Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Termalni vodeni park

Go down 
+14
jalnuski diletant
mustrica
dikan
Herminka
Frka
lejla
Građanin Krejn
grafein
monty
Casio
ii
kranj
Eldorado
Vivaxo
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimesub stu 28, 2009 5:07 pm

koliko ono grad ( mi) izdvajamo mjesečno za rate kredita i na koji rok?
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 8:37 pm

Koliko se ono iz proračuna izdvaja za "školu plivanja?" Vjerovatno će to poboljšati rezultate TVP.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimened sij 17, 2010 12:00 pm

Nešto mi dolazi asocijacija kakva je razlika između plasiranja rizičnih kredita ( i sve ostalo povezano s time i pokretanjem kaznenih postupaka ) i rizičnih( promašenih ) investicija ( u kojima se dešavalo sve jednako kao kod rizičnih kredita ) realiziranih pomoću rizičnih kredita? Bankari spavaju dobro čuvani, a investitori još uvijek u svom krevetu?!
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 5:36 pm

Evo i Miran jučer javno na HTV1 izreče ono što smo slutili: TVP treba i već je u procesu nastojanje da se i formalno pripoji Daruvarskim toplicama uz svesrednu pomoć i intervenciju Županije (Baščevana!) i poznate ekipe. Moje mišljenje je da je to početak kraja zadnje uspješne velike firme u Daruvaru! Vaše? Pere me pesimizam, ne mogu si pomoći!
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 7:54 pm

Herminka je napisao/la:
Na sjednici GV (petak, 31. 7.) usvojena su Izvješća o radu i financijskom poslovanju u prošloj godini daruvarskih gradskih poduzeća.

Termalni vodeni park poslovao je s gubitkom. NoSuspectNo
Ali, vijećnici su podržali mladu ekipu Termalnog vodenog parka i dali im još jednu godinu "fore" za postizanje pozitivnih pomaka. Suspect silent

Čini li vam se to razumno?
Max je napisao/la:
Pa i pokojni Džeri je znao da je to ne isplativo.
Da ne bude zabune, nemam ništa protiv bazena, potreban je, ali ne takav.
I najnesposobniji daruvarski obrtnik bi sigurno pametnije potrošio te novce.
Koja smo mi kretenska država, možeš na glupost potrošiti preko 40 tuđih miliona kuna, i za to ne odgovarati, dok u isto vrijeme nemoj platiti kaznu za prometni prekršaj od 500 kuna i završiti ćeš u zatvoru...

Termalni vodeni park - Page 3 91660
E, da, zdrav razum tako zaključuje, ali ne i naše gospodarsko vijeće i vijećnici GV koji misle i rade isključivo za opće dobro.
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimesri sij 20, 2010 1:10 am

grafein je napisao/la:
Evo i Miran jučer javno na HTV1 izreče ono što smo slutili: TVP treba i već je u procesu nastojanje da se i formalno pripoji Daruvarskim toplicama uz svesrednu pomoć i intervenciju Županije (Baščevana!) i poznate ekipe. Moje mišljenje je da je to početak kraja zadnje uspješne velike firme u Daruvaru! Vaše? Pere me pesimizam, ne mogu si pomoći!

Na koju točno uspješnu tvrtku misliš??? TVP to sigurno nije, a koliko bi "Daruvarske toplice" bile uspješne da nemaju financijsku potporu od županije... to me baš zanima???
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimesri sij 20, 2010 9:41 am

grafein je napisao/la:
Evo i Miran jučer javno na HTV1 izreče ono što smo slutili: TVP treba i već je u procesu nastojanje da se i formalno pripoji Daruvarskim toplicama uz svesrednu pomoć i intervenciju Županije (Baščevana!) i poznate ekipe. Moje mišljenje je da je to početak kraja zadnje uspješne velike firme u Daruvaru! Vaše? Pere me pesimizam, ne mogu si pomoći!

Pitanje je samo koliko će Toplice poživjeti!Tko dobija obavezu plaćanja kredita?Sigurno ne županija!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimesri sij 20, 2010 10:21 pm

Građani će i dalje plaćati kredite iz doprinosa i harača a "Županija" će postati upravitelj...ili netko odanle..
NIje to loša ideja kada bi se i kreditno oslobodio Grad-no čini mi s e da to ovdje nije slučaj

affraid
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:25 pm

lejla je napisao/la:
Građani će i dalje plaćati kredite iz doprinosa i harača a "Županija" će postati upravitelj...ili netko odanle..
NIje to loša ideja kada bi se i kreditno oslobodio Grad-no čini mi s e da to ovdje nije slučaj

affraid

Ma, i županija je u komi... Baš si žele gubitaša... I da ne otplaćuju kredit.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimepet kol 06, 2010 5:44 pm

" S poslovnom smo bankom dogovorili mirovanje otplate kredita za TVP čija godišnja rata iznosi 1,6 milijuna kuna" rekao je gradonačelnik.
Ali zato trpi sport, kultura i neki projekti?? Ali da nema pritiska zbog regresa?? Možda bi sve ovo mogao netko i povezati, ali meni su jasne odavno samo prva i druga konstatacija.
[Vrh] Go down
smokvica




Broj postova : 2
Registration date : 17.08.2010

Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitimeuto kol 17, 2010 11:56 pm

kranj je napisao/la:
" S poslovnom smo bankom dogovorili mirovanje otplate kredita za TVP čija godišnja rata iznosi 1,6 milijuna kuna" rekao je gradonačelnik.
Ali zato trpi sport, kultura i neki projekti?? Ali da nema pritiska zbog regresa?? Možda bi sve ovo mogao netko i povezati, ali meni su jasne odavno samo prva i druga konstatacija.

Blago nama s ovako sposobnim gradonačelnikom!!!! Kredit smo prolongirali, no nije rekao kako su u TVP-u, zaposlili još neke, "mlade i sposobne" i to potajno, ne bi li se pročulo ili ne daj Bog da netko još podnese molbu, za radno mjesto koje je izmislio vrlo sposobni direktor Husak, u dogovoru s pročelnikom Ratkom, pa je još jedna mlada HDZ-ovka zaposlena. Sposoban gradonačelnik tako daje punu potporu sposobnom Husaku, (s ovakvom politikom vrlo je zadovoljan i pročelnik, za kojega naravno ne treba niti govoriti koliko je tek sposoban), a sve to vodi ka vrlo konkretnom planu zdravog poslovanja čitavoga grada, pa tako i vodenoga parka! Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Termalni vodeni park - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Termalni vodeni park   Termalni vodeni park - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Termalni vodeni park
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Gospodarstvo recimo ...-
Forum(o)Bir: