Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Daruvarski INDEX

Go down 
+5
Vivaxo
BrainCleaner
grafein
kranj
Eldorado
9 posters
Autor/icaPoruka
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimečet pro 04, 2008 11:24 am

Pa ne mozes vjerovati!Kod nas?U Daruvaru?Ovoj zabiti?Ajd,bar u necemu imamo prikljucak sa svijetom,kad ne mozemo drukcije!Samo ne mogu vjerovati da su uzimali i do 10000kn za neka zanimanja trogodisnje skole,mozda za sve razrede+matura?Mislim da kad si sad oni koji su kupili svjedodžbe sve zbroje,bolje da su sjedili u vecernjoj skoli za tih nekih 5000kn legalno...sad nemaju ni lovu ni zvanje i opet ispocetka...

RTL.Hr
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimečet pro 04, 2008 1:17 pm

Je, baš je za čuđenje?! Mislim da nema tog pojedinca koji iz kafića nema "pouzdanu " informaciju o najmanje dva - tri lika koja su kupila fakultetsku ili srednjoškolsku diplomu. I sve je do sada to normalno funkcioniralo, dok se netko nije sjetio da ozbiljnije pogleda papire koji mu stoje na raspolaganju.
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimečet pro 04, 2008 1:59 pm

Eldorado je napisao/la:
Pa ne mozes vjerovati!Kod nas?U Daruvaru?Ovoj zabiti?Ajd,bar u necemu imamo prikljucak sa svijetom,kad ne mozemo drukcije!Samo ne mogu vjerovati da su uzimali i do 10000kn za neka zanimanja trogodisnje skole,mozda za sve razrede+matura?Mislim da kad si sad oni koji su kupili svjedodžbe sve zbroje,bolje da su sjedili u vecernjoj skoli za tih nekih 5000kn legalno...sad nemaju ni lovu ni zvanje i opet ispocetka...

RTL.Hr

Ne mogu reći da me ovo iznenadilo! Pa Daruvar koliko je god mali i najljepši, pravi je eldorado da nepoželjne pojave tipa korupcije, nepotizma, izvrdavanje zakona, diskriminaciju... ma koliko se moralo šutjeti o tome! Naravno, uopće nije utješno što barem po tom pitanju imamo priključak sa svijetom! A boli i činjenica da u konkretnoj situaciji korumpiranog školstva u gradu se spominju samo "korisnici" koji će izvući deblji kraj (pri tome treba imati u vidu da su isti trebali biti svjesni da se upuštaju u nezakonitu i nemoralnu radnju!), a davaoce usluga, konkretne ljude koji obrazuju i odgajaju našu djecu u školama za koje svi izdvajamo novac nitko imenom ne spominje! Pa ne može svjedodžbu izdati zidar ili trgovac! Ovo je društvo izvrnutih vrijednosti! Kakvu poruku mladima i svima nama šalju konretne škole čije se svjedodžbe mogu kupiti?
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimepon pro 08, 2008 3:52 am

To ste čuli u dnevniku jednu konstataciju izmođu 2 profesora:kako će onaj koji nema
novaca a drugi mu odgovara NEKA UĆI. Žalosno ali istinito... Sad
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimeuto pro 09, 2008 1:03 am

...ono što je najbolje da su zanimljiva imena isplivala na površinu!Ja sam čuo samo za njih pola i to mi je dosta!Sve ih znam i mogu samo reći SRAM IH BILO!Čovjek živi da se svaki dan razočara u ljude...
[Vrh] Go down
Vivaxo

Vivaxo


Broj postova : 195
Registration date : 21.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimepon sij 12, 2009 3:01 pm

I?Nista?Ocito su to "sredili" i nikome nista,steceno ostaje i izgleda mir...


confused
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimepon sij 12, 2009 8:35 pm

tresla se brda.......ispao ždral...
[Vrh] Go down
Građanin Krejn

Građanin Krejn


Male Broj postova : 160
Registration date : 28.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimepon sij 12, 2009 8:41 pm

Pričekajmo malo.
I veliki index je izgledao kao pucanj u prazno, no upravo su podignute nove optužnice.
Možda bude nešto i od našeg malog daruvarskog indeksa.
[Vrh] Go down
http://www.pivnica.net
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimeuto sij 13, 2009 12:47 am

Sto sam sve cula do sada o nekim stvarima u gradu, ovo je samo mala grupica onih koji su "pali".
Da stvar bude gora , nama u Daruvaru niti netreba visoko skolstvo...mi ga kupimo kako kazu ljudi u gradu..
[Vrh] Go down
Casio

Casio


Broj postova : 217
Registration date : 23.12.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimesri sij 14, 2009 3:47 am

lejla je napisao/la:
Sto sam sve cula do sada o nekim stvarima u gradu, ovo je samo mala grupica onih koji su "pali".
Da stvar bude gora , nama u Daruvaru niti netreba visoko skolstvo...mi ga kupimo kako kazu ljudi u gradu..
pa baš i nije visoko...koliko znam diplome za završeno obrazovanje SSS se kupovalo i to raznih struka.
Mislim da je B.V. iz Daruvara i D.L. iz Sirača dobavljali diplome,a širok je krug onih za koje je diploma nabavljana.


Admin:Imena upisana kao inicijali,jer je cijela stvar u postupku i nisu priopcena u javnim glasilima!
[Vrh] Go down
lejla

lejla


Female Broj postova : 107
Age : 43
Registration date : 28.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimesri sij 14, 2009 7:41 pm

Imena ne prepoznajem, no ponoviti cu-visoko skolstvo.
Ovo sa diplomama za konobara, vozaca i trgovca me uopce ne cudi kada su se svojevremeno u Bosni mogle kupiti i bolje diplome.
Situacija u kojoj se sada nalazimo govori da je ikod nas sve moguce.
[Vrh] Go down
Eldorado

Eldorado


Male Broj postova : 319
Registration date : 18.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimeuto sij 27, 2009 6:33 pm

Dnevnik.hr

I tko je tu lud?Biti ce kaznjena 2 lika koji su dilali,cetvero koji su kupili i to je to!?Tko ima je dao originale?A zig?Gdje su ostala zvucna imena?Samo su dobili packu?Ili su i oni nekome "tutnuli" za nestajanje s popisa?Isto tako ne vjerujem da su sami pisali,jer sigurno nemaju krasopis!I to je samo 4 ilegalne svjedodzbe,nedovoljno cak i za hobi!

Razz
[Vrh] Go down
kranj




Broj postova : 269
Registration date : 22.11.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimesri sij 28, 2009 12:26 pm

grafein je napisao/la:
Ovo je društvo izvrnutih vrijednosti! Kakvu poruku mladima i svima nama šalju konretne škole čije se svjedodžbe mogu kupiti?

Kakvu poruku šalju škole koje besplatno dijele svjedodžbe učenicima? Nacionalni ispiti pokazali su vrlo oskudno znanje naših osnovnoškolaca i srednoškolaca ( vidi razultate u prosjeku oko 30% riješenih zadataka ?!). Ministar nas stalno uvjerava u velika postignuća i društvo znanja. Pa gdje je to?
I sad apsurd. Netko još i prodaje-kupuje svjedodžbe koje škole u suštini dijele.
Osuđujem i jedno i drugo, a pogotovo ponovo aktualiziran odlazak u BiH po fakultetske diplome za nekoliko tisuća Eura.
[Vrh] Go down
nova_nada

nova_nada


Female Broj postova : 42
Registration date : 31.12.2008

Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitimesri sij 28, 2009 2:01 pm

Casio je napisao/la:
Mislim da je B.V. iz Daruvara i D.L. iz Sirača dobavljali diplome,a širok je krug onih za koje je diploma nabavljana

u pravu si, zaista su oni dobavljali diplome! I svaka čast što si se usudio javno reći ta imena, jer čini mi se da su oni u ovoj priči zbilja sitne ribe! Iznad njih mora biti netko krupniji i veći! Žalosno je samo to što će te "domine", tj. pokretači svega, kako mi se čini, ostati ne kažnjeni! Isto tako znam za neke ljude koji su kupovali svjedodžbe. Ali ni jedno ime koje se pojavljuje među onima koji su "pali" nije ono za koje sam ja čula! Hmmm još jedna napola odrađena zadaća! Kojeg li iznenađenja! Suspect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Daruvarski INDEX Empty
PostajNaslov: Re: Daruvarski INDEX   Daruvarski INDEX Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Daruvarski INDEX
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» www.daruvarski-portfolio.net
» Daruvarski suveniri...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: