Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dragi moji daruvarčani...

Go down 
+4
Vivaxo
Herminka
Admin
Eldorado
8 posters

Gradu Daruvaru najviše treba:
Nezavisni Radio
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap24%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 24% [ 19 ]
Lokalne novine
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap11%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 11% [ 9 ]
Veleučilište
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap15%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 15% [ 12 ]
Bolnica
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap11%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 11% [ 9 ]
novi Caffe bar
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap3%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Dani Piva
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap5%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 5% [ 4 ]
Privatni dječji vrtić
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap13%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 13% [ 10 ]
Informiranost o radu GP
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap9%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 9% [ 7 ]
Biciklistička staza
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap4%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 4% [ 3 ]
Parkirališta
Dragi moji daruvarčani... Vote_lcap5%Dragi moji daruvarčani... Vote_rcap
 5% [ 4 ]
Ukupno glasova : 79
 

Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimesub pro 20, 2008 1:33 am

...sunce Vam Vaše lijeno!Revoltiran sam lijenosti koja se uvukla u Vas,od koje čak ni prste ne možete pomaknuti po toj tipkovnici da pritisak na tipku ostavi znak na ekranu,a kamoli da se ispiše rečenica posta!Jednostavno svakodnevno čujem kako komentirate ovdje sve napisano i na tome samo ostane.Svaka čast mojim kolegama što ovdje pišu i imaju mišljenje,stav... s kojima se mogu i ne moram slagati,ali svakako je dobro čuti i drugačije mišljenje!Ne čudi me ni što je propao prosvjedni skup,ni ako nam ostane isti gradonačelnik narednih 20 godina,kao ni to ako mu Castro bude neki kum,ni ako se ukinu u svakom vrtiću još po dvije grupe da se otplati jaje na fontani,ni ako poumiru još neke gradske firme,ni ako naš aerodrom postane golf igralište...samo zbog toga jer Vam je svejedno!Ja to ne mogu razumjeti ni sa najboljom voljom!

Možda će jedan klik probuditi nešto,makar Admina!

drunken

PS:
Dozvoljeno više odgovora...
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male Broj postova : 14
Registration date : 18.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimesub pro 20, 2008 1:36 am

Haha,ne spavam!Poslovno jednostavno letim...
[Vrh] Go down
https://daruvarski.forumcroatian.com
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimened pro 21, 2008 1:48 am

Eldorado je napisao/la:
...sunce Vam Vaše lijeno!Revoltiran sam lijenosti koja se uvukla u Vas,od koje čak ni prste ne možete pomaknuti po toj tipkovnici da pritisak na tipku ostavi znak na ekranu,a kamoli da se ispiše rečenica posta!
tongue

Glasovala sam za PRIVATNI VRTIĆ i LOKALNE NOVINE.

Trebam li obrazlagati odabir?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimepon pro 22, 2008 12:02 pm

Herminka je napisao/la:

Glasovala sam za PRIVATNI VRTIĆ i LOKALNE NOVINE.

Trebam li obrazlagati odabir?

Nikako,nažalost sve je kristalno jasno!
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimeuto pro 23, 2008 12:42 am

Ja glasovao za dane piva.
Treba li obrazlagati odabir?
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimeuto pro 23, 2008 10:06 am

Građanin Krejn je napisao/la:
Ja glasovao za dane piva.
Treba li obrazlagati odabir?

Hm,realno da,ali opet...Dani piva bi prosli ako se organizira nesto iz nase pivovare,ako se ide sire na vise pivovara onda bi mogao nastati problem oko organizacije i silnih menadžera i novaca koji su u igri i ne bi vjerovali sto se sve uvjetuje i sto se placa,mogu reci samo da nije nista ispod 4 nule!Kako nasa pivovara prezivljava i kako se prica po gradu da ih gradonacelnik ne "mirisi" mislim da je organizacija nemoguca,pogotovo u organizaciji koncerata za koja se traze top imena,a ne Lana i kompanija...i sator bi morao biti preko cijelog trga!Iako sam misljenja da bi grad treba imati ovu manifestaciju koja bi trebala trajati bar 3 dana i to krajem ljeta,ali poznavajuci cijelu problematiku,jednostavno sumnjam u realizaciju cijelog projekta...

Stvar bi se progurala kad bi grad "rijesio" glazbenike,a pivovara donirala pivo u namirenje dijela cijene glazbenika,u stilu da se pivovara pokrije za cijenu proizvoda,a ostatak ide za glazbu.No ako grad ne prihvati dio troska - NISTA!
Za 3 dana piva trebaju bar 3 glazbena sastava dnevno,sto se cijenom krece iznad 200000kn/dan!Mozemo li popiti?

drunken
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimesri pro 24, 2008 1:22 am

Vivaxo je napisao/la:
Građanin Krejn je napisao/la:
Ja glasovao za dane piva.
Treba li obrazlagati odabir?

Hm,realno da,ali opet...Dani piva bi prosli ako se organizira nesto iz nase pivovare,ako se ide sire na vise pivovara onda bi mogao nastati problem oko organizacije i silnih menadžera i novaca koji su u igri i ne bi vjerovali sto se sve uvjetuje i sto se placa,mogu reci samo da nije nista ispod 4 nule!Kako nasa pivovara prezivljava i kako se prica po gradu da ih gradonacelnik ne "mirisi" mislim da je organizacija nemoguca,pogotovo u organizaciji koncerata za koja se traze top imena,a ne Lana i kompanija...i sator bi morao biti preko cijelog trga!Iako sam misljenja da bi grad treba imati ovu manifestaciju koja bi trebala trajati bar 3 dana i to krajem ljeta,ali poznavajuci cijelu problematiku,jednostavno sumnjam u realizaciju cijelog projekta...

Stvar bi se progurala kad bi grad "rijesio" glazbenike,a pivovara donirala pivo u namirenje dijela cijene glazbenika,u stilu da se pivovara pokrije za cijenu proizvoda,a ostatak ide za glazbu.No ako grad ne prihvati dio troska - NISTA!
Za 3 dana piva trebaju bar 3 glazbena sastava dnevno,sto se cijenom krece iznad 200000kn/dan!Mozemo li popiti?

drunken

Ma, ja se malo našalio, a ti udario analizu.
No, ako ćemo pravo Dani piva bi mogli biti paradigma onoga što Daruvaru treba da ga vine tamo gdje nije ni mislio da bi mogao. Treba mu neka manifestacija koja će ga učiniti poznatim, koja će ga dovesti na naslovnice, privući ljude.
Pada mi na pamet da sam prije oho-ho godina, kada je velečastivi stupio natron i kada je izgledalo da ima neke osobine ljudskog bića, predlagao da se u Daruvaru organizira svedržavna manifestacija pokladnih običaja hrvatskih nacionalnih manjina, jer manjine su ono na čemu Daruvar treba graditi imidž mjesta ugodnog za život, na čemu najprije može zadobiti simpatije, i na čemu može pokazati svjetskost. Velečastivi (naravno) nije odgovorio, a poslije je pokazao da je izricanje toga prijedloga bilo bacanja biserja pred svinje (Margaritas ante porcos).
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
pelargonija

pelargonija


Broj postova : 3
Registration date : 23.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimepon pro 29, 2008 2:43 pm

imali. Daruvarske susrete. Nemamo više. Tako nam i treba. Što će to nama? Što će nama bilo što?
[Vrh] Go down
hajni

hajni


Broj postova : 9
Registration date : 14.12.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimeuto pro 30, 2008 12:58 am

i nikada ih vise nece biti .... No Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimečet sij 29, 2009 6:45 pm

...da ne ponavljam 1. post!Jel ovaj mjesec toliko deprimira ljude?Kriza?Mokre noge?Ili sta drugo?Svi su pobjegli negdje,sumnjam da nam se grad ispraznio na skijalista,SP u rukometu...Mirisi mrtvilo,jos da netko snimi tu monotoniju...samo ne znam tko bi je gledao opet!
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimened vel 08, 2009 1:18 am

Nažalost, nije monotonija samo u siječnju... evo, veljača je, ništa se ne mijenja. Da nema subote dopodne i pijace, odselio bih se (he, he...).
P.S. Glasao sam za nezavisni radio (ali s "radio burzom" - he, he...), a sad ću za Dane piva (u nadi da ne propadne i pivovara).
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitimepet vel 20, 2009 11:04 am

Zanimljivo mi je da po anketi mi bi htjeli neke "osnovne" stvari s kojima bi grad bio grad,utvrda jakih vrijednosti,mogunosti...,a realno smo virualna projekcija fikcije!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dragi moji daruvarčani... Empty
PostajNaslov: Re: Dragi moji daruvarčani...   Dragi moji daruvarčani... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dragi moji daruvarčani...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: