Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DOŽINKY 2010.

Go down 
+4
Eldorado
grafein
Herminka
DARUVARČAN
8 posters
Autor/icaPoruka
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimeuto srp 20, 2010 8:54 am

Dali je zupan Miroslav Cacija bio na Zetvenim svecanostima u Daruvaru?
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimeuto srp 20, 2010 12:25 pm

http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=3528&Itemid=1

Prema tome, izgleda da nije. A zašto je to uopće važno? Shocked
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimeuto srp 20, 2010 12:38 pm

Kako misliš da nije važno.Veliki broj daruvarčana-čeha je glasovalo za HSS i za Miroslava Čačiju ,svog župana.Kako on drži do češke nacionalne manjine,do svojih glasaća.
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimeuto srp 20, 2010 12:42 pm

Za Žetvene svečanosti se znalo godinu dana unaptijed i mogli su svoje vrijeme prilagoditi. Ako iz nićeg drugog onda iz puke pristojnosti prema glasaćima i Čačija i Bajs.
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimeuto srp 20, 2010 3:22 pm

DARUVARČAN je napisao/la:
Za Žetvene svečanosti se znalo godinu dana unaptijed i mogli su svoje vrijeme prilagoditi. Ako iz nićeg drugog onda iz puke pristojnosti prema glasaćima i Čačija i Bajs.

S jedne strane si u pravu, s druge u svečanoj loži je bilo dovoljno visokih uzvanika od izaslanika predsjednika HR, saborskih zastupnika za manjine, dožupana, predstavnika Češke republike, predstavnika manjinskih zajednica.... i sasvim dovoljan broj je dobio i priliku pozdraviti sve prisutne, sve izvođače i organizatore. S obzirom da su to u pravilu suhoparni politčki govori, čisto dovoljno! Najvažnije je to da stadion bio pun i da je program bio lijep, uz uvijek prisutne tehničke poteškoće koje se mogu i tolerirati, ali i ispravljati drugom prilikom. A još važnije je da je nedjelja bila puna sadržaja i grad prepun nasmijanih i zainteresiranih lica, kao što rekoh već u prethodnoj temi. Naravno, valjda su i ugostitelji ubrali neku pinku više nego obično.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimeuto srp 20, 2010 7:45 pm

Nedjelja mi je još bila najbolja,iako je i priredba na Sokolu u subotu bila odlična!I to je to?A i Staročeško je bilo po 8kn 0.5L,a ne ove naše domaće gulikože "deru" 10-12kn za isto.Na moru sam pio 0.5L pive za 15kn,onda se naši čude što ćemo bolje piti doma,nego u birtiji!Znači da može i po 8kn,no nije im dosta,dignite još na 15kn,jer mi smo ljuti turistički kraj!Kontinentalni mediteran!

Dožinke su bile za 5,dobro osmišljene i svaka čast!A za političare me ionako boli dupe i za njihovo pojavljivanje u javnosti,davno su dokazali da nisu za ništa,osim za sjediti i "ubirati",pogotovo ovi naši lokalni!
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimesri srp 21, 2010 8:27 am

Svi političari do Daruvara i i do nas drže ko do trinaestog praseta.Mi im trebamo samo onda kada su izbori.Nakon izbora oni su dostatni sami sebi i svojim osobnim interesima.
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimesri srp 21, 2010 8:25 pm

DARUVARČAN je napisao/la:
Svi političari do Daruvara i i do nas drže ko do trinaestog praseta.Mi im trebamo samo onda kada su izbori.Nakon izbora oni su dostatni sami sebi i svojim osobnim interesima.

Tu se slažemo, no zar bi sjedenjem u počasnoj loži prateći dožinke nešto bilo drugačije ili to bio neki dokaz da drže do svog izbornog tijela? Tako i tako nam je dosta samo zadovoljavanja forme! Njihova je uloga da organiziraju život i budu servis građanima i da već jednom živnemo i ponadamo se nekoj boljoj i pravednijoj sadašnjosti. Evo, i ove dožinke su nam pomogle da barem na trenutak zaboravimo ružnu svakodnevicu ili da se prisjetimo kako bi grad češće trebao izgledati!
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimesri srp 21, 2010 10:30 pm

grafein je napisao/la:
DARUVARČAN je napisao/la:
Za Žetvene svečanosti se znalo godinu dana unaptijed i mogli su svoje vrijeme prilagoditi. Ako iz nićeg drugog onda iz puke pristojnosti prema glasaćima i Čačija i Bajs.

S jedne strane si u pravu, s druge u svečanoj loži je bilo dovoljno visokih uzvanika od izaslanika predsjednika HR, saborskih zastupnika za manjine, dožupana, predstavnika Češke republike, predstavnika manjinskih zajednica.... i sasvim dovoljan broj je dobio i priliku pozdraviti sve prisutne, sve izvođače i organizatore. S obzirom da su to u pravilu suhoparni politčki govori, čisto dovoljno! Najvažnije je to da stadion bio pun i da je program bio lijep, uz uvijek prisutne tehničke poteškoće koje se mogu i tolerirati, ali i ispravljati drugom prilikom. A još važnije je da je nedjelja bila puna sadržaja i grad prepun nasmijanih i zainteresiranih lica, kao što rekoh već u prethodnoj temi. Naravno, valjda su i ugostitelji ubrali neku pinku više nego obično.

"tehničke poteškoće.."?

..katastrofa od ozvucenja, prvenstveno u subotu na sokolu!!, pojedini clanovi radio amatera iliti stog vec, koji su bili u pratnji ekipa, kao da su pali sneba, unatoc galami na same sudionike, jos je ok. i zavrsilo, i na kraju za sto nije bilo vise standova sa pivom po samom centru..eto, moje skroomno misljenje, bez uvrede ikome cheers cheers
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimesri srp 21, 2010 11:26 pm

anto je napisao/la:


"tehničke poteškoće.."?

..katastrofa od ozvucenja, prvenstveno u subotu na sokolu!!, pojedini clanovi radio amatera iliti stog vec, koji su bili u pratnji ekipa, kao da su pali sneba, unatoc galami na same sudionike, jos je ok. i zavrsilo, i na kraju za sto nije bilo vise standova sa pivom po samom centru..eto, moje skroomno misljenje, bez uvrede ikome cheers cheers


Razumijem tvoju kritiku, ima osnova, i dobro je sve to pobrojati kao iskustvo za neka druga događanja. No, vjeruj mi, ljudi su se na sokol došli zabaviti, opustiti i uživati u glazbi i plesu, osjetiti malo životne radosti! I to ništa nije moglo zasjeniti! Puno većih tehničkih problema je bilo za vrijeme Darfesta, pa su valjda organizatori nešto i naučili!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimesri srp 21, 2010 11:44 pm

grafein je napisao/la:
Tako i tako nam je dosta samo zadovoljavanja forme! Njihova je uloga da organiziraju život i budu servis građanima i da već jednom živnemo i ponadamo se nekoj boljoj i pravednijoj sadašnjosti. Evo, i ove dožinke su nam pomogle da barem na trenutak zaboravimo ružnu svakodnevicu ili da se prisjetimo kako bi grad češće trebao izgledati!

Jednostavno smo vidjeli kako nam može biti,a neće jer političari ne mogu ni sami sa sobom!A kamoli da u žabnjaku ispliva neka osoba puna volje i elana i da nije ničija debela veza!Pošto je gradnonačelnik i predsjednik turističke zajednice,čudi me da nema ideja za daljni boljitak,makar još po koju dobru feštu,a ipak je on za dobru kapljicu.Neka mu padne napamet petkom u emisiji Radio Daruvara odgovarati na forumska pitanja,pa će biti zanimljivije.Stalno ponavljanje: nema se,recesija... govori samo jedno što smo svi već odavno skužili,a on ne želi čuti!

Nisu organizirali nikakav život,a kamoli da budu servis građana.Grad je postao iskrivljena slika u kojem se u velikom broju prodaju nekretnine,a kupuju u jako malom broju.Već postaje i problem prodati nekretninu i pobjeći odavde i ostaviti dušebrižne političare da uživaju u svom zlatnom zelenom cvijetu tijekom cijele godine!Njihovo cvrkutanje je dovelo do toga da ni mravi nemaju šta raditi,a žele!

Malo sam se zanio,pa pobjegoh od teme...Svaka čast za Dožinke,trebalo je to organizirati i smjestiti i ugostiti tolike ljude!
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimečet srp 22, 2010 8:53 am

Dožinkye u najvecoj mjeri su odradili ameteri i za to im svaka cast i hvala.Naravno ovi zlocesti uvijek seru po necemu.Ti zlocesti nikada nece reci daj da ja pomognem.Ja sam bio na Sokolu kao gledalaci uz male poteskoce tehnicke prirode sve je proslo na radost nas nekoliko tisuca koji smo to gledali.Sto se tice politicara ja im ne mogu oprostiti njihov ne dolazak.Nikada vise necu glasat za njih i za HSS.Kazete da nebi nista ucinili i da su bili u svecanoj lozi.? A kako neki politicari za svoj kraj cine cuda,primjer Kalmete.Kako mi uvijek izaberemo pedere koji za nas ne cine nista i to tako vec desetljecima.Hajmo jednom izabrati nekogo ko nam moze pomoci.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimepet srp 23, 2010 11:38 am

DARUVARČAN je napisao/la:
Kako misliš da nije važno.Veliki broj daruvarčana-čeha je glasovalo za HSS i za Miroslava Čačiju ,svog župana.Kako on drži do češke nacionalne manjine,do svojih glasaća.
Tko im je kriv, ali odmah se ograđujem, jer se na izborima za župana nije ni moglo birati-Kolić (sačuvaj me bože) i Čačija - od dva zla izabrali manje, ali zlo je zlo.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimepet srp 23, 2010 11:43 am

Eldorado je napisao/la:
grafein je napisao/la:
Tako i tako nam je dosta samo zadovoljavanja forme! Njihova je uloga da organiziraju život i budu servis građanima i da već jednom živnemo i ponadamo se nekoj boljoj i pravednijoj sadašnjosti. Evo, i ove dožinke su nam pomogle da barem na trenutak zaboravimo ružnu svakodnevicu ili da se prisjetimo kako bi grad češće trebao izgledati!

Jednostavno smo vidjeli kako nam može biti,a neće jer političari ne mogu ni sami sa sobom!A kamoli da u žabnjaku ispliva neka osoba puna volje i elana i da nije ničija debela veza!Pošto je gradnonačelnik i predsjednik turističke zajednice,čudi me da nema ideja za daljni boljitak,makar još po koju dobru feštu,a ipak je on za dobru kapljicu.Neka mu padne napamet petkom u emisiji Radio Daruvara odgovarati na forumska pitanja,pa će biti zanimljivije.Stalno ponavljanje: nema se,recesija... govori samo jedno što smo svi već odavno skužili,a on ne želi čuti!
A naš vrli kiflić vozi novi crveni autić - nekom kriza nekom audi!!!! Shooocked Shooocked
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimepet srp 23, 2010 1:46 pm

ostap bender je napisao/la:

A naš vrli kiflić vozi novi crveni autić - nekom kriza nekom audi!!!! Shooocked Shooocked

U pravu si: nekome kriza naudi, a nekome audi! Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimepet srp 23, 2010 4:46 pm

A nema se?Bitno da kad grad netko nešto traži - onda se nema,kad povjeriš gradu nešto - on to sjebe!Šta je sa onom mjernom meteorološkom stanicom na ulazu u park?Poklonjeno gradu,treba baterija od nekih 15000kn i ništa,daj Audi?Brinu oni gdje će im se guza udobnije smjestiti i to je to izgleda!
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimepet srp 23, 2010 9:22 pm

Gradonačelnikov Audi je kupljen privatno i na kredit kako ja čujem,ali kako god,imase s tom "zasluženom" plaćom.
[Vrh] Go down
smokvica




Broj postova : 2
Registration date : 17.08.2010

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimesri kol 18, 2010 12:15 am

Frka je napisao/la:
Gradonačelnikov Audi je kupljen privatno i na kredit kako ja čujem,ali kako god,imase s tom "zasluženom" plaćom.

e , pa sad zaslužena ili ne, o toj temi bi se itekako dalo raspravljati, zavisno od kuta iz kojega se gleda, ali ono što je svakako činjenica jest, da će od svih stvari, samo rata kredita biti ono što će on duže pamtiti , nego što ćemo mi Rohlika pamtiti kao gradonačelnika. clown
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitimeuto stu 02, 2010 9:24 pm

Pa kako ne znaš Smokvice,po izbjegavanju konflikata,balans zamazanih očiju i demagogiju više sile,ne?
[Vrh] Go down
Sponsored content





DOŽINKY 2010. Empty
PostajNaslov: Re: DOŽINKY 2010.   DOŽINKY 2010. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DOŽINKY 2010.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: