Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vinska Cesta !?

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Vinska Cesta !? Empty
PostajNaslov: Vinska Cesta !?   Vinska Cesta !? Icon_minitimeuto srp 14, 2009 9:03 pm

Tko određuje tko može biti na ponudi vinske ceste?Kako se to ažurira i kada?Bio sam na stranici turističke zajednice BBŽ i nije mi ništa jasno,koja je to igra!?Ako ima čak i OPG Konjovoda koja ima samo 15 gostiju kapacitet (ne vjerujem da je u pitanju noćenje),gdje su Turić,Klećka...?Za Vinariju Daruvar mi je jasno zašto je u ponudi,ali šta tamo radi kavana Queen?Da tamo idu na ručak?Imaju ponudu vina?Nije mi jasno,jer restoran Terasa ima puno bolju ponudu hrane i vina.Isto tako,zašto nema svratišta Slavonije koje,po meni,ima najbolju ponudu vina,čak i ona arhivska!?

Možda je to nekom turistu zanimljivo,ali nama (meni) to djeluje zbunjujuće i nejasno!

http://www.tzbbz.hr/turisticka_ponuda/vinske_ceste.php

Itko?
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Vinska Cesta !? Empty
PostajNaslov: Re: Vinska Cesta !?   Vinska Cesta !? Icon_minitimesri pro 30, 2009 12:18 pm

Neki dan sam se zapitao što uopće znači vinska cesta? Koji to turisti po čitavoj Hrvatskoj obilaze tolike vinske ceste i konzumiraju svakodnevo tisuće vagona vina?
Ili smo svi totalni alkoholičari, ili je to nešto što dobro zvuči, pa neka se nađe.
[Vrh] Go down
 
Vinska Cesta !?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Turizam-
Forum(o)Bir: