Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimepon srp 19, 2010 2:44 pm

Ima li što od ovoga? Nekako nisam uspjela čuti niti vidjeti postoji li nešto takvo? Prijašnjih smo godina imali nekakvo kobajagi Daruvarsko ljeto koje je sastojalo uglavnom u tome da su tiskani plakati s programom.
Zar je stvarno recesija jedini razlog da se ni nova vlast nije potrudila kreativnije osmisliti Daruvarsko ljeto?
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimepon srp 19, 2010 9:31 pm

Nigdje ništa se ne može vidjeti, nikakve najave! Ipak, imali smo dožinke i barem na jedan dan osjetili malo živosti i susretali neka nasmijana lica na trgu! Toliko da se ne zaboravi da je to moguće!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimeuto srp 20, 2010 7:37 pm

Očito je Flig 2010 bio početak daruvarskog ljeta,a Dožinky 2010 kraj! I što biste Vi sad htjeli više?Nije li to za naš turistički kraj i ponudu i previše?Nadam se da sudionici ovih susreta ne ulaze u zbroj "turista" koji su nas posjetili tijekom godine!

Question
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimečet srp 22, 2010 1:42 pm

Ne čini li vam se cijena ulaznica u vodeni park malo to much Shocked Shocked Mislim, s obzirom da su preko zime jedva preživljavali! Exclamation Question
A postoje li informacije o posjećenosti istih?

Zna li netko rade li bazeni u Lipiku i koja je cijena ulaznice tamo?

[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimečet srp 22, 2010 4:52 pm

Pošto je malo što ili ništa organizirano a da bi se moglo zvati Daruvarskim ljetom, možda bi bilo dobro dati podršku caffeu Bohemia za organiziranje rock koncerata. Na facebooku je formirana grupa za podršku i pojašnjeni problemi sa kojima se caffe suočava. Izgleda da rock mnogima smeta, za razliku od cajkuša koje žare i pale iz Noturna i drugih kafića. Konkretno: gosti našeg grada su trebali biti članovi grupe SARS iz Beograda i koncert je trebao biti na tržnici uz caffe Bohemia, no direktor tržnice (nećemo ga imenovati! )je to spriječio i ne da prostor zelene tržnice u najam za to veče zbog bojazni da bi se mogli okupiti neki sumnjivci... Zbog ovakvih koncerata mnogi bi iz okoline potegli do Daruvara, lakše nego do Maribora recimo! Zar ovaj grad ne želi misliti na mladež koja je ovdje preko ljeta, koja nema gdje zaraditi za neko ljetovanje i za koju se ne organiziraju nikakvi sadržaji! I onda se čudom čudimo!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimečet srp 22, 2010 5:03 pm

Grafein,ovdje ti tijekom ljeta treba prevladavati mir i tišina.Ono što je tradicionalno to ostaje,a sve novo - zaboravi!Kako ih moj sin zove "stari panjevi" ne znaju za ništa drugo i nije ih briga ni za gospodarstvo,a pogotovo za mlade!Šta više reći,kad i moj sin vidi situaciju u gradu i ne želi ovdje ostati nakon škole!Rock koncert u Bohemiji je dobra ideja,ali "panju" se neće svidjeti.Njemu se više sviđaju cajke iz Notturna i Joya!
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimečet srp 22, 2010 5:22 pm



Zadnja promjena: grafein; pet srp 23, 2010 12:06 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimečet srp 22, 2010 5:39 pm

[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimečet srp 22, 2010 10:49 pm

Herminka je napisao/la:
Zna li netko rade li bazeni u Lipiku i koja je cijena ulaznice tamo?


Ne znam jel bazeni u Lipiku rade ove godine,ali slušaj Radio Daruvar,vrte reklamu od Daruvarskih Toplica za mjesečnu kartu za neku sitnu lovu.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitimepet srp 23, 2010 11:46 am

grafein je napisao/la:
Pošto je malo što ili ništa organizirano a da bi se moglo zvati Daruvarskim ljetom, možda bi bilo dobro dati podršku caffeu Bohemia za organiziranje rock koncerata. Na facebooku je formirana grupa za podršku i pojašnjeni problemi sa kojima se caffe suočava. Izgleda da rock mnogima smeta, za razliku od cajkuša koje žare i pale iz Noturna i drugih kafića. Konkretno: gosti našeg grada su trebali biti članovi grupe SARS iz Beograda i koncert je trebao biti na tržnici uz caffe Bohemia, no direktor tržnice (nećemo ga imenovati! )je to spriječio i ne da prostor zelene tržnice u najam za to veče zbog bojazni da bi se mogli okupiti neki sumnjivci... Zbog ovakvih koncerata mnogi bi iz okoline potegli do Daruvara, lakše nego do Maribora recimo! Zar ovaj grad ne želi misliti na mladež koja je ovdje preko ljeta, koja nema gdje zaraditi za neko ljetovanje i za koju se ne organiziraju nikakvi sadržaji! I onda se čudom čudimo!
Cik pogodi sta imam za veceru,
Budjav lebac, budjav lebac.
Njam njam njam njam..
Cik pogodi sta imam za veceru,
Budjav lebac, budjav lebac.

Ajme mene joj, ajme mene joj,
Budjav lebac, budjav lebac.
Njam njam njam njam..
Ajme mene joj, ajme mene joj,
Budjav lebac, budjav lebac.

Dzemujem ja stalno ali nemam dzema,
Da na leba, mazem njega.
Njam njam njam njam..
Dzemujem ja stalno ali nemam dzema,
Da na leba, mazem njega.

Jos da imam malo alevu i loj,
Da na leba mecem svega. (2x)

Dzaba meni dza dzaba kad je slan,
Budjav lebac, budjav lebac.
Njam njam njam njam..
Dzaba meni dza dzaba kad je slan,
Budjav lebac, budjav lebac.

Ajme mene joj, ajme mene joj,
Budjav lebac, budjav lebac.
Njam njam njam njam..
Ajme mene joj, ajme mene joj,
Budjav lebac, budjav lebac.

A kod komse uvek pun frizider svega,
Mortadela i Nutela. (2x)

Cik pogodi sta imam za veceru,
Budjav lebac, budjav lebac.
Njam njam njam njam..
Cik pogodi sta imam za veceru,
Budjav lebac, budjav lebac.

Ajajajajajajajajajajaaaaa...
Budjav lebaaaac, budjav lebaaaac...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto   Daruvarsko ljeto -  dvije tisuće deseto Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Daruvarsko ljeto - dvije tisuće deseto
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Turistička ponuda grada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: