Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE

Go down 
+2
Pegy
Herminka
6 posters
Autor/icaPoruka
Herminka

Herminka


Broj postova : 249
Registration date : 24.11.2008

DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Empty
PostajNaslov: DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE   DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Icon_minitimepon pro 29, 2008 11:56 pm

Ovih dana u poštanskim sandučićima imali smo prilike naći i Ponude za sklapanje ugovora o dopunskom zdravstvenom osiguranju.

Zanima me kakav je stav Daruvarčana u vezi navedenog. Je li "isplativo" sklopiti ugovor, je li neophodno, dobiva li se nešto time...

Imate li već neka iskustva s dopunskim zdravstvenim osiguranjem?

Osobno se još nećkam oko toga hoću li sklopiti ugovor.scratch Smatram da već dovoljno izvajam iz plaće i nije mi jasno kamo bi trebala biti usmjerena sredstva iz uplaćenog dopunskog osiguranja.
Uz to, opet mi se čini da ima usluga koje će se svejedno dodatno naplaćivati.Mad
Ne bi mi bilo problem sklopit i taj ugovor da mi je jasno što time dobivam. A to jednostavno nisam uspjela shvatiti. What a Face

Da čujem ostale...
[Vrh] Go down
Pegy

Pegy


Female Broj postova : 29
Lokacija : što dalje odavde
Registration date : 20.11.2008

DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Empty
PostajNaslov: Re: DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE   DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Icon_minitimeuto pro 30, 2008 1:22 am

Herminka je napisao/la:

Da čujem ostale...

DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE 2722971960049783848s500dh3 DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE W500
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Empty
PostajNaslov: Re: DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE   DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Icon_minitimeuto pro 30, 2008 11:55 pm

Slika iznad tocno pokazuje kako smo prosli suprug i ja kada smo zadnji puta produzili policu dopunskog osiguranja..uveli su placanje participacije za SVE
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Empty
PostajNaslov: Re: DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE   DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Icon_minitimesri pro 31, 2008 7:18 pm

Malo me to zbunjuje.
Nekada am auplaćivao dopunsko zdravstveno, a kada su participaciju počeli plaćati svi, pa i oni koji imaju dopunsko zdravstveno, prestao sam uplaćivati.
Onda se to moglo odbiti od poreza, ali mi se zbog te siće nije dalo obnavljati ugovor. Sada sam opet u dilemi...
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Empty
PostajNaslov: Re: DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE   DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Icon_minitimeuto sij 06, 2009 10:13 pm

Zalosno je to sto ljudi koji rade i odvaja im se od place za zdravstveno osiguranje cijeli zivot moraju SVE jos k tome i platiti,a sad nam opet nude SVE za tih 80kn mjesecno!Tko je tu lud?MI,naravno.A ocito nedostaje novaca u proracunu i novce treba uzeti ljudima legalno - zakonom!

cyclops
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Empty
PostajNaslov: Re: DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE   DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Icon_minitimeuto sij 20, 2009 9:09 pm

Eldorado je napisao/la:
.A ocito nedostaje novaca u proracunu i novce treba uzeti ljudima legalno - zakonom!

cyclops

Slažem se. Samo se pitam otkuda će uzeti toliko novca građanima koliko nedostaje u proračunu. Poreza već imamo da ih sigurno nitko ne može točno nabrojiti. Čini mi se da je jedan od njih došao danas vrlo inventivno s povećanjem cijena goriva, a cijena nafte na svjetskom tržištu je vrlo niska ( niža nego je bila prije ovog poskupljenja ).
Još nisam sebi objasnio je li legalno, ako netko propiše da te svatko smije opljačkati. Tko se razumije u pravo, neka pokuša objasniti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Empty
PostajNaslov: Re: DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE   DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DOPUNSKO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: A sad RAZNO-
Forum(o)Bir: