Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Njušite li ...

Go down 
+30
meta_k
daydreams
ii
dar-mar
VOLIM DARUVAR
anto
monty
ostap bender
biber
Zdenko Čoban
mr_yul
trnokop
grafein
razorni2
DARUVARČAN
Pegy
ivka
micamaca
Dawor
calimero
nova_nada
kranj
Max
lejla
debeli
Građanin Krejn
Casio
Vivaxo
Herminka
Eldorado
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Koga biste za gradonačelnika:
Ivan Cegledi
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap10%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 10% [ 50 ]
Vladimir Bilek
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Bruno Marić
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap17%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 17% [ 89 ]
Zvonko Cegledi
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap2%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 2% [ 10 ]
Dalibor Rohlik
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap25%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 25% [ 125 ]
Zdenko Čoban
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap8%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 8% [ 39 ]
Ivan Budinjaš
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap0%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 0% [ 2 ]
Toni Boroš
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 5% [ 24 ]
Mato Peić
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap5%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 5% [ 26 ]
Osoba X - netko drugi...
Njušite li ... - Page 5 Vote_lcap23%Njušite li ... - Page 5 Vote_rcap
 23% [ 121 ]
Ukupno glasova : 510
 

Autor/icaPoruka
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimepet vel 13, 2009 12:25 am

Kad su točno lokalni izbori i ima li što novoga?
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimepet vel 13, 2009 12:27 am

mr_yul je napisao/la:
Kad su točno lokalni izbori i ima li što novoga?

nisam 100% sigurna u datum, ali znam da su u svibnju!
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimepet vel 13, 2009 1:22 am

Dan D je u nedjelju 17. svibnja.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
razorni2

razorni2


Broj postova : 20
Registration date : 19.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimepet vel 13, 2009 12:11 pm

U predizbornim opcenjima svako sa svakim zakljuceno je da ama bas nitko od vodecih stranaka pa ni Nezavisnih alternativaca, kojih ce biti nekoliko, ne zeli koaliciju sa Velestovanim sadasnjim Gradonacelnikom.
Vodeci su zakljucili da ponovni izbor sadasnjeg Gradonacelnika bi bio poguban za Daruvar, a za njih osobno naredne cetiri godine, ponizenja, maltretiranja, tiranije.
Svi su svjesni da dobivanjem jos jednog mandata u Velestovanom bi izazvalo daljnje napredovanje tzv.“Staljinovog sindroma“.
No jos da spoznaju i da stvore siru koaliciju kako bi pobjedili u prvom krugu, i postede građane Daruvara od troskova, bili bismo im zahvalni.
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimepet vel 13, 2009 1:56 pm

razorni2 je napisao/la:
No jos da spoznaju i da stvore siru koaliciju kako bi pobjedili u prvom krugu, i postede građane Daruvara od troskova, bili bismo im zahvalni.

Mislim da bi bili...
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimesub vel 14, 2009 12:43 am

Vidim da se je registrirao na forum jedan clan s navedene liste,bilo bi dobro da pristupi i bar dio ostalih...Komentari dobrodosli i za svaku pohvalu.Nadam se da nije jedino zafrkancija!

Question
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimesub vel 14, 2009 2:28 pm

Eldorado je napisao/la:
Vidim da se je registrirao na forum jedan clan s navedene liste,bilo bi dobro da pristupi i bar dio ostalih...Komentari dobrodosli i za svaku pohvalu.Nadam se da nije jedino zafrkancija!

Question
kao što vidim svi su na forumu ujedno i na listi. Zadnji broj osoba X. alien
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimesub vel 14, 2009 3:47 pm

Vidim da zasada gospodin Z. Č. (a nije Zdenko Čalapa) mudro šuti... Šutnja je zlato.
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimesub vel 14, 2009 9:26 pm

Pustite da skužim kako se to pišu postovi.

Zdenko Čoban
[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimesub vel 14, 2009 11:49 pm

Evo, dobro Vam ide. Samo nastavite...

lol!
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimened vel 15, 2009 5:15 pm

Ne znam dali je dozvoljeno pisati pod punim imenom i prezimenom, jeli to zabranjeno na forumu, nisam do sada vidio da se to čini.
Duže vrijeme pratim oba daruvarska foruma.
Zahvaljujem se onima koji su me uvrstili u anketu, za kandidata na mjesto gradonačelnika. Moram priznati da mi to imponira, biti predložen među 15 000 stanovnika Daruvara, od kojih ima boljih i sposobnijih od mene, je velika čast.
Zahvaljujem se onima koji su se pozitivno izrazili o meni ali se zahvaljujem i onima koji su se kritički osvrnuli, to me navodi da se u negativnostima korigiram.
Več duže vrijeme se ne slažem sa Gradonačelnikovim načinom i stilom vođenja Grada te stvaranja uvjeta i ozračja za gospodarski razvitak.
Moju podršku za još jedan mandat Gradonačelnika grada Daruvara gospodin Cegledi više nema. Nadam se da ima dovoljan broj onih koji svojim znanjem, radom, sposobnošću, nesebičnošću, odricanjem, žele i mogu doprinjeti promjenama.
Izazov je velik, prije sveg odgovoran, zahtjeva veliko osobno angažiranje i puno, puno rada.
Nadam se da ćemo svojim osobnim angažiranjem doći do željenih rezultata.

Zdenko Čoban.
zdenko.coban@bj.t-com.hr
www.zdenko_coban.bloger.hr
[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimened vel 15, 2009 8:21 pm

Dobro došli ....
Prvi koji se ne boji progovoriti imenom i prezimenom? ILI?
[Vrh] Go down
biber




Broj postova : 21
Registration date : 05.12.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimened vel 15, 2009 8:52 pm

Svaka čast....valjda naš grad ima još uspiješnih i moralnih ljudi koji ovako razmišljaju... Smile Smile
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimened vel 15, 2009 10:12 pm

Svaka pohvala ovakvom istupu.

Mora se priznati da je to za daruvarske prilike pomak naprijed.

Basketball
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimepon vel 16, 2009 1:02 am

Zdenko Čoban je napisao/la:

Zahvaljujem se onima koji su me uvrstili u anketu, za kandidata na mjesto gradonačelnika. Moram priznati da mi to imponira, biti predložen među 15 000 stanovnika Daruvara, od kojih ima boljih i sposobnijih od mene, je velika čast.


Dobrodošli! Molim vas samo dodajte na popis na koji ste uvršteni imena tih boljih i sposobnijih od vas! Hvala!
[Vrh] Go down
ivka




Broj postova : 10
Registration date : 03.01.2009

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimepon vel 16, 2009 1:16 am

Dobro došli možda ima sposobnijih od vas, ali ne znam da li nekoa direktora hvale radnici koliko vas, mislim da to dovoljno govori o tome kakav ste čovjek i da vam je možda mjesto na čelu grada Idea
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimepon vel 16, 2009 1:29 pm

Bez obzira što nije uobičajno pisati pod punim imenom i prezimenom, sigurno nije zabranjeno. Naravno da podržavam ovakavav način komuniciranja ako čovjek ima političke ambicije. Onda je to obračanje potencijalnim glasačima. Lijepo je i vidjeti da se potencijalni gradonačelnik zna koristiti računalom.
Mi koji pišemo pod nickom imamo gorkih iskustava sa demokracijom u Daruvaru. Znamo da su neki ostali bez posla a neki i gubili poslove sa gradom kao partnerom. Isto kao što su i HSS-ovci pobjeđivali na javnim natječajima. A zna se da su i plačali suradnju. Koliko, to će se vjerojatno saznati u sljedećem mandatu kada se promjeni ovaj gadonačelnik.
No ipak ja to Zdenku nemoram objašnjavati jer to sigurno dobro zna.
Za početak bi ipak postavio pitanje na koje očekujem odgovor. Koliko članova daruvarski H SS ima i tko su ti ljudi koji zajedno sa gadonačelnikom, donose ovako pogubne odluke za grad Daruvar. Kao što su npr. megalomanske investicije. Ne možemo kriviti gradsko vijeće jer znam da funkcioniraju kao ginjole u kazalištu lutaka i da im upotreba onoga u glavi nije jača strana.
Naravno da me zanima i ekipa oko gradonačelnika. Tko su potencijalni dogradonačelnici. Da li uz kandidaturu ide i nezavisna lista za gradsko vijeće.
Za početak dosta pitanja. alien Question
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimeuto vel 17, 2009 4:17 am

calimero je napisao/la:

Za početak dosta pitanja. alien Question
evo da nastavimo u istom revijalnom tonu... santa
Kao prvo hvala gosp. Čobanu na obraćanju.
Mene zanima s obzirom da je u istoj stranci kao i gradonačelnik, što je to konkretno poduzimao do sada da gradonačelnikova (ne)djela izađu na svjetlo dana, kako na gradskoj razini u okviru HSS-a tako i na stranačkoj središnjici.
i drugo pitanje vidim da ste odlučni u nakani da skinete gradonačelnika, da li to isto znači da se ne slažete i zapravo s 1. čovjekom grada iz sjene gospodinom V.M. ?
Zasada toliko
Hvala
[Vrh] Go down
Zdenko Čoban

Zdenko Čoban


Male Broj postova : 19
Age : 71
Lokacija : DARUVAR
Registration date : 13.02.2009

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimeuto vel 17, 2009 8:01 pm

Odmah želim istaknuti da nemam ambicije da se kandidiram za mjesto Gradonačelnika, niti ču se kandidirati.
Aktivo se uključujem u predizborne aktivnosti one kandidatkinje ili kandidata kao i stranke koji će svojim javno objavljenim programima biti u okvirima mojih razmišljanja i želja koje sam objavio na svom blogu www.zdenko_coban.bloger.hr
U koliko budem vidio napredak u razmišljanjima i akceptiranju želja stanovnika ne isključujem ostale moje angažmane.
Ovdje isključujem moju podršku sadašnjem Gradonačelniku.
Vas pozivam da se svojim komentarima i prijedlozima, na mojem blogu, uključite u stvaranje jednog dokumenta, koji može pomoći onim strankama i pojedincima koji su pametni da ta razmišljanja prihvate.

Zdenko Čoban.
zdenko.coban@bj.t-com.hr
www.zdenko_coban.bloger.hr
[Vrh] Go down
http://www.zdenko_coban.bloger.hr
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimeuto vel 17, 2009 11:05 pm

Nakon dužeg vremena, konačno je broj glasova na anketi sa početka ove teme porastao - za ravno dva glasa.
Koliko sam pratila, jedan je glas išao u korist osobe X, a jedan u korist M. Pejića.

Razmišljajući o osobi X i o tome koga i kakvoga to mi očekujemo, pao mi je na pamet Marcel Medak. Imate li neka saznanja o njemu? Koliko je zapravo politički angažiran?
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimeuto vel 17, 2009 11:50 pm

Herminka je napisao/la:


Razmišljajući o osobi X i o tome koga i kakvoga to mi očekujemo, pao mi je na pamet Marcel Medak. Imate li neka saznanja o njemu? Koliko je zapravo politički angažiran?

Koliko znam, kuhan i pečen lojalni hadezeovac.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimesri vel 18, 2009 12:22 am

Građanin Krejn je napisao/la:
Herminka je napisao/la:


Razmišljajući o osobi X i o tome koga i kakvoga to mi očekujemo, pao mi je na pamet Marcel Medak. Imate li neka saznanja o njemu? Koliko je zapravo politički angažiran?

Koliko znam, kuhan i pečen lojalni hadezeovac.
istina
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimesri vel 18, 2009 12:23 am

Marcel je dobar i pošten mladić, ali dolazi iz kraja gdje ne znaju za drugu stranku osim za HDZ (Dubrovačko - neretvanska županija, HDZ-ova Bastija). Nažalost.
P.S. On bi mogao biti HDZ-ov kandidat za dogradonačelnika.
P.P.S. Čuo sam da je Bilek opet postao nezavisni kandidat. Tko je sad predsjednik G.O. HNS-a? Možda Žabac? Zna li itko?
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimesri vel 18, 2009 12:35 am

mr_yul je napisao/la:
Marcel je dobar i pošten mladić,
ne poznam čovjeka, al ako može funkcionirati s gosp. B.M. onda je "glup"
mr_yul je napisao/la:
ali dolazi iz kraja gdje ne znaju za drugu stranku osim za HDZ (Dubrovačko - neretvanska županija, HDZ-ova Bastija). Nažalost.
zar nije tamo mrtva utrka HSS-a i HDZ-a svaki puta...
mr_yul je napisao/la:
P.S. On bi mogao biti HDZ-ov kandidat za dogradonačelnika.
mogao bi, al ne znam jel to na stranačkim izborima rješavaju ili drukčije
mr_yul je napisao/la:
P.P.S. Čuo sam da je Bilek opet postao nezavisni kandidat.
prva vijest
mr_yul je napisao/la:
Tko je sad predsjednik G.O. HNS-a? Možda Žabac? Zna li itko?
hahahaha, ako je. to je onda vrhunac sramote za HNS.
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitimesri vel 18, 2009 12:42 am

Casio: "zar nije tamo mrtva utrka HSS-a i HDZ-a svaki puta..."
Nije... HDZ glatko dobiva. Mislim da HSS nije dobio niti jedan mandat iz te županije.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Njušite li ... - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Njušite li ...   Njušite li ... - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Njušite li ...
[Vrh] 
Stranica 5 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: