Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Komedija se nastavlja

Go down 
+7
mr_yul
calimero
kranj
Eldorado
lejla
Herminka
Građanin Krejn
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimepet pro 12, 2008 12:21 am

Jučer sam, iz veoma pouzdanog izvora (bliskog krugovima!!!), čuo, kako su mu vijećnici HSU-a u Gradskom vijeću najavili da će na sutrašnjoj sjednici glasovati protiv proračuna, budući da je u njemu planirano 380 tisuća kuna za dovršenje fontane. Potkrijepio je to tvrdnjom da će HDZ također glasovati protiv proračuna, kao i HNS i SDP, te da će proračun pasti. A, zna se, kad ne prođe proračun, pada vlast.
Na to sam se grohotom nasmijao, jer u Daruvaru nema šanse da se dogodi neka oporbena situacija. Cool
I što se desi danas?
Sretnem HSU-ovog vijećnika, te ga (ni pet, ni šest) pitam - je li istina da će glasovati protiv proračuna. I znate što kaže - da neće, jer da je HDZ najavio da će oni zdušno podržati proračun, jer - kad je već nešto započeto, neka se i dovrši. Navodno će samo SDP biti suzdržan. Onda ja pitam, pa dobro, zašto vi ne glasujete prema odluci svoje stranačke organizacije? A on će - pa to ionako ne bi ništa promijenilo. A ja: Ali, bili biste dosljedni, i barem biste jednom pokazali da imate svoj stav, svoje mišljenje i da mislite svojom glavom. A on: Vidjet ćemo.

Sapienti sat.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimepet pro 12, 2008 12:40 am

Građanin Krejn je napisao/la:
A on: Vidjet ćemo.

Stvarno - za grohotom se nasmijati! Sad

Nekako čovjeku ponestane volje za bilo čime kad vidi i svakodnevno ima prilike uvjeriti se kakvi su to ljudi oko nas... Mad
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimesub pro 13, 2008 10:36 pm

HSU je totalno na "njegovoj" strani ...nejednom podržavaju njegove lude ideje,prisjetim se jednog razgovora i sjetim izgovorenih riječi....zar oni doista misle slijepo slijediti "oca" grada?
Zar ih je kupio staračkim domom i nekim koncertom za treću dob?
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimepet pro 19, 2008 10:15 am

Nema oporbe ni promjene u ovome gradu!!!Mislim,stranke su smjesne kao i ljudi koji su u njima,samo im dajte vlasti da im se guza casti!Stranka koja mi je jedina bila ok,a ni blizu po mojim uvjerenjima je HSP-prodali su se papci!HDZ clanovi se srame svog predsjednika daruvarskog ogranka i ne bi ni pricali o tome...SDP koji prolazi u gradu inace,ima Rohlika koji nikako da shvati da se makne vise,HSS... ma,svaka ima svoju pricu - JADNU!Malo je pravih ljudi u nasim strankama,ali na zalost vecina je SLJAM!



study
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimepet pro 19, 2008 9:21 pm

Eldorado je napisao/la:
Nema oporbe ni promjene u ovome gradu!!!Mislim,stranke su smjesne kao i ljudi koji su u njima,samo im dajte vlasti da im se guza casti!Stranka koja mi je jedina bila ok,a ni blizu po mojim uvjerenjima je HSP-prodali su se papci!HDZ clanovi se srame svog predsjednika daruvarskog ogranka i ne bi ni pricali o tome...SDP koji prolazi u gradu inace,ima Rohlika koji nikako da shvati da se makne vise,HSS... ma,svaka ima svoju pricu - JADNU!Malo je pravih ljudi u nasim strankama,ali na zalost vecina je SLJAM!



study
Dobro se uklapa i u opću sliku stanja kod nas !
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimeuto pro 30, 2008 12:22 am

kranj je napisao/la:

Dobro se uklapa i u opću sliku stanja kod nas !

Ma, koju sliku...
U gradu je sve "pod kontrolom".
Sudeći po domjenku na Terasi, gradski oci usudili su se iskazati neposluh oglušujući se o Sanaderovo stezanje remenja.
Ali - bilo je izrečeno i "bisera".geek
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimesub sij 03, 2009 1:38 am

Herminka je napisao/la:
kranj je napisao/la:

Dobro se uklapa i u opću sliku stanja kod nas !

Ma, koju sliku...
U gradu je sve "pod kontrolom".
Sudeći po domjenku na Terasi, gradski oci usudili su se iskazati neposluh oglušujući se o Sanaderovo stezanje remenja.
Ali - bilo je izrečeno i "bisera".geek

Što se bisera tiče, meni je najbolji onaj da je prošla godina bila najuspješnija u POSLJEDNJIH 70 GODINA. Ha ha ha... A nije loše ni ono da je u uspjehe ubrojao i obnovu Slavonije.
Nažalost, imao je puno razloga za likovanje - puna Terasa!!! Došli su svi, od gospodarstva do kulture i sporta. Baš svi!!! I svi se izgovaraju na istu foru: 'ja ga ne podnosim, ali došao/la/lo sam se dobro najest i napit na njegov računa!
Prozirno i bijedno.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimesub sij 03, 2009 6:47 pm

Zalosno je to sto ce isti i glasati za njega...da bi se mogli najesti i napiti ponovo...
Providno je to njihovo ponasanje i podrska covjeku koji radi, pokrece i stvara - ALI NA NACIN KOJI SE SVIMA NAMA GADI....
To je jedni problem njegove vladavine..
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimečet oľu 12, 2009 11:05 pm

Na zadnjoj sjednici gradskog vijeća donesena je i odluka oko koje je, za divno čudo, bilo i rasprave. Poskupila je tržnica. Bolje rečeno najam prostora na tržnici.
Jedina gradska firma koja po završnom računu ima nekih para a i plaće su im više nego dobre traži povećanje cijena. Direktorica koja se osjetila prozvanom, makar to nije bila jer je ona samo lutka na koncu a tko drži konce znamo, izjavila je da njena plaća i nije velika jer ona i mete i čisti snijeg i naplačuje pijaćevinu. Istina vidio sam. Dok je sadašnji gadonačelnik bio tamo samo je šetao kravatu vezanu preko trbušine a ova ipak radi.
Ali zar nije to ipak preskupa čistačica. Mislim da bi za te pare mogli naći i tri kvlitetna čistaća.
Eto još jedan prilog daruvarskih viječnika antirecesijkom programu. Naravno šalim se. Ipak na kraju to sve mi građani plaćamo jer naravno da prodavači to moraju ugraditi u cijenu svojih proizvoda. No cheers
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimepet oľu 13, 2009 11:12 pm

calimero je napisao/la:
Na zadnjoj sjednici gradskog vijeća donesena je i odluka oko koje je, za divno čudo, bilo i rasprave. Poskupila je tržnica. Bolje rečeno najam prostora na tržnici.
Jedina gradska firma koja po završnom računu ima nekih para a i plaće su im više nego dobre traži povećanje cijena. Direktorica koja se osjetila prozvanom, makar to nije bila jer je ona samo lutka na koncu a tko drži konce znamo, izjavila je da njena plaća i nije velika jer ona i mete i čisti snijeg i naplačuje pijaćevinu. Istina vidio sam. Dok je sadašnji gadonačelnik bio tamo samo je šetao kravatu vezanu preko trbušine a ova ipak radi.
Ali zar nije to ipak preskupa čistačica. Mislim da bi za te pare mogli naći i tri kvlitetna čistaća.
Eto još jedan prilog daruvarskih viječnika antirecesijkom programu. Naravno šalim se. Ipak na kraju to sve mi građani plaćamo jer naravno da prodavači to moraju ugraditi u cijenu svojih proizvoda. No cheers

Čuo sam da je jedino s daruvarskom tržnicom, od četiri gradske firme, bilo "gusto" jer su vijećnici bili gotovo pola - pola.
J... ga, opet mu je prošlo...

Embarassed
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimepon tra 06, 2009 11:38 am

lejla je napisao/la:
Zalosno je to sto ce isti i glasati za njega...da bi se mogli najesti i napiti ponovo...
Providno je to njihovo ponasanje i podrska covjeku koji radi, pokrece i stvara - ALI NA NACIN KOJI SE SVIMA NAMA GADI....
To je jedni problem njegove vladavine..

Nije mi jasno što to taj lik stvara, osim pogrešaka. O svemu što je do sada napravio, na forumu i u osobnim kontaktima s ljudima, čuo sam samo negativna mišljenja. Moram promijeniti društvo, jer su ovo sve neki nazadni, zavidni nesposobnjaci. A što se načina tiče, potpuno se slažem i čudi me da nema više želučanih bolesnika zbog neprekidnog gađenja.
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimepon tra 06, 2009 10:31 pm

A to što i napravi, a - usput budi rečeno - dobiva to preko mnogih leševa i na način tako ružan da boli - beznačajan je djelić onoga što bi Daruvar dobivao na zlatnom pladnju da je u području od posebne državne skrbi.
Jednom mi je jedan pričao, kako je pitao Cegija, kako to da se u Pakracu toliko gradi i obnavlja, otvara toliko firmi i radnih mjesta, a u Daruvaru ništa. Cegi je na to s omalovažavanjem rekao da Pakrac sve dobiva od države a mi svoje gradimo vlastitim snagama.
Fuj.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimesub tra 11, 2009 9:16 pm

Građanin Krejn je napisao/la:
A to što i napravi, a - usput budi rečeno - dobiva to preko mnogih leševa i na način tako ružan da boli - beznačajan je djelić onoga što bi Daruvar dobivao na zlatnom pladnju da je u području od posebne državne skrbi.
Jednom mi je jedan pričao, kako je pitao Cegija, kako to da se u Pakracu toliko gradi i obnavlja, otvara toliko firmi i radnih mjesta, a u Daruvaru ništa. Cegi je na to s omalovažavanjem rekao da Pakrac sve dobiva od države a mi svoje gradimo vlastitim snagama.
Fuj.

Da, najbolje od svega je kad naglašava kako je četiri puta tražio da uđemo u PPDS! Naravno, više ne spominje da je sam lobirao među vijećnicima da ne uđemo kada je to bilo moguće. Nadam se da je većini sugrađana to jasno.
FUJ. FUJ.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimesub tra 11, 2009 10:59 pm

Žalosno je samo to što ljudi sa foruma su manjina u odnosu na babe sa placa koje će glasati za njega PONOVO..
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimesub tra 11, 2009 11:05 pm

Danas su mnogi građani dobili mačuhice od čovjeka koji ima plaču 14000,00 kuna i ima razumjevanja za gladne građane. Ipak mislim da bi im glavica salate bolje legla za Uskrs. A dobili su i jaja. Naravno da će poslije izbora ako pobjedi sadašnji gadonačelnik, dobiti i ostalo. Ono što ide uz jaja. Naravno da ne mislim na šunku. No alien
[Vrh] Go down
micamaca

micamaca


Broj postova : 16
Lokacija : tu ngdje
Registration date : 02.12.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimened tra 12, 2009 9:35 am

calimero je napisao/la:
A dobili su i jaja. Naravno da će poslije izbora ako pobjedi sadašnji gadonačelnik, dobiti i ostalo. Ono što ide uz jaja. Naravno da ne mislim na šunku. No alien

Smile Very Happy Smijeh
[Vrh] Go down
biber




Broj postova : 21
Registration date : 05.12.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimened tra 12, 2009 11:40 am

Generalizirati i davati neodgovorne i nepromišljene izjave u ovo predizborno vrijeme nije dobro, moja baba sigurno neće glasati za Cegija, a ni ostale babe iz njenog kulturnog kruga. Cool
Svatko nek se pobrine za svoju babu..
[Vrh] Go down
trnokop

trnokop


Broj postova : 44
Registration date : 19.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimened tra 12, 2009 8:42 pm

biber je napisao/la:

Svatko nek se pobrine za svoju babu..

tuđu babu tuć ???

https://www.youtube.com/watch?v=IXNqqNjrIqk
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimepet tra 24, 2009 12:03 am

Glasovati za Cegija? No Evil or Very Mad jocolor
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimened tra 26, 2009 9:06 am

lejla je napisao/la:
Žalosno je samo to što ljudi sa foruma su manjina u odnosu na babe sa placa koje će glasati za njega PONOVO..

Nema teorijske šanse, jer na placu sam jučer vidio da su prodavači većinom ljudi sa SSS, VŠS i VSS. To da mogu napredovati i prodavati na placu omogućio im je uglavnom navedeni lik sa svojim suradnicima. Ako takvi glasaju ZA, onda nešto nije u redu s njima ( možda skriveni mazohizam ).
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimened tra 26, 2009 5:38 pm

Zar se to nije desilo i na zadnjim izobrima..koliko ono 700 glasova je bilo dovoljno da bude to što jest?
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimened tra 26, 2009 10:58 pm

lejla je napisao/la:
Zar se to nije desilo i na zadnjim izobrima..koliko ono 700 glasova je bilo dovoljno da bude to što jest?

Zadnji izbori HSS 1024 glasa no sada se gradonačelnik bira posebno a ne preko lista za gradsko vijeće. Za pobjedu u prvom krugu ako izađe 40% birača trbalo bi oko 2400 glasova što je više od 51% izišlih na izbore. No
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Malo sutra.   Komedija se nastavlja Icon_minitimesub svi 16, 2009 10:07 pm

Sutra ako "Comedia et Finitta." Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimečet lip 11, 2009 12:53 pm

A moguče i tek započinje! king queen jocolor
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitimened lip 14, 2009 9:05 am

BrainCleaner je napisao/la:
A moguče i tek započinje! king queen jocolor

Deprimirale su me prve "poluinformacije" o potezima ustoličenih. Izgleda da je ovo dosta moguće. A što se može, tako nam i treba. Riješili smo jedan problem, riješit ćemo i druge!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Komedija se nastavlja Empty
PostajNaslov: Re: Komedija se nastavlja   Komedija se nastavlja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komedija se nastavlja
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: