Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bankrot grada?

Go down 
+18
mustrica
vojak švejk
bossanova
monty
ostap bender
grafein
Herminka
calimero
club
biber
mr_yul
lejla
Eldorado
trnokop
Građanin Krejn
kranj
Vivaxo
Casio
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
vojak švejk

vojak švejk


Broj postova : 21
Registration date : 07.09.2009

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:09 pm

mustrica je napisao/la:

nisi shvatio, generalno gledajući, moglo se smanjiti broj zaposlenih, što je svakako više uštede od 5%. barem ja mislim da je to smisao Surprised
Ma broj zaposlenih u "općini" i pratećim tvrtkama može komotno funkcionirati sa 80% manje zaposlenih, ali kud ćeš sad otpuštati u recesiji, pa bi u našem lijepom malom gradu radilo jako malo ljudi.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 12:25 pm

Opće je poznat zakon da birokracija umnaža samu sebe. Isto tako, poznato je da, ako neki posao obavlja više ljudi nego je potrebno, posao će biti obavljen za dulje vrijeme nego da ga obavlja potreban broj ljudi.
Treba li u državnim i javnim ustanovama i tvrtkama veći ili potreban broj ljudi, svatko može lako zaključiti. Svi su se nasmijali tvrdnji jednog znastvenika koji je rekao da će sto tisuća umreženih stručnjaka napraviti veći BDP nego milijun onih koji rade , ali ne znaju što i zašto.
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimesub stu 28, 2009 5:13 pm

Nakon Statuta, usvojen je i novi Poslovnik Gradskog vijeća, kojim je Aktualni sat vraćen na početak sjednice. Vijeće je usvojilo i polugodišnji izvještaj gradskog proračuna. U prvih 6 mjeseci od planiranih 37,6 milijuna kuna ostvareno je 14,4 milijuna kuna prihoda ili 38,3 posto.

alien
mašala

treba reći nesposobnjakovići jedni nesposobni
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimeuto pro 01, 2009 9:20 pm

Casio je napisao/la:

treba reći nesposobnjakovići jedni nesposobni
Misliš na kompletno gradsko vijeće? Slažem se!
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimepet pro 18, 2009 12:23 am

vojak švejk je napisao/la:
mustrica je napisao/la:

nisi shvatio, generalno gledajući, moglo se smanjiti broj zaposlenih, što je svakako više uštede od 5%. barem ja mislim da je to smisao Surprised
Ma broj zaposlenih u "općini" i pratećim tvrtkama može komotno funkcionirati sa 80% manje zaposlenih, ali kud ćeš sad otpuštati u recesiji, pa bi u našem lijepom malom gradu radilo jako malo ljudi.
Rade ili kao da rade.,? Question
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimeuto sij 26, 2010 7:41 pm

Nikako ne mogu doznati što to rade gradski čelnici i njihovi suradnici, jer rezultate ne vidim, a svako malo me netko pokušava uvjeriti da se ljudi trude, samo ne mogu pokazati rezultate. Prijašnja garnitura je puno toga zabrljala, ali ne možeš se stalno pozivati na prethodnike, moraš pokazati što znaš, možeš i hoćeš. Kada će to ovi građani vodjeti?
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimepet lis 15, 2010 5:40 pm

kranj je napisao/la:
Casio je napisao/la:

treba reći nesposobnjakovići jedni nesposobni
Misliš na kompletno gradsko vijeće? Slažem se!

...i dati im plaću od 2180kn pa neka uživaju,pa neka vide kako je guštati u plaći mjesec dana!
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 9:20 pm

kranj je napisao/la:
Nikako ne mogu doznati što to rade gradski čelnici i njihovi suradnici, jer rezultate ne vidim, a svako malo me netko pokušava uvjeriti da se ljudi trude, samo ne mogu pokazati rezultate. Prijašnja garnitura je puno toga zabrljala, ali ne možeš se stalno pozivati na prethodnike, moraš pokazati što znaš, možeš i hoćeš. Kada će to ovi građani vodjeti?

Dragi Kranj ni ja ne znam šta rade,samo vidim da se kese kad se pojave...i ja bih se smješkao rado.
[Vrh] Go down
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimečet stu 04, 2010 4:10 pm

Bude grad za uspješno odrađenu 2010. godinu u Novogodišnjoj noći darovao puk besplatnim pivom,vinom te ribicama i kobasicama sa dobrim željama za još uspješniju 2011. godinu ...a vjerujem da će ovo sa smješkom pročitati!
[Vrh] Go down
DARUVARČAN

DARUVARČAN


Broj postova : 13
Registration date : 07.01.2009

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimepet stu 05, 2010 9:58 am

Vjerovatno čemo dobiti nove prireze umjesto piva.Novaca nema.Koalicija bez Šimuna je u poziciji kada više ne može donositi odluke ali može zagorčavati funkcioniranje Grada što oni i čine.Skidati sa pozicije namjenjene Domu za umirovljenike i starije osobe te novac dati za izgradnju crkve u Daruvaru je njohov prijedlog, kako oni ističu (Marić)za dobrobit grada.Imaju oni još ideja,predlažu da se još odvoji novaca za potrebe daruvarskog Obrovca,TVP. Ovaj puta prijedlog iznosi njihov vijećnik Koći,valjda misli da će Emgrad dobiti još poslova u Daruvaru kako bi mogao preživjeti.Gradonačelnik na sve to mlako odgovara jutros na Radi Daruvaru.
Građanima ostaje da samo gledaju i dive se ovoj daruvarskoj septičkoj jami.
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimesub stu 06, 2010 10:15 am

"Građanima ostaje da samo gledaju i dive se ovoj daruvarskoj septičkoj jami. "



Kuhari rade svoje. Građani se čude. Do kada će trajati ova pasivnost?
[Vrh] Go down
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimepon stu 08, 2010 11:43 pm

kranj je napisao/la:
"Građanima ostaje da samo gledaju i dive se ovoj daruvarskoj septičkoj jami. "



Kuhari rade svoje. Građani se čude. Do kada će trajati ova pasivnost?

Do iznad grla...
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimeuto stu 09, 2010 9:10 pm

Sad to meni izgleda kao da je to naš problem?Nije,sjedni i proći će...samo treba čekati,čekati!
[Vrh] Go down
Ontario

Ontario


Broj postova : 22
Registration date : 04.11.2010

Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitimepet stu 12, 2010 9:02 pm

Vivaxo je napisao/la:
Sad to meni izgleda kao da je to naš problem?Nije,sjedni i proći će...samo treba čekati,čekati!

Tako se i do sada radilo...sjedilo i samo daj diži kredite,ima seeee!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bankrot grada? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bankrot grada?   Bankrot grada? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bankrot grada?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Turistička ponuda grada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: