Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gradski stanovi

Go down 
+7
kranj
calimero
Frka
Eldorado
Vivaxo
meta_k
Casio
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimepon lis 12, 2009 11:49 am

zna li netko, koliko grad ima u posjedu stanova i po kojim kriterijima se oni odojeljuju građanima
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimepon lis 12, 2009 11:54 pm

Casio je napisao/la:
zna li netko, koliko grad ima u posjedu stanova i po kojim kriterijima se oni odojeljuju građanima

Ne znam koliko ih ima, ali mislim oko 20 (???). No, čuo sam da su u jako lošem stanju. Nisu se održavali godinama... Najamnina je vrlo niska, a natječaji se objavljuju na oglasnoj ploči u općini... Imaju nekakav sistem bodovanja...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimeuto lis 13, 2009 10:32 am

meta_k je napisao/la:
Casio je napisao/la:
zna li netko, koliko grad ima u posjedu stanova i po kojim kriterijima se oni odojeljuju građanima

Ne znam koliko ih ima, ali mislim oko 20 (???). No, čuo sam da su u jako lošem stanju. Nisu se održavali godinama... Najamnina je vrlo niska, a natječaji se objavljuju na oglasnoj ploči u općini... Imaju nekakav sistem bodovanja...
po kojem kriteriju je žena HNSovog viječnika u vlasništvu jednog takvog...
i to u funkciji obrta
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimeuto lis 13, 2009 2:39 pm

Ma iznajmljuju ga sigurno,kao sto se to i radilo naveliko!!!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimeuto lis 13, 2009 3:24 pm

Vivaxo je napisao/la:
Ma iznajmljuju ga sigurno,kao sto se to i radilo naveliko!!!
ne. ima u njemu vlastiti obrt a živi u drugom stanu
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimeuto lis 13, 2009 4:53 pm

Casio je napisao/la:
Vivaxo je napisao/la:
Ma iznajmljuju ga sigurno,kao sto se to i radilo naveliko!!!
ne. ima u njemu vlastiti obrt a živi u drugom stanu

Ma to je skoro isto,samo sto si preko obrta "vadi" zivu lovu za najam prostora kojeg placa sebi ...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimeuto lis 13, 2009 9:27 pm

Eldorado je napisao/la:
Casio je napisao/la:
Vivaxo je napisao/la:
Ma iznajmljuju ga sigurno,kao sto se to i radilo naveliko!!!
ne. ima u njemu vlastiti obrt a živi u drugom stanu

Ma to je skoro isto,samo sto si preko obrta "vadi" zivu lovu za najam prostora kojeg placa sebi ...
ma stanovi su oko 300 kn, pa ona to okrene 20 puta mjesečno
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimeuto lis 13, 2009 11:17 pm

Znam,ali za najam si okrene toliko... Ne znam o kome je rijec,ali tako se to radi,cista lova,sve ide u troskove...
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimesri lis 14, 2009 8:20 am

Ljudi svašta rade,ako još k tome i uspijeva izvući lovu s obzirom na daruvarsko gospodarstvo,onda je dobro, opet samo nekima!!!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimesri lis 14, 2009 1:08 pm

Eldorado je napisao/la:
Znam,ali za najam si okrene toliko... Ne znam o kome je rijec,ali tako se to radi,cista lova,sve ide u troskove...
sve ok.
ali kako grad može nekome dodijeliti gradski stan a on njemu nije potreban radi PREŽIVLJAVANJA, jer nema ništa i slabog je imovinskog statusa ili po kojim se već kriterijima dodjeljuje...
a da ga nekome ko sjedi u gradskom vijeću da bi isti taj prostor koristio za obrt ( svoj biznis) a živio normalno u svojoj kući...

i o tome nitko ni riječi... ko će napraviti reviziju svih stanova...
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimepet lis 16, 2009 10:24 am

Sigurno se zna tko je doticnoj osobi dodijelio stan,samo treba netko odgovoran pogledati papir i dobro kazniti prijestup i prekinuti nastalu stetu,ali kako stvari kod nas stoje,ocito je odgovorna osoba za kontrolu ujedno i osoba koja je i odlucila o navedenom!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimepet lis 16, 2009 6:23 pm

Vivaxo je napisao/la:
Sigurno se zna tko je doticnoj osobi dodijelio stan,samo treba netko odgovoran pogledati papir i dobro kazniti prijestup i prekinuti nastalu stetu,ali kako stvari kod nas stoje,ocito je odgovorna osoba za kontrolu ujedno i osoba koja je i odlucila o navedenom!
slažem se...
evo Calimero je u vijeću pa nek napravi zahtejev za provjerom...
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:14 am

Pokušao provjeriti
Gradskih stanova ima 58 od kojih desetak nije upotrebljivo (npr. Svačićeva iza Vacom, koreja uz željezničku stanicu).
Neki dan je zatvoren natjećaj za tri stana i ćini mi se da nije problem dobiti stan pošto ga mogu dobiti i samci.
Postoji komisija koja sistemom bodovanja dolazi do onih koji stan mogu dobiti nakon otvorenog natjećaja.
Za pitanje tko koristi stan u poslovne svrhe moram ipak imati više informacija . Ime i prezime osobe koja je dobila stan jer ja stvarno ne znam tko su članovi HNS-a pošto to ne piše uz korisnika stana a ćija imena nisu tajna. (bar sada) No
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimečet lis 22, 2009 5:13 pm

Casio je napisao/la:
..
po kojem kriteriju je žena HNSovog viječnika u vlasništvu jednog takvog...
i to u funkciji obrta[/quote]
Zar Calimeru treba već antisklerin?
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:51 pm

kranj je napisao/la:
Casio je napisao/la:
..
po kojem kriteriju je žena HNSovog viječnika u vlasništvu jednog takvog...
i to u funkciji obrta
Zar Calimeru treba već antisklerin?[/quote]prvo duboka isprika viječnicima HNS Bileku i...
ne radi se o sadašnjem već bivšem vijećniku HNS iz prošlog vijeća
[Vrh] Go down
Max

Max


Broj postova : 10
Registration date : 22.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:54 pm

Pa napiši onda već o čemu je riječ.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimečet lis 22, 2009 11:58 pm

Max je napisao/la:
Pa napiši onda već o čemu je riječ.
gradski stan u funkciji obrta koji vodi žena bivšeg daruvarskog vijećnika.
dakle osoba plaća gradu ili trećoj osobi koja je dobila stan cca 300 kn ili koliko već za najam, a za isti bi plaćala 1000 kn koliko jesu stanovi ili 2000 i više koliko je najam poslovnog prostora.
jel ima u gradu sistem kontrole tih stanova u slučaju da je ovako...
a još gore da je dan direktno njoj jer ne znam po kojim kriterijima ga ona zaslužuje...
a ima u ovom gradu i novinara i inspektora i sveg mogućeg koji vise na proračunu pa nek rade posao
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimepet lis 23, 2009 7:36 pm

Pa nije li ovo već blesavo?
Tko je to ??????????
Bivši vijećnik HNS-a je Bilek a preuzeo mandat od Sikore čija se žena baš ne bavi privatnim obrtom. No
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimepet lis 23, 2009 10:13 pm

calimero je napisao/la:
Pa nije li ovo već blesavo?
Tko je to ??????????
Bivši vijećnik HNS-a je Bilek a preuzeo mandat od Sikore čija se žena baš ne bavi privatnim obrtom. No

Tak sam si i ja mislio,pa nista ne kuzim tko jos nedostaje u toj prici!?
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimesub lis 24, 2009 12:35 am

Eldorado je napisao/la:
calimero je napisao/la:
Pa nije li ovo već blesavo?
Tko je to ??????????
Bivši vijećnik HNS-a je Bilek a preuzeo mandat od Sikore čija se žena baš ne bavi privatnim obrtom. No

Tak sam si i ja mislio,pa nista ne kuzim tko jos nedostaje u toj prici!?
nedostaje uz Sikoru 2 vijećnik LS HNS a
formalno LS-a
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimesub lis 24, 2009 5:48 am

Casio je napisao/la:
Eldorado je napisao/la:
calimero je napisao/la:
Pa nije li ovo već blesavo?
Tko je to ??????????
Bivši vijećnik HNS-a je Bilek a preuzeo mandat od Sikore čija se žena baš ne bavi privatnim obrtom. No

Tak sam si i ja mislio,pa nista ne kuzim tko jos nedostaje u toj prici!?
nedostaje uz Sikoru 2 vijećnik LS HNS a
formalno LS-a

Niti ja ne kužim?!?!
Kakav sad LS????
Reci na koga misliš... nešto si gadno pobrkao...
Question Question Question Question Question
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: šta tu nije jasno   Gradski stanovi Icon_minitimened lis 25, 2009 1:33 am

LS-HNS (Dušan Dević, Zdravko Sikora)
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimened lis 25, 2009 10:32 am

Ma da, pa o dotičnima se govorilo kao o stupovima demokracije u ovoj sredini. Kako bi to moglo biti?!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimened lis 25, 2009 12:18 pm

kranj je napisao/la:
Ma da, pa o dotičnima se govorilo kao o stupovima demokracije u ovoj sredini. Kako bi to moglo biti?!
nema Sikora veze s tim
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitimened lis 25, 2009 12:30 pm

Mora da si nešto pobrkao.
Dušan Dević je advokat u vlastitoj kancelariji i živi u privatnoj kući. Ovakva nagađanja i igranja pogodi tko sam, štete vjerodostojnosti foruma pa onda te molim drugi puta odmah ime i prezime jer ionako pišemo pod nickom. No
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gradski stanovi Empty
PostajNaslov: Re: Gradski stanovi   Gradski stanovi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gradski stanovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gradski gospodarstveni vodic !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: