li kamera zabilježila i warriora Cegledija?

bom
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimečet pro 04, 2008 7:29 pm

Pegy je napisao/la:
U ponedjeljak, 1. 12. je u daruvarskoj kino dvorani upriličena promocija dokumentarnog filma Domovinski rat u Daruvaru od 1990 do 1992. Prikazana su zabilježena ratna zbivanja na našim prostorima.

No, je li tko uspio vidjeti je li kamera zabilježila i warriora Cegledija?

bom

Gdje? U gledalištu? Neupitno!
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepet pro 05, 2008 12:29 am

grafein je napisao/la:
Pegy je napisao/la:
U ponedjeljak, 1. 12. je u daruvarskoj kino dvorani upriličena promocija dokumentarnog filma Domovinski rat u Daruvaru od 1990 do 1992. Prikazana su zabilježena ratna zbivanja na našim prostorima.

No, je li tko uspio vidjeti je li kamera zabilježila i warriora Cegledija?

bom

Gdje? U gledalištu? Neupitno!

Da, na promociji je bio. Ima i slika na spomenutom radio-daruvar-hr-u.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepet pro 05, 2008 12:31 am

A na celuloidnoj vrpci? Ima li mu tamo traga?
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepet pro 05, 2008 12:39 am

Herminka je napisao/la:
A na celuloidnoj vrpci? Ima li mu tamo traga?

Ma, daj...
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepet pro 05, 2008 1:03 am

Građanin Krejn je napisao/la:
Herminka je napisao/la:
A na celuloidnoj vrpci? Ima li mu tamo traga?

Ma, daj...
Ni u tragovima!!!!
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepon pro 08, 2008 3:28 am

Bit će i na traci ali njegovi poslušnici se toga nisu sjetili a kad to vidi letit će glave.
On da se sjeti NEMAŠAMSE.
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimeuto pro 09, 2008 11:46 pm

Eldorado je napisao/la:
Da se i ja malo raspisem,uhvatilo me!Zanimljiva mi je stranica od Radio Daruvar jer kako vidim u linkovima se nalazi i link od Daruvar.net portal,hmm, jel to greska admina ili to gradonacelnik nije ni vidio,a kamoli odobrio?

Laughing

Ja sam prilično siguran da dotični ne zna ni upaliti računalo, a kamoli se konektirati na mrežu i pronaći neku stranicu. Da bi to doznao, morao bi mu netko reći, a ne sumnjam da će se to desiti, prije ili kasnije.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepet pro 19, 2008 11:10 am

Slazem se Krejn,no ne bi me ni iznenadilo da ima osobu zaduzenu za unos imena u mobitel!


Laughing
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepet sij 09, 2009 9:27 pm

Eto, da ne bude poslije: "Nismo znali!" Shocked
(Je li ovo neka natruha "početka demokracije"???)
Na internetskoj stranici RD stoji:

Javna rasprava o izmjeni i dopuni Prostornog i Generalnog urbanističkog plana

U tijeku je javna rasprava u postupku izrade izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja grada Daruvara i Generalnog urbanističkog plana grada. Prijedlog izmjena i dopuna Prostornog i Generalnog urbanističkog plana izložen je javnom uvidu do 6. veljače u prostorijama grada Daruvara svakog radnog dana od 8 do 15 sati. Primjedbe na izloženi prijedlog izmjena i dopuna Prostornog i Generalnog urbanističkog plana mogu uložiti:

- Tijela državne uprave, upravna tijela županije te pravne osobe s javnim ovlastima pismenim putem na adresu gradskog poglavarstva i

- Građani – upisivanjem primjedbi u knjigu primjedbi, zabilješkom primjedbi u zapisnik koji će se voditi na javnom izlaganju izmjena i dopuna planova, sljedećeg petka 16. siječnja ili upućivanjem pismenih primjedbi Gradskom poglavarstvu Daruvara, na adresu Trg kralja Tomislava 14 Daruvar.


A o kakvim izmjenama se radi, scratch trebamo se uvjeriti sami. Ili netko zna nešto više? Twisted Evil
[Vrh] Go down
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimesri vel 11, 2009 10:40 pm

Eldorado je napisao/la:
Da se i ja malo raspisem,uhvatilo me!Zanimljiva mi je stranica od Radio Daruvar
Laughing

I meni je zanimljiva What a Face ...
A zna li netko kako se dodaju komentari? Znam da moram biti registrirani korisnik, ali nekako ne vidim komentare... scratch
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimečet vel 12, 2009 9:52 am

Probaj napisati neku losu kritiku,mozda je ne obrisu!Mislim da je to vise forme radi...gradonacelnik im je admin?
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimečet vel 12, 2009 10:39 am

Vivaxo je napisao/la:
Probaj napisati neku losu kritiku,mozda je ne obrisu!?

Smijeh je i pomisliti da bi kapo dopustio drugačije mišljenje, a kamo li drugačije javno pisanje. Toga neće u predizborno vrijeme biti ni u tragovima.
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimečet vel 12, 2009 3:32 pm

Vivaxo je napisao/la:
Probaj napisati neku losu kritiku,mozda je ne obrisu!Mislim da je to vise forme radi...gradonacelnik im je admin?

Ma, idemo probati, čisto iz eksperimenta, napisati neku pohvalu. Pa da vidimo... Shocked
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepet vel 13, 2009 2:04 pm

Od kada pratim vijesti online,nisam ugledao ni slova komentara na njihovim stranicama!
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepet vel 20, 2009 1:35 pm

Danas sam čuo da će sutra spaliti krivce za sve zlo nanijeto ovom gradu u protekloj godini. Neki prijatelji mi javiše kako su vidjeli dva automobila koja se brzinom svjetlosti udaljavaju od grada i k tome tvrde da su u njima, ako ih oči ne varaju, gospoda "tata" i "posilni". Jesmo li te sreće da se više i ne vrate?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepet vel 20, 2009 2:01 pm

Ako Istrani mogu imati lutku Boruta,hoce li se nasa zvati Zvonkec?
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimened vel 22, 2009 4:51 am

kao prvo tražim nešto i naletim na ovo
http://www.mup.hr/8950/23.aspx
cheers affraid
pa kakve on veze ima s otvaranjem prostorija u policiji...ama baš nikakve.

a drugo čujem danas da je uredno odrapio naplatu parkinga za onu bijelu limuzinu koja je bila u sklopu DAruvarskih dana vjenčanja na valentinovo ispred slavonije parkirana.

i to 1000 kuna lol!

pa on je pukao skroz kao kokica No
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimened vel 22, 2009 1:12 pm

Casio je napisao/la:
kao prvo tražim nešto i naletim na ovo
http://www.mup.hr/8950/23.aspx
cheers affraid
pa kakve on veze ima s otvaranjem prostorija u policiji...ama baš nikakve.

a drugo čujem danas da je uredno odrapio naplatu parkinga za onu bijelu limuzinu koja je bila u sklopu DAruvarskih dana vjenčanja na valentinovo ispred slavonije parkirana.

i to 1000 kuna lol!

pa on je pukao skroz kao kokica No

parking...hmmm...
http://img13.imageshack.us/my.php?image=210220091137y.jpg
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimened vel 22, 2009 11:14 pm

Da...stvarno Evil or Very Mad
A jučer kod gradske dvorane je isti automobil takđer bio "propisno" parkiran nasred prolaza na parkiralištu. No, nisam imala čime uslikati...
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepon vel 23, 2009 12:08 am

ZNATE LI DA SE OVAKVO PARKIRANJE NA KOLNOM ULAZU NAJVIŠE NAPLAĆUJE. MISLIM CCA. 150 KN. TOGA NEMA NIGDJE, DA GRAD BRANI PARKIRANJE NA KOLNOM ULAZU. JADNO. No
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepon vel 23, 2009 1:44 am

Herminka je napisao/la:
Da...stvarno Evil or Very Mad
A jučer kod gradske dvorane je isti automobil takđer bio "propisno" parkiran nasred prolaza na parkiralištu. No, nisam imala čime uslikati...

Taj isti auto je mene neki dan pretekao na izlazu iz grada u pravcu Gornjeg Daruvara, uz brzinu od najmanje sto na sat, što je prekršaj za izravno oduzimanje dozvole.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitimepon vel 23, 2009 10:58 am

Građanin Krejn je napisao/la:
Herminka je napisao/la:
Da...stvarno Evil or Very Mad
A jučer kod gradske dvorane je isti automobil takđer bio "propisno" parkiran nasred prolaza na parkiralištu. No, nisam imala čime uslikati...

Taj isti auto je mene neki dan pretekao na izlazu iz grada u pravcu Gornjeg Daruvara, uz brzinu od najmanje sto na sat, što je prekršaj za izravno oduzimanje dozvole.

a tko je mjerodavan...ova ista ekipa mozda?
http://img3.imageshack.us/my.php?image=dsc00251n.jpg
ili ova
http://img147.imageshack.us/my.php?image=dsc00325.jpg
Sleep Sleep
a ova je najbolja
http://img147.imageshack.us/my.php?image=dsc00327.jpg
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pocetak demokracije Empty
PostajNaslov: Re: Pocetak demokracije   Pocetak demokracije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pocetak demokracije
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» JE LI POČELO?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: