Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Turistička ponuda grada

Go down 
+19
vojak švejk
bossanova
milka
dikan
meta_k
ostap bender
veritas@gmail.com
DartH
debeli
Cutie
Eldorado
Građanin Krejn
monty
Casio
Zdenko Čoban
Herminka
Vivaxo
lejla
kranj
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimepon stu 30, 2009 8:22 pm

Zdenko Čoban je napisao/la:
Provedbu svoga Programa provodi izborni pobjednik.Ja sam samo Gradski vijećnik čija politička opcija nije dobila izbore. Ja jesam suautor Gospodarskog programa, koji je dobro obradio i turizam. No za sada nitko iz pobjedničke opcije nije pokazao volju i želju da me uključi u aktivnosti ili da koristi naše ideje. Turistička Zajednica-Daruvara nije konstituirana prema novom zakonu, po kojemu je Predsjednik aktuelni gradonačelni.Niti je održala svoju sjednicu proteklih 7-8 mjeseci, niti znamo tko su novi članovi TZ.

Sve su to nama nase stranke dale!!!Svatko radi za svoje,nema tu vise zajednistva!Da sada ne idem previse u detalje,jer ne bih zavrsio do ponoci...a svi znaju da je ljudima dosta stranki i politicara!
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 1:08 pm

Zdenko Čoban je napisao/la:
Provedbu svoga Programa provodi izborni pobjednik.Ja sam samo Gradski vijećnik čija politička opcija nije dobila izbore. Ja jesam suautor Gospodarskog programa, koji je dobro obradio i turizam. No za sada nitko iz pobjedničke opcije nije pokazao volju i želju da me uključi u aktivnosti ili da koristi naše ideje. Turistička Zajednica-Daruvara nije konstituirana prema novom zakonu, po kojemu je Predsjednik aktuelni gradonačelni.Niti je održala svoju sjednicu proteklih 7-8 mjeseci, niti znamo tko su novi članovi TZ.

To je dijelom točno gospodine Čoban... Niste dobili izvršnu vlast, odnosno Vaš Marić nije postao gradonačelnik, ali svojim glasom činite većinu u vijeću u koaliciji s HSS-om (Mioč, Cegledi), HDZ-om i HSLS-om...
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 1:40 pm

meta_k je napisao/la:
Zdenko Čoban je napisao/la:
Provedbu svoga Programa provodi izborni pobjednik.Ja sam samo Gradski vijećnik čija politička opcija nije dobila izbore. Ja jesam suautor Gospodarskog programa, koji je dobro obradio i turizam. No za sada nitko iz pobjedničke opcije nije pokazao volju i želju da me uključi u aktivnosti ili da koristi naše ideje. Turistička Zajednica-Daruvara nije konstituirana prema novom zakonu, po kojemu je Predsjednik aktuelni gradonačelni.Niti je održala svoju sjednicu proteklih 7-8 mjeseci, niti znamo tko su novi članovi TZ.

To je dijelom točno gospodine Čoban... Niste dobili izvršnu vlast, odnosno Vaš Marić nije postao gradonačelnik, ali svojim glasom činite većinu u vijeću u koaliciji s HSS-om (Mioč, Cegledi), HDZ-om i HSLS-om...
točno
i mene čudi sad tako što, posebice jer je gosp. Čoban na listi HDZ-a prošao. Pobjednička opcija-kako je nazivate- je upravo vaša. HDZ_HSS_HSLS. Oni čine psotizbornu kolaciju i imaju sve odluke gradskog vijeća
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 2:56 pm

Casio je napisao/la:
meta_k je napisao/la:
Zdenko Čoban je napisao/la:
Provedbu svoga Programa provodi izborni pobjednik.Ja sam samo Gradski vijećnik čija politička opcija nije dobila izbore. Ja jesam suautor Gospodarskog programa, koji je dobro obradio i turizam. No za sada nitko iz pobjedničke opcije nije pokazao volju i želju da me uključi u aktivnosti ili da koristi naše ideje. Turistička Zajednica-Daruvara nije konstituirana prema novom zakonu, po kojemu je Predsjednik aktuelni gradonačelni.Niti je održala svoju sjednicu proteklih 7-8 mjeseci, niti znamo tko su novi članovi TZ.

To je dijelom točno gospodine Čoban... Niste dobili izvršnu vlast, odnosno Vaš Marić nije postao gradonačelnik, ali svojim glasom činite većinu u vijeću u koaliciji s HSS-om (Mioč, Cegledi), HDZ-om i HSLS-om...
točno
i mene čudi sad tako što, posebice jer je gosp. Čoban na listi HDZ-a prošao. Pobjednička opcija-kako je nazivate- je upravo vaša. HDZ_HSS_HSLS. Oni čine psotizbornu kolaciju i imaju sve odluke gradskog vijeća

lol! lol! lol! lol! lol!

Tako je Casio. Pa nisu ni prihvatili prijedlog rebalansa proračuna, već su dali cijelo čudo amandmana... a što je i Čoban podržao (pretpostavka da je)...
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesub pro 19, 2009 6:42 pm

Ivica Kostelić je napravio veću promidžbu za Daruvar, na žalost zbog oporavka, nego svi profesionalni turistički radnici, članovi ovih i onih odbora, stranaka i prizvođači koje-kakvih master planova. Ovaj tjedan je bar Hrvatska čula da postoji Daruvar, ali nije dovoljno čula o samozatajnom liječniku koji rješava probleme sportašima, kako vrhunskim, tako i amaterima.
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimepon sij 18, 2010 1:47 pm

A šta gradu vrijedi da ima nešto za pokazati kada NEMA u gradu ljudi koji pokazano mogu i sadržajno prezentirati,kao i osmisliti taj sadržaj!?I ako ima,onda taj netko ne može ništa ,jer ga koči grad,stranke...Daruvar bi bio puno ljepši grad da nema stranki!!!Hss nije bio za grad,SDP je na vlasti i čeka kraj mandata sjedeći,možemo čekati da i HDZ pobijedi pa da vidimo i njih na djelu!

Znam da postoji par grupica ljudi u gradu koji žele/hoće nešto napraviti sa dobrim idejama - a to samo govori kolika je nesposobnost gradske vlasti i zašto su oni tamo gdje jesu s ljudima koji pojma nemaju,o volji da i ne govorim!

Grad nam je posut pepelom i sivilo je pregolemo,Feniks se nije ni začeo još i neće tako skoro!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 11:51 pm

Vivaxo , nažalost.
Kako čujem vijesti o novim budućim imenovanjima "daruvarske kuhinje" a vezana za muzej i ostalu turističku djelatnost jednostavno se ježim od pomisli da bi se nešto dobro moglo izroditi iz svega ovoga.
Hss je gradio kule u oblacima, Sdp nije spremno dočekao recesiju i nezna se nositi sa problemima koji su nastali, Hdz sjedi i podržava Hss protiv Sdp-a i tako u krug.
Za to vrijeme mnogi odlični projekti doživljavaju propast prije i nego su krenuli - jer "novaca nema".
Za to vrijeme svi primaju plaće, troše na prezentaciju i stvaraju još veće dugove.
Turistička ponuda grada je jednostavno svedena na turističkog vodiča, tete u TIC-u i prelijevanju iz šupljeg u prazno - da ne spominjem i "vanjske stručnjake" koji kod nas pokušavaju uhvatiti dio kolača.



btw.što radi turistička zajednica Grada, tko im je predsjednik, što sada rade kada "nema novca" ?
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesri sij 20, 2010 1:51 am

Haha,a sta se cudis Lejla pa jel ne znas da je predsjednik nase TZ nas gradonacelnik?Jel da komentiram ili Vam je sve jasno?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesri sij 20, 2010 9:22 am

Eldorado je napisao/la:
Haha,a sta se cudis Lejla pa jel ne znas da je predsjednik nase TZ nas gradonacelnik?Jel da komentiram ili Vam je sve jasno?

Da?A šta je sa turističkim vijećem?Postoji li i tko je uopće u njemu?
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesri sij 20, 2010 1:40 pm

Čitaj: U Daruvaru NEMA turizma!Kako god,rezultat je isti i samo gori!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesri sij 20, 2010 10:27 pm

Tko bira članove TZ?
Jesu li članovi TZ isključivo viječnici ili građani koji svojim radom mogu doprinjeti razvoju ""master plana za turizam""
Koliko i kako su plaćeni članovi TZ?
Masa pitanja na koja bi ja voljela imati odgovore---ili ih barem čuti od nekoga
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesub sij 23, 2010 11:34 am

Mislim da do sada najjača promocija grada i njegovih ljepota je prikazana u Portfoliu,čuo sam dosta ljudi iz različitih krugova kako hvale stranicu.Tko nije držao u rukama časopis Meridijan u kojemu je obrađen Daruvar kao najljepši mali grad može to vidjeti preko ovog linka:

http://issuu.com/zjola/docs/mer138

Što ujedno meni izgleda kao jeftinije i kvalitetnije rješenje i za izdavanje Vrela i Aqua Balissae časopisa,jedino im netko treba platiti trud ,jer ne znam kako bi se drugačije naplatili za ta internet izdanja.

Preko ljeta sam našao stranicu naše TZ gdje je pisalo da je u izradi,sada ima nešto u povojima i čudi me da nekome toliko dugo treba...

http://www.tz-daruvar.hr/
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesub sij 23, 2010 5:28 pm

Eldorado je napisao/la:
čudi me da nekome toliko dugo treba...

http://www.tz-daruvar.hr/
Copyright by www.tz-daruvar.hr • 2009. • Izrada: Studio Cinema Daruvar

sad nebi trebalo biti ništa čudno, s obzirom da znamo tko radi
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesub vel 13, 2010 2:09 pm

Što je to s planiranim proširivanjem smještajnih kapaciteta u gradu zbog naglog razvoja turizma? Što je s radom TZ i famoznim "master planom"? Koja magla! Zašto se zatvara Mladimir? Zašto se TVP gura Toplicama ili tko ga želi? Pazi obrazloženja na GV da ZC treba biti član upravnog vijeća TVP, jer je sudjelovao u izgradnji? Možda bi ga ODO imalo što zapitati?
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimened oľu 14, 2010 10:30 pm

kranj je napisao/la:
Što je to s planiranim proširivanjem smještajnih kapaciteta u gradu zbog naglog razvoja turizma? Što je s radom TZ i famoznim "master planom"? Koja magla! Zašto se zatvara Mladimir? Zašto se TVP gura Toplicama ili tko ga želi? Pazi obrazloženja na GV da ZC treba biti član upravnog vijeća TVP, jer je sudjelovao u izgradnji? Možda bi ga ODO imalo što zapitati?

Da, obrazloženje je "na mjestu". Ne znam kojoj je budali isto - gradnja objekta i njegovo vođenje nakon izgradnje??? Da, znam, nešem gradskom vijeću...
Turistička ponuda grada - Page 4 91660
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesri svi 05, 2010 11:05 pm

TVPu kasne plaće,a kako je to moguće kada ogroman broj turista autobusima dolazi u naš grad?Ne plaćaju ili neko "diže" pare?

scratch
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:54 am

Eldorado je napisao/la:
TVPu kasne plaće,a kako je to moguće kada ogroman broj turista autobusima dolazi u naš grad?Ne plaćaju ili neko "diže" pare?

scratch
sad već 20-ak zaposlenih ( 3 managera) generalni Husak, za promidžbu i za održavanje.
brutto plaće prosjek oko 3.5 k to je oko 80-ak kk mjesečno za plaće
rata krede nemam pojma ajd nek je 100-ak kk i tako još ohohohoho godina
režije oko 90-ak kk mjesečno ovisno o godišnjim dobima
te trošak amortizacije...
sve to je cca 300 kk mjesečno
puta 12 mjeseci 3.5 mil kuna godišnje

karta prosjek 25k, i nek u prosjeku svaki potroši 50 kn, i nek rade s maržom od 100%, dakle nek ostaje od svake kune 1 kuna čistoga ( ovo je preuveličavanje al nema veze)
dakle 70.000 ljudi godišnje da bi Obrovac bio nula s nulom
prosječno svaki mjesec od siječnja do prosinca 6 000 ljudi.

da bi sve bilo nula s nulom
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimepon stu 01, 2010 8:53 pm

S obzirom koliko je ovaj grad uložio u turizam,nije se pomakao puno od 0!!!
http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=3840&Itemid=1 je priča već davno ispričana i opet se sve vrti u krug,imam osjećaj da oni misle da smo blesavi ili da nitko na njih ne reagira?Koliko je sad milijuna potrebno da njihov plan za turizam profunkcionira?

Shocked
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesri stu 03, 2010 3:53 pm

Eldorado je napisao/la:
S obzirom koliko je ovaj grad uložio u turizam,nije se pomakao puno od 0!!!
http://www.radio-daruvar.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=3840&Itemid=1 je priča već davno ispričana i opet se sve vrti u krug,imam osjećaj da oni misle da smo blesavi ili da nitko na njih ne reagira?Koliko je sad milijuna potrebno da njihov plan za turizam profunkcionira?

Shocked
Neš ti savjeta (Rohlik,Hodak,Valečić,Bakunić,Miler), ma blesavi smo mi tak nam i treba.
A molim te lijepo koji je to NJIHOV plan, imaju li oni viziju, cilj ............
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesub stu 06, 2010 10:23 am

Ovog naklapanja vodećih o turističkom razvoju grada svima je već na vrh glave. Na nikakav turizam, zaključili da treba sagraditi još bar dva hotela?! Bože, daj im malo pameti. Ah, 10% od investicije su lijepi novci. Stručnjaci gradski, aktivirajte vi svoj potencijal i investiciju na kojoj ste već ubrali svoj dio. TVP organizira proslavu Martinja?! Jeste li bili u nekom TVP i vidjeli što i kako ljudi rade?
[Vrh] Go down
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:42 pm

Koliko u bus stane ljudi?50?52?Ajd da laške kalkuliram,pa neka bude 50 turista...1 bus tjedno,50 turista - godišnje?2600 turista?To je meni još uvijek loše,pa priznajte onda da ni 30 autobusa ne dođe vidjeti našu turističku meku...ma ni toliko!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimečet pro 16, 2010 11:50 pm

Ontario je napisao/la:
Koliko u bus stane ljudi?50?52?Ajd da laške kalkuliram,pa neka bude 50 turista...1 bus tjedno,50 turista - godišnje?2600 turista?To je meni još uvijek loše,pa priznajte onda da ni 30 autobusa ne dođe vidjeti našu turističku meku...ma ni toliko!

Hahahahaha,vjeruj s ovim se ne zamaraj,ne vrijedi!To samo gradska uprava kuži! Calimero bi mogao čuda reći,ali...
[Vrh] Go down
misty

misty


Female Broj postova : 2
Lokacija : Sirač
Registration date : 27.07.2011

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimesri srp 27, 2011 2:38 pm

Pročitala sve postove, malo sam se i nasmijala, ali najviše sam se ipak zamislila! Ne mogu reći da kritike ( a njih je ovdje najviše!) nisu konstruktivne, ali su na kraju neplodne. Postojao je jedan običaj još u feudalno doba, feudalci su slali plaćenike među svoje kmetove da raspiruju nezadovoljstvo i kritiziraju feudalce. Znate li zašto? Jer dok su kmetovi kritizirali i govorili o svojem nezadovoljstvu, bilo je sigurno da neće biti pobune! Utvrđivali su svoje dvorce tek kad bi zavladala šutnja.
Više ne znam ni čita li ovo itko, jer sedam mjeseci nitko ništa nije ni napisao!? Pitam se jeste li se umorili od neplodnih kritika ili ste odlučili zasukati rukave? Nitko za vas ništa neće napraviti, političari najmanje, previše su zauzeti iskorištavanjem svojih pozicija za vlastitu korist. Na samom početku netko je napisao da su za razvoj potrebni ulagači (dakle novac) ideje i ljudi i to je naravno točno! Mislim da ideja ne nedostaje, a ima i ljudi, jedino se trebaju složiti i energiju usmjeriti u realizaciju neke dobre ideje. S nečim treba početi, a ideje i ljudi su bolji početak nego novac bez toga! Cool
[Vrh] Go down
http://www.prima-mid.com
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitimened kol 07, 2011 5:03 pm

Ovdje ništa nema smisla!

What a Face
[Vrh] Go down
Sponsored content





Turistička ponuda grada - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Turistička ponuda grada   Turistička ponuda grada - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Turistička ponuda grada
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Bankrot grada?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Turizam-
Forum(o)Bir: