Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dobili ste otkaz!

Go down 
5 posters

Gdje traziti posao?
Kamen,Kumal...
Dobili ste otkaz! Vote_lcap5%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Dalit,MPD...
Dobili ste otkaz! Vote_lcap5%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Billa,Mercator,Lidl...
Dobili ste otkaz! Vote_lcap5%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
HR Ceste,HR Sume,HR Vode...
Dobili ste otkaz! Vote_lcap9%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 9% [ 5 ]
Vesna
Dobili ste otkaz! Vote_lcap2%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 2% [ 1 ]
Darkom
Dobili ste otkaz! Vote_lcap3%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 3% [ 2 ]
Irida
Dobili ste otkaz! Vote_lcap5%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Emgrad
Dobili ste otkaz! Vote_lcap5%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 5% [ 3 ]
Akustik Građenje
Dobili ste otkaz! Vote_lcap22%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 22% [ 13 ]
Izvan Daruvara...
Dobili ste otkaz! Vote_lcap38%Dobili ste otkaz! Vote_rcap
 38% [ 22 ]
Ukupno glasova : 58
 

Autor/icaPoruka
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimesri vel 18, 2009 10:23 am

Sto dalje?Sjediti i cekati?Kuda ici?Na koja vrata pokucati?Ostati u ovoj "rupi"?Koji su Vam uvjeti kod trazenja posla? Visina prihoda,dnevnice,placeni prekovremeni,radno vrijeme...?Jeste spremni za platiti radno mjesto?Ili uclaniti se u stranku,pa neka Vam ona iskopa posao?

Neki meni bliski ljudi su dobili otkaze i sad ne znaju kako i kuda krenuti!Ipak nas je vise na forumu,nadam se da cete pojasniti svoje svijetle i crne izbore...

Idea
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimesri vel 18, 2009 10:56 am

Najidealnije mi je prihvatiti posao izvan Daruvara,nesto kao trgovacki putnik za nasu zupaniju.Uvjet za placu?Hm,3500kn dno,uvijet je njihovo vozilo i nikakva opcija da ja moram svojim novcem placati troskove za firmu,koje bi mi refundirali...nekim putnickim sluzbama je 3500kn osnovica + provizija od prodaje,dnevnica tu nema,kao i prekovremenih...O tome bih prvo razmisljao da dobijem otkaz,otvarao ne bih nista...sjedio doma ne bih sigurno,ako se sjetim na jos nesto,cuti ce se!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimesri vel 18, 2009 2:32 pm

još ti fale 3 rubrike
1) negdje drugdje u Daruvaru
2) već odavno nezaposlen
3) svojevoljno dao otkaz

al s obzirom na broj glasova za budućeg gradonačelnika, sumnjam da će ova anketa imati više od 4 glasa...
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimesri vel 18, 2009 8:32 pm

Vec nisi u pravu,ali cini mi se da vrijeme foruma dolazi...ali treba "kolektivnu svijest" aktivirati i na forumima prvo,situacija ce aktivirati uspavane sugrađane,ali dobra je ideja ovoga topica...Ovo sto si naveo 1,2,3...jedino ovo pod 1 se moze dodati u komentaru posta,a kada otvaras anketu imas dozvoljen unos do 10 stavki!Realno bi trebalo biti puno vise anketa razlicitog sadrzaja po cijelom forumu,autori gdje ste!?
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimesri vel 18, 2009 11:48 pm

Eldorado je napisao/la:
Najidealnije mi je prihvatiti posao izvan Daruvara,nesto kao trgovacki putnik za nasu zupaniju.Uvjet za placu?Hm,3500kn dno,uvijet je njihovo vozilo i nikakva opcija da ja moram svojim novcem placati troskove za firmu,koje bi mi refundirali...nekim putnickim sluzbama je 3500kn osnovica + provizija od prodaje,dnevnica tu nema,kao i prekovremenih...O tome bih prvo razmisljao da dobijem otkaz,otvarao ne bih nista...sjedio doma ne bih sigurno,ako se sjetim na jos nesto,cuti ce se!
...hm..u pravu si, ali, big ali....,znas sta bi ti rekli na 3500+ njihovo vozilo?mozes mozda otprilike izracunati koliku dobit bi tada trazili od tebe? bounce bounce
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimepet vel 20, 2009 8:38 pm

Treba dobro izabrati,ima jedan posao, One2Play firma trazi putnika,sve OK,ali traze da covjek bude iz Bjelovara za nasu zupaniju,smrc!Nikakve lokalne putnicke sluzbe,od njih nema srece!Dok kod ovih jacih bi se iznenadio kakve sve uvjete imaju!
[Vrh] Go down
anto

anto


Broj postova : 26
Registration date : 19.11.2008

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimepet vel 20, 2009 10:10 pm

Eldorado je napisao/la:
Treba dobro izabrati,ima jedan posao, One2Play firma trazi putnika,sve OK,ali traze da covjek bude iz Bjelovara za nasu zupaniju,smrc!Nikakve lokalne putnicke sluzbe,od njih nema srece!Dok kod ovih jacih bi se iznenadio kakve sve uvjete imaju!
znam , znam...isto tako su prije 2 godine trazili potvrdu o godisnjim primanjima cca...70ak t.kuna?!zasto?njima znano.
a za ostale znam ,jerbo imam "pokoju" inf. o njima... lol! lol!
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimened vel 22, 2009 4:58 am

Eldorado je napisao/la:
Vec nisi u pravu,ali cini mi se da vrijeme foruma dolazi...ali treba "kolektivnu svijest" aktivirati i na forumima prvo,situacija ce aktivirati uspavane sugrađane,ali dobra je ideja ovoga topica...Ovo sto si naveo 1,2,3...jedino ovo pod 1 se moze dodati u komentaru posta,a kada otvaras anketu imas dozvoljen unos do 10 stavki!Realno bi trebalo biti puno vise anketa razlicitog sadrzaja po cijelom forumu,autori gdje ste!?
lol!
pardon duboko ispričavanje...ja kao čitam gdje ste dobili otkaz ???
a ono je gdje tražiti posao!
moja krivica lol!
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimeuto vel 24, 2009 9:26 am

Evo Vam ideje:

Obrtnici.info
[Vrh] Go down
monty

monty


Broj postova : 105
Registration date : 21.02.2009

Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitimepon tra 13, 2009 11:10 pm

Zna li itko na ovom forumu što se točno dogodilo u Iridi (nedavno)? Navodno da je proizvodnja stala do sredine 5. mjeseca...
Question
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dobili ste otkaz! Empty
PostajNaslov: Re: Dobili ste otkaz!   Dobili ste otkaz! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dobili ste otkaz!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Gospodarstvo recimo ...-
Forum(o)Bir: