Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izbori za gradonacelnika

Go down 
+22
anto
Papacoder
meta_k
biber
grafein
lejla
ii
Admin
calimero
Zdenko Čoban
Casio
mr_yul
monty
ostap bender
Građanin Krejn
BrainCleaner
Herminka
trnokop
Vivaxo
kranj
danijel
Eldorado
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:16 pm

A što dalje?
Dobili smo bitku, ali ne i rat. Tek sada predstoji prava borba, i za vidjeti je koliko je Rohlik veliki političar. Navodno je u gradskom vijeću pat pozicija. 10:10.
17.06. je konstituiranje gradskog vijeća, a mislim da tko upravlja gradskim tvrtkama upravlja i gradom. Dancin
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimepon lip 22, 2009 4:03 pm

ostap bender je napisao/la:
A što dalje?
Dobili smo bitku, ali ne i rat. Tek sada predstoji prava borba, i za vidjeti je koliko je Rohlik veliki političar. Navodno je u gradskom vijeću pat pozicija. 10:10.
17.06. je konstituiranje gradskog vijeća, a mislim da tko upravlja gradskim tvrtkama upravlja i gradom. Dancin

Koliko znam, u vijeću je 12:8 - HSLS se priklonio koaliciji HSS-a i HDZ-a. Čoban navodno nije glasao za Zvonka Cegledija kao zamjenika predsjednika gradskog vijeća već je izašao van kad je trebao tu učiniti. Zar se boji biti bar javno "suzdržan"?.
Izbori za gradonacelnika - Page 9 91660
I tako, donedavno glavni protivnici Zvonka Cegledija - Zdenko Čoban i Bruno Marić, pa i ekipa iz HSLS-a koji nisu odmah htjeli u koaliciju s HSS-om, sada mu drže stranu... Siguran sam 100% da je koalicija HDZ-HSS-HSLS postojala prije 1. kruga izbora, ne bi imala 12 vijećnika od mogućih 19. Eto, opet smo na neki način izigrani...
[Vrh] Go down
calimero

calimero


Broj postova : 87
Registration date : 27.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimeuto lip 23, 2009 7:12 pm

Ne vjerujem baš da smo izigrani. Sve je to očekivano.
Što ćete kada i Daruvar ima Obamu samo je ovaj čas crn a čas bijel. Veće mi je (iznenađenje) novi ratni drug Cegija. Šimun.
No i to će se uskoro vidjeti - zašto????
Jedino sam siguran da neće tražiti referendum tipus koji je izgubio sa 1007 glasova razlike. Badday
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimepon lip 29, 2009 11:53 am

Zdenko Čoban je napisao/la:
Ostajemo i dalje aktivni.


Nešto slabo vidim tu aktivnost u političkom, gospodarskom i drugom djelovanju. Više vidim neku sveopću apatiju. Očekuje se intenzivan rad novih čelnika, a oni izjavljuju da se " nadaju da će se nastaviti s projektima koji su započeti" tako što će ih podržati županija i ministarstva. Je, u nadi je spas, ali treba i intenzivno raditi.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimepet sij 15, 2010 10:19 pm

Rekli smo 100 dana imaju fore,sada kada gledam prošlo je i 200 dana fore! I? Ništa? Jel to dokaz da oni samo sjede i ništa ne rade?A imamo ih troje ovaj put!!!

Nije mi jasan taj Dom za starije i nemoćne koji još ne radi punim kapacitetom,pa ga treba dograditi,a grad mu mjesečno daje injekciju od 50000kn,a za šta molim vas?Plaćaju režije i plaće?Kada bude kompletiran,hoće li se moći sam financirati bez pomoći grada?
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimesub sij 16, 2010 12:20 am

A dajte,fakat je vrijeme da pitamo što nam radi gradska uprava!
Ništa se ne dogadja, nema nikakvih javnih istupa niti govora sem onih gdje su se pravdali za loše stanje u svemu .
Rade li išta ili ništa ?
Čujem da zamjenica gradonačelnika nastavlja lijepu tradiciju bivšeg gradonačelnika..da joj to nije slava "pukla" u glavu ?
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimened sij 17, 2010 2:18 am

lejla je napisao/la:
A dajte,fakat je vrijeme da pitamo što nam radi gradska uprava!
Ništa se ne dogadja, nema nikakvih javnih istupa niti govora sem onih gdje su se pravdali za loše stanje u svemu .
Rade li išta ili ništa ?
Čujem da zamjenica gradonačelnika nastavlja lijepu tradiciju bivšeg gradonačelnika..da joj to nije slava "pukla" u glavu ?

Kakvu to tradiciju nastavlja???
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimened sij 17, 2010 5:39 pm

Nema osjećaja za tuđi trud, ili ne razumije... Sad Rolling Eyes
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimeuto sij 19, 2010 8:03 pm

lejla je napisao/la:
A dajte,fakat je vrijeme da pitamo što nam radi gradska uprava!
Ništa se ne dogadja,Rade li išta ili ništa ?
Od svega djelovanja zamjetio sam intenzivnu nazočnost na raznim feštama, nema veze razlog. Za pravi posao još se pripremaju. Ali kad krenu, što će biti?! Možda i rasprodaja eventualno negdje zaboravljenog "obiteljskog srebra".
[Vrh] Go down
meta_k




Broj postova : 50
Registration date : 01.05.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimesri sij 20, 2010 1:07 am

lejla je napisao/la:
Nema osjećaja za tuđi trud, ili ne razumije... Sad Rolling Eyes

Kakav trud???
Ne znam o čemu se točno radi. Objasni nam. Možda im netko ovo pročita?!
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimesri sij 20, 2010 1:47 am

meta_k je napisao/la:
Kakav trud???Ne znam o čemu se točno radi. Objasni nam. Možda im netko ovo pročita?!

Citaju oni ovo itekako!!!Mozda se neki od njih pravi informaticki glup,ali to nije!Znaju oni naci ovaj forum i citati,cak i od kuce! Imamo panjeve na celu grada,znam nekoliko njihovih izjava iz prošle godine i od toga su to sve naklapanja s nadom da ce građani zaboraviti,no bas suprotno! Gdje su gradonacelnikovi Cesi koji kupuju pivovaru?Gdje je ta promjena sluzbene stranice?Gdje je ...ma ne da mi se uopce trositi vrijeme...Ma jel su pokrenuli tecaj slikanja za građanstvo?Ako imamo slikare koji imaju skole,zasto tecaj vodi priuceni slikar?SDP iskaznica? Gospodarsko vijece je nestalo pred recesijom?Isto tako,gdje je?
Jel im je u interesu da u nesto funkcionira?Da,ali oni to ne znaju napraviti!

Trio fantastikus,svaki na svoju stranu...

Samo im jos treba neki "projekat" tipa iskopavanja rimske sume ili slicno,pa da doticnom "sloze" 300000kn cca da covijek ne bude nezaposlen,ne?Kad sam se vec taknuo te tematike,sta je s muzejom?Jedina kvalitetna osoba koja to za nas grad i kraj moze odraditi je Herout i nitko drugi,poznavajuci Trio fantastikus,vjerujem u njihov neuspjeh vec dokazano pokazani!
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimesri sij 20, 2010 9:49 am

Jel moguće da grad nema ni gospodarsko ni turističko vijeće?Kako je to moguće?
[Vrh] Go down
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimesri sij 20, 2010 3:18 pm

Kod nas?Da nije nemoguće?Nemoguće!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimesri sij 20, 2010 10:19 pm

Ma grad nema ništa, nema ni glave ni repa.
Ja sam načula da će za "šefa"muzeja postaviti onog Berislava ili kako se već zove..neki turistički vodič u gradu, arheolog-ispravite me ali stvarno čovjeka neznam.
Slažem se sa Eldoradom da bi Herout trebao biti na čelu jedne takove ustanove ali mi se čini da će njega samo izigrati-neka odradi posao a drugi će biti postavljen na čelo po "partijskoj liniji"
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimečet sij 21, 2010 10:24 am

lejla je napisao/la:
Ma grad nema ništa, nema ni glave ni repa.
Ja sam načula da će za "šefa"muzeja postaviti onog Berislava ili kako se već zove..neki turistički vodič u gradu, arheolog-ispravite me ali stvarno čovjeka neznam.
Slažem se sa Eldoradom da bi Herout trebao biti na čelu jedne takove ustanove ili mi se čini da će njega samo izigrati-neka odradi posao a drugi će biti postavljen na čelo po "partijskoj liniji"
Ako to naprave mislim na Beru to bi bio izvanredan potez, inače on je magistar znanosti arheologije. Ako hoćeš vidjeti što radi prošetaj se do Stupčanice ili Sirača (gradina) pa pogledaj. A možeš prčitati i njegove radove http://hr.wikipedia.org/wiki/Daruvarsko-pakra%C4%8Dki_kraj_u_rimskoj_antici.
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimečet sij 21, 2010 2:48 pm

ostap bender je napisao/la:
Ako to naprave mislim na Beru to bi bio izvanredan potez, inače on je magistar znanosti arheologije. Ako hoćeš vidjeti što radi prošetaj se do Stupčanice ili Sirača (gradina) pa pogledaj. A možeš prčitati i njegove radove http://hr.wikipedia.org/wiki/Daruvarsko-pakra%C4%8Dki_kraj_u_rimskoj_antici.

To je neka zafrkancija?Ili ja ništa ne vidim ili stvarno nema nikakvog rada?A Wikipediju ionako uređuje tko god hoće...
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimečet sij 21, 2010 4:09 pm

Vivaxo je napisao/la:
ostap bender je napisao/la:
Ako to naprave mislim na Beru to bi bio izvanredan potez, inače on je magistar znanosti arheologije. Ako hoćeš vidjeti što radi prošetaj se do Stupčanice ili Sirača (gradina) pa pogledaj. A možeš prčitati i njegove radove http://hr.wikipedia.org/wiki/Daruvarsko-pakra%C4%8Dki_kraj_u_rimskoj_antici.

To je neka zafrkancija?Ili ja ništa ne vidim ili stvarno nema nikakvog rada?A Wikipediju ionako uređuje tko god hoće...
http://209.85.135.132/search?q=cache:Y8TeAlL7KfUJ:hrcak.srce.hr/file/38284+berislav+schejbal&cd=35&hl=hr&ct=clnk&gl=hr&client=firefox-a
http://209.85.135.132/search?q=cache:CDy3fX18PDEJ:https://www.crosbi.znanstvenici.hr/datoteka/235573.SITULA_-_Aquae_Balissae.pdf+berislav+schejbal&cd=33&hl=hr&ct=clnk&gl=hr&client=firefox-a
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimečet sij 21, 2010 4:57 pm

Gledao i malo čitao.Hm,moj komentar na prvu je da je zanimljivo čitati od početka,ali kada se krene od kraja i kada vidim popis silne literature koja je korištena za napisanih 15 stranica teksta onda se zapitam što je uopće tu njegovo ili se rad piše tako da se slože dijelovi iz drugih knjiga?Meni ti ovo više izgleda kao copy/paste u konačnici. No ja nisam mjerodavan i stručan,a možda se to tako danas radi...moje mišljenje,nisam impresioniran.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimečet sij 21, 2010 5:26 pm

Vivaxo je napisao/la:
Gledao i malo čitao.Hm,moj komentar na prvu je da je zanimljivo čitati od početka,ali kada se krene od kraja i kada vidim popis silne literature koja je korištena za napisanih 15 stranica teksta onda se zapitam što je uopće tu njegovo ili se rad piše tako da se slože dijelovi iz drugih knjiga?Meni ti ovo više izgleda kao copy/paste u konačnici. No ja nisam mjerodavan i stručan,a možda se to tako danas radi...moje mišljenje,nisam impresioniran.
E moj pametnjakoviću nemam namjeru braniti B.S. ali da li si ti išta u životu pisao ili napisao. Ako jesi (a volio bih vidjeti tvoj objavljeni rad) onda valjda znaš da se izvori koji su korišteni moraju navesti, a citati posebno naznačiti, inače dobijaš magistarski rad bivšeg predsjednika HSP-a koji se uzgred budi rečeno zove plagijat. Zar svatko tko nešto radi u ovom gradu mora biti označen negativno?
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimepet sij 22, 2010 2:09 pm

Naravno da jesam,zato sam i rekao "na prvu"!No namjera nije bilo omalovažavanje,jer se ne kužim u dotičnu temu.Naravno da treba podržavati one koji rade nešto u gradu,ali sve i ne samo neke!Kako to naša gradska praksa pokazuje,čim neko samoinicijativno nešto pokrene na svoju ruku u dobroj namjeri onda oni koji bi to trebali napraviti gledaju na to kao napad,umjesto da im to bude poticaj!
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimepet sij 22, 2010 5:29 pm

Vivaxo je napisao/la:
Naravno da jesam,zato sam i rekao "na prvu"!No namjera nije bilo omalovažavanje,jer se ne kužim u dotičnu temu.Naravno da treba podržavati one koji rade nešto u gradu,ali sve i ne samo neke!Kako to naša gradska praksa pokazuje,čim neko samoinicijativno nešto pokrene na svoju ruku u dobroj namjeri onda oni koji bi to trebali napraviti gledaju na to kao napad,umjesto da im to bude poticaj!
Rado bi to pročitao, pa ako me možeš uputiti gdje bi to našao. Unaprijed hvala.
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimepet sij 22, 2010 8:46 pm

Vidim razvijate temu, pa da se i ja uključim - naime juče sam načula da su naši dečki sa portfolia konkurencija nekome, pa ih se lagano blati po određenim dijelovima i hodnicima gradskih vlasti.
Eto jedan direktan primjer zašto je bolje sjediti na ušima.
Ili primjer klinaca koji su tražili da u gradu napravi skejt park.
[Vrh] Go down
ostap bender

ostap bender


Male Broj postova : 113
Registration date : 18.02.2009

Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitimepet sij 22, 2010 10:31 pm

lejla je napisao/la:
Ma grad nema ništa, nema ni glave ni repa.
Ja sam načula da će za "šefa"muzeja postaviti onog Berislava ili kako se već zove..neki turistički vodič u gradu, arheolog-ispravite me ali stvarno čovjeka neznam.
Slažem se sa Eldoradom da bi Herout trebao biti na čelu jedne takove ustanove ali mi se čini da će njega samo izigrati-neka odradi posao a drugi će biti postavljen na čelo po "partijskoj liniji"
Nemam ništ protiv Herouta pa on je predavao dok je bog po zemlji h`odo, dajte čovjeki nek se odmori i nek piše neke knjige, a ne ga dati da se dokazuje. On bi bio savršen savjetnik.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izbori za gradonacelnika - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Izbori za gradonacelnika   Izbori za gradonacelnika - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izbori za gradonacelnika
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» 2. krug - izbori za daruvarskog gradonačelnika
» Predsjednički izbori
» Lokalni izbori 2013.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Politika u nasem malom mjestu-
Forum(o)Bir: