Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Trenutak istine

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Trenutak istine Empty
PostajNaslov: Trenutak istine   Trenutak istine Icon_minitimeuto stu 18, 2008 11:07 pm

Gledate li ovu emisiju?Da li biste bili u stanju se pojaviti tamo i da Vas oblate pred cijelom RH?Meni to djeluje malo namjesteno,pogotovo kada sjede na obicnoj stolici...ili se drze onih policijskih metoda sminjanja gdje gledas,rad prstiju,nogu...malo novaca je za to sto covjeka posrame pred prijateljima i obitelji ili?

affraid
[Vrh] Go down
trnokop

trnokop


Broj postova : 44
Registration date : 19.11.2008

Trenutak istine Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak istine   Trenutak istine Icon_minitimesri stu 19, 2008 4:59 am

Nisam nikad gledao niti namjeravam. No po onome što sam čitao o emisiji ispada da natjecatelji već pri prijavi ispune obrazac gdje iznesu sav svoj prljavi veš a poligrafsko testiranje se odvija prije emisije. Tako da bi se moglo reći da je namješteno.
[Vrh] Go down
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Trenutak istine Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak istine   Trenutak istine Icon_minitimesub sij 31, 2009 1:53 am

smeće od emisije. naprave od ljudi budale, a onda im ne daju lovu. jadni ljudi....
[Vrh] Go down
ivka




Broj postova : 10
Registration date : 03.01.2009

Trenutak istine Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak istine   Trenutak istine Icon_minitimened vel 01, 2009 2:07 am

Svatko tko ide u tu emisiju zna kuda ide i zašto pa tako sami od sebe prave budalu, i meni je baš zanimljivo gledati kako se blamiraju za neku sitnu lovu. Koliko čovjek mora biti očajan da pristane na tako nešto...
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Trenutak istine Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak istine   Trenutak istine Icon_minitimepet vel 20, 2009 9:59 pm

Ja bih volio da ju ugase,zabrane... da ne moram je slusati kada ju moja zena gleda!!!
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Trenutak istine Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak istine   Trenutak istine Icon_minitimesub vel 21, 2009 12:49 am

Slažem se, jedna od najgnjusnijih stvari uopće.
Ali, mora se priznati da je konkurencija na svim televizijama ubitačna.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
mr_yul

mr_yul


Male Broj postova : 95
Lokacija : Daruvar
Registration date : 29.01.2009

Trenutak istine Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak istine   Trenutak istine Icon_minitimesub vel 21, 2009 1:12 am

Točno. Večeras sam gledao Šolu. Dosadno u p.... m....... .
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trenutak istine Empty
PostajNaslov: Re: Trenutak istine   Trenutak istine Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trenutak istine
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NOVI PREDSJEDNIK GRADSKOG VIJEĆA I NJEGOV ZAMJENIK

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Zabava - Korisno - Linkovi . . .-
Forum(o)Bir: