Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DECEGLEDIZACIJA ?!

Go down 
+14
ostap bender
calimero
micamaca
nova_nada
meta_k
DARUVARČAN
Admin
monty
Pegy
Eldorado
Vivaxo
Herminka
kranj
Papacoder
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Papacoder

Papacoder


Broj postova : 9
Registration date : 25.04.2009

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimepet lip 12, 2009 10:14 pm

[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimened lip 14, 2009 9:01 am

Papacoder je napisao/la:
Zanimljivo:

l]

Sve te DE mogu ići pod zajednički nazivnik denonsensizacija ili opamećivanje.
To nam je svakako potrebno na svim poljima djelovanja.
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimepon lip 15, 2009 12:24 am

kranj je napisao/la:


Sve te DE mogu ići pod zajednički nazivnik denonsensizacija ili opamećivanje.
To nam je svakako potrebno na svim poljima djelovanja.
No
Eh, da... a to baš i ne ide tako lako.
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimeuto lip 16, 2009 9:53 am

I sam Mioč je radio decegledizaciju kada je pogurao Marića za posao u Termalu za koga se ponadao da će on ostvariti više na izborima , jer je htio 2 igrača za utrku,sada je siroče popušio na 2 strane! Kod nas se očito sve unaprijed planski radi za nečije dupe da se zna tko gdje sere!


lol!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:12 am

Vivaxo je napisao/la:
Kod nas se očito sve unaprijed planski radi za nečije dupe da se zna tko gdje sere!


Haha! Danas si u "elementu" Vivaxo!? Može se i tako gledati na stvari u gradu i nažalost si u pravu!
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimečet lip 18, 2009 12:04 am

Pa je li bila ta konstituirajuća sjednica GV?
Zna li se nešto?
[Vrh] Go down
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimečet lip 18, 2009 7:46 pm

Konstituirajuću sjednicu održalo je danas Gradsko vijeće Daruvara. Na prvoj sjednici gradskog zakonodavnog tijela svečano je prisegnulo svih 20 novoizabranih vijećnika. Većinu od ukupno 12 vijećnika imaju HSS-HDZ-HSLS. Koalicija SDP-HSU dobila je pet mandata, HNS dva i SDSS jednog vijećnika. Za predsjednika Gradskog vijeća s 12 glasova za, te jednim suzdržanim i 6 protiv, izabran je Bruno Marić iz HDZ-a ,a njegovi su zamjenici Zvonko Cegledi iz HSS-a i Branko Kovačić, vijećnik HSU-a. Iako je omjer snaga u Gradskome vijeću bio poznat još od potpisivanja većinske koalicije između dva izborna kruga, a o Mariću se i govorilo kao o budućem predsjedniku Vijeća, do samog izglasavanja moglo se dogoditi i iznenađenje, do kojeg ipak nije došlo. Naime, prije samog glasovanja petnaestak minuta trajale su konzultacije stranačkih klubova, te se pred vijećnicima osim prihvaćenog prijedloga Kluba vijećnika HDZ-a, našao i prijedlog vijećnika HSU-a, SDP-a, HNS-a i SDSS-a, koji su za predsjednika Vijeća predložili HNS-ovca Vladimira Bileka, a za njegove zamjenike Antuna Boroša i Branka Kovačića, obojicu s koalicijske liste SDP-HSU, s time što je nakon izbora predsjednika i prvog dopredsjednika Vijeća, Antun Boroš odbio kandidaturu za zamjenika predsjednika.

( http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=2185&Itemid=1 )
[Vrh] Go down
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimečet lip 18, 2009 10:56 pm

Pegy je napisao/la:
našao i prijedlog vijećnika HSU-a, SDP-a, HNS-a i SDSS-a, koji su za predsjednika Vijeća predložili HNS-ovca Vladimira Bileka, a za njegove zamjenike Antuna Boroša i Branka Kovačića, obojicu s koalicijske liste SDP-HSU, s time što je nakon izbora predsjednika i prvog dopredsjednika Vijeća, Antun Boroš odbio kandidaturu za zamjenika predsjednika.

( http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=2185&Itemid=1 )

Zašto je odbio kandidaturu za zamjenika predsjednika?
Nije mi jasno kada i zašto je odbio? Piše: nakon izbora predsjednika i prvog dopredsjednika, odbio je kandidaturu za zamjenika predsjednika.

Odbio je nakon što je izabran Marić ili je odbio kandidaturu za zamjenika V. Bileka?

Zna li netko pojedinosti?
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimečet lip 18, 2009 11:58 pm

Herminka je napisao/la:
Pegy je napisao/la:
našao i prijedlog vijećnika HSU-a, SDP-a, HNS-a i SDSS-a, koji su za predsjednika Vijeća predložili HNS-ovca Vladimira Bileka, a za njegove zamjenike Antuna Boroša i Branka Kovačića, obojicu s koalicijske liste SDP-HSU, s time što je nakon izbora predsjednika i prvog dopredsjednika Vijeća, Antun Boroš odbio kandidaturu za zamjenika predsjednika.

( http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=2185&Itemid=1 )

Zašto je odbio kandidaturu za zamjenika predsjednika?
Nije mi jasno kada i zašto je odbio? Piše: nakon izbora predsjednika i prvog dopredsjednika, odbio je kandidaturu za zamjenika predsjednika.

Odbio je nakon što je izabran Marić ili je odbio kandidaturu za zamjenika V. Bileka?

Zna li netko pojedinosti?

Bira se predsjednik gradskog vijeća i dva zamjenika (jedan od većine - HDZ i HSS i jedan od manjine - SDP, HSU, HNS i SDSS). Nakon što su si HDZ i HSS izglasali za predsjednika Brunu Marića te za zamjenika Zvonka Cegledija, Toni Boroš je povukao svoju kandidaturu na mjestu drugog zamjenika - s razlogom. Nakon povlačenja kandidature T. Boroša, Branko Kovačić je svoju prihvatio (???) i vijećnici su mu ukazali povjerenje.
By the way... čuo sam da su se HDZ i HSS dogovorili da će prve dvije godine predsjednik biti Marić (da umanje šok na građana), a druge dvije Cegledi. Imaju 12 vijećnika pa to mogu i ostvariti....
E moj "Daruvarski Obama".... ili kako te već nisu zvali....
Hat Zvonko i jocolor Bruno

P.S: Herminka daj molim te onog smajlića što povraća. "pliz"
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Male Broj postova : 14
Registration date : 18.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimepet lip 19, 2009 12:16 am

Jesam li dovoljno brzo dodao smileye!?Dovoljno ili?
[Vrh] Go down
https://daruvarski.forumcroatian.com
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimepet lip 19, 2009 12:18 am

Hahaha,joj prebrzo i prenaglo!

DECEGLEDIZACIJA ?! 91660
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimepet lip 19, 2009 12:38 am

Admin je napisao/la:
Jesam li dovoljno brzo dodao smileye!?Dovoljno ili?

jesi - hvala lijepo

prevarena "raja" DECEGLEDIZACIJA ?! 851399 "daruvarski Obama"
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimepet lip 19, 2009 9:09 am

Zar ste očekivali nešto drugo.Gomila nesposobnih likova.Skinite kapu i poklonite se CEGLEDIU i MIOČU, kioji če voditi i dalje sve, sada iz sjene.Kakav "obama"pa on mora sve vratiti i platiti, uvijek je to tako u životu.Njegovo izmišljeno radno mjesto, mjesto njegove žene,druge pogodnosti funkcioniraju dok je klika na vlasti u državi i županiji.Bajs je več zapretio,nebudu dobri na potezu je on preko Čačije u Daruvarskim topllicama.
Zar sada ne vidite da je njihov zajednički projekat i BULAJIČ.,i ovdje su moali vratiti i platiti žužulove usluge na višoj razini.
Jedno je dobro,kako če vođenje HDZ-a u Darovaru preuzeti CEGLEDI I MIOČ sa načelu tzv brodskim malim MARIČEM , pobrat če neslučene simpatije nas glasača.
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimepon lip 22, 2009 3:52 pm

DARUVARČAN je napisao/la:
Zar ste očekivali nešto drugo.Gomila nesposobnih likova.Skinite kapu i poklonite se CEGLEDIU i MIOČU, kioji če voditi i dalje sve, sada iz sjene.Kakav "obama"pa on mora sve vratiti i platiti, uvijek je to tako u životu.Njegovo izmišljeno radno mjesto, mjesto njegove žene,druge pogodnosti funkcioniraju dok je klika na vlasti u državi i županiji.Bajs je več zapretio,nebudu dobri na potezu je on preko Čačije u Daruvarskim topllicama.
Zar sada ne vidite da je njihov zajednički projekat i BULAJIČ.,i ovdje su moali vratiti i platiti žužulove usluge na višoj razini.
Jedno je dobro,kako če vođenje HDZ-a u Darovaru preuzeti CEGLEDI I MIOČ sa načelu tzv brodskim malim MARIČEM , pobrat če neslučene simpatije nas glasača.

Jedan poznanik mi je rekao da "Mijoč ima sada dvije lutke: jednu staru - Zvonka Cegledija i jednu novu - Brunu Marića." Na početku izbora sam mislio da nema pravo, ali sada vidim da je Mijoč uvijek korak ili dva ispred svih.
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimepon lip 22, 2009 5:16 pm

dozvolite mi da se javno pred vama svima pospem pepelom! Nikad ništa nisam protiv marića rekla (mlada sam, učim na svojim greškama) pa neću ni sada... zadržat ću dostojanstvo... ali možda vam ovo pojasni što trenutno mislim o njegovim postupcima (pod pojmom "postupci" mislim naravno na udruživanje sa "šerifom") ijuuu DECEGLEDIZACIJA ?! 91660
[Vrh] Go down
micamaca

micamaca


Broj postova : 16
Lokacija : tu ngdje
Registration date : 02.12.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimepon lip 22, 2009 11:34 pm

nova_nada je napisao/la:
dozvolite mi da se javno pred vama svima pospem pepelom! Nikad ništa nisam protiv marića rekla (mlada sam, učim na svojim greškama) pa neću ni sada... zadržat ću dostojanstvo... ali možda vam ovo pojasni što trenutno mislim o njegovim postupcima (pod pojmom "postupci" mislim naravno na udruživanje sa "šerifom") ijuuu DECEGLEDIZACIJA ?! 91660

Sve mi se čini da si razočarana zato što nije Bilek postao predsjednik GV-a s obzirom da si bila svojevremeno na njegovoj strani??? confused
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimeuto lip 23, 2009 1:47 pm

nemojte me krivo shvatiti... ja još uvijek jesam na bilekovoj strani, još sam uvijek njegov simpatizer, stvar je u tome što sam ja vjerovala da je marić čovjek od riječi (tj. nadala se) a sada vidim da sam totalno fulala. a vjerujem da je to skužio i bilek. toliko o poštenju i vjerodostojnosti! (s marićeve strane, naravno) Click
[Vrh] Go down
micamaca

micamaca


Broj postova : 16
Lokacija : tu ngdje
Registration date : 02.12.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimeuto lip 23, 2009 10:20 pm

nova_nada je napisao/la:
nemojte me krivo shvatiti... ja još uvijek jesam na bilekovoj strani, još sam uvijek njegov simpatizer, stvar je u tome što sam ja vjerovala da je marić čovjek od riječi (tj. nadala se) a sada vidim da sam totalno fulala. a vjerujem da je to skužio i bilek. toliko o poštenju i vjerodostojnosti! (s marićeve strane, naravno) Click

Pa ni Bilek nije čovjek od riječi ako ćemo o tome. Objasni mi kako je mogao biti sa HDZ-om na izboroma za gradonačelnika a sada se priklonio sdp-u? HDZ i HSLS su bar ostali dosljedni i u skladu sa koalicijom koja je sklopljena ranije ostali sa HSS-om. Naglašavam sa HSS-om a ne sa Zvonkom. Pa nije HSS samo Zvonko Cegledi?? Suspect
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimeuto lip 23, 2009 10:44 pm

micamaca je napisao/la:
nova_nada je napisao/la:
nemojte me krivo shvatiti... ja još uvijek jesam na bilekovoj strani, još sam uvijek njegov simpatizer, stvar je u tome što sam ja vjerovala da je marić čovjek od riječi (tj. nadala se) a sada vidim da sam totalno fulala. a vjerujem da je to skužio i bilek. toliko o poštenju i vjerodostojnosti! (s marićeve strane, naravno) Click

Pa ni Bilek nije čovjek od riječi ako ćemo o tome. Objasni mi kako je mogao biti sa HDZ-om na izboroma za gradonačelnika a sada se priklonio sdp-u? HDZ i HSLS su bar ostali dosljedni i u skladu sa koalicijom koja je sklopljena ranije ostali sa HSS-om. Naglašavam sa HSS-om a ne sa Zvonkom. Pa nije HSS samo Zvonko Cegledi?? Suspect

By the way... Ti se izgleda ne sjećaš Jandrokovića i BMV-a u prvom krugu izbora. Koalicija je potpisana prije drugoga kruga.... I naravno, HSS (u Daruvaru) nije samo Zvonko Cegledi već i niz ljudi od kojih 90% rade na državnim jaslama (pogledajte listu za gradsko vijeće!!!).
[Vrh] Go down
micamaca

micamaca


Broj postova : 16
Lokacija : tu ngdje
Registration date : 02.12.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimesri lip 24, 2009 12:46 am

By the way... Ti se izgleda ne sjećaš Jandrokovića i BMV-a u prvom krugu izbora. Koalicija je potpisana prije drugoga kruga.... I naravno, HSS (u Daruvaru) nije samo Zvonko Cegledi već i niz ljudi od kojih 90% rade na državnim jaslama (pogledajte listu za gradsko vijeće!!!).[/quote]

EJ polako! Ne bi ja da sad ispadne da ja branim HSS. Ne daj Bože! Dobro se ja sjećam BMW-a ali hebi ga ako je HDZ htio da dobije predsjednika gradskog vijeća morao je napraviti ovako kako je i napravio.
I da još jedna sitnica!!! Koaliciju su potpisali Jandroković i Adlešićka a ne Marić i Lujanac.
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimesri lip 24, 2009 10:50 am

Što se tiće Gradskog vijeća Marić bi bio predsjednik i u slučaju da nije sa HSS-om. Tako ta teorija otpada. Zatim. Bilek je održao obećanje koje je Marić dao a to je da se ide protiv Cegija u bilo kojem slučaju te da će ako ne uđe on u drugi krug podržati, imenom i prezimenom, Dalibora Rohlika.
Ovako to nije volja birača jer su HDZ.ovi biraći pokazali koga hoće te u drugom krugu glasali protiv Cegija a za Rohlika.
U prvom krugu je protiv HSS-a glasalo 1410 HDZ+1307 SDP + 592 HNS +353 SDSS + 160 Wagner+95 Šimunović a za HSS je glasalo 1440 glasača.
Dakle jasno je da sa svojih 6 mandata HSS nije zaslužio da ga se podrži. No opet ima raznih prodaja i kupovina pa se to moglo i očekivati. To je moje viđenje i ne moraju se svi složiti . No
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimesri srp 08, 2009 2:53 pm

Šuška se da bi Cegi u vatrogasce, jer pravo na plaću polako prolazi, a rate kredita dolaze.
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimesri srp 08, 2009 11:12 pm

ostap bender je napisao/la:
Šuška se da bi Cegi u vatrogasce, jer pravo na plaću polako prolazi, a rate kredita dolaze.

Vjerujem da više nije u poziciji da bira. Sam je rekao "da će Rohlika na ulicu poslati poslije izbora" pa neka bude sretan da dobije bilo kakav posao.
P.S. Neka mu posao da Bajs kad je potpisivao koaliciju umjesto njega.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimesri srp 08, 2009 11:14 pm

monty je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
Šuška se da bi Cegi u vatrogasce, jer pravo na plaću polako prolazi, a rate kredita dolaze.

Vjerujem da više nije u poziciji da bira. Sam je rekao "da će Rohlika na ulicu poslati poslije izbora" pa neka bude sretan da dobije bilo kakav posao.
P.S. Neka mu posao da Bajs kad je potpisivao koaliciju umjesto njega.

E da mi je vidjeti slike sa te vatrogasne vjezbe...
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitimečet srp 09, 2009 12:25 am

Zanimljivo, kako je doticni rekao da bi Rolika na ulicu bas me zanima zasto bi se njemu trazilo mjesto u gradskim poduzecima?????
Neka sa svojim sposobnostima ode u HAC ili INU...ili neka malo radi za promjenu..dajte covjeku volan pa neka malo iskusa kako se vozi kamion ili u javne radove sa njime za minimalac!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





DECEGLEDIZACIJA ?! Empty
PostajNaslov: Re: DECEGLEDIZACIJA ?!   DECEGLEDIZACIJA ?! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DECEGLEDIZACIJA ?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: