Daruvarske priče
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarske priče

Razmisljanja malog čovjeka...
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Inkasator !!!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Frka

Frka


Broj postova : 49
Registration date : 28.04.2009

Inkasator !!! Empty
PostajNaslov: Inkasator !!!   Inkasator !!! Icon_minitimesri pro 16, 2009 11:27 am

Zahvaljujući sijedom starijem gospodinu koji skuplja tv pretplatu,otišao sam u banku i napravio trajni nalog samo da ga više ne moram gledati,jer mi je pun kufer da me ganja po gradu (što i nije problem koliko je njegov bezobrazluk),a kap koja je definitivno prelila čašu je ta da kada sam mu dao 200kn,mudrac mi je izvratio novce i odlazi,a ja gledam u ono što sam dobio i nedostaje novca,a on kaže da je on naplatio i meni i mom susjedu,pa neka se mi kusuramo kako znamo!Nevjerojatno!Baš me zanimaju Vaša iskustva s dotičnim/dotočnima!
[Vrh] Go down
grafein




Broj postova : 117
Registration date : 22.11.2008

Inkasator !!! Empty
PostajNaslov: Inkasator!   Inkasator !!! Icon_minitimečet pro 17, 2009 4:16 pm

Imam potpuno isto iskustvo, vjerujem i sa istim inkasatorom! To me natjeralo da da napravim trajni nalog u banci, premda me prije vodilo razmišljanje da je u redu da si čovjek zaradi neke novce, a meni ni iz džepa ni u džep! Zapravo, iz džepa kako god okreneš! Sve dok mi se nije popišao na dvorištu....to je prelilo čašu! Mad
[Vrh] Go down
BrainCleaner

BrainCleaner


Male Broj postova : 82
Age : 63
Lokacija : TU NEGDJE
Registration date : 02.12.2008

Inkasator !!! Empty
PostajNaslov: Re: Inkasator !!!   Inkasator !!! Icon_minitimepet pro 18, 2009 12:13 am

Ako je rijeć o TV. pretplati zašto je i plačati?- Prodali su 3-ći program a umjesto da smanje pretplatu za33,3% oni su pretplatu digli.
Odonda negledam TV. program a na internetu dobijem i svježije vjestia o kvaliteti i kvantiteti da ni ne govorim.

Gospoda sa HRT-a su samo perači basnoslovnih svota novaca uz blagoslov RH. i vlade na čelu. Arrow
[Vrh] Go down
Sponsored content





Inkasator !!! Empty
PostajNaslov: Re: Inkasator !!!   Inkasator !!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Inkasator !!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Daruvarske priče :: Grad - svega po malo-
Forum(o)Bir: