Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mali poduzetnici

Go down 
+4
Dawor
Građanin Krejn
lejla
kranj
8 posters
Autor/icaPoruka
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Mali poduzetnici   Mali poduzetnici Icon_minitimepet stu 28, 2008 2:06 pm

Eto, imali smo priliku vidjeti i isprobati novu samoposlužnu autopraonicu.
Ideja je vrlo dobra. Za malo novaca možete dobro oprati auto.
Mislim da nam treba više ovakvih novih ideja malih poduzetnika.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Re: Mali poduzetnici   Mali poduzetnici Icon_minitimesub stu 29, 2008 12:33 am

Ideja je odlična, štoviše onima koji imaju auto i nečesto su u žurbi pruža brzu uslugu.
Prije svega cijena pranja je nekoliko puta manja nego u klasičnim praonicama..što će sada biti sa njima?
Hoće li biti dovoljno posla za sve?
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Re: Mali poduzetnici   Mali poduzetnici Icon_minitimesub stu 29, 2008 12:14 pm

lejla je napisao/la:
Ideja je odlična, štoviše onima koji imaju auto i nečesto su u žurbi pruža brzu uslugu.
Prije svega cijena pranja je nekoliko puta manja nego u klasičnim praonicama..što će sada biti sa njima?
Hoće li biti dovoljno posla za sve?

Ljudi, šta je vama?
Pa ako je cijena nekoliko puta manja nego u klasičnim praonicama, dobiješ još više manje nego tamo. Ako vozim auto u praonicu, onda to činim zato da mi ga opere netko drugi, a ne ja sam. to mogu i kod kuće, besplatno.
Što se mene tiče, klasične praonice neće ostati bez posla. Vjerujem da će u takozvanu samouslužnu praonicu ići oni koji inače auto peru kod kuće, a sada će to moći učiniti bolje i komotnije.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Dawor




Broj postova : 4
Registration date : 28.11.2008

Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Re: Mali poduzetnici   Mali poduzetnici Icon_minitimesub stu 29, 2008 6:39 pm

Ići će ljudi koji žive u stanu i nemaju gdje oprati auto sami.
[Vrh] Go down
Maksimilijan Jure Kučina




Broj postova : 2
Registration date : 22.11.2008

Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Re: Mali poduzetnici   Mali poduzetnici Icon_minitimesub stu 29, 2008 9:33 pm

Praonica je super, brzo i jeftino, a i nema čekanja...
Žena i djeca u autu, a ja perem... Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Re: Mali poduzetnici   Mali poduzetnici Icon_minitimepon pro 01, 2008 4:19 pm

Evo još dobrih primjera:

U Donjim Sređanima je otvorena prva registrirana obiteljska sirana u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji. Sirana je otvorena na obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu Jareš.

(više na www.radio-daruvar.hr)
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Auto praonica   Mali poduzetnici Icon_minitimeuto pro 02, 2008 6:42 am

Još nisam bio ali mislim da je ideja odlična jer možeš picajzlirat sat-dva a možeš oprat i za 10.min.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Re: Mali poduzetnici   Mali poduzetnici Icon_minitimesri pro 03, 2008 12:31 am

Ono sto mene pati s tom autopraonicom je to da bi ona trebala raditi od 0-24h,ja poznavajuci sebe i svoju ludost,nece me iznenaditi da uslijed nespavanja 2 ujutro odem prati auto!Mozda me zima zaustavi u naumu,ali samo mozda...

Za siranu sam cuo i prije,samo je sad u biti sve na pravome mjestu,legalno i po zakonu i da je bio dug put do toga,u svakom slucaju BRAVO!
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Re: Mali poduzetnici   Mali poduzetnici Icon_minitimesri pro 03, 2008 9:05 pm

[quote="Eldorado"]Ono sto mene pati s tom autopraonicom je to da bi ona trebala raditi od 0-24h
Koliko znam upravo tako i radi od 0-24 sata!
Zadovoljan sam što sve veći broj ljudi, u ovo ekonomski teško vrijeme, počinje razmišljati ili se upušta u vlastiti posao. Uvjeren sam da nas jedino to može izvući iz sveopće apatije i ćorsokaka u kojem jesmo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mali poduzetnici Empty
PostajNaslov: Re: Mali poduzetnici   Mali poduzetnici Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mali poduzetnici
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Gospodarstvo recimo ...-
Forum(o)Bir: