Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Članstvo u NATO-u...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

Članstvo u NATO-u... Empty
PostajNaslov: Članstvo u NATO-u...   Članstvo u NATO-u... Icon_minitimesri tra 01, 2009 11:37 pm

Treba li nam članstvo u NATO-u?
Koliko nas ono košta to članstvo? affraid
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Članstvo u NATO-u... Empty
PostajNaslov: Re: Članstvo u NATO-u...   Članstvo u NATO-u... Icon_minitimečet tra 02, 2009 7:39 pm

Herminka je napisao/la:
Treba li nam članstvo u NATO-u?
Koliko nas ono košta to članstvo? affraid

Kažu da je članarina oko 3.500.000,00 eura.
Znam da nisi na to mislila.
Ja osobno mislim da je dobro da smo u NATO-u. Ponajprije zbog stabilnosti u regiji, opće sigurnosti i dr. Ne bojim se Arapa i terorizma, jer ako nas nisu napadali zbog Bosne neće niti zbog ovoga.
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Članstvo u NATO-u... Empty
PostajNaslov: Re: Članstvo u NATO-u...   Članstvo u NATO-u... Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:55 pm

Znam samo da smo mi u Daruvaru otišli prije 8 godina NA TO. Točno onda kada je zasjeo' prevarom naravno, na čelo grada sadašnji gadonačelnik. Sur Mislim da bi ovo trebala biti njegova pozicija.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Članstvo u NATO-u... Empty
PostajNaslov: Re: Članstvo u NATO-u...   Članstvo u NATO-u... Icon_minitimepon tra 06, 2009 3:06 pm

Herminka je napisao/la:
Treba li nam članstvo u NATO-u?
Koliko nas ono košta to članstvo? affraid

Ovakvi kakvi smo treba nam NATO-OTAN, a mislim da bi što prije trebalo u okrilje primiti i sve (za)ostale republike bivše Juge.
Da nam bar oduzmu i zabrane svako oružje (pa i praćke za vrabce skidat), jer ćemo se mi kad-tad ponovo poklat, bilo za razdruživanje bilo za udruživanje. Nažalost nećemo to znati iskoristiti ko Njemačka (savezna) nakon WWII, mislim financijski a i na oporavak privrede.
Jer ako nesmijemo kupovati oružje, mi kupujemo kamione, glavno da se troši.Shooocked
[Vrh] Go down
Sponsored content





Članstvo u NATO-u... Empty
PostajNaslov: Re: Članstvo u NATO-u...   Članstvo u NATO-u... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Članstvo u NATO-u...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: A sad RAZNO-
Forum(o)Bir: