Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zemljaci!!!

Go down 
+2
Eldorado
Vagabundo
6 posters

Zadovoljni ste:
Svojim poslom,plaćom...
Zemljaci!!! Vote_lcap4%Zemljaci!!! Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Promjenama u gradu...
Zemljaci!!! Vote_lcap0%Zemljaci!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Izborom radnih mjesta...
Zemljaci!!! Vote_lcap0%Zemljaci!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Regulacijom prometa...
Zemljaci!!! Vote_lcap0%Zemljaci!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Politikom grada...
Zemljaci!!! Vote_lcap0%Zemljaci!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kulturnim događajima...
Zemljaci!!! Vote_lcap8%Zemljaci!!! Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Obrazovanjem/aktivnostima za djecu
Zemljaci!!! Vote_lcap0%Zemljaci!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Općenito niste zadovoljni
Zemljaci!!! Vote_lcap88%Zemljaci!!! Vote_rcap
 88% [ 23 ]
Ukupno glasova : 26
 

Autor/icaPoruka
Vagabundo




Broj postova : 3
Registration date : 19.02.2009

Zemljaci!!! Empty
PostajNaslov: Zemljaci!!!   Zemljaci!!! Icon_minitimečet vel 19, 2009 7:34 pm

Iako sam djetinjstvo proveo u DA,odselili smo se krajem 80-tih godina u Istru (mislim da je to bio najbolji potez mojih roditelja) i sada jos uvijek me nešto vuče nazad,ali vidim da neće biti ništa od toga,osim lijepog sjećanja na djetinjstvo!Bio sam u DA `97 i `06 i sve je nekako čudno...ali zato čitam Vas i ujutro i popodne i navečer.DA mi djeluje kao grad u kojem je dobro provesti nekoliko mjeseci godišnje,ali u mirovini!Čitajući Vaše postove općenito o svemu,zanima me,dragi ljudi,čime ste zadovoljni u gradu!?Zato ću pokušati otvoriti anketu,ako nešto izostavim,slobodno dodajte u komentaru,tj. u svome postu.Do skorog viđenja neke `11 ili još bolje,do skorog čitanja!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Zemljaci!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zemljaci!!!   Zemljaci!!! Icon_minitimečet vel 19, 2009 8:09 pm

Vagabundo je napisao/la:
Čitajući Vaše postove općenito o svemu,zanima me,dragi ljudi,čime ste zadovoljni u gradu!?

Čestitam Vagabundo!Pogodak u sredinu!Ti,kao vanjski "suradnik" vidio si stvar sto bi rekli "iz daljine"!
Realno,ja stvarno ne znam s cime sam zadovoljan!?Nisam zadovoljan ni s poslom ni s placom ni mogucnoscu promjene radnog mjesta,nisam zadovoljan ni cijenom vrtica,ni... Stvarno,jel netko zadovoljan s necime?U G.Polje idem na kuruzijadu,na kestenijadu...ovdje to ne raste!Nekako smo "prdli" na fenjer davno!

Sad Sad Sad
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Zemljaci!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zemljaci!!!   Zemljaci!!! Icon_minitimečet vel 19, 2009 9:48 pm

Jedino čime su daruvarčani zadovoljni je grad Daruvar kao rodno mjesto. Park gdje si i ti vjerojatno proveo puno vremena. Julizbrum, Petrov vrh, Toplica, dvorac Jankovića, dva ginka pred dvorcem. Uglavnom svime onim što naš gadonačelnik nije uspio dirnuti. Znači da ti fali pitanje. Povijest i povijesni dio grada. alien
[Vrh] Go down
ivka




Broj postova : 10
Registration date : 03.01.2009

Zemljaci!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zemljaci!!!   Zemljaci!!! Icon_minitimepet vel 20, 2009 1:10 am

[quote="VagabundooDA mi djeluje kao grad u kojem je dobro provesti nekoliko mjeseci godišnje,ali u mirovini!
Ovo si dobro rekao jer Daruvar i postaje grad umirovljenika, budućnosti u gradu za mlade nema, firme će se polako zatvarati tako da jedino umirovljenici ostaju lol!
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Zemljaci!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zemljaci!!!   Zemljaci!!! Icon_minitimepet vel 20, 2009 10:56 am

Bas sad i ja razmisljam,s cime smo mi zadovoljni?Ne sjecam se ni jednog posta na forumima u kojima se izrazava sreca,zadovoljstvo...krajnje je vrijeme za NEVRIJEME!

bounce
[Vrh] Go down
hajni

hajni


Broj postova : 9
Registration date : 14.12.2008

Zemljaci!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zemljaci!!!   Zemljaci!!! Icon_minitimečet ruj 24, 2009 9:55 pm

Daruvar je za mene takodje mjesto rodjenja, i nazalost moram i ja da primjetim da u svim postovima ima velika kolicina nezadovoljstva...
Citat :

Cini mi se da je to najljepse mjesto na svijetu, i nije uvijek bilo tako tmurno, nije ni sada, ali kako ne zivim tu ne mogu rec kako je uistinu po pitanju posla, place i ostalog..., ali sve sto je napisao Calimero za ostalo stoji.

Kada sam bila prije dvije godine, grad je doisa biio nevjerojatno miran i cudan, iako prekrasan, nesto nije stimalo.
Ovaj grad ima toliko toga sto se moze iskoristiti i puno toga cime se moze pohvaliti, pa uhvatite to i napravite da Vama bude bolje, a nas Daruvarcane po rodjenu da ucinite ponosim na Vas. Dancin
[Vrh] Go down
hajni

hajni


Broj postova : 9
Registration date : 14.12.2008

Zemljaci!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zemljaci!!!   Zemljaci!!! Icon_minitimečet ruj 24, 2009 9:57 pm

calimero je napisao/la:
Jedino čime su daruvarčani zadovoljni je grad Daruvar kao rodno mjesto. Park gdje si i ti vjerojatno proveo puno vremena. Julizbrum, Petrov vrh, Toplica, dvorac Jankovića, dva ginka pred dvorcem. Uglavnom svime onim što naš gadonačelnik nije uspio dirnuti. Znači da ti fali pitanje. Povijest i povijesni dio grada. alien


Aj da stavim taj citat... Think
[Vrh] Go down
Vagabundo




Broj postova : 3
Registration date : 19.02.2009

Zemljaci!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zemljaci!!!   Zemljaci!!! Icon_minitimepet ruj 25, 2009 9:11 am

Pozdrav!Nije da me nije bilo,čitao sam,ali si nisam memorirao šifru za logiranje.Tnx Admin.Tužno mi djeluje i rezultat ankete i cijela situacija u gradu.Imam osjećaj da ljudi doslovno životare iz dana u dan,osim par nabrojanih pojedinaca koji u punom smislu žive.Ovako kako ja to gledam iz daleka,izgleda da se u našem/vašem malog gradu sve vrti oko politike i političkih spletki koje su s obzirom na mali broj stanovnika i previše izražene na daruvarskoj sceni i da je bavljenje politikom predstavlja određeni prestiž i uspjeh.

Znam neke ljude (poslovni partneri) koji su htjeli nešto otvoriti u Daruvaru,ali su jednostavno odustali zbog nekih stvari,koji su znani imenom mito i ...,a i sama platežna moć građana kako mi bratić kaže da se u velikoj mjeri vrti oko minimalne plaće do nekih 2600kn.Taj podatak nisam dugo vremena mogao prihvatiti kao istinit,jer nisam mogao vjerovati da se u gradu tako loše živi.To je čovječe ili dragi forumaši 50% ispod prosječne plaće u Hrvatskoj!!!A kako čitam na forumu,ta slika lošeg gospodarstva nije od jučer...

Slažem se sa Hajni u potpunosti,grad je lijep i uvijek će biti lijep,no za one koji u njemu žive su shvatili odavno da nije sve u ljepoti!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zemljaci!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zemljaci!!!   Zemljaci!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zemljaci!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: