Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ne uplacujte djecju stednju ...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Ne uplacujte djecju stednju ... Empty
PostajNaslov: Ne uplacujte djecju stednju ...   Ne uplacujte djecju stednju ... Icon_minitimeuto sij 06, 2009 11:10 pm

... za djetete!Ne mozete podignuti novce bez odobrenja Centra za socijalnu skrb ako vam slucajno zatrebaju za nesto,jer morate dokazati da su novci iskljucivo neophodni za djetetov zivot tipa operacije i slicno!Zaboravite mogucnost posuđivanja novca od djeteta,iako znam da mnogi stede na djetetovo ime posto su kamate do 10%!

Rolling Eyes
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Ne uplacujte djecju stednju ... Empty
PostajNaslov: Re: Ne uplacujte djecju stednju ...   Ne uplacujte djecju stednju ... Icon_minitimepet sij 16, 2009 8:25 pm

Eldorado je napisao/la:
... za djetete!Ne mozete podignuti novce bez odobrenja Centra za socijalnu skrb ako vam slucajno zatrebaju za nesto,jer morate dokazati da su novci iskljucivo neophodni za djetetov zivot tipa operacije i slicno!Zaboravite mogucnost posuđivanja novca od djeteta,iako znam da mnogi stede na djetetovo ime posto su kamate do 10%!

Rolling Eyes
Nisi toliko naivan da si mislio kako će banka raditi u tvom interesu i poklanjati ti novac. Banka postoji zato da sa tvojim novcem stvara dobit za sebe. Ove osnove zna svaki kamatar koji oglašava svoje poslovne usluge po banderama.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Ne uplacujte djecju stednju ... Empty
PostajNaslov: Re: Ne uplacujte djecju stednju ...   Ne uplacujte djecju stednju ... Icon_minitimepet sij 16, 2009 8:31 pm

Haha,bez brige isplatio sam sve!Bez centra za socijalnu skrb - tamo je ionako MAFIJA!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ne uplacujte djecju stednju ... Empty
PostajNaslov: Re: Ne uplacujte djecju stednju ...   Ne uplacujte djecju stednju ... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ne uplacujte djecju stednju ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: