Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 PUŠAČI POPUŠILI

Go down 
+3
BrainCleaner
nova_nada
ostap bender
7 posters
Autor/icaPoruka
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimesri svi 06, 2009 3:12 pm

Danas je prvi dan kako je stupio na snagu zakon o zabrani pušenja u ugostiteljskim objektima.
Slušajući Hebranga, Milinovića i sve ostale zagovornike ovog zakona, te njihova obrazloženja kojima brane zakon, mislim da je u Vladi RH izvršena kolektivna lobotomija.
Propovjeda se briga za zdravstvo, računaju se minute duljeg života, zbrajaju se spašeni od raka uzrokovanog duhanskim dimom, a u isto vrijeme potiče se sadnja duhana, tko je tu lud.
Molim Vaše cijenjeno mišljenje o istom. Badday
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimesri svi 06, 2009 3:59 pm

Moram priznati da meni kao nepušačici ovaj zakon odgovara! Ali mora se misliti i na dobrobit malih obrtnika! Što će oni koji imaju male ili nikakve terase? Ajde... ljeto još možda nekako proguraju! A zima?
Uvidjet će vlada (namjerno napisano malim početnim slovom, jer drugo ne zaslužuju) da od toga nema sreće.... A kada? Kada već bude prekasno! Kada ugostitelji budu padali kao muhe, kada na zavodu za zapošljavanje bude bilo sve manje mjesta... kada poslovi a samim time i životi budu nepovratno uništeni!
Censored
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Neka mi popuše lulu mira!   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimesub lip 20, 2009 12:43 am

Popušit če i govnari koji su ga tako zdušno pisali Mile i Milojica. Embarassed confused jocolor
[Vrh] Go down
stranac




Broj postova : 8
Registration date : 16.07.2009

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Isto   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimečet srp 16, 2009 3:05 am

Možda i imaš i pravo i odakle ti ova imena Smijeh
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimečet srp 16, 2009 8:38 am

A past ce i nezaposlenost,jer veci objekti moraju voditi brigu i o zdravlju svojim zaposlenika,ne?Ne moze konobar koji ne pusi,posluzivati pusace u zadimljenom prostoru!Mora u smjeni biti 2 konobara,onaj koji pusi i koji ne pusi,bitno je zdravlje i zaposlenika koji posluzuju!Joooj,mozes si misliti!
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimečet srp 16, 2009 3:27 pm

Biserima nikad kraja, jučer vrli ministar ni da trepne kaže da će se izaći u susret malim lokalima do 50 m2, na taj način da će se moći postaviti kabine???? za pušače. Mili bogo pa kolika mora biti ta kabina, ak je lokal do 50 m2?
Ha možda da se cijeli lokal nazove kabinom.
A biser broj dva, reciklirani zrak koji izlazi iz kabina kvalitetniji je od prirodnog zraka.
Lobotomija, lobotomija!
Što smo mi to bogu skrivili da imamo takve ..........ministre.
[Vrh] Go down
stranac




Broj postova : 8
Registration date : 16.07.2009

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimečet srp 16, 2009 10:48 pm

ostap bender je napisao/la:
Biserima nikad kraja, jučer vrli ministar ni da trepne kaže da će se izaći u susret malim lokalima do 50 m2, na taj način da će se moći postaviti kabine???? za pušače. Mili bogo pa kolika mora biti ta kabina, ak je lokal do 50 m2?
Ha možda da se cijeli lokal nazove kabinom.
A biser broj dva, reciklirani zrak koji izlazi iz kabina kvalitetniji je od prirodnog zraka.
Lobotomija, lobotomija!
Što smo mi to bogu skrivili da imamo takve ..........ministre.

Tako ti je to kada diletanti vode visoku politiku a pojma nemaju šta izjavljuju.
Koliko več koštaju predpristupni pregovori za EU. već bi bili van krize. confused a pušenje je samo jedan segment dodvoravanja + ZERP +
tisuče dodvoravanja za koje znamo i neznamo. Pušenje je zdravije od Aspatama=umjetna sladila + navodno prirodnih bojila i konzervansa.
PUŠAČI POPUŠILI 91660
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimepet srp 17, 2009 10:18 am

ostap bender je napisao/la:
Lobotomija, lobotomija!
Što smo mi to bogu skrivili da imamo takve ..........ministre.

Ništa, osim što smo ih mi birali. Eto, imamo i bliski primjer licemjerstava ili, ne daj Bože, svetosti. Ono što je Bajs priuštio svojoj obitelji, drugima bi uskratio. Zamislite, pozivajući se na privatnost.
Ali ovo su sve zanemarive stvari u odnosu na rebalans, rebalansovog rebalansa državnog proračuna. Kakve se tu demagogije prodaju. I nažalost, većina građana opet ne razumije o čemu se radi. Igrokazi s troškovima reprezentacije, automobilima, smanjenjem plaća deset posto itd. ne pale. Samo sitne ribe srede tri milijuna eura s nekoliko transakcija, a što je s krupnima?
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimepet srp 17, 2009 11:38 am

kranj je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
Lobotomija, lobotomija!
Što smo mi to bogu skrivili da imamo takve ..........ministre.

Ništa, osim što smo ih mi birali. Eto, imamo i bliski primjer licemjerstava ili, ne daj Bože, svetosti. Ono što je Bajs priuštio svojoj obitelji, drugima bi uskratio. Zamislite, pozivajući se na privatnost.
Ali ovo su sve zanemarive stvari u odnosu na rebalans, rebalansovog rebalansa državnog proračuna. Kakve se tu demagogije prodaju. I nažalost, većina građana opet ne razumije o čemu se radi. Igrokazi s troškovima reprezentacije, automobilima, smanjenjem plaća deset posto itd. ne pale. Samo sitne ribe srede tri milijuna eura s nekoliko transakcija, a što je s krupnima?
Ne slažem se da smo ih mi birali, jer nemojmo zaboraviti da je veliki dio glasača autobusima dovožen na birališta iz Bosne (naročito one županije koje graniče sa BIH na njezinim južnim granicama), a plus toga i zastupnici koji se biraju na listi sa XI izborne jedinice.
A propos licemjerstva - danas je HSLS podržao famozni zakon o umjetnoj oplodnji.

čitam nedjeljni komentar koji jasno kaže
ko ne misli ovako taj kleveće i laže
ljudi bez kalibra i bez ideje
ufuravaju nam istine crno bijele

investicije su probile plafon troše se krediti
svuda mnogo paranoje svi su do grla u krizi
a mi bi htjeli da budemo centar svijeta
kineski sindrom za mnoga ljeta

svako malo netko se pospe pepelom po glavi
opreznost iznad svega ma budi pametan stari
a kaj ti tu možeš ne budi lud
oni buju tebe ravno na sud

a ja
ja nemam dara
zabranjeno je da se odgovara

ja sam klasno deklasiran sirovi tip
al ne želim ništa loše da ti uradim
ja sam svjesno revoltiran urbani kit
brinem svoju brigu to me jako veseli
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimepet srp 17, 2009 1:47 pm

Notorna je činjenica da je ovaj Sabor izabran od strane hrvatskih državljana, a također i to da je on izabrao Vladu čijem predsjedniku je Predsjednik Republike dao mandat za formiranje Vlade. Dakle, imamo što smo izabrali.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimesri ruj 09, 2009 9:59 am

kranj je napisao/la:
Notorna je činjenica da je ovaj Sabor izabran od strane hrvatskih državljana, a također i to da je on izabrao Vladu čijem predsjedniku je Predsjednik Republike dao mandat za formiranje Vlade. Dakle, imamo što smo izabrali.
Ma nismo ih mi izabrali, ali nećemo sad o tome, jer ćemo odlutati u filozofske rasprave.
Nego ovaj naš vrli ministar lupa li lupa, navodno da će za par dana biti dozvoljeno pušenje u ugostiteljskim objektima, a on jučer izjavi da će ovih par dana pojačati kontrole i naplaćivati kazne ugostiteljima i pušačima
- O TEMPORA O MORES-
[Vrh] Go down
vojak švejk

vojak švejk


Broj postova : 21
Registration date : 07.09.2009

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimesri ruj 09, 2009 2:24 pm

ostap bender je napisao/la:
kranj je napisao/la:
Notorna je činjenica da je ovaj Sabor izabran od strane hrvatskih državljana, a također i to da je on izabrao Vladu čijem predsjedniku je Predsjednik Republike dao mandat za formiranje Vlade. Dakle, imamo što smo izabrali.
Ma nismo ih mi izabrali, ali nećemo sad o tome, jer ćemo odlutati u filozofske rasprave.
Nego ovaj naš vrli ministar lupa li lupa, navodno da će za par dana biti dozvoljeno pušenje u ugostiteljskim objektima, a on jučer izjavi da će ovih par dana pojačati kontrole i naplaćivati kazne ugostiteljima i pušačima
- O TEMPORA O MORES-
A šta si ti očekivao od takvog, bože me prosti,tipusa dinaridusa
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimečet ruj 17, 2009 12:37 pm

ostap bender je napisao/la:
Ma nismo ih mi izabrali, ali nećemo sad o tome, jer ćemo odlutati u filozofske rasprave.
Nego ovaj naš vrli ministar lupa li lupa, navodno da će za par dana biti dozvoljeno pušenje u ugostiteljskim objektima, a on jučer izjavi da će ovih par dana pojačati kontrole i naplaćivati kazne ugostiteljima i pušačima
- O TEMPORA O MORES-
Kako god svi želimo biti abolirani od izbora izabranih, tako realnost govori da smo ih izabrali.
Navedeni ministar je još i ok u odnosu na druge (raspodjele milijuna kuna ispod stola, zakoni u drugim resorima, problemi gospodarstva ). Sve to ljudi slušaju, gledaju, trpe i čude se što su to oni skrivili da im se tako puno lošega dešava.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimečet ruj 17, 2009 2:19 pm

kranj je napisao/la:

Kako god svi želimo biti abolirani od izbora izabranih, tako realnost govori da smo ih izabrali.
Navedeni ministar je još i ok u odnosu na druge (raspodjele milijuna kuna ispod stola, zakoni u drugim resorima, problemi gospodarstva ). Sve to ljudi slušaju, gledaju, trpe i čude se što su to oni skrivili da im se tako puno lošega dešava.
Ti navalio na izbore, pa navalio O.K. ajmo malo analizirati:
Izbori 2007 godine rezultati su slijedeći:HDZ-486.855 glasova, SDP-693.167 glasova, rezultati sa koalicijskim partnerima su slijedeći:HDZ sa koalicijom-1.037.495, SDP sa koalicijom-1.015.058 glasova naravno hdz ima još veći broj glasova kad se pribroji još 73.446 glasova.
To je jedna stvar, ti izvuci zaključak, a druga je stvar da ovu vladu nismo mi izabrali već zastupnici u Saboru. Ujedno oni koji su glasali za HDZ i njihove partnere glasali su za Sanadera kao premjera, a Kosorica nije bila ni u panju.
A propos ministara tu se s tobom djelomično slažem. U potpunosti se slažem da drugi dijele ispod stola (rumeni,ćoškasti...), ali se neslažem da je Milanović o.k. pa sjeti se zakona o oplodnji, dopunskog osiguranja, zakona o pušenju........kakit ću piškit ću.
Što se tiča da smo mi glasali za ovu vladu, ako tebe peče savjest, odgovorno tvrdim da ja nisam glasao za ovu vladu, a svoju dužnost sam obavio.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitimečet ruj 17, 2009 9:29 pm

ostap bender je napisao/la:
A propos ministara tu se s tobom djelomično slažem. U potpunosti se slažem da drugi dijele ispod stola (rumeni,ćoškasti...), ali se neslažem da je Milanović o.k. pa sjeti se zakona o oplodnji, dopunskog osiguranja, zakona o pušenju........kakit ću piškit ću.
Što se tiča da smo mi glasali za ovu vladu, ako tebe peče savjest, odgovorno tvrdim da ja nisam glasao za ovu vladu, a svoju dužnost sam obavio.

Ne peče mene savjest zbog izbora izabranih i matematike ( u tome nisam sudjelovao ), već me peče mozak zbog neozbiljnog ponašanja obnašatelja raznih funkcija, od predsjednika države do gradonačelnika, a sve to plaćamo mi. Koliko gluposti u desetak dana, a nemamo mogućnosti, osim ovog načina, iskazati svoje neslaganje s izabranima, ma tko da ih je birao.
[Vrh] Go down
Sponsored content





PUŠAČI POPUŠILI Empty
PostajNaslov: Re: PUŠAČI POPUŠILI   PUŠAČI POPUŠILI Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PUŠAČI POPUŠILI
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: A sad RAZNO-
Forum(o)Bir: