Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 "Dvorana" - mjesto za zabavu?!

Go down 
+8
bossanova
Vivaxo
ostap bender
lejla
veritas@gmail.com
Eldorado
Casio
Arch demon
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Arch demon

Arch demon


Male Broj postova : 7
Registration date : 20.08.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimečet kol 20, 2009 11:11 pm

Pozdravljam sve nazočne i otvaram ovu temu, o kojoj očito svi šute, jer je problematika eskalirala do ruba incidenta. Možemo li pod firmom " dobrobiti naše mladeži", trpjeti bezočno divljanje pijane rulje, koja je bez nadzora, isfrustrirana i ojačana sveopćom letargijom i filozofijom većine koja se ne želi zamjerati. E, vrijeme je za zamjeranje, pa i apeliranje na sveopću svijest o dobrobiti mladih ljudi, trovanih krivim vrijednostima i ohrabrenih dopuštanjem anarhije u našem gradu.
Ne ulazim u načine na koje je došlo do otvaranje "kafane na balkanu" u sastavu športske dvorane, jer to i nije moj problem. Problem je u buci koja je neizdrživa i traje do jutarnjih sati, u policiji koja sliježe ramenima i okreće glavu na drugu stranu, u mladeži koja je alkoholizirana, a veći dio nema niti 15 godina...
Nisam dušebrižnik do te mjere da procjenjujem i ocjenjujem što tko sluša, jer svatko ima pravo na izbor i može slušati što god želi, ali je problem što smo i mi prisiljeni slušati tuđi izbor, a za vlastiti nas nitko ne pita.
Zašto netko meni ili bilo kome tko je u užem susjedstvu spomenutog objekta, može nametati nemir i kaos, nešto čega je meni dosta i počinjem zaista bivati nervozan, a to će rezultirati medijskim skandalom koji nastojim izbjeći, no vrijeme i strpljenje su pri kraju...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimepet kol 21, 2009 12:26 pm

Arch demon je napisao/la:
u policiji koja ...
koja jedva čeka da ode tamo popiti koji sokić i odmoriti uši...
čast izuzecima
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimened kol 23, 2009 10:00 pm

Hm,ne znam sto bih ti rekao na temu Dvorane,osim krajne jadno!Jednom prosle godine bas sam otisao "zaletjeti" na kavu tamo i naravno da sam od prisutnih skoro 3 puta stariji.Ocito da se na prostoru skole ne pusi,jer kada je zvonilo (veliki odmor),sigurno je ispred bilo 100 ucenika,ako ne i duplo koji su dosli zapaliti po koju,ali znatan dio njih se razbjezao kada je naisao Marjanovic u obilazak!Ono sto me je iznenadilo da u jednom trenutku doslovce se ne zna tko radi za sankom,jer su svi zalazili iza!?Vlasniku ocito odgovara struktura gostiju koji kod njega/nje ostavljaju novce,jer dok sam ja ispijao kavu nije nitko stariji zaletio u taj kafić!Ne zelim ni pomisljati kao je kada padne mrak,jer garantirano ne piju sok...I sad tko je blesav u ovome gradu?Sta rade inspekcije?Zaobilaze?Ili rade do 15h?A policija?Odmara oci?Ili samo dođu na rundu?Kako mi se cini,nitko ne bi ni reagirao da si netko i "bode" iglu...Kako objasniti i situaciju pred Špicom,50 maloljetnika stoji ispred sa pivom u ruci i nitko ne reagira sto jedna od njih lezi na zemlji mrtva pijana,svi se zabavljaju i nista!Ili jos bolje pitanje: jesu li njihovi roditelji doslovno glupi i nije ih briga?Gdje je socijalna sluzba?Gdje je itko?
[Vrh] Go down
veritas@gmail.com

veritas@gmail.com


Broj postova : 10
Registration date : 02.09.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimečet ruj 03, 2009 12:28 am

Arch demon je napisao/la:
Pozdravljam sve nazočne i otvaram ovu temu, o kojoj očito svi šute, jer je problematika eskalirala do ruba incidenta. Možemo li pod firmom " dobrobiti naše mladeži", trpjeti bezočno divljanje pijane rulje, koja je bez nadzora, isfrustrirana i ojačana sveopćom letargijom i filozofijom većine koja se ne želi zamjerati. E, vrijeme je za zamjeranje, pa i apeliranje na sveopću svijest o dobrobiti mladih ljudi, trovanih krivim vrijednostima i ohrabrenih dopuštanjem anarhije u našem gradu.
Ne ulazim u načine na koje je došlo do otvaranje "kafane na balkanu" u sastavu športske dvorane, jer to i nije moj problem. Problem je u buci koja je neizdrživa i traje do jutarnjih sati, u policiji koja sliježe ramenima i okreće glavu na drugu stranu, u mladeži koja je alkoholizirana, a veći dio nema niti 15 godina...
Nisam dušebrižnik do te mjere da procjenjujem i ocjenjujem što tko sluša, jer svatko ima pravo na izbor i može slušati što god želi, ali je problem što smo i mi prisiljeni slušati tuđi izbor, a za vlastiti nas nitko ne pita.
Zašto netko meni ili bilo kome tko je u užem susjedstvu spomenutog objekta, može nametati nemir i kaos, nešto čega je meni dosta i počinjem zaista bivati nervozan, a to će rezultirati medijskim skandalom koji nastojim izbjeći, no vrijeme i strpljenje su pri kraju...

prošla sam gradova i gradova, fakulteta i srednjih škola i nigdje, napominjem NIGDJE, nisam vidjela ono što ima u našem najljepšem malom gradu,a to je NOĆNI BAR, u sklopu škole... Čija je to točno odgovornost ili ne odgovornost, dozvoliti tako šta, u današnje vrijeme u kojemu smo suočeni s žalosnom činjenicom da naša djeca piju previše... Znamo da nije bilo tetka, gradonačelnika Cegledija, ne bi bilo niti birtije u srednjoj školi, ALI... gdje je tu moralnost Marjanovića ,kao i ostalih profesora i zaposlenika srednjoškolskog centra, gdje je i šta radi inspekcija? Naravno bilo bi tu previše posla za Vesnicu, inspektoricu, pa onda bolje da i ne šeće do gore!!!Komunalni redari, vjerojatno do gore niti ne stignu doći vidjeti zlo i smeće koje nećakinjin bar proizvede svakog vikenda ili im možda foto aparat NE RADI..., pa onda s tim u vezi, gos.Golubić ne zna NIŠTA,kakvu i koliku kaznu napisati, a Vukovića sigurno ne interesira, koju točno DVORANA koristi terasu, jer lokal nema predviđen prostor za takvo šta pa onda ne mora niti platiti, što se inače u gradu Daruvaru masno plaća!!!! Bilo bi dobro recimo da i sanitarna inspektorica "zaluta " do gore pa recimo izmjeri buku, dnevnu, noćnu , ali i to nikome od navedenih NIJE u interesu, i tako to traje već godinama, usprkos svim prigovorima , žalbama, peticijama i jadu ljudi koji tamo žive. Mislim si, kako je zapravo dobro da imamo zakone, no ono što nije dobro, jest činjenica da nismo svi jednaki!!!!Ono čemu se možemo nadati je, da će nova vlast barem nešto promijeniti!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimečet ruj 03, 2009 2:17 pm

misliš ?
[Vrh] Go down
veritas@gmail.com

veritas@gmail.com


Broj postova : 10
Registration date : 02.09.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimečet ruj 03, 2009 11:37 pm

lejla je napisao/la:
misliš ?

mislim i nadam se. Čini mi se da u ovoj novoj ,gradskoj vlasti ima i kvalitetnih ljudi, koji su spremni reći NE, nepotizmu i brojnim drugim i stvarima ali i ljudima, koji godinama caruju gradom!!!! Shocked
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimepet ruj 04, 2009 8:14 am

veritas@gmail.com je napisao/la:
lejla je napisao/la:
misliš ?

mislim i nadam se. Čini mi se da u ovoj novoj ,gradskoj vlasti ima i kvalitetnih ljudi, koji su spremni reći NE, nepotizmu i brojnim drugim i stvarima ali i ljudima, koji godinama caruju gradom!!!! Shocked
Pa u cijeloj toj priči novi su ti samo dogradonačelnica i dogradonačelnik. lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimepet ruj 04, 2009 8:27 am

Mislim ja da je ipak malo previse "nepravilnosti" u gradu da bi se to rijesilo u skorije vrijeme,a sumnjam da postoji i volja za to,onih na vrhu naravno!Cini se meni da to ide sistemom,oni su "ekipa" i to se njih ne tice...a da ih se tice,garantiram da bi manje probleme mogli rijesavati po jedan tjedno,a ne jedan u mjesec dana...nema se volje,jer je fotelja bitnija!
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimepet ruj 04, 2009 9:35 am

Vivaxo je napisao/la:
........,garantiram da bi manje probleme mogli rijesavati po jedan tjedno,a ne jedan u mjesec dana...nema se volje,jer je fotelja bitnija!
Po tome bi do danas bila riješena tri problema, a molim vas navedite mi bar jedan riješeni problem? Question
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimepet ruj 04, 2009 9:39 am

ostap bender je napisao/la:
Vivaxo je napisao/la:
........,garantiram da bi manje probleme mogli rijesavati po jedan tjedno,a ne jedan u mjesec dana...nema se volje,jer je fotelja bitnija!
Po tome bi do danas bila riješena tri problema, a molim vas navedite mi bar jedan riješeni problem? Question

To je ono sto i pricam,nema se volje...a da idemo nabrojati 5 problema gradske tematike cije se rjesavanje moze ostvariti i bez ulozene kune stigli bi i preko broja 5,no nisam ja mjerodavan da mislim za one koji samo sjede,smiju i oni ukljuciti vijuge...samo da vidimo kada ce!
[Vrh] Go down
bossanova




Broj postova : 9
Registration date : 09.09.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:14 am

Vivaxo je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
Vivaxo je napisao/la:
........,garantiram da bi manje probleme mogli rijesavati po jedan tjedno,a ne jedan u mjesec dana...nema se volje,jer je fotelja bitnija!
Po tome bi do danas bila riješena tri problema, a molim vas navedite mi bar jedan riješeni problem? Question

To je ono sto i pricam,nema se volje...a da idemo nabrojati 5 problema gradske tematike cije se rjesavanje moze ostvariti i bez ulozene kune stigli bi i preko broja 5,no nisam ja mjerodavan da mislim za one koji samo sjede,smiju i oni ukljuciti vijuge...samo da vidimo kada ce!

ima li šta novo s dvoranom, škola počela, noćni bar u školi i dalje ili?
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesri ruj 09, 2009 11:29 am

bossanova je napisao/la:

ima li šta novo s dvoranom, škola počela, noćni bar u školi i dalje ili?
Sad će uvest novo radno vrijeme od 06,00 do 04,00 sati.
[Vrh] Go down
vojak švejk

vojak švejk


Broj postova : 21
Registration date : 07.09.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesri ruj 09, 2009 3:01 pm

ostap bender je napisao/la:
bossanova je napisao/la:

ima li šta novo s dvoranom, škola počela, noćni bar u školi i dalje ili?
Sad će uvest novo radno vrijeme od 06,00 do 04,00 sati.
Odkud znaš
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimened lis 25, 2009 10:38 am

Čemu čuđenje? Normalno je zbližavanje mladih i starijih. Tako lijepo nastavnici i učenici zajedno popiju piće, porazgovaraju o gradivu i u ugodnoj atmosferi uče. Da, pa ispod birtije su i dvije učionice. Dobra povezanost teorije i prakse.
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimepet stu 13, 2009 10:41 pm

kranj je napisao/la:
Čemu čuđenje? Normalno je zbližavanje mladih i starijih. Tako lijepo nastavnici i učenici zajedno popiju piće, porazgovaraju o gradivu i u ugodnoj atmosferi uče. Da, pa ispod birtije su i dvije učionice. Dobra povezanost teorije i prakse.

Zlo i naopako No
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesub stu 21, 2009 1:00 pm

Očito sam bio u zabludi misleći da gostionica i škola ne idu zajedno. Da to dobro funkcionira, može se zaključiti iz napredovanja direktora dvorane u ravnatelja Toplica. Sigurno će i tu biti dobrih inovacija u poslovanju.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesub stu 21, 2009 2:32 pm

kranj je napisao/la:
Očito sam bio u zabludi misleći da gostionica i škola ne idu zajedno. Da to dobro funkcionira, može se zaključiti iz napredovanja direktora dvorane u ravnatelja Toplica. Sigurno će i tu biti dobrih inovacija u poslovanju.
hahahaha
a koliko čitam Bjelovarac jedan od kandidata je spreman ićis tužbom zbog fiktivnog natječaja...
ajde neka da bar nešto upecaju...
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesub stu 21, 2009 6:35 pm

Upecati će sami sebe..kako izgleda .
Natječaj je izgleda "fiktivan" do samoga vrha države, a tu tužbe ne pomažu previše
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesub stu 21, 2009 8:24 pm

lejla je napisao/la:
Upecati će sami sebe..kako izgleda .
Natječaj je izgleda "fiktivan" do samoga vrha države, a tu tužbe ne pomažu previše

Bojim se i ja da je tako. Nažalost... Sad
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimeuto stu 24, 2009 5:57 pm

Ja sam cuo da je Dvorana "planula" zbog provedene racije i da je navodno zatvorena na mjesec dana,zna li netko nesto vise?
[Vrh] Go down
Arch demon

Arch demon


Male Broj postova : 7
Registration date : 20.08.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimepet stu 27, 2009 10:31 pm

Evo, ni nakon potpisanih 80-tak potpisa ljudi koji žive u neposrednoj blizini i većeg dijela profesora srednjih škola, peticija NIJE PROŠLA!!!!!!!!!!!!!!
Navodno zbog mnogo ljudi koji ne žive u neposrednoj blizini spomenutog bircuza, nego su sa svojih radnih mjesta u ime građanske solidarnosti potpisali, uz stanare koje nitko ne pita ni za što.
Već je bilo likovanja, a to je tek sada ona kap koja je prelila čašu (zgodna i prikladna figura), jer izgleda da je vrijeme za medije: novine, tv i sve oblike javnog informiranja, što znači i ogromnu sramotu za sve one tipove u poglavarstvu koji spavaju mirnim snom...
Neće više.
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesub stu 28, 2009 1:04 am

Ja sam čuo da su dobili 30000kn kazne i mjesec dana zatvaranja!U raciji je bila i policija i gradonačelnik i socijalna služba i ... ,a lokal i dalje normalno posluje,kao da nema veze što nisu izdavali račune zbog partija!
Sad mene zanima,jel ovo igra pokvarenog telefona ili ovdje zakon nije jasan za sve jednako?Tko je tu lud?

Question Idea
[Vrh] Go down
Arch demon

Arch demon


Male Broj postova : 7
Registration date : 20.08.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesub stu 28, 2009 2:13 pm

Politika i puno interesa je tu umiješano, a objekt je najmanje važan. Zato i ne pale prosvjedovanja stanovnika, kao da samo političari postoje i netko se usudio "dirati u njihov dio svemira", kao što je jednoga jutra, a uostalom i većinu večeri puštala i urlikala na mikrofon "gazdarica". Nespojivo je poruku te, meni izvanredno dobre pjesme, koristiti za promidžbu "kafane na Balkanu".
Ne kažem da se i u drugim objektima ne slušaju "cajke", ali je to modni trend koji će, nadam se, ubrzo i prestati.
Zanimljivo i žalosno je to što je pjesma "Snežana" jedna od popularnijih u gradu, a tu pjesmu su svirali četnici i jugovojska dok su ulazili u Vukovar.
Sve se pretvorilo u opći neukus i ljigavost, a svrha svega je beskrupulozno mlaćenje novca, uglavnom od maloljetnika i onih tek punoljetnih, od kojih se pravi instant alkoholičare podmićivanjem besplatnim rundama i lažima kako je nekome stalo do njih...
Čudim se roditeljima koji kćerke i sinove puštaju da bauljaju pijani do jutarnjih sati i nitko se ne zapita čemu to vodi...
Sinoć je neki debil bacao petarde i hodao ulicama urličući kao lud, a POLICIJE NIJE BILO u našem kraju...
Uostalom, nitko nije zaslužio da mu se poluretardirani kriplovi rugaju, u pauzama natezanja piva i riganja po ulicama...
Gdje je nestala uljudnost, poštivanje starijih, vrijednost obitelji i sve ono što volimo gledati u božićnim filmovima?
Nije sve teška propast i socijala, jer kako god nam bilo, ipak se trudimo očuvati one osnovne ljudske vrijednosti i živjeti život kako najbolje znamo.
Nitko se nikome ne prijeti, jer je to osobina neinteligentnih ljudi, a riječ je ponekad jača od mača.
Ako je grad Daruvar odlučio ništa ne činiti, učinit će USKOK i tiskovine, jer riječ običnih ljudi, koji su kilometrima daleko od politike, mora se čuti i čut će se, vjerujte mi...
Neće se više starci i starice bojati pijanaca i propalica koji im upadaju u dvorišta, niti pripitih vozača koji divljaju automobilima u rane jutarnje sate. Ljudi su potpisali peticiju i ona će krenuti na put izvan Daruvara, jer ovoga puta neće NAMA nitko dirati u NAŠ dio svemira!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesub stu 28, 2009 3:48 pm

Arch demon je napisao/la:
"gazdarica".
misliš Županijska zastupnica u BBŽ županiji u ime HDZ-a.
lol!

i to sve bez navodnika
[Vrh] Go down
Arch demon

Arch demon


Male Broj postova : 7
Registration date : 20.08.2009

"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitimesub stu 28, 2009 4:30 pm

Naravno. Mada, iskreno, ne vidim nikakve bitne pomake u gradu bez obzira koja god stranka bila. Vidim samo rotiranje potpuno nekompetentnih ljudi i provlačenje onih koji su odavno trebali biti u zatvoru.
Nažalost, ako dugujete ili napravite dug od 500 kuna, poslat će vas u zatvor, ali ako su milijuni u pitanju, prebacit će vas na drugo radno mjesto.
[Vrh] Go down
Sponsored content





"Dvorana" - mjesto za zabavu?! Empty
PostajNaslov: Re: "Dvorana" - mjesto za zabavu?!   "Dvorana" - mjesto za zabavu?! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"Dvorana" - mjesto za zabavu?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Kultura u nasem gradu-
Forum(o)Bir: